Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2002., 04:31   #41
Quote:
Originally posted by T.C.
A Opstanak? Najomiljeniji dio Skolskog programa Nije ni onaj botanicar bilo los, ne mogu se sad sjetiti.. aha David Belamy..
Ja sam svaki dan blejala u Opstanak skupa sa svojim didačem. Kad se sad tog sjetim, pih, baš mi je bilo dobro kad sam bila klinka.
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 12:58   #42
Jagode

Grlom u jagode mi je bila uvijek draga, voljela bih da ju repriziraju.
"Sta zna svinja sta je dinja..."
E kada ste se tako lijepo prosirili po bivsoj Yu , evo vam i "Cardak ni na nebu ni na zemlji",
i lijepo molim one koji se sjecaju neka kazu kako se zvala serija gdje glavni lik se treba udat za frajera, a
njeni brane, a ona veli ili on ili ladna Morava?
Znam da je serija bila jako popularna, ali da me ubijete ne mogu se sjetiti.
A Kapetan Mikula Mali?
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 13:59   #43
Mikula mali je spomenut.

Serija se zove ljubav na seoski nacin isto spomenuta.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 19:44   #44
A todor i fedor?
A bajum badum?
Se sjećate tih crtića?

To je bilo zakon
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 20:00   #45
Kad sam imao školu popodne onda bih ujutro gledao Opstanak, Branka Kockicu, Kolariću-paniću, Jelenka i crtane filmove: Eustahije Brzić, el Toro i el Poncho, Atomski mrav, At Strašnomlat, Brzi Gonzales... To su bili jedini crtići do 19.15, a u taj sat bi svaki drugi četvrtak bile "Male tajne velikih majstora kuhinje" umjesto crtanog jooj kako sam mrzio onoga Ivu Serdara i Stevu Karapandžu... Tu nepravdu je mogao ispraviti samo Gusztav kad bi uletio u poluvremenu kakve utakmice.
Vikendom je na drugom išao Nedjeljni zabavnik (i meni isto najdraži, Z.Sokolović & S.Štimac, kasnije Sead Memić-Vajta) pa “Dozvolite da se obratimo” uz obavezan partizanski film i poslije toga “sedamnaest-časovna sportska emisija”. Na prvom Minja Subota, navečer Sport Billy i Bolji život.
Eto, toga se ja sjećam.
bogeyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 20:01   #46
BTW, sjeća li se netko SF-crtanog što je išao u nastavcima u 19.15, svaka epizoda je trajala cca 2-3 min., sjećam se da se jedan lik zvao Tutnplok?
bogeyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2002., 21:14   #47
Ne znam dal je spomenuto ali dal se netko sjeca Kalimera i to je prava nepravda. Ja taj crtic nisam mogao gledati jel mi je bilo zal Kalimera.

"BTW, sjeća li se netko SF-crtanog što je išao u nastavcima u 19.15, svaka epizoda je trajala cca 2-3 min., sjećam se da se jedan lik zvao Tutnplok?"

Cini mi se da se sjecam, ali ne znam jel to onaj u kojem je Delic govorio TiBoukca ili neki drugi?
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 00:15   #48
Zacijelo mislite na "Danger Mouse"...a naši su to malko čudno preveli.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 01:16   #49
Jel to onaj što se kod nas zvao Dar Mar Hoooolmss, Dar Mar Hoooolms
Ti boukca šefe...
Trrrpimirre, dolazi ouamo! ( s engleskim naglaskom)

Onaj sf u nastavcima znam, ali nemam pojma kako se zvao... al taj neki robot je govorio pluk, pluk... uvijek bi zavrsilo kad je najzanimljivije.

Gustav i Bajum Bajum su bili zakon.

Quote:
Vikendom je na drugom išao Nedjeljni zabavnik (i meni isto najdraži, Z.Sokolović & S.Štimac, kasnije Sead Memić-Vajta)
Ja mislim da je Vajta bio prije njih dvojice.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2002., 01:25   #50
Bajum bajum je bio talijanski crtic i mislim da se zvao La Linea. Inace, mislim da sam ga nedavno vidio u nekoj reklami.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 00:19   #51
SJEĆA LI SE ITKO BLUFONACA?
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 16:47   #52
Blufonci (mister jozo), rakuni (ćiril stipsa), snorkijevci, štrumpfovi, bipsići, sve su to bili odlični crtići, a ne ko danas
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 18:08   #53
Quote:
rakuni (ćiril stipsa),
Yep, još uvijek imam doma jednu kazetu sa Rakunima i nekoliko RM-ova na kompu.

Inače Rakuni su mi i dan danas najbolji crtić američke produkcije (od polusatnih serijala, naravno) samo im ne valja DUB. Hrvatski je puno, puno, puno bolji.

Eh da, a mjuza je daleko najbolja. "Run With Us" i "Don't Fear Fire" su predobre stvari za crtiće...kao i "Missing It"...

A koji su to tek bili dijalozi:

Čiril: ČEDO!!! Što ti radiš ovdje.

Čedo: <zamuckuje> Bok tata...evo upravo sam se spremao prepraviti one decimalne zareze koje si mi rekao.

Čiril: ČEDO...nemoj mi reći da si klizao s ovim...spodobama.

Bero: Ha, ha....Čedo je sad došao u našu momčad. Sad mi pobjeđujemo.

Čiril: Čedo...sine...reci da to nije istina.

Sofija: Gospodine Sitpsa, trebali bi ste se ponositi Čedom. Pametan je, snažan, zgodan....

Čiril: Čedo...tko ti je ova?

Čedo: To je Sofija.

Čiril: Slušaj ti SOFA!!

Čedo: <prekida ga> Sofija, tata.

Čiril: Sofa, kauč, otoman...ma nema veze...

{"Rakuni na ledu"}

A najbolja mi je ova:

Čiril i prasci u trezoru trguju na burzi.

Čiril: Sto dionica za 11,15.

Prasac: Šefe, ali već je pol dvanaest.

Čiril: Ne govorimo o vremenu već o dolarima! I da si dvostruko pametniji nego šta misliš da jesi i dalje bi bio budala!


Jooooj, moram ih ići sad pogledati.

Zadnje uređivanje Icepick : 31.12.2002. at 16:52.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 06:15   #54
Question

zar ste zaboravili andaluziju i sport billy, lilly i willy. a hi-men su bile čak i figurice, sječam se da smo ih stalnorazmjenjivali. a bio je i crtić star wars i to prilično dobar. jeste primjetili da kad god bi pustili novi crtić odmah su lansirali album sa sličicama, imala sam ih tonu, a ne ko danas jedva nešto. bila je jedna serija nemogu se sad sjetiti kako se zove, uglavnom glumio je lik koji glumi princa johna u robin hood muškarci u tajcama i još jedna ženska.
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 10:54   #55
Albumi

Nije bas da danasnja "jadna" djecica nemaju slicice, ja to jako dobro osjetim na dzepu, a Digimoni, Pokemoni, Barbike, Potter,... za sve to osim slicica imas i igracke i robu i ...koma ziva.
Jel se netko sjeca serije s Verom Cukic koja glumi majku petero djece koja se izlezava, mama-barbika, koju djeca bude: Ustaj ti si majka petero djece...
Muza glumi Vojo Brajevic, epizoda gdje uci tenis pa jadnik koji glumi ucitelja-teski zenskaros dobije upalu misica jer joj je pomagao prenijeti do obiteljskog gradilista jedno 20-ak vreca cementa, a jos na kraju nista ne dobije ( ), pa kada ju vidi u daljini sakrije se iza prvog grma, a ona se cudi kao kako to da ga vise nema...
Prosjaci i sinovi su zakon serija.
Evo poceli su sa super serijom "Zvonili ste milorde?", koju daju u ludo vrijeme.
Bila mi je jos eng. serija super, ona u onom ducanu, s prodavacima je bila fenomenalna,pa ona gdje su radili u hotelu, a pozdrav preko radija je bio HAJDI Ho, odzdrav Hajdi hay, tako nekako, ako se netko sjeca molim , neka napise imena serija.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 10:36   #56
Quote:
hellie kaže:
zar ste zaboravili andaluziju i sport billy, lilly i willy.
...joj..joj...Lojzek i Vaša Gadosti...svaki puta jedan lijep nadimak. ..ali uvijek s dostojanstvom...

Da li se netko sjeća serije Dugo, toplo ljeto, mislim da je bila portugalska..ahhh djetinjstvo..nedelja ujutro oko 8 sati...Slovenija jedan i ŽIV-ŽAV...
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2003., 15:22   #57
Meni su najdraži "bistrooki". To je još crno-bijelo, gledao sam reprizu prije par godina jer bio sam opravdano odsutan krajem šezdesetih, ali je zaaaakon, nešto kao preteča south parka samo bez psovki

A poletarac sa čkaljom i nelom eržišnik i reality porodom ne špici ("mama, jelda ti mene nisi rodila na guzu ko ona teta u poletarcu").
a čik,čik,čik pogodi ko sam...
pa Smogovci, ali samo prvih par sezona. Kasnije su obljutavili, tj. odrasli
 
Odgovori s citatom
Old 10.04.2003., 03:07   #58
Talking Molba za stare dječje serije

Eto, jednom mom frendu pala na pamet danas jedna idejica:
Da mejlamo hrt-u ([email protected]) zamolbe i prijedloge da ponovo uvedu odlične stare serije (za djecu i mlade )
I tako je nas negdje desetak mejlalo listu od tri serije koje smo gledali kao klinci i htjeli bi da ih ponovo puste:
"Kapetan grom i vojnici budućnosti", "Djevojčica iz budućnosti" i "Otok s blagom"
Ukoliko još netko s foruma želi raditi ovu čudnu i pomalo glupu akciju, neka primi zamolbu vrloga admina () da mejla zamolbu hrtu (slobodno dodajte svoje prijedloge)
Nadajmo se da će nam želje biti uslišane
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2003., 03:32   #59
ej!, ja sam bila luda za otokom s blagom. iako se sada skoro ničega ne sjećam

a čitala sam da je jedna mala bila sva u suzama kad je završilo prikazivanje djevojčice iz budućnosti, što je ipak malo previše, ali o ukusima se ne raspravlja...

e, i sa 10,11,12 godina sam obožavala 5 prijatelja. znam da postoji serija (zapravo dvije, ja mislim da je jedna snimljena šezdesetih a druga sedamdesetih godina) koju nisam gledala, a voljela bih čak i sad.
Sandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2003., 03:51   #60
Quote:
Originally posted by Sandi
e, i sa 10,11,12 godina sam obožavala 5 prijatelja. znam da postoji serija (zapravo dvije, ja mislim da je jedna snimljena šezdesetih a druga sedamdesetih godina) koju nisam gledala, a voljela bih čak i sad.
Joj, za pet prijatelja nisam baš siguran.
Iako sam te knjige guto kad sam bio mali (doslovce guto, brijem si da su to prve knjige koje sam posuđivo od prijatelja, a isto tako si brijem da sam ih sve pročito)
No prije negdje 4-5 godina sam išo ponovo pročitat neku tu knjigu (dakle s nekih 16-17 (jao, osjećam se staro sad )) i bila mi je totalno bezveze i dosadna.
Sjećam se par doživljaja (onako, mutno) i sjećam se da su uvijek obilato jeli (mljac mljac), pili sok od đumbira (koji je to vrag đumbir?) i spavali na paprati
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.