Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 11:16   #21
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
meni izgleda koda je medium čelo

medium - high misliš?
što je s tim čelom?
jel to neka fora a la oštri laktovi? :newbie:
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 11:17   #22
Da, a petljali su oni i u RLu davne 2003, prije tog filma. Valjda je zato Alba bila na premijeri 2 Fast 2 Furious mada ih je fakat puno celebova na tu premijeru došlo. Samo "frendovi", moš si mislit. Koliko se pale jedan na drugog, je i više nego očito.
Old 29.09.2015., 11:20   #23
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
što je s tim čelom?
Boji se da ga ne doživljavaju glupim zbog nižeg čela. Kao, visoko čelo znači da je osoba inteligentna.
Old 29.09.2015., 11:22   #24
nije mu ni brat loš, al ni sjena..
https://www.google.hr/search?q=paul+...U7JfTPbEnjM%3A

paul je pokupil najbolju genetiku

https://www.google.hr/search?q=paul+...ninNU9ZzKoM%3A
Old 29.09.2015., 11:31   #25
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
što je s tim čelom?
Elbows too pointy, forhead too big. Your eyes are too far apart. Nose is definitely crooked. The shape of your face is not aesthetically pleasing at all. You look like a 3/10 with make up in this photo. I don't even want to imagine what you look like without make up. I actually just threw up in my mouth, just thinking about it. Your head is too big (although that may be, because of your giraffe neck posture) . As for your hair, lol. Seriously, do something. You look like a horse. Stare at your face for more than 5 seconds, and you will see how ugly you are. The eyes which are too far apart is what ruins /damages an already ugly face even further. Unfortunately for you, that can't be surgically fixed, lol. You arms are way too long. lol at how they hang by your sides. Kind of reminds me of lurch. Don't even let me start on your pale complexion. It only works if you look hot. Unfortunately, you do not look hot. Its hard to sum up a creature like you in one word. 'UGLY ' would be unfair , since it doesn't reflect how repulsive you look. GROTESQUE is stretching it. But somewhere in between, is where you would be, on the scale of an average man. I'm sorry if my words seem a little harsh. Just so you know, I sugar coated this post as much as possible.

Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Boji se da ga ne doživljavaju glupim zbog nižeg čela. Kao, visoko čelo znači da je osoba inteligentna.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=5...6&postcount=12
Old 29.09.2015., 11:42   #26
Phill koji je taj na tvom avataru?
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 11:56   #27
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
ja prije ljeta
Old 29.09.2015., 12:02   #28
Quote:
ja prije ljeta
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:40   #29
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:46   #30
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 13:35   #31
Vidi ih

Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 13:42   #32
To si ja mislim
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 13:54   #33
Quote:
Old 29.09.2015., 14:19   #34
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post

On je lijep u bio bi lijep i da su smeđe i drugačijeg oblika na tom licu, ali je iznimno lijep upravo zbog tih očiju. The eyes have it.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:29   #35
Baš je na toj slici najgadniji.

Oči preblizu, obrve preblizu jedna drugoj i korjenu nosa, nos ide u stranu...zapravo, cijela (na ovoj slici) desna strana lica djeluje nekako stisnuta. I previsoko čelo. Ne znam samo po čemu je to presavršen izgled. To ovak objektivno.

Subjektivno mi je lik niš posebno do gadan. Pogled tupast i u kombinaciji sa gej šiškicama u zraku pravi je laksativ.

Ak čini se ovako simpa čovjek po karakteru.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:39   #36
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Baš je na toj slici najgadniji.

Oči preblizu, obrve preblizu jedna drugoj i korjenu nosa, nos ide u stranu...zapravo, cijela (na ovoj slici) desna strana lica djeluje nekako stisnuta. I previsoko čelo. Ne znam samo po čemu je to presavršen izgled. To ovak objektivno.

Subjektivno mi je lik niš posebno do gadan. Pogled tupast i u kombinaciji sa gej šiškicama u zraku pravi je laksativ.

Ak čini se ovako simpa čovjek po karakteru.
Ukusi se razlikuju . Ima boljih slika da, meni je on ko lijepa slika. Za muškarca mi je baš lijep, posebno oči.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:41   #37
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post

Oči preblizu
Old 29.09.2015., 14:42   #38
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post

On je lijep u bio bi lijep i da su smeđe i drugačijeg oblika na tom licu, ali je iznimno lijep upravo zbog tih očiju. The eyes have it.
Da.

Nema preblizu oči, normalne udaljenosti su, imaš masu drugih slika. Krasan je, divan, prekrasan, najljepši, najzgodniji... Ma sve!!! :true love: :ljubaF na prvi pogled:

Oči i osmijeh.
Old 29.09.2015., 14:54   #39
Quote:
Quote:
ja prije ljeta
dobra

ah , divni Paul
Old 29.09.2015., 15:13   #40
Ko muhe na muholovku
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.