Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 18:26   #4101
Ovo mi je OK, ali na granici da bude prejako.
http://cdn-drsteiger.pressidium.com/...sty-photos.jpg
Da mi i pol milimetra vise zategne, to bi bilo previse.
Citav zivot imam oblik kapka da mi se onaj dio drito iznad trepavica jedva vidi.
Samo kaj sam zadnjih godina krenula prema slici broj 1.
I podocnjake bi (ak bi vec isla uopce) rijesila.

Edit
Mozda ipak ne bi...
Da mi od ovog
http://www.hecklerspray.com/wp-conte...t-makeup-1.jpg
ne naprave ovo
https://i.pinimg.com/736x/98/1f/91/9...-actresses.jpg
Old 01.10.2017., 18:26   #4102
To je to
Old 01.10.2017., 20:19   #4103
Ovo gore je odlično napravljeno. Mislim da ne smiju previše kože ukloniti jer u tom slučaju ne bi pacijent mogao sklopiti oči. To zapravo nije podizanje kapaka, nego ukljanjanje viška kože. Meni je to problem samo na jednom oku, drugo je manje više ok.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:09   #4104
Upravo to. To je samo uklanjanje viška kože. Sve oko oka ostaje isto, samo se kapak na pregibu reže i uklanja višak.
Hannah nemreš dobit ovo kaj si stavila da se bojiš, kad se obrve ni išta iznad njih ne diraju
Isto tak nemreš dobit jako vidljiv kapak ako inače nemaš i nisi nikad imala takvu fizionomiju.
Višak kože. Niš drugo.

Zadnje uređivanje Hilda : 01.10.2017. at 21:23.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:11   #4105
S koliko godina se dižu kapci?

Anni, amori e bicchieri di vino. Non si contano mai. ❤
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:28   #4106
Pa ovisi kad padnu, odnosno kad počnu smetati. 40te, 50te pretpostavljam.
Ovaj lik što ga ja poznajem i što je bio modar mjesec dana je imao preko 60.
Mislim da je i Severina radila kapke.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:35   #4107
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Pa ovisi kad padnu, odnosno kad počnu smetati. 40te, 50te pretpostavljam.
Ovaj lik što ga ja poznajem i što je bio modar mjesec dana je imao preko 60.
Mislim da je i Severina radila kapke.
Ma ona ih je, ja mislim, odavno radila u sklopu ostalih operacija, a ne zbog viska koze uvjetovanog starenjem.
Ne znam kad se radi zbog viska koze, ako sudim po sebi, sad bi mi bio pravi trenutak
Samo kaj sam oduvijek imala spustene, pa mi nije neka velika razlika (jos! )
Old 09.10.2017., 22:12   #4108
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
sjetih se sinoć ove teme..gledam ellen i gošća je bila rebel wilson..
i tako ona priča kako su obline u modi, a naravno, ona je cura s oblinama..
jer da, to su obline..
rebel
Jebate.
Imam ja tak jednu frendicu koja ima 100 kila i jebemu sorry svijete što ju sad "pljujem" ali uglavnom cura kaže da ne jede puno. Kao na poslu nešto i onda kad dođe doma samo komad mesa. Kao ne večera inače. Iako ajde to je večera. I da je jela dva reda čokolade i čašu vina skoro cijelu zimu, i kao ne vježba pa možda zato. Malo se kreće. Pa to mi se i dalje čini premalo hrane za ono 100 kila.
Ako nema problema sa štitnjačom ili a) laže i sebe i druge b) je neko medicinsko čudo.

To samozavaravanje mi je grozno, a i nemreš slušati i onak klimati glavom jer nema smisla. Lucija Lugomer vidim da je tema česta tu, kaj je i ona "prirodno" debela?
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:22   #4109
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Jebate.
Imam ja tak jednu frendicu koja ima 100 kila i jebemu sorry svijete što ju sad "pljujem" ali uglavnom cura kaže da ne jede puno. Kao na poslu nešto i onda kad dođe doma samo komad mesa. Kao ne večera inače. Iako ajde to je večera. I da je jela dva reda čokolade i čašu vina skoro cijelu zimu, i kao ne vježba pa možda zato. Malo se kreće. Pa to mi se i dalje čini premalo hrane za ono 100 kila.
Ako nema problema sa štitnjačom ili a) laže i sebe i druge b) je neko medicinsko čudo.

To samozavaravanje mi je grozno, a i nemreš slušati i onak klimati glavom jer nema smisla. Lucija Lugomer vidim da je tema česta tu, kaj je i ona "prirodno" debela?
Al mozda joj je stitnjaca?
Jel bila na pretragama?
Old 10.10.2017., 13:40   #4110
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Al mozda joj je stitnjaca?
Jel bila na pretragama?
Da, jedino to, hipotireoza bi mogla biti. Ali nije bila na pretragama. Mislim da ljudi imaju i druge simptome poput lupanja srca i znojenja, a ona ih nema u slučaju hipotireoze.
U svakom slučaju pa nije moguće da (ako nije štitnjača) joj je onak tooooliko spor metabolizam.
Ili kažem, jede više nego što kaže.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:50   #4111
Ne postoje uvijek svi simptomi.
Ponekad su zamaskirani pogotovo ako ima hashimota, predstadij hipa.

Nemoj biti ishitrena s osudama

A glede toga da mozda jede vise nego sto kaze, pa nije to cudno, obzirom s cime se vjerojatno suocava od strane drugih ljudi, vjerojatno osjeca sram na temu hrane.

Ja isto tako znam mrsave koji paradiraju pred svijetom s hranom, slikaju obroke svaki dan i hvale se kako puno jedu a zapravo ne jedu nis.
Isti je to poremecaj.

Pokusaj joj biti malo bolja prijateljica i vise ju podrzati
Old 10.10.2017., 14:00   #4112
Da, budi joj malo bolji frend, slažem se.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:33   #4113
Pa da

Recimo blago probat uputit osobu da provjeri stitne hormone. To bi bilo ok napravit ako ste frendice.
Ako nije to onda eventualno pokusat dat neki savjet.. naravno ako te osoba trazi

Razvlacit ju po forumu zbog ocito sitnih ljudskih nesigurnosti (sram zbog kolicine hrane koju jede, god forbid, pa svi volimo jesti) fakat nije prijateljski. Da si rekla da ti je poznanica ili netko za kog te boli k, shvatila bi, al ovako je bezveze.
Old 10.10.2017., 16:13   #4114
Ja mislim da laže da malo jede. Mislim, statistički gledano, male su šanse da ima problem sa štitnjačom, pogotovo u usporedbi s brojem ljudi koji lažu.

Ziher ne broji čokolade, čipseve, zašećerene kave, sokove i ostala čudesa jer to nisu obroci.

Volim odijela, ali radije biram sportsku eleganciju. :cerek:
BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:48   #4115
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ja mislim da laže da malo jede. Mislim, statistički gledano, male su šanse da ima problem sa štitnjačom, pogotovo u usporedbi s brojem ljudi koji lažu.

Ziher ne broji čokolade, čipseve, zašećerene kave, sokove i ostala čudesa jer to nisu obroci.
Lako moguće. Ja sam svojedobno živjela sa pretilom osobom koja jedva da je ikad išta stavila kod kuće u usta. Nije imala nikakvih zdravstvenih problema. Jednom sam joj ušla u sobu jer sam morala pustiti majstore unutra, ispostavilo se da je pored kreveta pravo malo groblje ambalaže.

Mene to nije iživciralo, nego rastužilo. Jer znam kako je debelima teško jesti pred drugima. Ako jedeš puno, svi te gledaju u stilu "gle svinje". Ako jedeš malo, onda je "vidi je kako se pretvara, šta sad tu glumata, doma glođe blok špeka". Tako da probaj shvatiti frendicu ako joj je bed pričati koliko jede. Nisu svi ljudi dobronamjerni, većina ih je zlurada, nažalost. Probajte se jednom udebljati samo 10 kg pa slušajte reakcije. Been there.

A možda ti frendica i unosi neke kalorije kojih nije skroz svijesna. Grickanje, pijenje sokova, tako to.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:05   #4116
Ne deblja se od zraka, ali metabolizam se uspori i teže se skida.
Pa i salo usporava metabolizam, i povećava glad.
I glupo mi je kad netko istupa sa "ako sam ja mogla smršaviti, svi mogu".

Treba pokrenuti uspavani metabolizam, nije dovoljno brojat što netko jede.

Anni, amori e bicchieri di vino. Non si contano mai. ❤
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:23   #4117
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ne deblja se od zraka, ali metabolizam se uspori i teže se skida.
Pa i salo usporava metabolizam, i povećava glad.
I glupo mi je kad netko istupa sa "ako sam ja mogla smršaviti, svi mogu".

Treba pokrenuti uspavani metabolizam, nije dovoljno brojat što netko jede.
I to. Žene još pritom teže mršave. Salo proizvodi hormone gladi. Trebala bi za početak na neku redukcijsku dijetu da prvo skine barem dio tog sala. Čak ako sada jede normalno, ako nije u značajnijem kalorijskom deficitu, samo održava postojeću težinu. Fakat nije lako skinuti kile kad se jednom natuku. Samo vježbanje i izbjegavanje slatkog vjerojatno nije dovoljno ako ima stotinjak kila.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:26   #4118
Jebate, ovdje sve sami endokrinolozi, fitness eksperti i naravno nutricionisti. Fenomenalno. Mogu samo zamislit kako jebeno savršeno izgledate svi. <3
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:32   #4119
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Jebate, ovdje sve sami endokrinolozi, fitness eksperti i naravno nutricionisti. Fenomenalno. Mogu samo zamislit kako jebeno savršeno izgledate svi. <3
Misliš na BBast ili svih koji su pisali u zadnjih par postova? Na temi ima puno bljuvotina, ali čini mi se da većina zadnjih postova ne uključuje zlurado pljuvanje po "frendovima" koji se "debljaju od zraka", lijeni su, prežderavaju se i izgledaju kao omanji nilski konj.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:34   #4120
Ni meni se ne cini da su cure ista lose napisale

I dalje me zulja samo ova 'frendica'

Mislim, uz takve frendice ne trebaju joj neprijatelji ak cemo iskreno
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.