Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2016., 02:56   #281
Nisam mislio da ovo mogu okrenuti. Svaka čast, naklon do poda dečki
12345le is offline  
Old 18.07.2016., 02:56   #282
Wow!!! Kakav preokret
Tuvix is offline  
Old 18.07.2016., 02:57   #283
Bravo Borna!
JureT is offline  
Old 18.07.2016., 02:58   #284
4-0 s Amerima do sad

će da nas bombarduju
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 18.07.2016., 02:58   #285
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
"igraj kolo, kako smo nekada govorili"

Mićo
https://www.youtube.com/watch?v=iz0gOzDcDB8

igraj mare prašina se diže, Borna Veliki.
gargantuan is offline  
Old 18.07.2016., 02:58   #286
Svaka čast Borna, a Mićo je stavio šlag na tortu potpunom izmišljotinom o Dodigu koji po njemu nije igrao u Belgiji i rekao dečkima pobjedite to za mene
johnyyy is offline  
Old 18.07.2016., 02:59   #287
Od 0:2 do 3:2! I to protiv Amerikanaca!

Prestrasno.
John_Wayne is offline  
Old 18.07.2016., 03:00   #288
Posipam se pepelom jer nisam vjerovala da ce ovo preokrenuti, tj. nisam vjerovala da ce Borna skalpirati debeljka. Bravo, Borna! Bravo, tim!
Atticus Finch is offline  
Old 18.07.2016., 03:00   #289
Svaka cast
Ronnie147 is offline  
Old 18.07.2016., 03:02   #290
Quote:
johnyyy kaže: Pogledaj post
Svaka čast Borna, a Mićo je stavio šlag na tortu potpunom izmišljotinom o Dodigu koji po njemu nije igrao u Belgiji i rekao dečkima pobjedite to za mene
Bas to, jebote, jos gledam, pa i tamo je dobio parove

Svaka cast Borni, dvaput zaredom dobiva peti mec

Sjecam se kad se prije 3 godine prvi put predstavio siroj publici na DC-u protiv Murraya, tad mu je brzo ponestalo snage (a i Murray je sam rekao da je namjerno igrao cim duze poene na pocetku), a i na Umagu nakon toga ga je ista stvar mucila.

To je ocito popravio, servis je isto nemjerljivo bolji u odnosu na proslu godinu, jos samo da digne konzistentnost u velikim poenima (kao npr. sad na servisu za mec) i skocit ce i on prema vrhu. Ali bez obzira na sve to, svaka cast, treba dobiti Amerikance u odlucujucoj
LeGriffio is offline  
Old 18.07.2016., 03:04   #291
Namjesten prijelaz 1/2, kakav divan preokret

Tuzan ce biti dan kad Bruka preuzme tenis u potpunosti
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 18.07.2016., 03:04   #292
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Ajme, mogu samo zamisliti kako Mico iritira bezbrojne HTV pretplatnike, ali meni je takva fora citati ove provale.
Mićo je Bog tensikih prijenosa i amen
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 18.07.2016., 03:12   #293
Čestitke dečkima

Prije meča sam mislio da je dvoboj 50-50, ali poslije 0:2 nakon prvog dana nisam im davao puno šanse.
Par je jučer bio briljantan, a i danas su Čilić i Ćorić bili odlični.
Inače, ovo nam je prvi put otkada igramo Davis Cup da smo preokrenuli nakon što smo gubili 0:2 poslije prvog dana. Samo jednom preokrenuli poslije 1:2, i to u prvom Davis Cup srazu 1993. u gostima protiv Zimbabvea.

http://www.daviscup.com/en/draws-res...B-M-ZIM-CRO-01
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 18.07.2016., 03:39   #294
Quote:
piplmasttrast kaže: Pogledaj post
Nije to odluka Amerikanaca nego samog Querreya...

otkazao je Davis cup kao i svi ostali koji su išli daleko na Wimbledonu (Berdych, Murray)
Al' nije Sam isao nista dalje od Marina, a Marin nije otkazao (i vjerujem da ne bi otkazao ni da je prosao Federera). I stoga jos jednom bravo za Marina.
Atticus Finch is offline  
Old 18.07.2016., 04:45   #295
Povijesni preokret.
Svaka čast
Ameri očigledno rvacke mušterije.
Imran is offline  
Old 18.07.2016., 08:39   #296
Tenis procvjetao u americi ovih dana
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 18.07.2016., 08:50   #297
Quote:
soprano23 kaže: Pogledaj post
ukratko...ti i jpm tvrdite da bi marin dobio socka da je bio u "regularnom" izdanju, po vama on je favorit u tom mecu, tj. napisala si da su svi taj porez dozivjeli kao "upset"

ja smatram, a to valjda i svi prihvacaju kao cinjenicu, da je regularno izdanje marina nestabilnost, u kojoj i kad je u sjanoj formi, i kada mec igra dobro, vrlo lako izgubi i od totalnog underdoga.

Dakle, da primijenim i interpunkciju... , ne postoji regularan Marin koji bi s lakocom sredio Socka, jer regularan Marin, i u sjajnoj formi moze izgubiti od svakoga ( i to mu se cesto dogadja ). Ne znam po cemu on nije bio "regularan" protiv Socka, a regularan bi ga nasamarao.

Druga je stvar, nebitna, sto ja smatram da Sock uopce nije igracki inferioran u odnosu na Marina. Je fizicki ali to je druga stvar.
a sve ovisi kako se odigra...a ove godine smo vidjeli sve od marina, i izvrsno i nikakvo...

meni se činilo da su i jedan i drugi imali problema da se adaptiraju na podlogu, i zato su i oba odigrali blagorečeno čudno. međutim sock se nakon dva seta uspio donekle adaptirati - najprije je presao forsati i uspostavio donekle kontrolu nad loptom. uspio se i psihički smiriti. i onda kako je meč išao, sve je bolje osjećao loptu i mogao je i napadati. iz nekog razloga marin se nije uspio adaptirati. uglavnom, realno, njih dvojica mogu odigrati i bitno bolji meč, a sock je uglavom dobio jer mu je meč marin poklonio

zato i velim da je podloga bila skrojena za isnera tj. za njegovu visinu, jer ne vidim da je socka nešto usrećila, makar je uspio eto nekako dobiti marina. no da je marin odigrao 10% bolje, malo koncentriranije samo na servisu, vjerujem da bi završilo u tri seta

inače, očito je pun pogodak bilo čilićevo uvrštavanje u parovima. pomoglo mu je i protiv isnera, koji uopće nije igrao nimalo loš meč
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 18.07.2016., 09:06   #298
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
Rođenje: 24. rujna 1992. (dob 23), Lincoln, Nebraska, SAD
Visina: 1,91 m
Težina: 82 kg
moš mislit kak sad ima 82 kg...how yes no...

Quote:
piplmasttrast kaže: Pogledaj post
U punom sastavu, obje nacije... ne ovako kao ove godine kako neki prolaze

Hanescu i Pavel su 2005. bili vrlo zahtjevni igrači, da ne spominjem Roddick/Agassi/braća Bryan kombinaciju u 1.kolu (još u gostima).

A nisu bome ni Rusi bili mačji kašalj u polufinalu (Davidenko, Juzni, Andrejev)
bogami ni hrbaty nije bio mačji kašalj, jedini koji je te sezone kresnuo ljubu u singlu...srećom da slovaci nisu imali par...

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Kaj, zenska?

Ja sam vec davno rekao da ce ga ta mala kostat ako ne karijere onda ostvarivanja punog potencijala. U toj dobi treba imat samo tenis u glavi. Kakav je on talenat, vec je u tim godinama trebao igrati zavrsnice Mastersa. Po meni se presporo razvija. Djokovic je u njegovim godinama vec osvojio Miami i Indian Wells ako se ne varam.
jebiga, nije novi đoković niti nadal
što ne znači da ne bi trebao napraviti jaku karijeru
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 18.07.2016., 10:42   #299
Quote:
chelsea_fan kaže: Pogledaj post
Gdje bi se moglo igrat kod nas polufinale?
Quote:
Venues in the World Group must comply with certain minimum standards, including a minimum seating capacity as follows:
World Group play-offs: 4,000
World Group first round: 4,000
World Group quarterfinals: 6,000
World Group semifinals: 8,000
World Group final: 12,000
https://en.wikipedia.org/wiki/Davis_Cup

Znači, može se igrati u Zagrebu, Splitu ili Zadru.
2009. smo se inatili i igrali smo polufinale protiv Čeha u Poreča pa smo popili kaznu.
Mislim da Zadar nije opcija. Jednom smo igrali tamo, mislim protiv Brazila. Bila su otprilike 63 čovjeka u dvorani. Ne znam da li je Spaladium još uvijek u funkciji ili je zarastao u korov?

Što se tiče podloge, Francuzi mogu igrati na svim podlogama. Znači, trebali bi izabrati neki tepih koji odgovara i Čiliću i Ćoriću.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 18.07.2016., 10:58   #300
zadar je neteniski grad, definitivno nije opcija dostojna polufinala
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.