Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2015., 21:18   #1
BiH danas i sutra bez ratnih priča dio VIII-pročitati uvodni post

BiH unutrašnja i vanjska politika dio VIII

Otvaramo novu temu BiH unutrašnja i vanjska politika dio VII

Linkovi na prethodne teme:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=457940
https://www.forum.hr/showthread.php?t=599841
https://www.forum.hr/showthread.php?t=636582
https://www.forum.hr/showthread.php?t=693775
https://www.forum.hr/showthread.php?t=762875
https://www.forum.hr/showthread.php?t=811172
https://www.forum.hr/showthread.php?t=829538

Prije postanja molim vas da pročitate Pravila pdf.Politika https://www.forum.hr/showthread.php?t=66911

A na ova vas posebno upozoravamo.
Quote:

Kulturna i argumentirana rasprava, civilizirano ponašanje, načelo ravnopravnosti sudionika foruma, načelo snošljivosti, načelo pravednosti, načelo zajedništva, efikasnost rasprava, poštivanje osobnosti i saslušanje argumenata svih strana osnovne su i najviše vrijednosti na podforumu Politika.
Quote:
Vrijeđati na narodnoj, etničkoj, socijalnoj, vjerskoj, spolnoj, rasnoj, spolno-orijentacijskoj, političkoj ili bilo kojoj drugoj osnovi.
Važno - posebna napomena

Na provokaciju ne odgovarajte provokacijom nego post prijavite i zanemarite ga u protivnom ban od minimum tri dana ide svima po redu.

Ne nastavljajte raspravu quotanjem postova sa prethodnih tema.

Dame i gospodo ni nakon stotine napomena, upozorenja, kartona, banova niste se odlučili promijenit retoriu pa je to odlučio moderatorski tim pdf.Politike.

Dakle rat i sve oko rata ne stanuje više na ovoj temi za ratne priče imate drugi pdf.


Izvolite.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 31.07.2015., 21:48   #2
Nešto me uvijek fasciniralo - koliko otprilike ima istine oko tih Hrvata-muslimana po današnjoj zapadnoj BiH?Stalno čujem za neke osobne primjere (jedna lasta ipak ne čini jato), ali jako davno sam naletio i na ovo:

Quote:
Posušje-online - Vi se izjašnjavate kao Hrvatica, u etničkom smislu, na koji način se izjašnjavaju pristalice vašega oca i glasači DNZ-a?

Elvira Abdić – Jelenović : Većinom kao Hrvati islamske vjeroispovjesti ili kao Muslimani. Mlađe generacije se i neizjašnjavaju, upisuju ih kao Bošnjake. Recimo, kod zadnjeg popisa stanovništva u Hrvatskoj Islamska zajednica je dijelila letke na kojima je objašnjavala kako bi se trebali Muslimani izjašnjavati kao Bošnjaci i nitko od demokratskih „dušebrižnika“ nije našao za shodno da taj letak nazove atakom na slobodu izbora koja je zagarantovana Ustavom.
http://www.croportal.ba/vijesti/bih/...u-pokolebatiq-

Kakav je dojam forumaša iz BiH?Bez nacionalnih izdrkavanja, prosim.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Old 01.08.2015., 07:49   #3
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Nešto me uvijek fasciniralo - koliko otprilike ima istine oko tih Hrvata-muslimana po današnjoj zapadnoj BiH?Stalno čujem za neke osobne primjere (jedna lasta ipak ne čini jato), ali jako davno sam naletio i na ovo:

http://www.croportal.ba/vijesti/bih/...u-pokolebatiq-

Kakav je dojam forumaša iz BiH?Bez nacionalnih izdrkavanja, prosim.
Elvira Abdić-Jelenović kao kčer nacionalnog izdajnika i kčer osuđenog ratnog zločinca nije nikakvo mjerilo stvari. Intervju joj je prepun faktografskih netačnosti.

Da, ni Elvira Abdić-Jelenović osobno ne čini jato - koje će se u potpunosti rasuti čim babo ispusti dušu.

Taj pravac gospođe Jelenović - to ti je slijepa jednosmjerna ulica i nema sile koja bi to mogla promjeniti. Za većinu koja nije velika, a koja se kreće tim pravcem - rikverc nije ni teoretska opcija.
RIOBOSS is offline  
Old 01.08.2015., 09:35   #4
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Elvira Abdić-Jelenović kao kčer nacionalnog izdajnika i kčer osuđenog ratnog zločinca nije nikakvo mjerilo stvari. Intervju joj je prepun faktografskih netačnosti.

Da, ni Elvira Abdić-Jelenović osobno ne čini jato - koje će se u potpunosti rasuti čim babo ispusti dušu.

Taj pravac gospođe Jelenović - to ti je slijepa jednosmjerna ulica i nema sile koja bi to mogla promjeniti. Za većinu koja nije velika, a koja se kreće tim pravcem - rikverc nije ni teoretska opcija.
...Zato su Divjak i Komšić reprezentativni primerci bosanskog multikulturalizma.
FistfulofD is offline  
Old 01.08.2015., 10:08   #5
Quote:
FistfulofD kaže: Pogledaj post
...Zato su Divjak i Komšić reprezentativni primerci bosanskog multikulturalizma.
Nije realno usporedjivati Komsica i Divjaka sa jednim jeftinim ratnim profiterom i ratnim zlocincem. Komsic i Divjak, kao i svi njihovi suradnici, ratni i poratni, mogu danas putovati sirom svijeta bez bojazni da ce biti uhapseni za ratne zlocine. Dok medjutim, oni sa kojima je suradjivao babo od hrvatice Jelenkovic, ili su umrli kao zadnje fukare u nekim zatvorskim celijama, ili su kao psi ubijeni na parkiralistu nekih jeftinih hotela, ili pak truHnu u medjunarodnim zatvorima osudjeni za zlocinacki poduhvat.
Balkanos is offline  
Old 01.08.2015., 10:13   #6
Quote:
Balkanos kaže: Pogledaj post
Nije realno usporedjivati Komsica i Divjaka sa jednim jeftinim ratnim profiterom i ratnim zlocincem. Komsic i Divjak, kao i svi njihovi suradnici, ratni i poratni, mogu danas putovati sirom svijeta bez bojazni da ce biti uhapseni za ratne zlocine. Dok medjutim, oni sa kojima je suradjivao babo od hrvatice Jelenkovic, ili su umrli kao zadnje fukare u nekim zatvorskim celijama, ili su kao psi ubijeni na parkiralistu nekih jeftinih hotela, ili pak truHnu u medjunarodnim zatvorima osudjeni za zlocinacki poduhvat.
Šta je teza, da je svaki musliman koji nije pristao na Alijinu politiku i novi bošnjački identitet izdajnik, dok su etnički Srbi i Hrvati prišli ARBiH, patriote?

Mogu misliti kako su se Divjak i Komšić osećali ratujući rame uz rame sa Abu Hamzom.
Kao i svaki otpadnik, mizerno.

Zadnje uređivanje FistfulofD : 01.08.2015. at 10:24.
FistfulofD is offline  
Old 01.08.2015., 12:04   #7
Quote:
FistfulofD kaže: Pogledaj post
Šta je teza, da je svaki musliman koji nije pristao na Alijinu politiku i novi bošnjački identitet izdajnik, dok su etnički Srbi i Hrvati prišli ARBiH, patriote?
Niti moras biti pristalica Alijine politike a jos manje biti Bosnjak da bi bio patriota. Dovoljno je da ne podrzavas rusitelje drzave u kojoj zivis kao i rezime iz susjestva koji tvojoj domovini nisu zeljeli nista dobro.

Quote:
FistfulofD kaže: Pogledaj post
Mogu misliti kako su se Divjak i Komšić osećali ratujući rame uz rame sa Abu Hamzom.Kao i svaki otpadnik, mizerno.
Mogu zlobnici lupetati sta im padne na pamet, ali cinjenica je da nije bilo pomoci od "Abu Hamzi" da BiH danas nebi ni postojala a mnogi gradovi u BiH bi dozivjeli sudbinu Srebrenice. Abu Hamza se casno borio i ratovao i iza sebe nije ostavljao masovne grobnice civila kao sto je to bio slucaj sa krscanskim stranim dobrovoljcima koji su ratovali u vojskama protiv kojih se Abu Hamza borio.
Balkanos is offline  
Old 01.08.2015., 12:46   #8
Quote:
FistfulofD kaže: Pogledaj post
Šta je teza, da je svaki musliman koji nije pristao na Alijinu politiku i novi bošnjački identitet izdajnik, dok su etnički Srbi i Hrvati prišli ARBiH, patriote?

Mogu misliti kako su se Divjak i Komšić osećali ratujući rame uz rame sa Abu Hamzom.
Kao i svaki otpadnik, mizerno.
Trolaš ko foka! Kakve veze ima F.Abdić ili Elvira sa Komšićem ili Divjakom? Ima veze samo u tvojoj glavi!

Evo jedna za Elviru, pa da svi zapjevamo:
Quote:
Sjecas li se draga Kraljevica Petra
ostavio zemlju na nogama od vjetra
tada si ti draga ostavila mene
da mi glava trne i srce da mi vene

Plakala ti majka, plakao ti babo
zaveo te draga zlatokosi svabo
otisla si njemu, ne treba mi druga
u vihoru rata ostala mi tuga

Ref.
Fa fa fasista nemoj biti ti
jerbo cu te ja draga ubiti

Hitlerovom sinu sada grijes pitu
bacila si moju od zumbula kitu
postala si dama crnog kupleraja
a ja cu da hladim trumanova jaja

Ako primis draga
ovo moje pismo
zao mi je mila,
voljeli se nismo

Pogledaj u nebo
jedna zvijezda pada
to se ljeto sprema
a mene vise nema

Ref.
Fa fa fasista nemoj biti ti
jerbo cu te ja draga ubiti
Bizarno i neprocjenjivo.
RIOBOSS is offline  
Old 01.08.2015., 12:54   #9
Quote:
Balkanos kaže: Pogledaj post
Niti moras biti pristalica Alijine politike a jos manje biti Bosnjak da bi bio patriota. Dovoljno je da ne podrzavas rusitelje drzave u kojoj zivis kao i rezime iz susjestva koji tvojoj domovini nisu zeljeli nista dobro.

Mogu zlobnici lupetati sta im padne na pamet, ali cinjenica je da nije bilo pomoci od "Abu Hamzi" da BiH danas nebi ni postojala a mnogi gradovi u BiH bi dozivjeli sudbinu Srebrenice. Abu Hamza se casno borio i ratovao i iza sebe nije ostavljao masovne grobnice civila kao sto je to bio slucaj sa krscanskim stranim dobrovoljcima koji su ratovali u vojskama protiv kojih se Abu Hamza borio.
Kakav Abu Hamza i kakvi bakrači? Da smo bili pametni - odmah bi streljali sve bradato i strano na tlu BiH.

BiH je opstala zahvaljujući bosanskom proletarijatu, a što se tiče Abu Hamzi i kompanije - tu i takvu međunarodnu bagru upravo imaš priliku da gledaš na nedjelu u Siriji.

Za streljat po kratkom postupku! I prestani lupetat nesistine tipa: "da nije bilo pomoći Abu Hamze..."

Ključna je bila pomoć Hrvatske, Irana i SAD-a, i to Irana uz saglasnost SAD-a. Sve ostalo je bilo kurac od ovce...
RIOBOSS is offline  
Old 01.08.2015., 14:19   #10
Quote:
Balkanos kaže:
Mogu zlobnici lupetati sta im padne na pamet, ali cinjenica je da nije bilo pomoci od "Abu Hamzi" da BiH danas nebi ni postojala a mnogi gradovi u BiH bi dozivjeli sudbinu Srebrenice. Abu Hamza se casno borio i ratovao i iza sebe nije ostavljao masovne grobnice civila kao sto je to bio slucaj sa krscanskim stranim dobrovoljcima koji su ratovali u vojskama protiv kojih se Abu Hamza borio.
  
ovdje mislim prestaje svaka objektivna rasprava.
njami njami is offline  
Old 01.08.2015., 14:30   #11
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post

Kakav je dojam forumaša iz BiH?Bez nacionalnih izdrkavanja, prosim.
Nikakav.
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Old 01.08.2015., 16:51   #12
Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Kakav Abu Hamza i kakvi bakrači? Da smo bili pametni - odmah bi streljali sve bradato i strano na tlu BiH.

BiH je opstala zahvaljujući bosanskom proletarijatu, a što se tiče Abu Hamzi i kompanije - tu i takvu međunarodnu bagru upravo imaš priliku da gledaš na nedjelu u Siriji.Za streljat po kratkom postupku!
Pogresno je usporedjivati Abu Hamzu i njegove suborce sa onim divljacima iz Sirije. Gdje su Hamza i njegovi pocinili zlocine nad civilima u BiH? Gdje su unistili neki vjerski objekat koji nije pripadao "pravovjernima" ?? U Bocinji gdje su oni imali bazu tokom cijelog rata, pravoslavni manastir je ostao netaknut. Pokusaj ovo sve navedeno usporediti sa ovima iz Sirije ili sa onima protiv kojih se Hamza borio u BiH pa ces vidjeti da grijesis.

Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
I prestani lupetat nesistine tipa: "da nije bilo pomoći Abu Hamze...Ključna je bila pomoć Hrvatske, Irana i SAD-a, i to Irana uz saglasnost SAD-a. Sve ostalo je bilo kurac od ovce...
Kada kazem "Hamze" mislim na islamski svijet opcenito. Da, Iran nam je puno pomagao a SAD je "gledala kroz prste", to je tacno. Ali nemoj zaboraviti da je SAD zbog takve politike imala velike koristi u islamskom svijetu. Kao sto rekoh, Iran jeste slao najvise naoruzanja, ali i mnoge druge muslimanske zemlje slale su pomoc u vidu novca kojim su se mnogi potkupljivali da bi sve potrebno stiglo do BiH. Potkupljivale su se vlade, ratni komadanti neprijateljske strane itd. U podrucju Podvelezja u Mostaru, koferi novca su se razmjenjivali za naoruzanje od srba. Hrvatska ?? Mozda ti znas nesto sto cijeli svijet ne zna glede Tudjmanove politike glede BiH ??

http://www.youtube.com/watch?v=6PypUq8zCGU
Balkanos is offline  
Old 01.08.2015., 19:02   #13
U je koga sve pobrojaste, ko je sve ulagao milione u ARBiH ispašće još i stvarno tačne one teorije zavere u Srba, da su Bošnjaci bili proxy armija velikih sila. Još kad uzmemo u obzir kako su Ameri nagovorili Aliju da povuče potpis sa Kutiljerovog plana...
FistfulofD is offline  
Old 01.08.2015., 20:15   #14
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Nešto me uvijek fasciniralo - koliko otprilike ima istine oko tih Hrvata-muslimana po današnjoj zapadnoj BiH?Stalno čujem za neke osobne primjere (jedna lasta ipak ne čini jato), ali jako davno sam naletio i na ovo:



http://www.croportal.ba/vijesti/bih/...u-pokolebatiq-

Kakav je dojam forumaša iz BiH?Bez nacionalnih izdrkavanja, prosim.
Ma nema se tu šta puni pričati i razglabati. Taj dio BiH je tradicionalno bio naslonjen na Hrvatsku i Zagreb. Bliži im je geografski Zagreb nego Sarajevo, tamo su se i školovali, a onda su se i pokkrhali sa alijinim ljudima i rezultat je ovo što je sada tamo...

Quote:
FistfulofD kaže: Pogledaj post
...Zato su Divjak i Komšić reprezentativni primerci bosanskog multikulturalizma.
Jesu...

Quote:
Balkanos kaže: Pogledaj post
Nije realno usporedjivati Komsica i Divjaka sa jednim jeftinim ratnim profiterom i ratnim zlocincem. Komsic i Divjak, kao i svi njihovi suradnici, ratni i poratni, mogu danas putovati sirom svijeta bez bojazni da ce biti uhapseni za ratne zlocine. Dok medjutim, oni sa kojima je suradjivao babo od hrvatice Jelenkovic, ili su umrli kao zadnje fukare u nekim zatvorskim celijama, ili su kao psi ubijeni na parkiralistu nekih jeftinih hotela, ili pak truHnu u medjunarodnim zatvorima osudjeni za zlocinacki poduhvat.
Pa sad baš da je Divjaku bilo fino u Beču nakon neopravdanog hapšenja...

Quote:
FistfulofD kaže: Pogledaj post
Šta je teza, da je svaki musliman koji nije pristao na Alijinu politiku i novi bošnjački identitet izdajnik, dok su etnički Srbi i Hrvati prišli ARBiH, patriote?

Mogu misliti kako su se Divjak i Komšić osećali ratujući rame uz rame sa Abu Hamzom.
Kao i svaki otpadnik, mizerno.
Čuj u pravu si što se tiče ovog za alijinu politiku. Ko nije bio sa njim, alija ga je smatrao izdajnikom i najebao je. Znaš ono: ako nisi s nama onda si protiv nas. A kako su se nemuslimani osjećali u kasnije muslimanskoj Armiji RBiH najbolje ti govori hapšenje Divjaka u Konjicu i poslijeratno slanje generala Divjaka u penziju za koju je on saznao iz novina. A treba uzeti u obzir da je on čin generala vratio aliji izetbegoviću. To nam sve govori kakva je bila njegova politika i kakav je bio svjetonazor izetbegovića. Doduše Divjak je opet bez imalo patetike nakon brojnih poniženja rekao aliji:"Predsjedniče, ako bi se opet ponovilo isto, ja bih opet bio na pravoj strani, branio bih BiH..."
Ali sada nije vrijeme za te ratne priče. Ja bih se fokusirao na sranja koja radi SDA sa svojim glavnim partnerom HDZ-om u parlamantu i provođenjem "reformi" i "agende"... Smiješnog li izraza "agenda"... Ovaj novi zakon o radu je katastrofalan i za BiH se bori svako ko je protiv robovlasništva koje se uvodi kroz ovaj zakon.

Quote:
Balkanos kaže: Pogledaj post
Niti moras biti pristalica Alijine politike a jos manje biti Bosnjak da bi bio patriota. Dovoljno je da ne podrzavas rusitelje drzave u kojoj zivis kao i rezime iz susjestva koji tvojoj domovini nisu zeljeli nista dobro.



Mogu zlobnici lupetati sta im padne na pamet, ali cinjenica je da nije bilo pomoci od "Abu Hamzi" da BiH danas nebi ni postojala a mnogi gradovi u BiH bi dozivjeli sudbinu Srebrenice. Abu Hamza se casno borio i ratovao i iza sebe nije ostavljao masovne grobnice civila kao sto je to bio slucaj sa krscanskim stranim dobrovoljcima koji su ratovali u vojskama protiv kojih se Abu Hamza borio.
De ne trekljaj... Kakva je pomoć bila abu hamzi i ostalih terorističkih probisvjeta? Nikakva... Nikad oni nisu vidjeli borbe, ali su pravili grozne zločine. To su već ratne priče i ne bih ovdje o tome. I alija nije bio za drugačiju BiH od one za koju se deklarativno zalago. ijela politika alije i današnje SDA je ustvari taj kontinuitet. A sve je krenulo od "Islamske deklaracije", besmislene žvrljotine... No to je priča iz rata i nije joj mjesto ovdje. Evo sada vidimo za kakvu su se Bosnu zalagali: usvojili su zakon o radu na silu i predložene amandmane nisu usvojili...

Quote:
RIOBOSS kaže: Pogledaj post
Kakav Abu Hamza i kakvi bakrači? Da smo bili pametni - odmah bi streljali sve bradato i strano na tlu BiH.

BiH je opstala zahvaljujući bosanskom proletarijatu, a što se tiče Abu Hamzi i kompanije - tu i takvu međunarodnu bagru upravo imaš priliku da gledaš na nedjelu u Siriji.

Za streljat po kratkom postupku! I prestani lupetat nesistine tipa: "da nije bilo pomoći Abu Hamze..."

Ključna je bila pomoć Hrvatske, Irana i SAD-a, i to Irana uz saglasnost SAD-a. Sve ostalo je bilo kurac od ovce...
Nije proletarijat nego proleterijat. Imenica je proleter, a ne proletAr. Sa ostalim bi se mogao i složiti...

Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
ovdje mislim prestaje svaka objektivna rasprava.
Pa on ne usvaja bilo kakve činjenice i argumente.

Quote:
Balkanos kaže: Pogledaj post
Pogresno je usporedjivati Abu Hamzu i njegove suborce sa onim divljacima iz Sirije. Gdje su Hamza i njegovi pocinili zlocine nad civilima u BiH? Gdje su unistili neki vjerski objekat koji nije pripadao "pravovjernima" ?? U Bocinji gdje su oni imali bazu tokom cijelog rata, pravoslavni manastir je ostao netaknut. Pokusaj ovo sve navedeno usporediti sa ovima iz Sirije ili sa onima protiv kojih se Hamza borio u BiH pa ces vidjeti da grijesis.



Kada kazem "Hamze" mislim na islamski svijet opcenito. Da, Iran nam je puno pomagao a SAD je "gledala kroz prste", to je tacno. Ali nemoj zaboraviti da je SAD zbog takve politike imala velike koristi u islamskom svijetu. Kao sto rekoh, Iran jeste slao najvise naoruzanja, ali i mnoge druge muslimanske zemlje slale su pomoc u vidu novca kojim su se mnogi potkupljivali da bi sve potrebno stiglo do BiH. Potkupljivale su se vlade, ratni komadanti neprijateljske strane itd. U podrucju Podvelezja u Mostaru, koferi novca su se razmjenjivali za naoruzanje od srba. Hrvatska ?? Mozda ti znas nesto sto cijeli svijet ne zna glede Tudjmanove politike glede BiH ??

http://www.youtube.com/watch?v=6PypUq8zCGU
Američka pomoć i utjecaj u BiH su bile ključne i onda i sada.
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 01.08.2015. at 20:30.
Lesli Eldridž is offline  
Old 01.08.2015., 20:25   #15
Ovo mi se sviđa. Zabranjeno okupljanje povodom protesta u Sarajevu zbog žrtava Oluje... http://www.klix.ba/vijesti/bih/udik-...luje/150801052
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Old 01.08.2015., 20:54   #16
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Ovo mi se sviđa. Zabranjeno okupljanje povodom protesta u Sarajevu zbog žrtava Oluje... http://www.klix.ba/vijesti/bih/udik-...luje/150801052
Zanimljivo?

Ja mislio da si ti neki objektivan dečko koji ne favorizira niti jedan od počinjenih zločina sa bilo koje strane?
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Old 01.08.2015., 21:16   #17
Quote:
spiritual beggar kaže: Pogledaj post
Zanimljivo?

Ja mislio da si ti neki objektivan dečko koji ne favorizira niti jedan od počinjenih zločina sa bilo koje strane?
Idiotski je praviti proteste u BiH pred ambasadom Hrvatske. Bolje bi im bilo da su otišli u Beograd i tamo protestovali. Ovdje samo pokušavaju da skrenu priču sa bitnih stvari i zločina nad građanima i radnicima koje priprema i radi SDA sa svojim premijerom... Opet skreću priču na ratne priče. Oproban recept zadnjih 20 godina...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Old 01.08.2015., 21:35   #18
Niko nista o Zakonu o radu.
Ima li u ovoj temi neko ko zivi u BiH?
tihobl is offline  
Old 01.08.2015., 21:40   #19
Bilo je jedan dan u vijestima nešto o prosvjedima ispred parlamenta. Po komentarima na klix-u ispada da su samo državni uhljebi prosvjedovali, sad ne znam je li seru ili ne.

Čini mi se da se ništa se bitno nije dogodilo i prestalo je biti vijest.
JollyRoger13 is offline  
Old 01.08.2015., 21:44   #20
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Niko nista o Zakonu o radu.
Ima li u ovoj temi neko ko zivi u BiH?
Pa evo ja sam pisao i ovdje i još više u prošlom nastavku. Ali zbog trolova izbrisaše
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.