Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest i povijesne teme > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2016., 19:14   #1
MiG-21 u HRZ i PZO, vol. II

Stara tema je došla do tehničkog limita, nastavak rasprave ovdje.

Link na prethodnu temu: http://www.forum.hr/showthread.php?t=730564

Pridržavajte se pravila podforuma i standarda civilizirane rasprave.
Old 15.10.2016., 19:23   #2
Za početak, mali osvrt na događaje od zadnjih tjedana.

Svjestan sam koliko svima idu na živce pojedini forumaši, no dok god donekle kamufliraju svoje nakane i pridržavaju se pravila, nije na nama niti vama da ih s foruma maknemo. Ja nisam urednik nego moderator, moje nije da ulazim u sadržaj ili istinitost onoga što se posta, dok god se ne radi o vrijeđanju ili otvorenom provociranju. Takvi se s vremenom sami pobrinu za svoje banove, tako da je uvjerljivo najpametniji savjet koji vam mogu dati ujedno i najpametniji savjet internet komunikacije generalno - ne hranite trolove. Ignorirajte ih i otići će sami.

Ja sam zadnjih tjedana, pa i mjeseci bio samo sporadično aktivan, uslijed obiteljske tragedije. Umro mi je otac, hrvatski branitelj, časnik i dragovoljac, nakon teške bolesti. Trebao bi se uskoro malo više aktivirati, do tada sam tu u prosjeku jednom u dva dana, što je u normalnim uvjetima na ovom podforumu zapravo sasvim dovoljno.

S moderatorima smo trenutno tanki, pregovaramo o mogućem proširenju tima, bit ćete obaviješteni na vrijeme.
Old 15.10.2016., 19:34   #3
Pizvo žao mi je. Iskrena sućut.

Nikakvi provokatori neće spriječiti čitati i sudjelovati na temi one koji vole i cijene HRZ te su ponosni na naše vitezove u Mig-ovima.
Samo neka lete i čuvaju hrvatsko nebo.
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 20:38   #4
Iskrena sućut kolega.
Buck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 21:19   #5
Moja iskrena ljudska sućut.
Šokirao sam se da je u prošloj godini umrlo 3000 branitelja.

Nadam se da ćemo do novih 10 000 upisa imati novu eskadrilu nadzvučnih aviona.
Old 15.10.2016., 21:52   #6
Moja iskrena sućut.

Quote:
utvrđeno je da je u razdoblju od 1998. – 2011. Godine od 501 702 hrvatska branitelja njih 207 644 odnosno 41,38% bilo hospitalizirano, a prosječna dob kod hospitalizacije bila je 43,8 godina. Kod smrtnosti hrvatskih branitelja u razdoblju od 1998. – 2010. godine utvrđena je srednja dob od 50,5 godina za žene, odnosno od 50,3 godina za muškarce, te je ukupno umrlo 24 249 branitelja, u odnosu na ukupan broj od 501 702

Eto i ja sam u klubu 50,3 i svaki dan prema statistici ispada poklonjen od Boga i u njemu teba uživati, treba ljubiti bližnje pomagati potrebite, jer je lakše s ti mislima otići stvoritelju kada te pozove.

Ove glupe i jadne svađe koje kreira pinkiheroj i njegov alter ego iz Beograda dočaravaju izvrsno prokletstvo Hrvata da ih je lakše zavaditi i podmetnuti im nego da se udruže oko zajedničkog cilja, u koji ispada nas može jedino udružiti "srbijanska opasnost" a istu izmišljaju i generiraju hrvatski otpadnici koji ne mogu doći do pažnje, bogatstva i moći.

Meni se sve gadi.
Old 15.10.2016., 22:00   #7
Kolega iskrena sucut!
vozilo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 22:04   #8
Pivoz.

Tebi i tvojoj Obitelji iskrena sućut. Pokojnom ti Ocu neka je pokoj Vječni i neka daruje mu Gospodin i svjetlost viječna svijetlila njemu.

Nije vrime za pismu ali neka Klapa iz moje Župe di sam odradio 12 godina u čast odradi ovu pismu:

https://m.youtube.com/watch?v=s9ajWv5SVqs

Slike, tekstovi i ostali podaci sa ovog sajta se ne mogu kopirati i koristiti u bilo kom smislu bez dozvole vlasnika.
an_02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 23:03   #9
Iskrena sućut Pizvo, svi smo s tobom

Kao što je kolega pp5d6 svi se nadamo da cemo dok ova tema dosegne tehnicki limit imati novu EBA... dodao bi tome i Hellfire na Kiowama kao i novi PZO sustav.
Old 15.10.2016., 23:34   #10
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Za početak, mali osvrt na događaje od zadnjih tjedana.

Svjestan sam koliko svima idu na živce pojedini forumaši, no dok god donekle kamufliraju svoje nakane i pridržavaju se pravila, nije na nama niti vama da ih s foruma maknemo. Ja nisam urednik nego moderator, moje nije da ulazim u sadržaj ili istinitost onoga što se posta, dok god se ne radi o vrijeđanju ili otvorenom provociranju. Takvi se s vremenom sami pobrinu za svoje banove, tako da je uvjerljivo najpametniji savjet koji vam mogu dati ujedno i najpametniji savjet internet komunikacije generalno - ne hranite trolove. Ignorirajte ih i otići će sami.

Ja sam zadnjih tjedana, pa i mjeseci bio samo sporadično aktivan, uslijed obiteljske tragedije. Umro mi je otac, hrvatski branitelj, časnik i dragovoljac, nakon teške bolesti. Trebao bi se uskoro malo više aktivirati, do tada sam tu u prosjeku jednom u dva dana, što je u normalnim uvjetima na ovom podforumu zapravo sasvim dovoljno.

S moderatorima smo trenutno tanki, pregovaramo o mogućem proširenju tima, bit ćete obaviješteni na vrijeme.
Najiskrenija sućut Pizvo, ja sam svog oca izgubio prije godinu i pol i znam kako je to.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 23:38   #11
Laka mu Hrvatska gruda.

Pivoz tebi i tvojima iskrena sućut. Vitezovi odlaze ali duh njihov ostaje.
castelo72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 00:24   #12
kolega Pizvo,

Tebi i tvojoj familiji iskrena sućut, tvom ocu neka je laka Hrvatska zemlja.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 08:32   #13
Iskrena sućut kolega Pizvo

Eto i ja sam u onom Airbagklubu ali se ne žalim previše
osim na sitan detalj:
Što smo mogli biti
u odnosu što stvarno jesmo,
kao država i zrakoplovstvo.
Old 16.10.2016., 09:57   #14
Iskrena sucut Vama i obitelji kolega Pizvo.

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk
tutnplok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 10:15   #15
pociva u miru bozjen, bog mu da pokoj
orilo-gorilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 10:36   #16
Moja najiskrenija sućut. Neka mu je laka Hrvatska gruda i počivao u miru božjem!
amile109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 10:48   #17
Sućut kolegi Pizvu i njegovoj obitelji. Neka dragi Bog dugo poživi njegove potomke.
Sinji strijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 11:53   #18
moja iskrena sućut obitelji
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 14:24   #19
Iskrena sućut kolega.
Old 16.10.2016., 15:46   #20
Iskrena sućut u moje ime...
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.