Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2016.

Izbori parlamentarni 2016. Plenković vs. Milanović

Pogledaj rezultate ankete: Podržavate li izjave Milanovića?
Da, čovjek je rekao ono što hrvatski narod misli 59 85.51%
Ne, njegove izjave su deplasirane i neistinite 10 14.49%
Glasovatelji: 69. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2016., 17:10   #10081
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Što je ovo, taman došao s plaže, a svi odlaze s teme.

Rezimirajmo, Milanovića zbog točnih izjava napadaju Pupovac, srpski političari i tisak, domaći ljevičarski kolumnisti za koje smo do sada sumnjali da su jugosrbofilni, Hasanbegović, Milijan Brkić, Andrej Plenković. Kakva je to luda koalicija?

Jasno je zašto su jugofili povrijeđeni što im je nesuđeni balkanski Pijemont Srbiju nazvao šakom jada, ali mi nije nikako jasno zašto HDZ nije mogao reći barem otprilike "Milanović je često u krivu, ali ovaj put je pogodio". Zar ne vide kojem su se društvu pridružili u napadu na Milanovića?
Dodajmo danas i mene u koaliciju.
Makar je to ipak sitno.

Slično sam ja napisala prije godinu dana o Zokiju pa su se smijali.

Kad se vidi tko sve cmizdri jasno je da nam upravo on treba.
KatarinaRi is offline  
Old 28.08.2016., 17:11   #10082
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Najzabavnije u toj izjavi (ukoliko je autentična) jest to što su i njegova vlastita djeca - djeca jugooficira.
Viktor Ivančić na suđenju pred Općinskim sudom u Zagrebu „zbog uvrede i klevete Predsjednika RH dr. Franje Tuđmana“:

„Neka mi ovdje bude dopušteno – budući da je riječ o Tuđmanu, Feralu, uvredama i klevetama – podsjetiti kako je predsjednik Tuđman javno kazao, na sjednici Centralnog komiteta svoje partije kako su korijeni Ferala u – citiram „orjunaškim grupama koje su batinale hrvatski narod“ i u „četničkim četama iz Drugog svjetskog rata“. Nedavno je u izjavi za londonski Financial Times kazao kako su urednici i novinari Ferala – citiram „ideolozi jugoslavenskog komunističkog režima, djeca oficira JNA i potomci iz mješanjih brakova“. To su klevete, a ne Feralovo pisanje. U kvalifikacije o „četničkim korijenima“ ne bih sada ulazio, jer je to očito prostor predsjednikovih umjetničkih sloboda: u posljenje vrijeme njemu su četnici svi građani Republike Hrvatske koji nisu u HDZ-u, a oni kojima se s prozora vide masline pritom su i orjunaši. Međutim, ja nikad za predsjednika Tuđmana ne bih kazao da je on sin oficira JNA ako to nije istina. Istina je da su to njegova djeca.“
plan is offline  
Old 28.08.2016., 17:13   #10083
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Franjo Tudman je optuzio novinare Ferala koji su pisali protiv njega da su djeca jugoooficira.
Sto cemo s tim?
Ignorirati?
Kada ih nije odmah zatvorio i zabranio kao što bi uradila svaka država u ratu, onda - ignorirati.

Ta djeca i danas vuku teške probleme zbog tog ignoriranja. Očajnički bi htjeli da su bili proganjani, zatvarani, žrtve režima a na kraju su ostali lopovi i veleizdajnici.
Page is offline  
Old 28.08.2016., 17:13   #10084
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Sad sam kakti sitničava, kad smo kod staraca sad me je i moj stari poslao u kurac, šta gnjavim s glupostima, oni njega seciraju, a on nd smije pvo-ono. Nek im je reko.

Dobro i dokle onda Zoki može ići u svom izričaju, a da ne postane onaj kojih se kakti gnušamo???
pa eto , kako nisam čula što priča , pa čak ni pročitala sve kaj su prenijeli u novinama a sada ovdje vidim da je i ta rečenica izvučena iz konteksta - jer se radi o mračnim komunističkim vremenima gdje je bila totalitarna diktatura te o onim povlaštenima u to vrijeme, a eto desni inače stalno podsjećaju tko je bio povlašten.

ako je to rekao kao odgovor na plenkovićevu priču o mračnim vremenima , onda je samo podsjetio da je Plenkovićeva obitelj u to vrijeme bila od onih povlaštenih u diktaturi - jer eto vojni lekar u mračnim vremenima nije mogao biti baš svatko - tak inače čitamo na forumu
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 28.08.2016., 17:16   #10085
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Po čemu je sad on ustaša?

Jer je imao u obitelji nekog tko mu nije niti pravi djed, a koji je bio ustaša? Ti si dobio dojam da je on jako ponosan na to, da se hvalio time?
Aluzija na dedu, zafrkancija. On je to izvukao kao posljedicu svog bolesnog oportunizma a meni je smiješno. Jel to sve što si vidjela(ili vidio) u postu?
Goc-369 is offline  
Old 28.08.2016., 17:18   #10086
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Mozemo onda malo I po Stipi Milanovicu,da pokazemo kako je nas Zoki patio ****
ti si novi na forumu???
Stari Milanović je već poprilično obrađen

a i svako toliko iznikne - već prema potrebi
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 28.08.2016., 17:25   #10087
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
pa eto , kako nisam čula što priča , pa čak ni pročitala sve kaj su prenijeli u novinama a sada ovdje vidim da je i ta rečenica izvučena iz konteksta - jer se radi o mračnim komunističkim vremenima gdje je bila totalitarna diktatura te o onim povlaštenima u to vrijeme, a eto desni inače stalno podsjećaju tko je bio povlašten.

ako je to rekao kao odgovor na plenkovićevu priču o mračnim vremenima , onda je samo podsjetio da je Plenkovićeva obitelj u to vrijeme bila od onih povlaštenih u diktaturi - jer eto vojni lekar u mračnim vremenima nije mogao biti baš svatko - tak inače čitamo na forumu
Hehe... ne, nije izvučena iz konteksta.
Milanović je sasvim jasno, glasno i samoinicijativno izrekao da naglasi baš ono što je i rekao - da je Plekovićeva mater bila vojni lekar.

Samo što, opet, 90% glasča mu to neće uzeti za zlo. I ne trebaju.
Pogodio je u sridu. Baš tamo gdje je i gađao.
Page is offline  
Old 28.08.2016., 17:27   #10088
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Samo što, opet, 90% glasča mu to neće uzeti za zlo.
Ali su mu zato zamjerili onih 10% koji od osobe koja zeli biti premijer ocekuju malo kulture. A samo su oni i vazni.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 28.08.2016., 17:27   #10089
Plenkovići nisu bili žrtve mračnog komunizma nego dio povlaštenih, to je htio reći, a čini se da djeca nekad povlaštenih i danas drmaju Hrvatskom, samo su se rasporedili po svim strankama. Ne bi me iznenadilo da je centar moći koji stoji iza svih njih jedan te isti. Pomalo me straši sve to.
Kexx is offline  
Old 28.08.2016., 17:30   #10090
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Lovrić, Tomić, Rudan, i onaj debeli prasac

Bogami, Zoki je pogodio u sridu. Nikad se ne bi nadao da je u stanju razvaliti notone jugofile i to namjerno snimanim neformalnim razgovorom.
Za ne povjerovati. Nakon dugo vremena, pojavio se jedan normalni političar, a i ovom je trabalo preko 10 godina staža da evoliura iz bezlične birokratske mase u osobu sa stavom.
Apsolutno,napokon imam za koga glasat.
Moj glas je zacementirao.

Xperia Z5 via Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Old 28.08.2016., 17:32   #10091
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Plenkovići nisu bili žrtve mračnog komunizma nego dio povlaštenih, to je htio reći, a čini se da djeca nekad povlaštenih i danas drmaju Hrvatskom, samo su se rasporedili po svim strankama. Ne bi me iznenadilo da je centar moći koji stoji iza svih njih jedan te isti. Pomalo me straši sve to.
Zar nisi rekao da se Tuđman posrao na SVE što je Tito napravio?
plan is offline  
Old 28.08.2016., 17:32   #10092
Quote:
Page kaže: Pogledaj post
Hehe... ne, nije izvučena iz konteksta.
**
do daljnjega mogu birati oću li vjerovati tvom upisu ili upisima drugih forumaša koji kažu da je izvučeno iz konteksta
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 28.08.2016., 17:33   #10093
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Plenkovići nisu bili žrtve mračnog komunizma nego dio povlaštenih, to je htio reći, a čini se da djeca nekad povlaštenih i danas drmaju Hrvatskom, samo su se rasporedili po svim strankama. Ne bi me iznenadilo da je centar moći koji stoji iza svih njih jedan te isti. Pomalo me straši sve to.

Bogami, mene više plaši ekipa koja 25 godina nakon propasti sssr-a još živi u strahu od komunista? Koja deluzija čovječe, opali si koji šamar, možda dođeš k sebi, ako ne-ionako nema štete
Goc-369 is offline  
Old 28.08.2016., 17:34   #10094
Ključ na temu.

https://www.forum.hr/showthread.php?p=60080367 - Nastavak
DJTcro is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.