Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2005., 20:10   #1
Zanoktice

kako da se rijesim doticnih?
jakopovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 21:33   #2
pa zasto bi ih se rijesio/la?

ja sam ih stalno gnjavila, rezala i mislila da to jednostavno moram, a onda mi je prijateljica cijim sam se noktima uvijek divila rekla da zanoktice jednostavno putim na miru i da ce mi nokti postat zdraviji, i poslusala sam ju!
ne diram zanoktice vec 6 mjesecei, i cak ni nema potrebe jer su tanke uredne i jedva vidljive, a nokti nikad bolji, dugi, cvrsti, ne lome se, ne listaju, maaaa super

e sad ako su ti jako ispucale probaj u kombinaciji s "ne diranjem" mazati nekom hranjivom kremicom (bilo kojom npr. melem)da postanu elasticnije i kompaktinije!
Reddoorgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 22:20   #3
O ovoj temi je bilo na podforumu Kozmetika puno govora ... potraži malo u arhivi.
Uglavnom, premazivanjem Alexanderovim stickom za zanokticu i hranjiva krema za ruke...škarice i druge grube mehaničke metode OUT!
__________________
I am what I am... svidjelo se to nekome ili ne.
Riječanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 19:49   #4
Bas tak, alessandrov stick ti je odlican za potiskivanje...
a savrseno je i OPI ulje za zanoktice i odlicno mirisi, samo nemoj da te uplasi cijena... ali u njegovu obranu, jako se polako trosi
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 17:55   #5
Sta je Alexanderov stick za zanoktice?
monter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 22:45   #6
maslinovo ulje
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 23:18   #7
Kako ulje moze biti stick?
Sta taj stick jos sadrzi?
monter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 13:45   #8
Melem!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 15:09   #9
zanoktica

pozz svima
evo prije dosta vremena sam sam imao zanokticu na lijevoj nozi i to se uklonilo. prije 3 dana na poslu sam osjetio neku laganu pol na placu (opet na lijevoj nozi) ali se nisam obazirao, kada sam dosao doma bilo je malo krvi, ali jedva i sada 2 dana kasnije dosta boli kada stanem na lijevu nogu i nemogu bas normalno hodat i sada opet vidim da mi se nec pocelo radit ali ne izgleda uopce strasno.
dali je istina da kad se jednom operira zanoktica da se vise nemoze dobit i s cime bi ovo mogao ublazit? hvala vam
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 21:27   #10
Inace nisam neki detaljist niti pratim takve "modne" stvari, ali posto sam sportskog duha i koristim pivski kvasac u prahu vec duze vrijeme kao izvor vaznih minerala, a i nekako mi je i metabolizam brzi, primjetio sam da vise nemam niti jednu zanokticu te mi se kvaliteta koze i nokata prilicno povecala... Ako netko zeli probati neka proba, pivski kvasac u prahu moze se kupiti u DM-u, Konzumu i svim malo boljim ducanima za cca 20kn... Doziranje pise na kutiji...

Vise o pivskom kvascu... http://www.buzzle.com/articles/healt...ers-yeast.html

Mozete ga naci uglavnom u ovakvom pakiranju...



Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 10:59   #11
ja sam isto primijetila, čim jedem manje voća o povrća, pojave se! obogati malo prehranu ili uzimaj neke dodatke pa će biti bolje! i maži melemom
šumska vila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.