Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 22:08   #1181
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
E, pa pravi se javio na tu temu
Lik kojeg je GOP sprzio upravo zbog blagosti prema tako necemu:https://www.youtube.com/watch?v=mlsbdxOV2yQ Lik je dvolicni, ljigavi, lazljivi troll, kojem je jedina ideologija i ideali laka lova, ali u zadnje vrijeme radi hrpu gresaka, pa je tako ostao bez megadonora Roberta Mercera zbog koketiranja sa nacizmom.
Za one koji ce sada krenuti,ali on je Zidov, ali on je gay.... on je dvolicnjak kojem je jedino vazno imati lagodan zivot.

David Pakman je tupson, kao prvo. Nije baš jasno zašto misliš da je Pakmanov show u kojem *on* komentira Yiannopoulosa, neki relevantni izvor informacija o samom Milu. Zar ne bi bilo logičnije da linkaš neki video gdje sam Yiannopoulos nešto priča, glavom i bradom?

A Pakman jednostavno nije osobito bistar momak, jebiga. Vjerojatno ga i vole ljudi koji su tu negdje, na tom nivou, pa im paše taj Pakmanov simpletonski mentalni sklop. Meni je on fora gledat više zbog tih njegovih idiosinkraskih osobina i tikova, nego besmislica koje priča. Primjerice, ima tako smiješne ogromne labrte. Gleda malo u križ pa imaš dojam da je konstantno malo pod gasom. Svako malo mu se napuni grlo sa slinom, i onda je guta toliko upadljivo da se jednostavno ne možeš ne nasmijat, lol.
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:16   #1182
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
a zasto?
Nema na PDF-u nekoga tko se bavi gay aktivizmom.
U HR je lijeva aktivisticka scena prilicno slaba. Najorganiziranije mi se cine BABE. LGBTQ nisu bas dobro jer ljudi masovno iseljavaju i neki poznatiji aktivisti su takode iselili ( MIma recimo ) a to se samo nastavlja.
Radnicka fronta nesto pokusava. Zivi zid se ne zeli svrstati, pa ih necu spominjati, a oni bi recimo bili primjer uspjesnosti ( kakve takve ).
Sa druge strane, klerikalni aktivizam je u prilicnom usponu.
ja isto mislim da kod nas nema bavljenja gej aktivizmom..
ono i što ima, sve je to na pokušajima i nedovoljno..
o sarnavki nemam pretjerano dobro mišljenje ali bogme će na kraju još ispasti da od svih organizacija, još se oni najviše trude
Old 05.11.2017., 22:24   #1183
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ja isto mislim da kod nas nema bavljenja gej aktivizmom..
ono i što ima, sve je to na pokušajima i nedovoljno..
o sarnavki nemam pretjerano dobro mišljenje ali bogme će na kraju još ispasti da od svih organizacija, još se oni najviše trude
I Markićka se trudi, a za razliku od Sarnavke bar je nešto općenito za Hr i napravila (istjerala je na čistac licemjerje vlasti i opozicije o referendumu).

Sarnavku zanimaju samo i isključivo žene, pod svaku cijenu - koju naravno plaća netko drugi. Isti Batarelo.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:52   #1184
Milo je provokor, danas gotovo da ni nema nista pametnog vise za rec, a ono sto govorili namjerno cini da dobi reakcije, a ni to ljudi vise ne puše. znam da cu sada ispast biased, ali Blaire White je trans desnica koja zna iznijeti dobre stavove i misljenja, iduce godine bi trebala poceti odrzavati govore po fakultetima tako da ne bude samo poznato lice iza youtube ekrana. Za Mila se nije culo od onog malog buzza koji je imao za promociju svoje knjige
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:13   #1185
Blaire su neki dan fizički napali zbog MAGA kape
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 10:35   #1186
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Tako mu i treba kad je 'passable'. Da se jasnije vidi da je to dečko koji glumi curu, sigurno bi ovi napadači tri puta razmislili prije nego bi napali.

Mislim, inače su takvi likovi navodno i za 'prava žena u društvu', no žene danas nisu više baš TAKO 'ugrožene' kao transići, pa zato kažem ovo gore... nitko više ne jebe 2-nd wave feministice ni pola posto...
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:57   #1187
Quote:
da je transrodna Hillary osoba nosila kapu i bila napadnuta od Trump supportera, sada bi svi mediji pisali o tome...

podrzavaju te samo ako mislis isto kao i oni
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:50   #1188
evo na 4can zanimljive rasprave je li napad fake ili ne: http://boards.4chan.org/pol/thread/1...s-fake-as-fuck
Old 15.11.2017., 16:45   #1189
lol random slike Theryn Meyer

ne vjerujem da je fejk, tj. barem prvi dio
al ona se baš glupo ide izlagati...
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 18:45   #1190
Quote:
lol random slike Theryn Meyer

ne vjerujem da je fejk, tj. barem prvi dio
al ona se baš glupo ide izlagati...
Mora privuci paznju, a osobito ako ima ambiciju nastupati po kampusima. Napad na nju zato sto je proTrump je dobra reklama.
Samo mislim da nista od toga jer koliko citam komentare, alt- rightovci nekako nisu spremni za trans osobu.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.