Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2015., 18:11   #1
Demoni

Pozdrav, je li kome uspjelo prizivanje demona?



Edit: teme ne postavljamo na način da iziskuju komentare u obliku "da" i "ne" odgovora i molim te da to ne radiš ubuduće. Pročitaj pravila foruma.

Obzirom da je tema otvorena, možete se uključiti, napisati što mislite o demonima, vjerujete li u njihovo postojanje, jeste li ih prizivali ili ih se bojite.
Jesu li demoni stvarna bića, opozitna anđelima ili se radi o segmentima nas samih s kojima se ne znamo nositi?
Retra

Zadnje uređivanje Retra : 25.07.2015. at 14:57.
koko16295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 18:23   #2
Quote:
koko16295 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, je li kome uspjelo prizivanje demona?
Uspelo ti je.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 19:17   #3
2kg sladoleda,2L piva,kg sljiva plus slika punice= demon koji lici na tekuceg terminatora
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 01:45   #4
Meni je uspjelo. Par puta
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:51   #5
Quote:
koko16295 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, je li kome uspjelo prizivanje demona?



Edit: teme ne postavljamo na način da iziskuju komentare u obliku "da" i "ne" odgovora i molim te da to ne radiš ubuduće. Pročitaj pravila foruma.

Obzirom da je tema otvorena, možete se uključiti, napisati što mislite o demonima, vjerujete li u njihovo postojanje, jeste li ih prizivali ili ih se bojite.
Jesu li demoni stvarna bića, opozitna anđelima ili se radi o segmentima nas samih s kojima se ne znamo nositi?
Retra
Mi smo na pogonu demona , odnosno želje našeg ega . Znači ono zadnje segmenti nas . Koji su evil .

Mada recimo opsjednuće čovjeka nekim entitetom demonom , neznam što bih rekao , puno sam slušao o tome, čitao, vidio, . I najgore od svega nemam nikavi zaključak .
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 22:18   #6
Moji demoni su glupi i nekulturni. Dođu nepozvani.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 02:30   #7
Navodno se daju lako uočiti svuda oko nas, evo.

Možda misliš da je teže ako nisi žena, ali... ako slušaš pravu glazbu, moglo bi ići jednostavnije nego što misliš...

Za "opoziv", meditiraj na ovu sliku... Dizajnirala ju je ista ekipa koja se kuži u ove prizive. Kontam da bi palila
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 11:36   #8
Nisam još, pripremam se intenzivno u zadnjih cca. 6 mj. meditacijama uključujući i trataku.
Prije 2 mj. sam otišao na 3 dana u planinu, isključio sam mobitel..zatvorio facebook, maksimalno sam reducirao direktan kontakt sa okolinom. Ponovo ću otići u planinu uskoro na više od tri dana.

Preko snova sam u zadnje vrijeme stupio u kontakt sa nekim,pretpostavljam sa svojim višim Ja, odabrao sam zaštitnika pri čemu su mi pomogla ta bića u snovima, sada radim na ojačavanju veze sa njime.
Čuo sam u snovima glasove tih bića iz snova, ženski glas me je vodio pri odabiru zaštitnika.

Čekam da astrološki bude najpovoljnije vrijeme za priziv, Demona sam već odabrao..ili je on odabrao mene
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 11:45   #9
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Nisam još, pripremam se intenzivno u zadnjih cca. 6 mj. meditacijama uključujući i trataku.
Prije 2 mj. sam otišao na 3 dana u planinu, isključio sam mobitel..zatvorio facebook, maksimalno sam reducirao direktan kontakt sa okolinom. Ponovo ću otići u planinu uskoro na više od tri dana.

Preko snova sam u zadnje vrijeme stupio u kontakt sa nekim,pretpostavljam sa svojim višim Ja, odabrao sam zaštitnika pri čemu su mi pomogla ta bića u snovima, sada radim na ojačavanju veze sa njime.
Čuo sam u snovima glasove tih bića iz snova, ženski glas me je vodio pri odabiru zaštitnika.

Čekam da astrološki bude najpovoljnije vrijeme za priziv, Demona sam već odabrao..ili je on odabrao mene
Kako se zove čime se bavi ?
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 11:52   #10
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Kako se zove čime se bavi ?
Purson, guglaj
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 12:08   #11
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Purson, guglaj
Purson is a Great King of Hell, being served and obeyed by twenty-two legions of demons.

Evo velikog kralja pakla si dozvao , ako budeš imao opsjednuća javi da ti pomognemo , jesi li imao neke rituale ili to sve ide kroz meditaciju ili sl .

Ako smijem pitati zašto se uopće upuštati u to?
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 15:19   #12
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Purson is a Great King of Hell, being served and obeyed by twenty-two legions of demons.

Evo velikog kralja pakla si dozvao , ako budeš imao opsjednuća javi da ti pomognemo , jesi li imao neke rituale ili to sve ide kroz meditaciju ili sl .

Ako smijem pitati zašto se uopće upuštati u to?
Do sada sam radio samo meditacije, bez sigila.
Kratko nakon što sam počeo raditi trataku sam imao u snu susret sa..nekim, podsjeća na demona i nešto se ostvarilo u stvarnom životu a usko je povezano sa snom i tim razgovorom

Zašto? Poradi želje za znanjem i razvojem duše
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 18:05   #13
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Do sada sam radio samo meditacije, bez sigila.
Kratko nakon što sam počeo raditi trataku sam imao u snu susret sa..nekim, podsjeća na demona i nešto se ostvarilo u stvarnom životu a usko je povezano sa snom i tim razgovorom

Zašto? Poradi želje za znanjem i razvojem duše
Snovi se sastoje od istih impresija od kojih i sami stvaramo "dnevni san", a snovi su svakako povezani sa "dnevnim snom" u tom smislu i prekognicija je uobičajena pojava, iako ljudi to retko zapažaju. Same forme u snu, kao nekakve markantnije pojave koje bi ostavili dublji trag u dnevnom sećanju nisu bitne, već one poruke koje se tiču svakodnevnice.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 18:28   #14
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Snovi se sastoje od istih impresija od kojih i sami stvaramo "dnevni san", a snovi su svakako povezani sa "dnevnim snom" u tom smislu i prekognicija je uobičajena pojava, iako ljudi to retko zapažaju. Same forme u snu, kao nekakve markantnije pojave koje bi ostavili dublji trag u dnevnom sećanju nisu bitne, već one poruke koje se tiču svakodnevnice.
potpisujem

@ kolegi Katayama, želim sreću . trataku? što je to , a ovo bez sigila isto nerazumijem

U redu je znatiželja ,ukoliko su tvojim motivi dobivanje nečega konkretno odnsono koristi onda neznam da li je to pametno . Mada nemoj mene slušat ja o tome slabo znam (filmovi ,intervjui i sl) . E sada za razvoj duše me knkretno zanima koji ti je cilj ako napokon uspiješ dozvati demona . Što želiš ako nije preintimne prirode ? Možeš li mi reći jesu li to želje ega (prizemen, tjelesne) ili razvijenje nekih sposobnosti ili pak ti je cilj ajmo reći duhovni rast ? Da li se ti smatraš sotonistom ? Ako da jel mi možeš reći svoju definiciju sotonizma ?

Sry ako sam te udavio sa pitanjam , interesira me
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 19:36   #15
zanima me..opasnost od shize ?

kako iz zazivate, simbolom i zvukom ili ?
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 19:42   #16
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Uspelo ti je.
x
dhanurx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 19:45   #17
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
potpisujem

@ kolegi Katayama, želim sreću . trataku? što je to , a ovo bez sigila isto nerazumijem

U redu je znatiželja ,ukoliko su tvojim motivi dobivanje nečega konkretno odnsono koristi onda neznam da li je to pametno . Mada nemoj mene slušat ja o tome slabo znam (filmovi ,intervjui i sl) . E sada za razvoj duše me knkretno zanima koji ti je cilj ako napokon uspiješ dozvati demona . Što želiš ako nije preintimne prirode ? Možeš li mi reći jesu li to želje ega (prizemen, tjelesne) ili razvijenje nekih sposobnosti ili pak ti je cilj ajmo reći duhovni rast ? Da li se ti smatraš sotonistom ? Ako da jel mi možeš reći svoju definiciju sotonizma ?

Sry ako sam te udavio sa pitanjam , interesira me
trataka je vježba iz kundalini yoge, ima na netu, kao neka vrsta koncetracije na svijeću, valjda je cilj da svijetlo iz svijeće probudi 3. oko , mislim da je opasna za početnike ja je nikad ne bi radio...
dhanurx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 20:08   #18
Quote:
dhanurx kaže: Pogledaj post
trataka je vježba iz kundalini yoge, ima na netu, kao neka vrsta koncetracije na svijeću, valjda je cilj da svijetlo iz svijeće probudi 3. oko , mislim da je opasna za početnike ja je nikad ne bi radio...
Koncentracija na sveću u principu vežba koncentraciju.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 20:12   #19
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Koncentracija na sveću u principu vežba koncentraciju.
ma ok. ali ono vježbati trataku tako da se ukrste oči i gleda u vatru svijeće mi izgleda malo opasno, vježbe yoge su smislene prije tisuće i tisuće godina, po meni jednostavno nisu prilagodljive današnjem vremenu.
Pa one vježbe paranayame su najčešće put i način kako si spržiti srce.
dhanurx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 20:25   #20
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Do sada sam radio samo meditacije, bez sigila.
Kratko nakon što sam počeo raditi trataku sam imao u snu susret sa..nekim, podsjeća na demona i nešto se ostvarilo u stvarnom životu a usko je povezano sa snom i tim razgovorom

Zašto? Poradi želje za znanjem i razvojem duše

Ne mora značiti. U biti, kada prođeš susret, jasno znaš da se nije radilo o snu.

Dobar uvod je sigil, čitanje i izgovaranje imena, čitanje opisa dotičnog demona, istraživanje dodatnih informacija koje o njemu možeš naći na svim razumljivim jezicima, crteži, slike...
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.