Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2016., 21:45   #81
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
I koja god bude nek napise chat
e može. garga si čula?

pošandrcala sam.
Angry Bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 21:46   #82
ja sam po vuku
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 21:52   #83
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
i nemas muceke u bubnju? koju imas pkiiiz jos reci
A pisala sam mislim negdje na temi tih kombiniranih. Moja je LG 8/6 kg
Cak sam ti mislim jednom vagala koliko vesa stavim da se ne zguzva

Ma kupi vise, pa sto ak ima mucice, ili ako bude malo zguzvanije - mene je sve to isto mucilo ali sam se bas preporodila s tim sustavom navecer ubacim prljavo ujutro suho i cisto pospremim nazad u ormar ili obucem, nista mi se ne povlaci po stanu. To mi je presuper. S vlagom i susenjem nisam imala problema (osim one godine kad je bio monsun a ne ljeto) ali sam p**la na to da u spavacoj imam 3 cm2 prostora uz krevet na kat, bracni krevet, ormar s igrackama, ormar s odjecom i jos 2 susila s odjecom - jednostavno nenormalni uvjeti za zivot...

E da - nama nije prorastao trosak struje jer sve peremo i susimo na jeftinijoj tj. po noci. Isto i sudjerica
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 22:26   #84
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ne moraš nego hoćeš a ja znam da hoćeš pa eto

summer imala ja kombiniranu, izbacila ju prvom prilikom kad sam s ceste začula "skupljamo staro željezo...". rekoh mrš, neš ti mene više zajebavat
em mucice em se štopalo stalno. sad držim one stalke za sušenje veša po stanu
eto na
sad se vec polako osjecam ko onaj u vicu "jebi se i ti i tvoj bicikl"

objesit cu se s tom odlukom, brze sam.odlucila da ipak ocu dijete neg da li bum kombiniranu ili ne
Old 06.10.2016., 22:32   #85
Angry, pusu saljem, vidim da ti treba.

Proab, mi smo tako zivjeli 2 godine pa unajmili trosobni ikoliko god mrzim neke pojedinosti, bas smo se preporodili. Mislim djeca I dalje spavaju vise sa mnom u bracnom neho u svojoj sobi, ali bar imam spavacu lisenu tone igracaka I mogu ih uspavati u njihovoj,imati.malo mira u svojoj pa nocu doklipsu I steraju cacu.

Sad si zamisljam kucu u kojoj bih imala mali sobicak s divanom i pletenom dekom, svojim knjigama I hrpom bilja, da mirise na kafu I duvan i da je samo moja... I stara bakina singerica da mogu siti
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 22:34   #86
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
znači vas četvero u jednosobnom stanu? jedna spavaća soba? klinci u sobi, vi u boravku?
pa to i nije baš jako čudno. znam puno ljudi koji tako žive. zapravo znam ih malo koji imaju previše (mjesta).
Ne - svi spavamo u spavaćoj sobi. Ionako je mladji tek nedavno pristao spavati u svom krevetu

A inače nema šanse da spavam u boravku ako ne moram. Ako već stan mora biti nabacan do vrha onda je bar to limitirano na jednu sobu a u ostatku glumimo normalu. Ja inače ne znam baš puno ekipe u takvom aranžmanu svi imaju bar još djecju sobu uz spavacu...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 22:36   #87
proab, ne bi voljela pljunut 7-8 somova na nesto sto ce me svakodnevno nervirati
mislim da bumo kupili pa prodali ako bude sranja radila
Old 06.10.2016., 22:55   #88
Quote:
nego, ima li koja od vas kombiniranu susilicu i perilici i da je zadovoljna?
ja.
zanussi, stara preko 10 godina.
popravljana dvaput zbog faking kamenca.
Old 07.10.2016., 00:35   #89
Koliko napunite spremnik od vesmasine, da vam se odjeca ne zguzva previse?

Ja cu popizdit s ovom svojom
Em sto guzva nenormalno, em sto vrti min.2 sata
Old 07.10.2016., 00:37   #90
kako kad
Angry Bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 07:48   #91
Dopada mi se NNNI. Mada su mi i štrace baš drage. Ni te rasparače nisu za bacanje.
Vidim ima i starijih od mene. Ne srećem to često. Ja sam iz domaćinstva učila teoriju. I sad mi teorija ide dobro. Imala sam i informatiku bez računara. Ali sam živela u neznanju da je učiteljica bila drugarica.

Ovde su svi uređaji drugačiji i prvi put imam susilicu. U stvari, svašta nešto imam prvi put ovde. Uključujući i drugi put prvi rođendan. Ulovi me panika ponekad kako vreme leti. Nego, preživesmo mi (svi) tu prvu godinu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 08:03   #92
Quote:
proab, ne bi voljela pljunut 7-8 somova na nesto sto ce me svakodnevno nervirati
mislim da bumo kupili pa prodali ako bude sranja radila
Pa nemoj dat 7-8. Onakvih kakvu sam ja uzela (LG, Samsung marke) zna bit za ispod 5 tisuca, jos ako iskombiniras s 24 rate amexa (npr harvey zna imati tako nešto na akcijama) ispadne 200kn mjesečno - toliko valjda ipak možete riskirati. Ako ništa drugo ostane ti super vešmašina a sušilica za specijalne situacije ako ko Lei odlučiš da nećeš sve sušiti...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 08:56   #93
ma ja bi svakako neku koja susi bar 6 kila da mogu 4-5 nutra staviti bez da se zguzva a te su skuplje jbg
mm trazi, njemu istrazivanje trzista ide super ja onda odaberem izmedju 2-3

ali ti muceki su mi misterija, do nedavno sam mislila da je samo problem s guzvanjem sad i te muceke otkrijem jebo ih ja.
Old 07.10.2016., 10:45   #94
Moja je došla 5.000kn, 10g garancije na motor, 2g na ostalo, pere 8kg suši 6kg, ima onaj program za poplune, dodatnu opciju ispiranja što je meni bitno jer mislim da su te moderne uvijek preštedljive s vodom pa ja osiguram da isperu malo bolje detergent, i ima kratki program koji koristim za sportsku robu (pranje+dodatno ispiranje + centrifuga 1400 jer 39min)...

Samo - ne možeš samo jedan dan reći kupujem i naći po toj cijeni - treba malo čekati, pratiti...

Evo prosurfala sam 5 min, npr našla sam ovo
http://www.sancta-domenica.hr/perili...80j6410aw.aspx

5.700 ali 5godina garancije, besplatna dostava, 24 rate beskamatno
Ta je kapaciteta kao moja (a nas je četvero) i meni je to dovoljno

Zadnje uređivanje proab : 07.10.2016. at 10:57.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 10:58   #95
jucer smo tu gledali
Old 07.10.2016., 11:10   #96
Nemoj cekat da krepa. Nego ovako kako je proab napisala - kreni lovit akcije. Tako sam ja cekala da sudjerica ode pa da kupim vecu od 60cm i premisljala se i kao vrebala akcije. Na kraju je stara zbilja prestala prat kako treba i naravno da sam novu uzela u Elipsu po punoj cijeni jer vise nije bilo vremena kemijat sa online ducanima, odlaskom u Trst ili cekanjem popusta kakvog
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 11:29   #97
Evo malo stiva za Summer
Old 07.10.2016., 11:49   #98
to sam 7 puta uzduz i poprijeko procitala
i sve manje znam
Old 07.10.2016., 12:27   #99
Ola!
Jedno dijete na školskom izletu, drugo upravo zaspalo

Kad već Summer pita da se i ja ubacim...
A koliko dugo peru vaše mašine šareno ili bijelo? Mislim ono jedan ciklus koliko traje?
Imamo na moru Zanussi )ona uska, s otvorom gore) i pere bijelo po 3h
Doma imamo opciju skraćivanja vremena pranja i to mi je odlična stvar.
Imaju li to i kombinirane perilice?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 12:32   #100
Mi imamo zajednicki veseraj u podrumu od zgrade i imam 1dan tjedno kada mogu prati ves + nedjelja je slobodna pa se onda utrkivamo tko ce prvi uspijet oprat ves :bum: uglavnom, mrzim cetvrtke

Trazimo kucu, ali kako ne zelimo seliti iz ovog sela zbog kcerke i skole, jer ne bih htjela da mijenja opet, malo je teze..
Wild Egg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.