Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2016., 03:12   #21
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Kakvi kreteni..A tu je cak i bilo kasno,makar su ga mogli i cipelcici probati izbusiti kad je vec dosao do promenade..Dobro da ga nisu osobnu jos pitali..

Mislim fakat ne kuzim..imas takav dogadjaj,setnic je sigurno bila zabranjena zona za aute..Kad se vec netko probio i vidis da ne staje,nemas sta misliti
A jbg teško je pucati čovjeku u facu, barem za većinu ljudi. Pogotovo donijeti takvu odluku u nekoliko sekundi. Moguće je da se radi o nekome rastresenom ili slično. Ne očekuješ baš da ide gaziti ljude, nisu u ratnoj zoni.
U svakom slučaju da mogu vratiti vrijeme vjerojatno bi ga izrešetali u prvoj sekundi.
Old 15.07.2016., 03:23   #22
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
A jbg teško je pucati čovjeku u facu, barem za većinu ljudi. Pogotovo donijeti takvu odluku u nekoliko sekundi. Moguće je da se radi o nekome rastresenom ili slično. Ne očekuješ baš da ide gaziti ljude, nisu u ratnoj zoni.
U svakom slučaju da mogu vratiti vrijeme vjerojatno bi ga izrešetali u prvoj sekundi.
Ae,ali to je fora sa ovim ovlastima policiji u Europi..Postalo je bolesno da su represivniji prema navijacima i brutalniji u pristupu..Zato i kazem da ako je promenada bila zabranjena,a sigurno jest,tam je trebao onda biti netko tko je naucen da prvo puca a onda pita u takvim situacijama..Ove jadnike zato toliko i ne krivim,koliko onoga tko ih je stavio tamo..Nice-a nije neko selo,imaju sigurno specijalnu policiju na razini koja ce bez razmisljanja atisnuti okidac..

Ali dobro je netko gore napisao,da su djelovali preventivno dobili bi ove debilne proteste kako se ubijaju nevini ljudi..Europa odlazi u kurac sa tom politickom korektnosti
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 03:37   #23
Meni ovo već lagano liči na ruganje s čitavim francuskim obavještajnim i sigurnosnim aparatom. Par sati nakon što je Hollande do 26. najavio ukidanje izvanrednog stanja dogodi se još gori masakr nego ranije. Zbilja, dosta je plakanja vrijeme je za akciju. Za početak nek Hollande podnese neopozivu ostavku.

#JeSuisSickOfThisShit
Old 15.07.2016., 03:51   #24
Quote:
Ae,ali to je fora sa ovim ovlastima policiji u Europi..Postalo je bolesno da su represivniji prema navijacima i brutalniji u pristupu..Zato i kazem da ako je promenada bila zabranjena,a sigurno jest,tam je trebao onda biti netko tko je naucen da prvo puca a onda pita u takvim situacijama..Ove jadnike zato toliko i ne krivim,koliko onoga tko ih je stavio tamo..Nice-a nije neko selo,imaju sigurno specijalnu policiju na razini koja ce bez razmisljanja atisnuti okidac..

Ali dobro je netko gore napisao,da su djelovali preventivno dobili bi ove debilne proteste kako se ubijaju nevini ljudi..Europa odlazi u kurac sa tom politickom korektnosti
U pravu si pogotovo za političku korektnost jer bi ga Ameri prvo roknuli pa upitali zakaj nije stao na prvo upozorenje.
Old 15.07.2016., 03:55   #25
O cemu vi pričate? Pa na videu koji je svugdje raširen se čuje da policija puca u tipa, a onaj policajac na motoru pokušava uskočiti u kamion...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 04:02   #26
Btw. novine u Nici objavile, da se radi o 31 godišnjem stanovniku grada, tuniškog porijekla...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 04:03   #27
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
O cemu vi pričate? Pa na videu koji je svugdje raširen se čuje da policija puca u tipa, a onaj policajac na motoru pokušava uskočiti u kamion...
Daj video
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 04:11   #28
https://twitter.com/ddeaconblues/sta...28113339686913

čuju se barem dva pucnja...

http://www.nicematin.com/faits-diver...u-camion-64855

kažu da je pucao dok je vozio...

Ljigavo mi je odmah napadanje policije, tko zna da li je policajac na motoru uopće preživio (držao se za kamion do kraja videa...), a bome je hrabro skočio i pokušao...
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 04:22   #29
Ovi s nice-matin već tvrde da je najmanje 80 mrtvih. Inače, najpouzdaniji izvor info.
Old 15.07.2016., 04:39   #30
Quote:
Nije mi jasno kak se probio do promenade..Ok nije da nema vise ulaza,ali valjda su mogli ograniciti kretanje do setnice i promenade ako su znali da ce biti toliko ljudi..
Nije to kao Splitska riva, to je najobičnija prometnica a pješački pojasevi uz cestu su šetališta odnosno "promenada". Manji kamioni slobodno prometuju.
PleasantCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 04:40   #31
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
https://twitter.com/ddeaconblues/sta...28113339686913

čuju se barem dva pucnja...

http://www.nicematin.com/faits-diver...u-camion-64855

kažu da je pucao dok je vozio...

Ljigavo mi je odmah napadanje policije, tko zna da li je policajac na motoru uopće preživio (držao se za kamion do kraja videa...), a bome je hrabro skočio i pokušao...
Nemrem skuziti di se popeo lik..Vidim da je srusio motor,ali ne vidim da se igdje popeo..

Da,cuju se dva pucnja,ali vec sam kazao kak ne krivim tu policiju jer ocito se radi o obicnim policajcima..krivim one koji su dozvolili da kamion dodje opce do promenade..vidi se i kod motora da je ocitao prosao jos jednu tocku jer je ovaj isao za njim na motoru..tam su trebali biti specijalci koji bi odmah dobili dojavu i izresetalo cijeli kamion..

Alo ovo je nabadanje jer ne znamo sto se dogodilo,ali im se cesto dogadja..praznik nacionalni..hrpa ljudi na promenadi..i covjek hladno udje sa kamionom..katastrofa
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 04:43   #32
Quote:
PleasantCat kaže: Pogledaj post
Nije to kao Splitska riva, to je najobičnija prometnica a rinzoli su šetalište odnosno "promenada". Manji kamioni slobodno prometuju.
Bio sam,znam kak izgleda..zato mi je i cudno da nisu blokirali izlaz na tu glavnu cestu do plaze..i kuzim da je jako duga i ide prakticki od aerodroma do ruba grada i da se izlazi iz mase ulica na istu,ali me zato cudi da nisu blokirali sve ulaze..
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 05:18   #33
Quote:
PleasantCat kaže: Pogledaj post
Nije to kao Splitska riva, to je najobičnija prometnica a pješački pojasevi uz cestu su šetališta odnosno "promenada". Manji kamioni slobodno prometuju.
Glupost, receno je da je cijeli taj dio bio zatvoren CIJELI DAN.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 06:23   #34
Quote:
Bio sam,znam kak izgleda..zato mi je i cudno da nisu blokirali izlaz na tu glavnu cestu do plaze..i kuzim da je jako duga i ide prakticki od aerodroma do ruba grada i da se izlazi iz mase ulica na istu,ali me zato cudi da nisu blokirali sve ulaze..
Kao što si rekao, na promenadu vodi puno ulica iz grada a ako je promenada bila ograđena onda su to više vizualne prepreke a ne zid kao na auto utrkama. Takvo nešto nije bilo moguće spriječiti kako god da su se organizirali osim ako imaju dojavu pa da otkažu kompletu proslavu.
PleasantCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 09:47   #35
Znači, lika su mogli skinut odmah, neko je zasrao, u Americi bi bilo po kratkom....nažalost, ali nažalost ga je trebalo zaustaviti...sve kasnije je bilo kasno...užas
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 09:58   #36
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
Kad će se tim vucibatinama jednom stati na kraj!?
To se pitaju i one zemlje po kojima harači Francuska Legija Stranaca.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 10:09   #37
Taman sam se čudio kako je Euro uz onako smiješno osiguranje prošao bez incidenata i onda ovo.

Stvarno zapadna Europa postaje Bliski istok po pitanju sigurnosti.
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 10:25   #38
Ne mogu ni zamisliti scenu gdje kamion juri i gazi sve pred sobom. To bi bilo previše i za jedan horor film.
Old 15.07.2016., 10:44   #39
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ne mogu ni zamisliti scenu gdje kamion juri i gazi sve pred sobom. To bi bilo previše i za jedan horor film.
Interesantno je kako je relativno malo komentara na ovu temu tu na forumu.
Izgleda, nažalost, da smo svi mi počeli pomalo oguglavati na takve događaje..što uopće reći kada je već sve rečeno, nešto se zbilja treba drastično promijeniti..
Telegrami sućuti, "zabrinutost". "mi moramo.." - puste floskule od strane političara, a nevini ljudi stradavaju.
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 10:50   #40
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
To se pitaju i one zemlje po kojima harači Francuska Legija Stranaca.
lEgija kolje i nabija na kolac svaki dan stotinjak bjednih crnaca,to naravno neznamo

U Hrvatskoj je od rujna 1991 do siječnja 1992 svaki dan ginulo prosječno 150 ljudi i Francuze je bolio kur...kako on Miterand reće ,Srbija zaslužuje sve do Zadra
e sad ko ih je,,,sve ovo samo ide na mlin Trumpa.
Sigurnost nema cijene i sretana sam za one godine proživljene u SFRJ.
kakma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.