Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2003., 04:39   #1
Maximo
Pacijent

Da li ste igrali F1 2002 from EA for PC?

Super je. Grafika ne moze biti bolja........samo nama u US skidaju sve tobacco reklame sa bolida pa crvene tako i ne izgledaju cool.

Odgovori s citatom
Old 10.04.2003., 18:09   #2
SETRA Samoborček
Sve Super Stvari Su Sa...

SETRA Samoborček Avatar

Registracija: Mar 2003.
Da igro sam i upravo ju opet instaliram

Najviše volim A1 ring pa se zapelam i u drugom zavoju razbijem sve protivnike
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2003., 00:21   #3
Breadfan
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2003.
Igram F12002 uporedo sa GP4, ali mislim da je GP4 zeru bolja..F12K2 je nekako sterilna kad je u pitanju overall atmosfera, a i vozni model je malo čudan - bolid ima premalo downforcea...

IMO GP4 ima ljepšu grafiku, bolji gameplay i nenadmašni AI za razliku od F1K2 čiji je AI očajan..

Staze su puno realnije u GP4...No, to je opet maj personal opinion.

Breadfan
Breadfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 18:11   #4
SETRA Samoborček
Sve Super Stvari Su Sa...

SETRA Samoborček Avatar

Registracija: Mar 2003.
Ali igra je vraški tepka isključi li se TC, SC i ostala pomagala.
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 29.04.2003., 08:54   #5
sotona69
sejtan na kanafu

sotona69 Avatar

Registracija: Dec 2002.
Jel ima neko ovo za download? Instalacioni CD koji ja imam ne funkcionira bas. Maximo? Anybody?
Old 29.04.2003., 13:40   #6
kF
octopus

kF Avatar

Registracija: Nov 2002.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku kF
Quote:
sotona69 kaže:
Jel ima neko ovo za download?
ja se stvarno nadam da ako netko cak i ima da nece staviti link za download ukradenog softvera ovdje, nego da ce ipak biti malo diskretniji.
hvala.
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 19:56   #7
sotona69
sejtan na kanafu

sotona69 Avatar

Registracija: Dec 2002.
Ma moze na PM, ali izgleda niko nema.
Old 30.04.2005., 12:10   #8
Randall Flagg
RemoteControlProductions

Randall Flagg Avatar

Registracija: Mar 2005.
Ja igram dosta F1 2002

Ajde nek netko javi pa da zaigramo malo u multiplayeru,pa da vidimo tko je bolji,McLaren ili Ferrari.

Mclaren naravno
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2005., 18:21   #9
imagine
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2004.
Kako ide 'kolege' ?
Vidim skupila se tu ekipa -najbolji od najboljih ,krema kreme itd..oni koji su nadišli NFS i zaustavili se na F1 pa misle da rasturaju

Inaće-postoji jedno mjesto/ forum gdje se okuplja jedna HR Sim Racing zajednica. Mnoštvo nas je provalo sve šta se može sa volanom vozit i došli smo iz raznih smjerova jer nas je netko pozvao/skrenio nam pozornost na nešto šta nikad nismo ćuli pa smo se svi zaustavili na F1 simulaciji '67 sezone ,GPL-u koji uvjek pruža izazov zbog svoje fizike (voznog modela) te onoga zbog ćega sve postoji -online utrka (trenutno vozimo 4 sezonu -prvenstvo HR ) Naravno to nas ne sprijećava da se tu i tamo zabavimo online sa nekim lakšim stvarima poput LFS-a,GTR-a,i RBR-a

Pa ako netko želi izazov prvo poslušajte savjet i provajte GPL da vam malo spusti na zemlju taj ego da znate nešto radit sa volanom a kao drugo okušajte se u vožnji sa živim ljudima .To se nigdje ne može simulirat te je svaka takva utrka nepredvidljiva i daleko zanimljivija od utrke protiv umjetne inteligencije.To možete primjetit po tome što nema koristi koliko ste god dobri ili mislite da jeste sa volanom - u prvoj utrci na startu ljudi ne mogu pobjeć osjećaju klecanja noge na gasu
Stoga ako se netko zeli dokazati da zna nešto sa volanom (a u tom slućaju je želja za tim važnija nego naklonost specifićnoj 'igri' ) ili misli da je bolji od drugih dokažite to u multiju zato šta je to najveći adut simulacija.

Da nebi nikoga prepao...Istina ,GPL zahtjeva da zaboravite sve dosada šta ste igrali jer je neusporediv sa nićim i traži dosta dugo vrijeme ućenja vožnje. No šta je stvar teža toliko je i vaš osjećaj samozadovoljstva veći (a ujedno i problem jer će te sve ostale simulacije poćet gledat s visoka-a možda i napokon poslje prvog napravljenog kruga shvatit mene) kad dođete na to da ste u utrci konkurentni. Svi smo prošli to razdoblje pizdarija no ućenje vožnje je puno lakše prolazilo u online utrkama...Ovu trenutnu sezonu vodim za n00b ove tako da su svi dobrodošli...

Ako je netko zainteresiran napraviti korak naprijed od neobaveznog igranja prema ozbiljnijoj vožnji imate moj e-mail u mom profilu putem kojeg ćete dobit link na mjesto gdje se okupljaju Hrvatski sim raceri..
Oni koji prihvate poziv za probati GPL bit će mi vjećno zahvalni a oni koji ne prihvate-oni ionako ovo ne mogu smatrat više osim obićnog spam posta...
Old 07.12.2006., 14:06   #10
dalmacija77
Registrirani korisnik

Registracija: May 2006.
pozdrav imam problema s ovom igrom kak dodjem do staze Monaco izbaci me tj ugasi igru i moram je opet pokrenut, jeli netko imao ova problem i kako ga rijesiti?
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 14:09   #11
Nixis
Lud sam do boli

Nixis Avatar

Registracija: Oct 2006.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Nixis Pošalji poruku preko Skype korisniku Nixis
Imam je i ja sam si stavio patch koji donosi sezonu f1 2003 u f1 2002,tak da u f1 2002 igram szonu 2003 .U 2003 je i alonso pa s njim rasturam.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 15:35   #12
dalmacija77
Registrirani korisnik

Registracija: May 2006.
i ja imam upgrade 2003 medjutim ostaje mi problem sta kad npr na test day idem odvozit Monte Carlo izbaci me i ugasi igru???
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja