Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2005., 19:16   #1
Koji sat nosite?

Čitao sam nedavno u jednom tjedniku koje satove nose naši političari. Skupilo se lijepih satova, kategorija od 6,000 € na dalje. S obzirom da se radi o muškarcima, lopinama i lovašima starim preko 40 godina, nije ni čudo da nose skupe stvari, pogotovo zato što su satovi jedna od rijetkih prilika za muškarca da isfura neki accessories.

Na stranu lovaši i političari, zanima me koje satove nose forumašice i forumaši. Pitanja su sljedeća:

1. Koji sat nosite?
2. Koliko ste platili vaš sat?
3. Kako ste ga izabrali, odnosno, da li ste ga kupili samo zato što vam se svidio ili ste obratili pažnju na detalje kao što su marka, tehničke karakteristike i dr.?
4. Pretpostavljam da pri izboru satova muškarci više gledaju na kvalitetu a žene na izgled. Da li se slažete s tim?
5. Ako vam se da, navedite još top tri modela ili barem marke satova koje bi htjeli nositi ili vidjeti na (recimo) vašem partneru.

p.s. Inače, kupujem si novi sat. Sutra postam detalje & ujedno moje odgovore na pitanja

p.p.s. Jel' ovo topic za Modu?
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 19:25   #2
Re: Koji sat nosite?

Quote:
Blue kaže:
1. Koji sat nosite?
2. Koliko ste platili vaš sat?
3. Kako ste ga izabrali, odnosno, da li ste ga kupili samo zato što vam se svidio ili ste obratili pažnju na detalje kao što su marka, tehničke karakteristike i dr.?
4. Pretpostavljam da pri izboru satova muškarci više gledaju na kvalitetu a žene na izgled. Da li se slažete s tim?
5. Ako vam se da, navedite još top tri modela ili barem marke satova koje bi htjeli nositi ili vidjeti na (recimo) vašem partneru.
1. Adec. Kaj, nikad cuo? Ni ja.
2. 40-50 DM. Ima mu par godinica...
3. Kupljen jer mi je prijasnji pao i razbio se, kriteriji: cijena do 50, nikakve pizdarije tipa datuma, dubinomjera, vremena u Tokyu i slicno. Mrzim na satu ista osim kazaljki.
4. Krivo pretpostavljas.
5. Imam jos jednu prastaru Omegu na navijanje (to je vec raritet , starija je od mene ), takodjer samo kazaljke, brojevi i nista drugo i po svemu moja san-vurica. Nosim je rijetko, ali taj sat je THE za mene. Ostala dva modela zaboravi. Ako ih i smislim, bit ce isto takvi ili me ne zanimaju.
I nesto tog tipa mi se svidja i na muskom, samo naravno vece jer moj satic je mali zenski. Najodurniji sat mi je Rolex.

Ahem, sorry, na oba sata nemam brojeve, nego samo crtice.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 20:14   #3
1. Pulsar
2. Poklon
3. Dragi ga izabrao jer zna da volim rimske brojeve na satu
4. Ne
5. Fossil mi je simpatican.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 20:33   #4
Re: Koji sat nosite?

Quote:
Blue kaže:

1. Koji sat nosite?
2. Koliko ste platili vaš sat?
3. Kako ste ga izabrali, odnosno, da li ste ga kupili samo zato što vam se svidio ili ste obratili pažnju na detalje kao što su marka, tehničke karakteristike i dr.?
4. Pretpostavljam da pri izboru satova muškarci više gledaju na kvalitetu a žene na izgled. Da li se slažete s tim?
5. Ako vam se da, navedite još top tri modela ili barem marke satova koje bi htjeli nositi ili vidjeti na (recimo) vašem partneru.
1. Guess
2. nesto vise od 800 kuna
3. zato sto je to 3 sata u jednom
- odnosno mogu mijenjati remene tako da svaki puta izgleda kao da imam drugi sat
4. ne, oba spola gledaju podjednako i kvalitetu i izgled
5. Na muskarcu jako volim vidjeti Diesel sat ili Swatch. Glavno da izgleda sportski a ne mafijaski s onim odvratnim metalnim remenom.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 20:45   #5
1. panerai
2. nasljedjen
3. i da ga nisam dobila kupila bi baš tu firmu
4. ne
5. panerai, možda breitling... i rado
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"

Zadnje uređivanje tilla : 06.03.2005. at 21:27.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 20:59   #6
1. Guess
2. Oko 550 kn
3. Kupih ga bez veze, bio mi je lijep kada sam ga vidjela na ruci neke cure. Isto onaj sat s remenima koji se mogu mijenjati, kao sto ima link gore. Ja nosim bijeli, ali kupila sam i smedji (taj ni ne nosim). Nisam htjela 3 u kompletu jer mi se nisu svidjale boje.
4. Ne slazem se, mislim da oba spola podjednako gledaju sve.
5. Ne kuzim se bas toliko u satove, svejedno mi je.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:01   #7
mobitel
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:02   #8
1. Guess
2. Čini mi se da je bio oko 400 kuna (dobila ga na poklon)
3. Jednom sam rekla da mi je lijep i za par dana sam ga dobila
4. Prvenstveno mi je bio jednostavan i plav!
5. Breil, Swatch (iako je isfuran,meni i dalje ima puno lijepih modela), Guess. On nosi Swatch.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:03   #9
imam puno satova.ni jedan nije neka marka ali zbog izgleda sam ih platila dosta.i da -gledam na izgled prvo!
imam jedan koji je sav od malih dijamantica(ne pravi! )i njega nosim samo za specijalne prilike.za posel imam crni obrubljen sa dijamanticima-jednostavan ali se opaza.onda jedan metalni ko etno narukvica,jedan boje marelice-koji ne nosim osim ljeti...jos par koje nije vredno spominjati jer ih nikad ne nosim ali ih nisam ni pobacala jos!
i sad cu si kupiti jedan sa srebrnim remenom i kockastom uskom vuricom isto sparkly!
inace ne obracam paznju na satove po muskim rukama.mozda zato jer moj decko nikad ne nosi sat,samo narukvicu.nije mi to nekaj..kaj ja znam..vazno!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:10   #10
swatch irony
izabrala sam ga jer nije preupadljiv, a dovoljno je velik da razbirem koliko je sati
koštao je oko 400 kuna



PS - nešto sam gledala po dućanima, tražila budilicu, i zamjetila sam da tamo gdje su se nekad prodavali swatchevi da ih više nema, a zamijenili su ih fossili koji su skoro duplo skuplji

mislim, nismo mi bogatiji od švicaraca da možemo bataliti "jeftine" swatcheve
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:13   #11
Quote:
eena_ kaže:

PS - nešto sam gledala po dućanima, tražila budilicu, i zamjetila sam da tamo gdje su se nekad prodavali swatchevi da ih više nema, a zamijenili su ih fossili koji su skoro duplo skuplji
pa swatch ima oficijelne dućane sad u nas.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:20   #12
Quote:
tilla kaže:
pa swatch ima oficijelne dućane sad u nas.
stvarno?

nisam vidjela...
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 21:43   #13
nosim i obožavam samo swatch.
Imam ih 6 pa mjenjam po raspoloženju
Svaki okolo 400-500, dva kupila sama, ostalo dobila
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 22:29   #14
Quote:
Torcida_ZG kaže:
Khm, imam nekoliko desetaka satova, od kojih bih kao najdraže izdvojio Breitling star deset godina, Tag Heuer od platine i Patek Philippe sa kazaljkama od 24-karatnog zlata.

Imamo isti ukus
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 22:29   #15
Re: Koji sat nosite?

Quote:
Blue kaže:


1. Koji sat nosite?
2. Koliko ste platili vaš sat?
3. Kako ste ga izabrali, odnosno, da li ste ga kupili samo zato što vam se svidio ili ste obratili pažnju na detalje kao što su marka, tehničke karakteristike i dr.?
4. Pretpostavljam da pri izboru satova muškarci više gledaju na kvalitetu a žene na izgled. Da li se slažete s tim?
5. Ako vam se da, navedite još top tri modela ili barem marke satova koje bi htjeli nositi ili vidjeti na (recimo) vašem partneru.
1.) Dolce&Gabbana
2.) Soma i nešto sitno kuna
3.) Kupila sam ga isključivo zbog toga što mi se svidio, točnije zaljubila sam se u njega na prvi pogled i kad ga nosim nosim ga zapravo kao narukvicu, a to što pokazuje vrijeme mu je samo nekakav nebitni bonus (Navikla sam biti bez sata, jer sam alergična na metale, tako da se za vrijeme oduvijek obraćam mobitelu ili prvoj osobi do sebe )
4.) One koje 'briju' na satove vjerujem da gledaju jednako i kvalitetu.
5.) Ne kužim se u marke satova (ali čula sam za Rolex naravno )
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 22:40   #16
1. swatch irony
2.poklon
3.izabrao ga brat koji je znao da ne volim nista nakindjureno te da ne volim kozne remene (javi mi se alergija od njih)
4.pa ima tu nesto istine
5.isto se ne kuzim u marke satova...vidjela sam jedan esprit sat koji bih htjela kupiti.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 22:48   #17
Sat? Kaj je to?
Ja samo mob sa sobom furam..makar sam prije mislila da nikad neću moći bez sata..
I da..samo digitalni satovi dolaze u obzir..na kazaljke sam ALERGIČNA
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 22:53   #18
ne volim nishta po rukama, ni nakit ni satove...i svakotoliko mi neki poklone, jer misle da nemam sat, pa zato ne nosim.


vlasnica 2 swatcha, 1 xoxo, 1 anne klein i 1 r. cavalli.

najljepshi mi je a. klein, a najdrazhi xoxo.

al svejedno nish ne nosim.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 23:06   #19
Re: Koji sat nosite?

Quote:
Blue kaže:
1. Koji sat nosite?
2. Koliko ste platili vaš sat?
3. Kako ste ga izabrali, odnosno, da li ste ga kupili samo zato što vam se svidio ili ste obratili pažnju na detalje kao što su marka, tehničke karakteristike i dr.?
4. Pretpostavljam da pri izboru satova muškarci više gledaju na kvalitetu a žene na izgled. Da li se slažete s tim?
5. Ako vam se da, navedite još top tri modela ili barem marke satova koje bi htjeli nositi ili vidjeti na (recimo) vašem partneru.
1. Casio
2. 360kn
3. Ovo je jedan od rijetkih satova koji mi se svidio izgledom, i više izgleda kao nekakva narukvica.
4. Ne razumijem se u kvalitetu stoga mi preostaje samo izgled
5. još kad bih znala koje sve marke satova postoje
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 23:21   #20
Quote:
magic kaže:
ne volim nishta po rukama, ni nakit ni satove...
A i to je trebalo reci?

Sat nosim samo kad sam izvan kuce, a cak i to ne uvijek. Doma mi nikad nije na ruci. Rutinski je to drugo sto napravim kad doma dodjem - skinuti sat. (Prve su cipele. )
No zato imam po jedan zidni u svakoj sobi, u jednoj cak dva.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.