Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2016., 00:00   #21
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
3 do 10% žena nikad ne dožive orgazam.
Čak 29% ne može ga nikako doživjeti tijekom odnosa.
Tako kažu studije.

Uostalom teško autorica uopće može tražiti s partnerom što joj paše kad mu cijelo vrijeme glumi.
Tolko puno?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:03   #22
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma nije moje. Uzel sam tih 80%posto kao nekaj relevantnoga iz onog isječka iz filma. Realno pojma nemam kolki je to postotak i dali uopće negdje i postoji stručan odgovor na to pitanje. Sam me zanima kak se to dela. Ono iz isječka iz filma mi je previše glupavo da bi popušil.
Podsjećaš me na jednog bivšeg kolegu koji je uvijek lupao postotke beveze, da bi zvučao pametnije. Dok nije naletio na profesora koji ga je počeo piliti od kud čupe te informacije.

Ne znam kako se to radi, nisam nikad. Valjda spadam u ovih 20%
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:06   #23
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Podsjećaš me na jednog bivšeg kolegu koji je uvijek lupao postotke beveze, da bi zvučao pametnije. Dok nije naletio na profesora koji ga je počeo piliti od kud čupe te informacije.

Ne znam kako se to radi, nisam nikad. Valjda spadam u ovih 20%
Ma kaj bi htjel zvučat pametnije? Da to hoću pisal bi književno.Mislim da je kristalno jasno da nisam baš previše pametan. No tam je Meg rekla 80 % pa sam bezveze napisal. Zapravo to nije ni bitno. Fakat bi štel znat kak se to točno odradi? Ne vjerujem da se kreće sa jakim i glasnim uzdasima i prizivanjem Boga.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:09   #24
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma kaj bi htjel zvučat pametnije? Da to hoću pisal bi književno.Mislim da je kristalno jasno da nisam baš previše pametan. No tam je Meg rekla 80 % pa sam bezveze napisal. Zapravo to nije ni bitno. Fakat bi štel znat kak se to točno odradi? Ne vjerujem da se kreće sa jakim i glasnim uzdasima i prizivanjem Boga.
Pa, ako si ikad ženi priuštio orgazam, onda znaš kako izgleda ženski orgazam. Odglumljeni ženski orgazam bi trebao izgledati kao taj pravi.
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:10   #25
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Tolko puno?
North America studija iz 70-ih.
Nema baš puno relevantnih studija na tu temu. Ova je rađena na 2000 žena.
Jedna švedska je bila nešto pozitivnija po tom pitanju, ali sve u svemu ima toga izgleda više nego što si ljudi vole i žele priznati.

Mene je npr. iznenadilo postojanje fejkanja muškog orgazma.
Zaklela bih se da meni nitko nikada nije fejkao.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:10   #26
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Pa, ako si ikad ženi priuštio orgazam, onda znaš kako izgleda ženski orgazam. Odglumljeni ženski orgazam bi trebao izgledati kao taj pravi.
Pa da to me i interesira. Znači može se postići da se tijelo ponaša na indentičan način kao i kod pravoga orgazma?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:12   #27
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Pa, ako si ikad ženi priuštio orgazam, onda znaš kako izgleda ženski orgazam. Odglumljeni ženski orgazam bi trebao izgledati kao taj pravi.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:12   #28
Puno mojih frendica ne svrsava, ne moze svrsiti (puno duze od samo 2 godine) i fejkaju orgazme, to sam vec toliko puta cula da se vise ne iscudjavam. I nema sanse da priznaju decku, to nikako.
Zenska sklonost podilazenja muskom egu
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:13   #29
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post

Mene je npr. iznenadilo postojanje fejkanja muškog orgazma.
Zaklela bih se da meni nitko nikada nije fejkao.
Pa to fakat nema nikakve logike. Kaj držiš negdje vrećicu neke bijele tekućine slične spermi i onda ju u jednom trenu probušiš? Pa za to fakat moraš bit mađioničar!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:16   #30
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa da to me i interesira. Znači može se postići da se tijelo ponaša na indentičan način kao i kod pravoga orgazma?
Da, između ostalog je moguće i "pulsirati" vaginom i bez orgazma. Mislim da ovdje ne treba pričati o tome kako se glumi orgazam, nego dati neki savjet autirci jer je i sama rekla da joj je to teška tema.

Uglavnom, Nikol, ako ga ne želiš povrijediti reci mu da bi trebali probati nešto novo/drugačije. Svak zna kaj ga uzbuđuje i kaj mu je potrebno. Ne moraš mu reći da si fejkala orgazam 2 godine, ali se potrudi da ga ne moraš fejkati do kraja života.
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:22   #31
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Da, između ostalog je moguće i "pulsirati" vaginom i bez orgazma. Mislim da ovdje ne treba pričati o tome kako se glumi orgazam, nego dati neki savjet autirci jer je i sama rekla da joj je to teška tema.

Uglavnom, Nikol, ako ga ne želiš povrijediti reci mu da bi trebali probati nešto novo/drugačije. Svak zna kaj ga uzbuđuje i kaj mu je potrebno. Ne moraš mu reći da si fejkala orgazam 2 godine, ali se potrudi da ga ne moraš fejkati do kraja života.
Zanimljivo. Pojma nisam imal da je to sve moguće. Još ak se i tekućina može ispuštat neka ,blago se vama. Ja bi voljel da mi možemo nekak odglumit naše orgazme bez pomoći pomoćnih rekvizita. Nemrem ozbiljan savjet dat autorici. Uopće ne vjerujem da postoje ljudi koji su sa nekim u braku i glume bilo kaj svojim partnerima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:25   #32
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja bi voljel da mi možemo nekak odglumit naše orgazme
Zašto?
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:26   #33
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Puno mojih frendica ne svrsava, ne moze svrsiti (puno duze od samo 2 godine) i fejkaju orgazme, to sam vec toliko puta cula da se vise ne iscudjavam. I nema sanse da priznaju decku, to nikako.
Zenska sklonost podilazenja muskom egu
Ja se iskreno "divim" toj količini autodestrukcije i truda.
Ne znam kako im se da.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:27   #34
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Zašto?
Pa da budemo jednaki po tom pitanju manipulacije. Mislim da je krajnje nepristojno glumit orgazam ak ja nemrem.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:33   #35
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa da budemo jednaki po tom pitanju manipulacije. Mislim da je krajnje nepristojno glumit orgazam ak ja nemrem.
Mislim da žene koje glume orgazam nisu u poziciji manipulator, nego nekoga tko želi udovoljiti muškom egu i samim time sebi naštetiti
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:34   #36
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Da, između ostalog je moguće i "pulsirati" vaginom i bez orgazma. Mislim da ovdje ne treba pričati o tome kako se glumi orgazam, nego dati neki savjet autirci jer je i sama rekla da joj je to teška tema.

Uglavnom, Nikol, ako ga ne želiš povrijediti reci mu da bi trebali probati nešto novo/drugačije. Svak zna kaj ga uzbuđuje i kaj mu je potrebno. Ne moraš mu reći da si fejkala orgazam 2 godine, ali se potrudi da ga ne moraš fejkati do kraja života.
Možda će mu na kraju morati reći.
Teško je odjednom promijeniti rutinu. Pogotovo kad se nasuprot ima nekoga tko je betonski uvjeren da zna točan način jer ga se dugotrajnim lažnim orgazmiranjem uvjerilo u to.

Što želim reći, nije ni otvoren razgovor nužno smak svijeta.
Istina ih može osoloboditi.

Autorica najbolje poznaje svog muža.
Koliko samopouzdanja ima i što mu sve i kako utječe na ego i libido.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:38   #37
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Možda će mu na kraju morati reći.
Teško je odjednom promijeniti rutinu. Pogotovo kad se nasuprot ima nekoga tko je već betonski uvjeren da već zna točan način jer ga se dugotrajnim lažnim orgazmiranjem uvjerilo u to.

Što želim reći, nije ni otvoren razgovor nužno smak svijeta.
Istina ih može osoloboditi.

Autorica najbolje poznaje svog muža.
Koliko samopouzdanja ima i što mu sve i kako utječe na ego i libido.
Da sam na mjestu njenog muža, više bi me pogodilo to što je tako važnu stvar tajila od mene 2 godine, nego to što joj nisam pružio orgazam.

Eto, ponekad nije dobro biti iskren 100% Ona nije iskrena prema njemu 2 godine, pa sada nek i do kraja izgura tako. Jedino ako on kaže, da ne želi promjene ili da ne znam kaj.

Autorica je izotavila reći najbitniju stvar. Da li je ikada sa svojim mužem doživjela orgazam i kako je sve to počelo.
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:39   #38
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Puno mojih frendica ne svrsava, ne moze svrsiti (puno duze od samo 2 godine) i fejkaju orgazme, to sam vec toliko puta cula da se vise ne iscudjavam. I nema sanse da priznaju decku, to nikako.
Zenska sklonost podilazenja muskom egu
I onda uništiš čovjeka, a da nije ni svjestan jer sve što zna o zadovoljavanju žene je fejkano.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:40   #39
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Mislim da žene koje glume orgazam nisu u poziciji manipulator, nego nekoga tko želi udovoljiti muškom egu i samim time sebi naštetiti
Ne kužim baš tu logiku. Kaj nije bolje da odmah u startu veliš da nekaj ne štima pa se lepo poradi na tome? Meni bi ego puno gore bil da mi žena veli nakon 2 godine da je stalno glumila. Hebate mislil bi da sam opaka budala kad je žena to morala skrivat od mene i glumit kako bi se ja osečal pravim muškarcem.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:42   #40
Quote:
nikoli24 kaže: Pogledaj post
Bok, ovo mi je teska tema, volim svog muza, oboje imamo 26, zgodan je i privlaci me kako izgleda ali ja jednostavno ne mogu imati orgazam vise od dvije godine. Godinu i pol smo u braku. Ne zelim da se on jadno osjeca i to radim, neznam kako da mu to kazem i trebam li. Zadnjih 5 mjeseci radimo na bebi ali nikako da zatrudnim, nikad nismo koristili kontracepciju.

Jel ima tko kakav savjet. :/
uf, svaka cast, ovo je za holivud - sori morao sam.

a nema druge nego da popricate otvoreno, bez straha, to je zajednicki problem i jedino za zajedno mozete rijesiti..a kad ga rijesite jos vise cete se povezati.

mislim da si pogrijesila sta mu odmah to nisi rekla, koliko god to bilo nezgodno, neugodno...ali hebiga, dogadja se, nije to nista strasno
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.