Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2016., 19:20   #41
Znas kad cemo ic?
Mozda zadnji tjedan prije.
I kupit cemo prvi srot koji ce pasat tek toliko da se zadovolji forma.
Eto, sad me vise ne pitaj kad cemo jer ti se ionako neda.
Sva sreca da uvijek iskrsne neki ali nakon pitanja, tako da ti izbor uvijek padne na to drugo.
I da, naravno da je problem u meni, fino si lopticu okrenuo.
Old 30.08.2016., 21:39   #42
Pa dobro, ako me već morate iskorištavati na svakom poslu, dajte bar to napravite kak spada. Ma obožavam ja bit na minimalcu za ono što moji kolege primaju plaću 5-6 tisuća kuna. Ma obožavam kad mi odmah kažu da radim 12 sati, ali kao iznimka baš taj dan kakti, neplaćeno of course lol Ma obožavam što ću morati biti dostupna ponekad i subotom, bez plaćenog of course Ma obožavam što me petljate u lokalnu politiku i muljaže. Ma obožavam što ste se napravili glupi i neisplatili mi one pare za moj pošteno odrađeni posao. Ma obožavam i one krpe nositi doma prati, čistiti pod. Ma obožavam kad moram neš printati za posao, pa daj iz svog džepa. Ma sve ja mogu Ajd Kika, to je samo par mjeseci, izdrži. Onda opet na burzu. Zapravo, već očekuju da ću nastaviti volontirati Al kaj ću, sama sam si kriva jer pristajem na sve, jer se dam jebati u mozak, jer se neću izboriti za sebe, jer vjerujem da se stvari mogu riješiti smirenim, smislenim putem, jer želim biti od koristi drugima, jer sam perfekcionist, jer se opterećujem detaljima koje nikoga nije briga, jer mi je bitno da zaista pomognem nekome tko pomoć traži...i to sve iza sve te vaše fasade jebenog sustava, pohlepe, politike, materijalizma, bezosjećajnosti, površnosti, laži, konformizma, predrasuda, stereotipa, maski na maskama...Na sve to pristajem ako u konačnici vidim barem jedan iskreni smiješak na licu popraćen riječima: Hvala, pomogli ste mi.
Tada znam da je sve to imalo smisla.
Nadam se.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 01:19   #43
Ucinit cu sve, samo budi onaj stari, samo se sjeti kako je lijepo bilo kad si bio zdrav.. Tako lijepo..

Malo autosugestije.

Bit ce bolje. Mora.
Old 31.08.2016., 01:42   #44
Kak ti ono veliš, Mell ...

S*ebali su nas u bulju s tim lijekovima ....
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 10:51   #45
aah dobre stare nocne more skoro zam zaboravio klanje ubijanje suze i bol ... kako bi bilo glupo bez dozivotnog jebanja u mozak

ako nece svijest zatrudnit bude podsvijet ..

bolje radjat svijestan nego nesvijestan
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 21:38   #46
Jedan od onih dana... Kad u sve se uvuče sumnja, a u sebe najdublje, tamo gdje je odavno urezana, pa se podeblja, ugravira, krene krvariti. Gotovo je dirljiv bio taj moj entuzijazam tog travnja godine gospodnje 2016-e. Pregazilo me, ispljunulo, sažvakalo. Jedan od onih dana kad se čini da je to do mene. Bez obzira što su neki otišli odmah, nisu izdržali ni dana, a neki eto tri mjeseca pa i četiri, a nekima je eto ok i pitam se kako i gdje je tajna i što mi promiče i jamačno je to do neke moje mane, nesposobnosti jer ja više ne znam kako da od sranja napravim nešto lijepo. I ne mogu uprijeti prstom što ne valja, ne znam, naprosto ne znam. Ima gorih mjesta, da. Ima. Puno gorih, da se rasplačeš. Kad se vraćaš kući pa vidiš da pekare svijetle pa ta žena od svojih 60-ak u fast foodu, noćna smjena, prvi joj je dan kaže, a dođe ti prosto da plačeš jer - kako?
Jedan od onih dana kad te sve pregazi. A nema ni naprijed ni nazad. Samo beskrajno danas. Sutra je tek slutnja i čini se nemoguće, mutno je i gubi se ta jasna vizija gdje sam krenula i što sam htjela jer ne znam više. Ne znam. Možda nisu oni. Možda sam ja. Ja sam se trebala truditi više. Ja sam trebala shvatiti da je nepravda sastavni dio života i da se unatoč toj nepravdi moram maksimalno truditi. Drugima to ide nekako bolje. Danas sam samo htjela da mi kaže hvala i doviđenja. A nije. Ni-je. Jebiga. I dobro da nije jer onda ... gdje onda?
Old 31.08.2016., 21:47   #47
You can't have everything...
you wouldn't have place to put it.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:06   #48
Please ....

http://67.media.tumblr.com/ded49091b...77zgo1_500.gif

Šrinkovi, dosta mi ih je ...

https://67.media.tumblr.com/bfde791c...01uyo1_250.gif
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 19:30   #49
Dođe mi da se ubijem majke mi!!!
Pa di je vise kraj svim sranjima i govnima???
Pa do kad vise?!
Muka mi je.
Jel ima kakav gumb da se restartam u pm?!
bumbolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 21:55   #50
Zaboravila

sam

sve

SVE
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 00:05   #51
Htio bih se opet zaljubiti
isss moram!
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 00:38   #52
ne valja se s rogatim bosti''

...but you should have known that by now....

aj' ne jebi mačku mater, znaš da si u kurcu konjino mutava
i znaš da ja znam
i znaš da ja znam da si šupak i bezkičmenjak i jebena glista

ili se okreni naopačke ili vritnjak pa štihačom na četiri dijela i krticama

neBre bit jednostavnije
zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 14:13   #53
popizdit ću od tih alergijaaaa
počet ću igrat nogomet s
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 20:03   #54
Save me from myself.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 23:28   #55
Gvoźđe postaje groźđe {odakle?}
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 09:22   #56
Nemoj da brigas
Old 03.09.2016., 21:31   #57
Boli .......

Zašto su emocije tako jake i intenzivne?
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 23:29   #58
Djevojke u ljetnim haljinama volim.
Ljubim ih u leđa.
Što mirišu na smolu.
Moj je grad večeras dobio luku.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 00:03   #59
Zavaljen na stolicu, sjedim, gledam odraz budale, odraz sebe u prozoru, slušam neku sjebanu pjesmu, kakvu bih drugu jebote.
Kroz glavu sinu misao "šta bi bilo kad bi ta i ta osoba me sada posmatrala, krišom, znala šta radim/ne radim"... klik... to je nemoguće, to je puka iluzija, stvarnost je tako pusta, snovi su tako puni dragih ljudi, dragih u kontekstu da su dragi jer sam si ih ja u glavi takve stvorio, u stvarnosti nisu tako dragi.

Vjerovatno zato u stvarnosti sjedim zavaljen na stolici, u sobi, ne zeleci te stvarne ljude oko sebe, zeleci, jebo ga bog i slovo z, nemam z sa kvačicom na tastaturi, zeleci sanjati, sa vremena na vrijeme usniti lijep san sa idealiziranim ljudima, onda se probuditi u još jedan usrani uobičajeni dan i deverati sa realnim ljudima.

Još sam si rekao koji ću kurac ovo pisati kad sam krenuo pisati, ali u inat sebi ću napisati, napisati u inat onoj budali što viri sa prozora.
Dvadeset milijardi puta sam si u jebenom zivotu uništio potencijalna sitna i manje sitna spontana zadovoljstva sa svojim uberglupim samodijalozimamonolozima gdje sebe pitam "šta će ti to", "čemu to vodi", "svakako je besmisleno", i onda odustanem, odustanem i opet jebeno odustanem.

Proklet dan kada sam se kao jedan od boga pitaj koliko ćaćinih spermatozoida ugurao u materinu maternicu i izmigoljio u ovo jebeno čekajgodoovsko bivstvovanje.
SergejKirijales is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 01:27   #60
... people are drugs for some of us ...
Tox is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.