Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 18:09   #2261
Quote:
goblena kaže: Pogledaj post
. Divlje životinje jednostavno uginu ili budu ubijene uglavnom puno prerano da bi dobile tumor.
Jednostrano razmišljaš, malo educiranja....
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 20:04   #2262
Quote:
goblena kaže: Pogledaj post
Jedan od razloga je taj što divlje životinje rijetko dožive starost. Vuk u zoo vrtu, recimo, doživi 15 godina bez problema. U prirodi vuk, ako uspije odrasti, živi 5-6 godina, rijetko više. A šansa za tumor naglo raste sa starošću organizma. Divlje životinje jednostavno uginu ili budu ubijene uglavnom puno prerano da bi dobile tumor.
Ovo je samo dijelom točno. Mnogo divljih životinja dugo živi. Razlika u frekvenciji obolijevanja je ogromna.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:13   #2263
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Ovo je samo dijelom točno. Mnogo divljih životinja dugo živi. Razlika u frekvenciji obolijevanja je ogromna.
Daj nam, veterinaru, podastri neke podatke.
Old 03.10.2017., 22:37   #2264
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Daj nam, veterinaru, podastri neke podatke.
Šta stvarno ne znaš da mnogo divljih životinja dugo živi? A, osim raka, čak im je i autizam rijedak. Valjda su slabo procijepljene.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:40   #2265
Quote:
Šta stvarno ne znaš da mnogo divljih životinja dugo živi? A, osim raka, čak im je i autizam rijedak. Valjda su slabo procijepljene.
Ne znam, ali vidim da ti znaš pa nam možeš objasniti.

Nota bene, moje životinje se redovno cijepe.
Old 03.10.2017., 22:47   #2266
Quote:
Ne znam, ali vidim da ti znaš pa nam možeš objasniti.

Nota bene, moje životinje se redovno cijepe.
Nadam se da su pod sretnom zvijezdom, pa se neće dodatno razboliti. (Možeš im dati MMS ako se nešto loše, ne daj Bože, dogodi.)
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:55   #2267
Quote:
Nadam se da su pod sretnom zvijezdom, pa se neće dodatno razboliti. (Možeš im dati MMS ako se nešto loše, ne daj Bože, dogodi.)

A može sada objašnjenje?
Old 03.10.2017., 23:36   #2268
Quote:

A može sada objašnjenje?
Ne može, moraš vjerovati na riječ.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 07:57   #2269
Quote:
Ne može, moraš vjerovati na riječ.
Svakako, kao i svima vama.
Old 04.10.2017., 14:34   #2270
Quote:
Svakako, kao i svima vama.
Kao i mi tebi.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:48   #2271
u slučaju da ste zaboravili ili niste znali podsjećam vas da ni na ovom pdf-u ne odobravamo rasprave o MMS-u i CD protokolu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 20:06   #2272
Quote:
Kao i mi tebi.
Cijepna knjižica mojih životinja je spremna.

Nego, gdje je ono objašnjenje?
Old 07.10.2017., 04:56   #2273
a protiv čega se cijepe životinje?
konkretno mačke. imao sam nekoliko necijepljenih mačaka i ako ih nije zgazio auto, živjele su 13-15 godina. a jele su sirove miševe, rovke isl. i imale po par krpelja godišnje
Old 07.10.2017., 14:10   #2274
Protiv panleukopenije (mačji parvovirusni enteritis, «mačićak»), a ako si kao ja na selu, gdje mačke dolaze u kontakt s divljim životinjama, nije loše i protiv bijesnoće. Da ti ne eutaniziraju mačku ako u selu pojavi se bijesna lisica.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 03:56   #2275
mislim da moje mačke nikad nisu čule za taj virus. više su problema imale s autima
Old 08.10.2017., 10:06   #2276
Ja imam stalno na privrijemenom smještaju bolesne i ozlijeđene životinje, zato moram pobrinuti da se moje ne zaraze od njih.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:32   #2277
suprotno uvriježenom vjerovanju, cijepljena se osoba/mačka itekako može zaraziti. Ne znači da će joj išta biti. Ali tko se želi osjećati sigurno..
Old 28.10.2017., 14:39   #2278
Koju kozmetiku koristiti kod raka (dojke, npr)?

Dakle, kao svaka žena koristim brdo kozmetike:
šampone, š. za tuširanje, losione za tijelo, sapun, pastu za zube, lak za kosu, kreme za lice (noćna, dnevna), puderi (tekući i u prahu), ruž..

Sad, kak imam rak (još je u procesu dijagnoze - oću li preživit ili ne.. (crni humor, ali istina.. ), pokušavam ne misliti na prognozu nego kako spriječiti đubre da se širi.. treba mi savjet u vezi kozmetike... na šta da pređem..

Najviše me zanimaju š. za tuširanje, losioni za tijelo (peruta mi se koža, moram. ako preskočim par dana, rane nastaju..), krema za lice (barem jedna, ne treba mi sada više dnevna i noćna.. ).. Nešto za skidanje šminke i pudera (to mislim da nema prirodno, ali to ionako neću koristiti puno u zadnje vrijeme....)
Krema za ruke.. nekakav balzam za usnice (suše mi se i pucaju).. dezodorans..

molim Vas savjet gdje da odem po provjerenu i prirodnu kozmetiku bez svih onih sr.. zbog kojih rak nastaje i luduje..

btw, dezić sam već prestala koristiti, perem se 16 puta dnevno, ali opet - sapun ima sigurno nešto u sebi.. nemam pojma.. nova sam u ovoj bolesti..

Hvala ljudi unaprijed, beskrajno...
kayya_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:06   #2279
Quote:
kayya_d kaže: Pogledaj post
šampone, š. za tuširanje, losione za tijelo, sapun, pastu za zube, lak za kosu, kreme za lice (noćna, dnevna), puderi (tekući i u prahu), ruž..

Sad, kak imam rak (još je u procesu dijagnoze - oću li preživit ili ne.. (crni humor, ali istina.. ), pokušavam ne misliti na prognozu nego kako spriječiti đubre da se širi.. treba mi savjet u vezi kozmetike... na šta da pređem..

Najviše me zanimaju š. za tuširanje, losioni za tijelo (peruta mi se koža, moram. ako preskočim par dana, rane nastaju..), krema za lice (barem jedna, ne treba mi sada više dnevna i noćna.. ).. Nešto za skidanje šminke i pudera (to mislim da nema prirodno, ali to ionako neću koristiti puno u zadnje vrijeme....)
Krema za ruke.. nekakav balzam za usnice (suše mi se i pucaju).. dezodorans..

molim Vas savjet gdje da odem po provjerenu i prirodnu kozmetiku bez svih onih sr.. zbog kojih rak nastaje i luduje..

btw, dezić sam već prestala koristiti, perem se 16 puta dnevno, ali opet - sapun ima sigurno nešto u sebi.. nemam pojma.. nova sam u ovoj bolesti..

Hvala ljudi unaprijed, beskrajno...
Jednostavno za lice ulje lavande sa uljem masline 70 / 30% domaći sapun za kupanje mirise biraš na otocima ih puno rade proizvode domaće sapune
balzam za usne neznam a ulje lavande pomoći će ti iza perutanje kože
Samo glavu gore da nepaneš u depru
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 18:57   #2280
Quote:
kayya_d kaže: Pogledaj post
hulda clark ima hrpe recepata, evo iz sadržaja:

Quote:
Recipes for Natural Body Products ......................... 568
Borax Liquid Soap.............................................. ...................568
For Laundry .................................................. .........................570
For Dishes............................................ ..................................570
In The Dishwasher........................................ .........................571
In The Sink .................................................. ..........................571
Shampoo .................................................. ..............................571
Baking Soda Shampoo........................................... ................572
Hair Spray............................................. .................................573
Homemade Soap .................................................. ..................573
Liquid Soap.............................................. ..............................574
Skin Sanitizer......................................... ................................574
Deodorant .................................................. ............................575
Brushing Teeth............................................. ..........................576
For Dentures .................................................. ........................577
Mouthwash .................................................. ..........................578
Contact Lens Solution.......................................... ..................578
Lip Soother .................................................. ..........................578
Foot Powder............................................ ...............................579
Skin Healer Moisturizer Lotion .............................................579
Other Skin Healers........................................... ......................580
Massage Oil .................................................. .........................580
Sunscreen Lotion .................................................. .................580
Nose Salve .................................................. ...........................581
Quick Cornstarch Skin Softener ............................................581
Cornstarch Skin Softener.......................................... .............581
After Shaves .................................................. ........................582
Personal Lubricants .................................................. .............582
Baby Wipes............................................. ...............................582
People Wipes .................................................. .......................582
Recipes For Natural Cosmetics ............................... 583
Eye liner and Eyebrow Pencil............................................ ....583
Lipstick .................................................. ................................584
Face Powder .................................................. ........................584
Blush (face powder in a cake form).......................................584
http://onelight.com/library/Clark,%2...%20Cancers.pdf

izbacit sve sprejeve iz stana/kuće.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.