Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ocijenite političko djelovanje Tihomira Oreškovića
odličan 21 15.56%
vrlo dobar 16 11.85%
dobar 12 8.89%
dovoljan 7 5.19%
nedovoljan 79 58.52%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2016., 10:17   #21
Odlican umjereni politicar koji radi svoj posao i ne prica gluposti.
jedan od rijetkih koji pase na moj osjetljivi zeludac.
Ne mogu vise podnijeti agresiju dobrog dijela nase politicke scene.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 11:21   #22
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Odlican umjereni politicar koji radi svoj posao i ne prica gluposti.
jedan od rijetkih koji pase na moj osjetljivi zeludac.
Ne mogu vise podnijeti agresiju dobrog dijela nase politicke scene.


Meni je čovjek za sada isto sasvim na mjestu, nije agresivac, djeluje smireno , staloženo , ne radikalizira stvari. Očito ga neki doživljavaju kao nekakav smiješan faktor , očito nesposoban za učiniti bilo što, iako mi je teško opisati nekoga kao šašavog , a ima miljune na računu koje nije dobio na lottu , niti putem hrvatske privatizacije, iako naravno novci nisu jedino mjerilo uspjeha.
Kada vidim da nam dvije najveće stranke vodi bivši udbaš desnu, ratni dezerter lijevu , koji maksimalno radikaliziraju vlastite stranke, a samim time i cijelo društvo, a ako nastave u ovom ritmu to činiti promovirat će sebe u ljude opasnih namjera, nadam se da će se takve budaletine ako već moraju biti u politici držati barem na lancu.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 11:23   #23
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Meni je èovjek za sada isto sasvim na mjestu, nije agresivac, djeluje smireno , staloženo , ne radikalizira stvari. Oèito ga neki doživljavaju kao nekakav smiješan faktor , oèito nesposoban za uèiniti bilo što, iako mi je teško opisati nekoga kao šašavog , a ima miljune na raèunu koje nije dobio na lottu , niti putem hrvatske privatizacije, iako naravno novci nisu jedino mjerilo uspjeha.

Kada vidim da nam dvije najveæe stranke vodi bivši udbaš desnu, ratni dezerter lijevu , koji maksimalno radikaliziraju vlastite stranke, a samim time i cijelo društvo, a ako nastave u ovom ritmu to èiniti promovirat æe sebe u ljude opasnih namjera, nadam se da æe se takve budaletine ako veæ moraju biti u politici držati barem na lancu.


Trik pitanje, ako je Milanovic dezerter, sto je onda Tim?
Kelevra Slevin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 11:36   #24
Quote:
Kelevra Slevin kaže: Pogledaj post
Trik pitanje, ako je Milanovic dezerter, sto je onda Tim?
Čovjek je odlučio da on nema potrebu ići na ratište, iako je imao završeni fakultet i bio u punoj snazi jer ima visok stupanj obrazovanja, živio je u Hrvatskoj u tom trenutku i dolazi iz dobrostojeće obitelji, pa nema potrebu za time.
Koliko znam današnji premijer nije ni bio u Hrvatskoj do 2009., tako da ne znam kako je mogao dezertirati u nečemu u čemu nije bio fizički prisutan.
Ako hoćeš možeš mu inputirati što se nije vratio u Hrvatsku 91., to možeš učiniti i cijeloj Hrvatskoj emigraciji, dakle od prilike nešto više od 4,5 miljuna ljudi recimo.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 13:53   #25
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Čovjek je odlučio da on nema potrebu ići na ratište, iako je imao završeni fakultet i bio u punoj snazi jer ima visok stupanj obrazovanja, živio je u Hrvatskoj u tom trenutku i dolazi iz dobrostojeće obitelji, pa nema potrebu za time.
Koliko znam današnji premijer nije ni bio u Hrvatskoj do 2009., tako da ne znam kako je mogao dezertirati u nečemu u čemu nije bio fizički prisutan.
Ako hoćeš možeš mu inputirati što se nije vratio u Hrvatsku 91., to možeš učiniti i cijeloj Hrvatskoj emigraciji, dakle od prilike nešto više od 4,5 miljuna ljudi recimo.
A čovjek koji također ima svjetsko obrazovanje i dvojno državljanstvo vratio se u RH 91. i sad ga se pokušava poslat na ulicu.
A na ono trik pitanje Zoran je isti kao Jandroković ili Kovač.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 17.04.2016. at 14:24.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 14:17   #26
Da, samo je ovaj, uz što je šašavac, i velika štetočina. TO nije dobro.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 14:49   #27
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Čovjek je odlučio da on nema potrebu ići na ratište, iako je imao završeni fakultet i bio u punoj snazi jer ima visok stupanj obrazovanja, živio je u Hrvatskoj u tom trenutku i dolazi iz dobrostojeće obitelji, pa nema potrebu za time.
Dezertirati znači napustiti vojnu službu/dužnost bez dopuštenja i namjere vraćanja.
U kojoj je to vojnoj službi Milanović bio pa pobjegao da bi mogao biti dezerter?
Možda ti znaš bolje od nas kad si mu zalijepio tu etiketu.

Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Koliko znam današnji premijer nije ni bio u Hrvatskoj do 2009., tako da ne znam kako je mogao dezertirati u nečemu u čemu nije bio fizički prisutan.
Ako hoćeš možeš mu inputirati što se nije vratio u Hrvatsku 91., to možeš učiniti i cijeloj Hrvatskoj emigraciji, dakle od prilike nešto više od 4,5 miljuna ljudi recimo
Ako izmišljamo značenje pojmova koji imaju svoju jasnu definiciju i zna se što predstavljaju, onda onda da, dezerteri mogu biti i Tim i svi ti koji se nisu vratili u Hrvatsku 91.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 15:11   #28
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Dezertirati znači napustiti vojnu službu/dužnost bez dopuštenja i namjere vraćanja.
U kojoj je to vojnoj službi Milanović bio pa pobjegao da bi mogao biti dezerter?
Možda ti znaš bolje od nas kad si mu zalijepio tu etiketu.



Ako izmišljamo značenje pojmova koji imaju svoju jasnu definiciju i zna se što predstavljaju, onda onda da, dezerteri mogu biti i Tim i svi ti koji se nisu vratili u Hrvatsku 91.
Milanovic je šupak koji je odlučio odlučio da nema potrebe odlaziti na ratište jer je visoko obrazovan i dolazi iz dobrostojece obitelji, jer po njegovoj logici samo sirotinja odlazi ratovat. A isti taj covjek se ima obraza kandidirati za premijera u drzavi za koju je smatrao da on osobno nema potrebu braniti. To je ocito po Tepešovoj logici uvođenja obaveznog vojnog roka, a on je svoj vojni rok odsluzio po nekakvim uredima. Nabijem ja na kurac takve zagrebačke fakine, naravno tu im se moze i Jandrokovic pridodat za završenim građevinskim faxom i u punoj snazi također odlucio da nema potrebu pristupiti HV-u, bit ce da je i on zagrebacki fakin bio.
Dezerterom su ga etiketirali branitelji i dio medija, a on je sam tomu pridonio svojim sukobima sa braniteljskom populacijom.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 15:37   #29
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
A isti taj covjek se ima obraza kandidirati za premijera u drzavi za koju je smatrao da on osobno nema potrebu braniti.
Imaš pravo - trebao je navući neku popeglanu uniformicu otići se negdje poslikati. Da se vidi kako se on borio...

Quote:
Nabijem ja na kurac takve zagrebačke fakine, naravno tu im se moze i Jandrokovic pridodat za završenim građevinskim faxom i u punoj snazi također odlucio da nema potrebu pristupiti HV-u, bit ce da je i on zagrebacki fakin bio.
Problem je što je masu zagrebačkih nefakina ginulo po Slavoniji, dok su slavonske lole lokale po zagrebačkim šankovima.

Quote:
Dezerterom su ga etiketirali branitelji i dio medija, a on je sam tomu pridonio svojim sukobima sa braniteljskom populacijom.
Branitelji su jugonostalgičarkom, maltene četnikušom etiketirali i novinarku, mladu curu, samo zato jer je njihovom prijatelju Klemmu postavila pred kamerama 2-3 pitanja koja se njemu nisu dopala... lijepo je vidjeti ko su ti referentne točke.
...iako to i dalje ne objašnjava zašto dezerterom nazivaš čovjeka koji nikad nije bio vojna osoba.
Ili ovo je objašnjenje - budale lupetaju, a ti za njima "samo" ponavljaš?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 15:37   #30
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Milanovic je šupak koji je odlučio odlučio da nema potrebe odlaziti na ratište jer je visoko obrazovan i dolazi iz dobrostojece obitelji, jer po njegovoj logici samo sirotinja odlazi ratovat. A isti taj covjek se ima obraza kandidirati za premijera u drzavi za koju je smatrao da on osobno nema potrebu braniti. To je ocito po Tepešovoj logici uvođenja obaveznog vojnog roka, a on je svoj vojni rok odsluzio po nekakvim uredima. Nabijem ja na kurac takve zagrebačke fakine, naravno tu im se moze i Jandrokovic pridodat za završenim građevinskim faxom i u punoj snazi također odlucio da nema potrebu pristupiti HV-u, bit ce da je i on zagrebacki fakin bio.
Dezerterom su ga etiketirali branitelji i dio medija, a on je sam tomu pridonio svojim sukobima sa braniteljskom populacijom.
A Karamarko je u toj vašoj priči šta??
Narodni heroj, dezerter ili ???
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 15:51   #31
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Dezerterom su ga etiketirali branitelji i dio medija, a on je sam tomu pridonio svojim sukobima sa braniteljskom populacijom.
Branitelji i dio medija pišu svakakve zlonamjerne članke tako da je pozivanje na njih besmisleno. Isto tako, ti isti nisu tu na forumu. Ti jesi, a sad svi znamo značenje riječi dezerter, pa će ubuduće takvi upisi biti za karton.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 15:53   #32
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Imaš pravo - trebao je navući neku popeglanu uniformicu otići se negdje poslikati. Da se vidi kako se on borio...



Problem je što je masu zagrebačkih nefakina ginulo po Slavoniji, dok su slavonske lole lokale po zagrebačkim šankovima.



Branitelji su jugonostalgičarkom, maltene četnikušom etiketirali i novinarku, mladu curu, samo zato jer je njihovom prijatelju Klemmu postavila pred kamerama 2-3 pitanja koja se njemu nisu dopala... lijepo je vidjeti ko su ti referentne točke.
...iako to i dalje ne objašnjava zašto dezerterom nazivaš čovjeka koji nikad nije bio vojna osoba.
Ili ovo je objašnjenje - budale lupetaju, a ti za njima "samo" ponavljaš?
Da ima malo pameti nebi prosipao žuč gdje god stigne i ponižavao svakog koga treba i koga ne treba i onda se cudite kad mu se vrati istom mjerom. Ne znam jel se on trebao naslikavat u uniformi ili nije i potpuno mi je nejasno od kuda izvlačiš ovakve zakljucke koji nemaju veze sa nicim izrecenim.
A to sto branitelji naseg bivseg premijera etiketiraju onako kako smatraju da on zasluzuje, sorry ako cijelu tu populaciju nazoves sirotinjskom i manje obtazovanom, ocekuj jednaku reakciju, zasluzio je što je tražio, ili ti misliš da
i Ranko Ostojić ili Šiniša Varga spadaj u tu skupinu.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 15:55   #33
Je li ovo tema o Oreskovicu? Drzimo se tema onda.

Jedan od rijetkih politicara koji ne smatra da se u javnom prostoru treba ponasati kao borbeni pas u ringu.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 16:04   #34
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
A Karamarko je u toj vašoj priči šta??
Narodni heroj, dezerter ili ???
Mene pitaš za Karamarka ?
Ma, bolje da ne komentiram jer bih bio baniran, danas mu je sretan dan , jer će nekim čudom opet biti izabran na celu svoje stranke, napisao sam gore u dvije riječi što mislim o njemu ukratko.
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 16:05   #35
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Odlican umjereni politicar koji radi svoj posao i ne prica gluposti.
jedan od rijetkih koji pase na moj osjetljivi zeludac.
Ne mogu vise podnijeti agresiju dobrog dijela nase politicke scene.
Orešković je svakako svojom blagom i simpatičnom pojavom jedno osvježenje. No radi li dobro svoj posao ne možemo još procijeniti.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 16:58   #36
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Orešković je svakako svojom blagom i simpatičnom pojavom jedno osvježenje. No radi li dobro svoj posao ne možemo još procijeniti.
Ja na njega gledam kao na "good cop" u kontrastu sa "bad cop". I jedan i drugi su cops i zajednički rade u svrhu postizanja istog cilja.
Marina Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 19:21   #37
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Milanovic je šupak koji je odlučio odlučio da nema potrebe odlaziti na ratište jer je visoko obrazovan i dolazi iz dobrostojece obitelji, jer po njegovoj logici samo sirotinja odlazi ratovat. A isti taj covjek se ima obraza kandidirati za premijera u drzavi za koju je smatrao da on osobno nema potrebu braniti.
dobro, zoka nije ratovao jer je visokoobrazovan i bogat, a zakaj tomica nije otišao na ratište - a isto se kandidirao za premijera?

on nije bio ništa od toga (danas je, doduše, boljestojeći nego tada zahvaljujući...khm...valjda sposobnoj ženi koja zarađuje pet puta više od njega).

Quote:
To je ocito po Tepešovoj logici uvođenja obaveznog vojnog roka, a on je svoj vojni rok odsluzio po nekakvim uredima. Nabijem ja na kurac takve zagrebačke fakine,
tepeš je zagrebački fakin u vrtićkoj taekwondo kategoriji do 25 kila.
trebalo je i na multikulturalnoj peščenici nekako preživjeti.
Quote:
naravno tu im se moze i Jandrokovic pridodat za završenim građevinskim faxom i u punoj snazi također odlucio da nema potrebu pristupiti HV-u, bit ce da je i on zagrebacki fakin bio.
jandroković ti je bio predsjednik mladeži HDZ-a u bjelovaru, a onda su ga kao iznimno perspektivnog povukli u zagreb - tko ne bi trebao takve kadrove? i odmah su ga takvog iskusnog i s takvim briljantnim cv-om postavili za mvp-a.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 19:29   #38
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Ja na njega gledam kao na "good cop" u kontrastu sa "bad cop". I jedan i drugi su cops i zajednički rade u svrhu postizanja istog cilja.
Hm, ne znam.
Meni ove svađe između Karamarka, Mosta i Oreškovića ne izgledaju kao gluma ili igra "dobar policijac-loš policajac".
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 19:35   #39
Quote:
water strider kaže: Pogledaj post
Da ima malo pameti nebi prosipao žuč gdje god stigne i ponižavao svakog koga treba i koga ne treba i onda se cudite kad mu se vrati istom mjerom. Ne znam jel se on trebao naslikavat u uniformi ili nije i potpuno mi je nejasno od kuda izvlačiš ovakve zakljucke koji nemaju veze sa nicim izrecenim.
A to sto branitelji naseg bivseg premijera etiketiraju onako kako smatraju da on zasluzuje, sorry ako cijelu tu populaciju nazoves sirotinjskom i manje obtazovanom, ocekuj jednaku reakciju, zasluzio je što je tražio, ili ti misliš da
i Ranko Ostojić ili Šiniša Varga spadaj u tu skupinu.
Ne razumijem ovo zadnje. I Ostojić i Varga bili su branitelji, Varga kao dragovoljac i član ekipe hitne pomoći.

Kas smo kod toga, koliko ima branitelja-ministara u Oreškovićevoj Vladi? Ima li ijedan osim ministra branitelja? Ni vrag da će bivša jugoudbaška Vlada ostati rekorder po broju branitelja u sastavu?
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 19:39   #40
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Ni vrag da će bivša jugoudbaška Vlada ostati rekorder po broju branitelja u sastavu?
da, to bi bilo nezgodno!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.