Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 00:12   #9561
Dobra utakmica.
Bilo je nešto panike, ali ona je trajala tek 20tak min, nakon čega su se stvari brzo vratile u ravnotežu.

Keylor je u tih 20min bio jako nestabilan i krivim ga za barem jedan gol.
Obje lopte je imao na ruci, a osim toga je krivo ispucavao i djelovao nesigurno u kriznim trenucima.
Kasnije se nešto ispravio, ali dosta rupičast golman (za ovu razinu), čak mi je Casilla bio bolji dok je branio.


Moram i ja pohvalit Benza, bio je motor napada, kao Luka u sredini.
Luka uvijek LP odigra na visokom nivou.

Isco mora biti u prvih 11, bez obzira na znakove tromosti i davljenja lopte, sve to nadoknadi izvanserijskim skillom.

CRa nije bilo, ali on je riješio sve u prvom dvoboju, takav igrač, ili ima GOAT match ili ga nema.


Čekir klaun, ne daje žuti za pogubne faulove i onda daje kapetanima za prigovor na te pogubne faulove.
Mrzim attention whore suce.

Atletico se vratio u mesarenje mod, ali nema više te kvalitete ko nekad.
Oni su od 180min, 150 bili debelo podređena momčad koja se više nije u stanju tako dobro braniti da bi si to mogla priuštiti.


Čeka nas pakleni dvoboj u finalu Lige Prvaka te povijesna prilika za bijele i cijelo natjecanje.
lik_vž is offline  
Old 11.05.2017., 00:18   #9562
Lukica 9 driblinga isto koliko i Isco.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 11.05.2017., 00:30   #9563
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Lukica 9 driblinga isto koliko i Isco.
sarajevoportal na aparatima
Već su proglasili Pjanića najboljim veznjakom na svijetu
nar.kO is offline  
Old 11.05.2017., 00:35   #9564
joj joj, al će sjevnut slobodnjačić
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Old 11.05.2017., 00:40   #9565
Uzvratit ce CR tapinom iz ofsajda
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 11.05.2017., 00:50   #9566
izvadit će bufon iz gola
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Old 11.05.2017., 00:55   #9567
Postgame.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net...ab&oe=59B6323D
lik_vž is offline  
Old 11.05.2017., 01:32   #9568
Dosta nam je i pola sata dobre igre za ove kmecavce.

Next

Zadovoljan sam ucinjenim na Calderonu ove sezone, u ligi silovanje, u LP kukavelj primorana slaviti ispadanje. Atleti se vracaju tradiciji, proslavimo poraz kao da su nulte

Lukica doktorski, dugo ga nije bilo ovakvog.

Tri finala u cetiri godine, nisam nezadovoljan.

Finale 50-50, odlucit ce nijanse.
ZinedineZidane is offline  
Old 11.05.2017., 01:34   #9569
Penali ove sezone u LP:

Atletico 5 in favor, 1 against
Bayern 5 in favor, 3 against
Barca 4 in favor, 1 against
Real 0 IN FAVOR, 6 AGAINST

Sto ga vise lome...
ZinedineZidane is offline  
Old 11.05.2017., 01:49   #9570
koliko kurčenja sad kad je gotovo, a kad su se nedavno bacale rukavice izazova u lice svi junaci zamučali
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 11.05.2017., 01:53   #9571
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Penali ove sezone u LP:

Atletico 5 in favor, 1 against
Bayern 5 in favor, 3 against
Barca 4 in favor, 1 against
Real 0 IN FAVOR, 6 AGAINST

Sto ga vise lome...
..to glasnije kmečimo




jer smo mala kmečala
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 11.05.2017., 02:01   #9572
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
koliko kurčenja sad kad je gotovo, a kad su se nedavno bacale rukavice izazova u lice svi junaci zamučali
Djetetu ne das da se igra pistoljem.

Navijacu Atletica ne das da se igra banom u LP protiv Reala.

Simple as that. Srecom, ima nas odgovornih tu na pdfu.
ZinedineZidane is offline  
Old 11.05.2017., 02:03   #9573
Jebate, cetiri puta u cetiri godine, Celo ce morat cijeli otic na umjetna vlakna.
ZinedineZidane is offline  
Old 11.05.2017., 05:19   #9574
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
koliko kurčenja sad kad je gotovo, a kad su se nedavno bacale rukavice izazova u lice svi junaci zamučali
Da netko iz bijelog tabora nije imao milosti ili razumijevanja za očajne i bespomoćne, ne bi više ni ovo mogao napisati.
lik_vž is offline  
Old 11.05.2017., 06:58   #9575
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
23 prekršaja Atletica, sedam madrilopiteka
je, suci baš nisu svirali ono što je trebalo biti svirano. forza Juve
samo Jj
vrati se drukanju za barcu, to ti ide bolje, ovo je nekako neprirodno i da, svirani su prekršaji ali ne i kartoni, a jako dobro znaš da ste trebali ispušiti crveni čist da ne može biti čišći za onaj prekršaj na casemiru. no tako je to kada se dobivaju poguranci od sudaca ali ni uprkos tome ne ide. o poništenom čistom golu da ne govorimo

http://www.marca.com/en/football/rea...9288b45dc.html

Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Potpis. I dalje mi je nevjerojatno da toliko inteligentan igrač na terenu može biti takav (g)noj van njega.
kako to da nikada ne pišeš da je leo gnoj za dokazanu utaju poreza za koju je platio globu?

u onoj situaciji u kojoj je bio, sirotinja iz bosne , u zemlji u kojoj živimo gdje cijela vlada sakriva kriminal u agrokoru, kriviti baš luku za nešto je licemjerje. njegova priča se barem može pokušati opravdati sa egzistencijalnim strahom, a leova ne može

baj baj čelo, šta drugo možemo reći

Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
..to glasnije kmečimo




jer smo mala kmečala
__________________
This is the way

Zadnje uređivanje angrif : 11.05.2017. at 07:17.
angrif is offline  
Old 11.05.2017., 08:14   #9576
Sva sreća za Iscov gol, jer onih 30 minuta Atletica nakon 2-0 je nešto najgore što se može vidjeti od neke nogometne momčadi. Mislio sam da nikada neću reći da postoji ogavnija momčad od Barcelone, ali Atletico me je u tih tridesetak minuta natjerao da progutam svoje riječi.
Udari ravno u kost, polomi, i onda navlači igrača koji leži jer kao jadnik odugovlači, dok stoka igra sa 11 igrača iza lopte i samo čeka, a protivnik im kao odugovlači. Sa druge strane na svaki kontakt skaču, valjaju se, hvataju za glavu, lice, vrat... ko da ih je grom pogodio, skakuću ko vrane oko suca i traže kartone. Užas. U-ž-a-s.
Nakon Iscovog gola Ćelo je izvadio češalj iz zubiju (ne znam kome se učinilo da je to nož, jasno se vidilo da je češalj pun otpale kose), mirno sjeo, i onda su se smirili ko kujice i podvukli rep po šupčić. I to je bilo ružno za gledati, ali ajde, šta možeš i očekivati od gube.
Sve u svemu, šteta što bilo tko mora TO gledati u polufinalu Lige prvaka, u večeri koja bi trebala predstavljati festival nogometa.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 11.05.2017., 08:49   #9577
sesve is offline  
Old 11.05.2017., 08:51   #9578
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
kako to da nikada ne pišeš da je leo gnoj za dokazanu utaju poreza za koju je platio globu?
Ali ozbiljno, mislim da je Leo tumplek kojem su računovođe rekli "potpiši formalnost, manje ćeš platiti porez", a Leo je samo potpisao i nastavio tehnicirati. Modrić je, pak, osobno išao dizati pare i davati ih Mamiću. Nemam mnogo razumijevanja ni za Messija, ali ovo Modrićevo...

Quote:
u onoj situaciji u kojoj je bio, sirotinja iz bosne , u zemlji u kojoj živimo gdje cijela vlada sakriva kriminal u agrokoru, kriviti baš luku za nešto je licemjerje. njegova priča se barem može pokušati opravdati sa egzistencijalnim strahom, a leova ne može
Baš zato što je bio u toj situaciji, nije mi jasno da je išao osobno pomoći kriminalcu da ukrade milijune eura koji pripadaju Dinamu, odnosno gradu i državi. Izboriš se sam za sebe u najtežim uvjetima, prođeš najgore životne situacije, uspiješ ne samo srediti egzistenciju nego potpisati ugovor s klubom iz Premiershipa - a onda u tom trenutku odeš do banke, uzmeš ukradenih par milijuna eura i u kuverti ih daš Mamiću.

A priče o strahu padaju u vodu čim vidiš Eduarda koji je odbio pomoći Mamiću, unatoč svim sranjima, prijetnjama i pritiscima. Kako taj momčić kojeg je Mamić "spasio" kao 15-godišnjaka nije podlegao "egzistencijalnom strahu"?

Naravno, nije kriv Modrić za stanje u državi, nije kriv ni Mamić, ali krivi su mamići i modrići - jedni koji su koristili kaos u državi da ukradu puste milijune, drugi koji su im držali ljestve i gledali na drugu stranu.
Sudden Sid is offline  
Old 11.05.2017., 10:02   #9579
Kako se Otac jučer popišao po tzv. El Ninu.

"Like Man United over Liverpool, Real always over Atleti."
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Old 11.05.2017., 11:17   #9580
Evo gifić, da uživamo u čaroliji panja: https://giant.gfycat.com/Happygoluck...ornedfrog.webm

Ja još ne mogu vjerovati da je ovo uspio. Doveden je zbog ovakvih stvari i golčina koje je zabijao, ali činilo se kako je negdje usput zaboravio oboje.

Ali, Godin na gifu i u ostatku utakmice. Ono čuvanje da Benz ne vrati u obranu i dvostruko pozdravno mahanje kamerama, dok ih trojicu uči nogometu, je totalno ilustracija Atleticove promašene nogometne predstave u ovom dvoboju.

Dizanje ruke za gol aut i zalede u toj akciji ilustriraju jedino na sto su se cigani mogli osloniti ovu utakmicu. Nadaj se da ce sudac pogrijesit pa priznat krivo izvedeni penal, ponistit Kikici regularan gol, a cak niti uz to nista nisu napravili. Najblize sto su bili prolazu je da im je trebalo cudo da ih uopce stavi na "0-0", u neravnopravnu partiju u kojoj Realovi golovi više vrijede.


Ove greske, pak, uopce ne treba uzeti za zlo turčinu. Blizu je i teško je vidjeti. Svidjelo mi se i što je puštao čvršću igru. Ali, kriterij sa kartonima je bio užasan prema obje ekipe. Dno dna.



Još treba spomenuti Torresevo ispoljavanje frustracija prema vršnjaku čiji je nogometni put pokušao replicirati, ali s kojim se jedino u istu rečenicu može staviti kada ga napadne. Vjerojatno će sliku svog unošenja u Kikijevu facu i članak o događaju pohraniti kao najveći individualni uspjeh karijere. Unucima će pokazivati da se jednom približio najboljem ikad, te da je o njima pisano u istom članku.
motangens is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.