Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje
Korisničko ime
Lozinka

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2005., 07:54   #1
mafijozo_jozo
Ha!

Registracija: Jul 2004.
Liječenje karcinoma

Da li je neko iz prve ruke ili probao, ili zna nekoga (pouzdano!) da je probao alternativni tretman pri liječenju raka i koliko je to bilo uspješno?

Na ovom site-u je opis terapije:
http://www.narodnilekar.co.yu/html/opake_bolesti.html

Ideja "Totalne terapije" protiv tumora i raka je ukratko slijedeća:
Gladovanjem kroz period od 42 dana tijekom kojeg se smiju uzimati samo određeni prirodni sokovi od povrća i neki čajevi , se prisiljava organizam da se prvo počme rješavati masnih nakupina, zatim bjelančevina i to se pretpostavlja da će se organizam rješavati baš malignih nakupina raka za čiji rast i razvijanje su potrebne bjelančevine , a čije primanje im se ovim putem uskraćuje. Tijekom cijelog tretmana je potrebno piti mnogo čajeva te vršiti i klistiranje kako bi se organizam očistio od toksičnih izlučevina koje će se taložiti u bubrezima, jetri, crijevima. Nakon 42 dana discipliniranog liječenja bi se organizam trebao sam riješiti malignih stanica.

Motiv za primjenu ovakvih terapija je jednostavno u tome što suvremeno zdravstvo ima neuspješne odgovore na rak. Npr. kemoterapija polazi od ideje da pošto se maligne stanice raka ubrzano dijele, tada se na sprečavanje njihova širenja krvotokom i limfnim kanalićima djeluje drogama koje destruktivno djeluju na stanicu baš kad je u fazi diobe. Pošto se maligne stanice raka u organizmu uvjerljivo najbrže dijele, tim su postupkom one i najpogođenije .No , na taj naćin se pogađaju i sve druge stanice u organizmu oboljelog, a pogotvo one koje se relativno često dijele i obnavljaju kao krvna zrnca, epitelne stanice itd. Mislim da nije ni potrebno ni reći i da je ta kemoterapija više ko neki očajnički pokušaj.

Meni kao laiku u cijeloj ovoj priči oko "Totalne terapije" ima logike, ali mi također ima još više logike i u tome da se ovakvi tretmani mogu klinički dosta jednostavno istražiti te ako su zaista uspješni, time bi se valjda i u zdravstvu služili.

Vaše mišljenje?
Old 04.01.2005., 09:23   #2
mafijozo_jozo
Ha!

Vidim da je odaziv na temu jako velik

Naime, bliska osoba mi je oboljela od raka koji je nažalost jako uznapredovao i ima jako loše prognoze!
Ima li netko utemeljene preporuke ili komentare na gornji post?
Old 04.01.2005., 09:26   #3
Štrikalica
boys are icky

Štrikalica Avatar

Registracija: Jan 2004.
Quote:
mafijozo_jozo kaže:
Vidim da je odaziv na temu jako velik

Naime, bliska osoba mi je oboljela od raka koji je nažalost jako uznapredovao i ima jako loše prognoze!
Ima li netko utemeljene preporuke ili komentare na gornji post?
ja bih ti rado pomogla jer sam prošla to što ti sad prolaziš i znam kako ti je..nažalost, ja nisam stigla isprobati alternativne metode liječenja..tak da ne znam kaj bi ti rekla
Old 04.01.2005., 11:08   #4
mafijozo_jozo
Ha!

Nisam ni ja isprobao te metode, ali isto tako mislim da ih ne treba a priori slijepo odbaciti samo zato jer se na Rebru ne koriste takve terapije, a da se pritom ne razmotre svi "ZA" i "PROTIV" mogućih solucija koje su dane običnom bolesnom čovjeku.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 04.01.2005., 11:14   #5
Štrikalica
boys are icky

Štrikalica Avatar

Quote:
mafijozo_jozo kaže:
Nisam ni ja isprobao te metode, ali isto tako mislim da ih ne treba a priori slijepo odbaciti samo zato jer se na Rebru ne koriste takve terapije, a da se pritom ne razmotre svi "ZA" i "PROTIV" mogućih solucija koje su dane običnom bolesnom čovjeku.
ja sam za da se isproba sve dostupno. nažalost, u slučaju koji sam spomenula nismo stigli isprobati ništa..bilo je kasno.
Old 04.01.2005., 11:33   #6
mafijozo_jozo
Ha!

Quote:
shree_kali kaže:
ja sam za da se isproba sve dostupno. nažalost, u slučaju koji sam spomenula nismo stigli isprobati ništa..bilo je kasno.

Što je sve rak zahvatio kad je dijagnosticiran, kojeg je bio stupnja i podvrste malignog(infiltrirajući, destruktivni, ...) , koje su se terapije primjenjivale(kemo,radio, operacija ili nešto drugo) i gdje(Rebro, inozemstvo)??
Old 04.01.2005., 11:38   #7
Štrikalica
boys are icky

Štrikalica Avatar

Quote:
mafijozo_jozo kaže:

Što je sve rak zahvatio kad je dijagnosticiran, kojeg je bio stupnja i podvrste malignog(infiltrirajući, destruktivni, ...) , koje su se terapije primjenjivale(kemo,radio, operacija ili nešto drugo) i gdje(Rebro, inozemstvo)??
Adenokarcinom pluća. Već je bio zahvatio dobar dio trbušne šupljine i onaj dio gdje su limfni čvorići (potisnula sam to..prije godinu dana sam znala sve izraze da me u 3 ujutro probudiš..). Kad smo došli na Jordanovac, primili su ga..pregledali..zaključili da niš od operacije. Počeo je dobivati kemo, ali nije izdržao niti jedan ciklus do kraja.

Eh, da..radi se o zaručniku..bivšem, obviously

I ovim putem želim zahvaliti dr. Šajseru Šućuru koji je imao pametnijeg posla pa ga tokom skoro godinu dana nije bio u stanju poslati na pretrage..iako je kopnio naočigled :2up: (ne daj bože da gubi vrijeme kad se može slikati s Janicom..šupak.)
Old 04.01.2005., 12:17   #8
mafijozo_jozo
Ha!

I i !

I toj meni bliskoj osobi je nakon dijagnoze odmah krenuto na kemo-terapiju jer je rak previše uznapredovao i trenutno je u fazi pri kraju izdržavanja prvog tretmana kemo -terapije.

Ono što je meni totalno debilno jest činjenica da smo u 21.stoljeću, imamo kompjutere, ljude u svemiru, kloniranja, a naćin tretiranja raka i tumora nema bitno veću efikasnost od one u srednjem vijeku
Old 04.01.2005., 12:37   #9
Štrikalica
boys are icky

Štrikalica Avatar

Quote:
mafijozo_jozo kaže:
I i !

I toj meni bliskoj osobi je nakon dijagnoze odmah krenuto na kemo-terapiju jer je rak previše uznapredovao i trenutno je u fazi pri kraju izdržavanja prvog tretmana kemo -terapije.

Ono što je meni totalno debilno jest činjenica da smo u 21.stoljeću, imamo kompjutere, ljude u svemiru, kloniranja, a naćin tretiranja raka i tumora nema bitno veću efikasnost od one u srednjem vijeku

moj direktor isto boluje od raka..on je dobre rezultate dobio Noni sokom..e, sad - ne znam koliko je to primjenjivo na koga..dost je skupo..ak se ne varam oko 1400 kn boca..ili 2 boce

imam negdje broj od tipa od kojeg je uzimao..bum ti pronašla to do sutra pa poslala na PM

nadam se da će biti bolje. stvarno se nadam
Old 04.01.2005., 13:15   #10
Oleander
Pacijent

Re: "Totalna terapija" Dr. Brojsa, za izlječenje tumora i raka

Quote:
mafijozo_jozo kaže:
Da li je neko iz prve ruke ili probao, ili zna nekoga (pouzdano!) da je probao alternativni tretman pri liječenju raka i koliko je to bilo uspješno?

Meni kao laiku u cijeloj ovoj priči oko "Totalne terapije" ima logike, ali mi također ima još više logike i u tome da se ovakvi tretmani mogu klinički dosta jednostavno istražiti te ako su zaista uspješni, time bi se valjda i u zdravstvu služili.

Vaše mišljenje?
Da, terapija gladovanjem je već poznata. U Rusiji i USA postoje posebne klinike u kojima se takva terapija provodi.
Dokazano je da se gladovanjem mogu riješiti i ostali zdravstveni problemi, a ne samo rak. I općenito gladovanje jednom godišnje od 5-10 dana se preporučuje zbog čišćenja organizma.

Kako kod nas nema klinika koje provode terapiju gladovanja i druge naturopatske metode, bilo bi dobro ako se netko već odluči na gladovanje, to raditi pod nadzorom liječnika. Mislim da se takvih dr.med koji su ujedno upoznati i s alternativnim metodama može naći u HR.

Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 13:17   #11
mafijozo_jozo
Ha!

Šri, u kojem je pogledu imao dobre rezultate?

Malo sam pogledao što na webu pišu o Noni soku i izdvojio bih sljedeće:

"
Noni plod ima 800 puta više Proxerina nego ananas koji je do danas bio najveći izvor ovog sastojka. Proxeronin i proxeronasa su dva sastojka koja omogućuju ljudskom tijelu stvaranje XERONINA najvažnijeg alkaloida za obnovu svih molekula u tjelesnim stanicama. On regulira funkciju stanica.

Zahvaljujući sadržaju damnakantala, Noni izvanredno štiti od malignih pojava, odnosno usporava rast već nastalih tumora. U slučaju pojave tumora u organizmu se smanjuje količina enzima kseronin, prokseronin i prokserogenaza, koje Noni sadrži u značajnoj količini. Zahvaljujući adaptogenom djelovanju u stanju je da normalizira stanice koje nepravilno funkcionira. Redovnom upotrebom Nonija se mnogo doprinosi efikasnoj zaštiti od tumora.

Sledeći značajan sastavni element Nonija je damnakantal. On igra jednu vrstu uloge nadzornika diobe stanica i tkiva i "ne dozvoljava" da se dioba otrgne kontroli. Pošto učestvuje u izgradnji optimalnog nivoa takozvanih T- i B-ćelija, kao i obrambenih i limfnih stanica, olakšava posao imunog sistema koji je tako sposoban da pobjedi bolesti
"

Još piše dosta toga, ali citirani djelovi mi se čine najrelevantnijima za rak.
Pošto se navodi da Noni sok sadrži između ostalog i dosta aminokiselina, time se npr. on u tom sastavu ne bi smio primjenjivat kod "Totalne terapije" koja traži i izbjegavanje unosa bjelančevina.

Zašto lječnici, onkolozi i ekipa jednostavno ne slože neku terapiju koja će biti djelotvorna za određeni tip oboljenja od raka, nego pacijente tretiraju ko kretene
Šri, dobro si rekla da ne znaš koliko Noni sok može bit djelotvoran od slućaja do slućaja jer piše da djeluje dobro baš ako pacijent ima u organizmu manjak određenih tvari koji se tako nadoknađuje, pa tako on može biti djelotvoran za tvog direktora, ali ne mora biti i kod nekog drugog.
Naravno, trebalo bi napravit na bolesniku kompletne pretrage i napravit malo primjereniju terapiju, a ne samo baratat s 2-3 pojma kao : kemo terapija, operacija, radio t. i točka kao što rade naši doktori, i onda na kraju kažu : "Učinili smo sve što je u našoj moći"
Old 04.01.2005., 13:31   #12
Štrikalica
boys are icky

Štrikalica Avatar

kod mog je direktora bolest dugo vremena bila lokalizirana..kad je prestao piti, opet je počelo metastazirati..tak da smo to nekak povezali. A i psihički je na njega povoljno djelovalo..halo efekt? maybe..

ma velim ti - ja bi i crnog vraga probala..kad je već ta medicina tak u qrcu..ni ja nemrem vjerovati da još nije pronađen lijek

btw. poslala sam ti broj na PM
Old 04.01.2005., 13:38   #13
mafijozo_jozo
Ha!

Re: Re: "Totalna terapija" Dr. Brojsa, za izlječenje tumora i raka

Oleander kaže:
Dokazano je da se gladovanjem mogu riješiti i ostali zdravstveni problemi, a ne samo rak. I općenito gladovanje jednom godišnje od 5-10 dana se preporučuje zbog čišćenja organizma.

Jozo kaže:

Mene baš taj dokaz zanima! Ako je dokazano, zašto se onda ne primjenjuje kao jedna od redovitih ili mogućih terapija u bilo kojoj klinici za tumore na svijetu, ili ako ništa drugo, zašto onkolozi ne smiju savjetovat pacijente i o takvim solucijama bez da ih se onda optužuje za "vračanje" i "nadriljekarstvo" ?

Oleander kaže:
Kako kod nas nema klinika koje provode terapiju gladovanja i druge naturopatske metode, bilo bi dobro ako se netko već odluči na gladovanje, to raditi pod nadzorom liječnika.

Jozo kaže:
U potpunosti se slažem. Samo se bojim da kad bi bi na klinici za tumore rekli da provodimo terapiju gladovanjem i da ih molimo za pomoć, da ne samo da nam ne bi izašli u susret, nego bi nas i izopćili u stilu kako se usuđujemo

Oleander kaže:
Mislim da se takvih dr.med koji su ujedno upoznati i s alternativnim metodama može naći u HR.

Jozo kaže: Vjerojatno, no "Javno Zdravstvo" se pobrinulo za to da im se kreira takva reputacija da trebaš unajmit privatnog detektiva da bi našo nekog. Ako znaš koga, molio bih te za preporuku
Old 04.01.2005., 13:47   #14
mafijozo_jozo
Ha!

Šri kaže:

kod mog je direktora bolest dugo vremena bila lokalizirana..kad je prestao piti, opet je počelo metastazirati..tak da smo to nekak povezali. A i psihički je na njega povoljno djelovalo..halo efekt? maybe..

Jozo kaže:
Odgovor za raspoloženje je u sljedećim navodima uzetim sa:
http://www.noni-sok.savjeti.com/noni.htm
"
Xeronin i prokseronin imaju izvanredni antidepresivni učinak. Ove materije pospješuju lučenje endorfina, čije oslobađanje rezultira razdraganost i dobro raspoloženje. Pored toga umanjuju iscrpljujuće bolove nastale uslijed upale zglobova, pri čemu ne izazivaju zavisnost.

Skopoletin podržava funkciju štitne žljezde, povećava nivo serotonina i melatonina u organizmu, sprečavajući time promjene raspoloženja, odnosno povoljno utiče na sposobnost prilagođavanja dnevnim promjenama i regulira ciklus sna. Noni omogućava opuštanje arterija, čime igra značajnu ulogu u smanjenju visokog krvnog pritiska nastalog usljed napetosti i stresa. Pored toga učestvuje u poboljšanju prokrvljenosti tkiva, smanjuje sklonost ka nastajanju ugrušaka, čime brani organizam od infarkta i od izliva krvi u mozak. Svojim antioksidativnim djelovanjem čini obranu od oksidacije LDL-holesterola, znači ima značajan doprinos u prevenciji od kardiovaskularnih oboljenja.
"

Šri kaže:
ma velim ti - ja bi i crnog vraga probala..kad je već ta medicina tak u qrcu..ni ja nemrem vjerovati da još nije pronađen lijek

Jozo kaže:
Slažem se, no financijski škripac također igra veliku ulogu. Visoka cijena Noni soka me prisiljava da probam pronaći rješenje koje mogu što realnije primjenit.

Šri kaže:
btw. poslala sam ti broj na PM

Jozo kaže:
Thanx!
Old 04.01.2005., 14:48   #15
Samantha
Prêt-à-Porter prostitute

Registracija: Nov 2002.
mafijozo jozo evo cu ti prepisat nesto sto sam nasla davno na nekom forumu...nadam se da ce ti biti od pomoci.

-------------------------
Vec mjesec dana ocajnicki pretrazujem internet, raspitujem se okolo, citam. Glava mi je prepuna informacija. Sve ono sto sam pronasla je (jos uvijek) u domenu alternativne medicine. Ono sto mi se cini da "obecava" je:

* IP-6&Inositol (kapsule ili prah) koji je patentirao Dr Shamsuddin sa Univerziteta u Merilendu, a razvijen je iz biljnih vlakana (iza toga stoji 18 godina naucno-istrazivackog rada). Cak sam i licno kontaktirala Dr Shamsuddin-a. Nazalost, IP-6 se ne moze nabaviti kod nas, ali trenutno se vode pregovorima sa jednom distributerskom kucom u Zagrebu. Ja sam IP-6 dobila prije 2 dana iz Engleske. Ne znam da li ce ovo pomoci mojoj mami, jer su tek skoro pocela istrazivanja o djelovanju IP-6 na karcinom debelog crijeva i pankreasa, ali zelim pokusati. Moze se trositi paralelno sa hemoterapijom. www.aboutip6.com

* MGN-3 koji je sacinjen od pirincanih mekinja i shiitake gljive. Moze se pronaci vec u Njemackoj, nisam sigurna da moze i kod nas.
Dr. Ghoneum's latest study, reported in the International Joumal of 1mmunotherapy, involved 24 patients. Doctors tested NK cell activity in each patient, administered the recommended cancer dosage of 3 grams per day, and tested NK call activity again after 16 hours, one, week, one month and two months. After 16 hours NK cell activity had increased 1.3 to 1.5 times. After one week, activity had increased eightfold. At the end of two months, NK cells were killing 27 times more cancer cells than prior to taking MGN-3.

* "Ellagic acid" pronadjena u malinama (narocito), kupinama, ribizlama, jagodama, orasima,... rezultat istrazivanja Univerziteta u Ohaju. U laboratorijama dokazana antikancerogena svojstva. Ne bi bilo zgoreg pojesti po solju malina dnevno. Mogu se pronaci smrznute.

* Budwig dijeta: laneno ulje i sir. Postoji bas puno svjedocenja na internetu o ovoj kombinaciji. 1 kasika lanenog ulja se izmiksa sa 1-4 kasike nemasnog sira, ali bogatog bjelancevinama, i sve to 4x dnevno. Laneno ulje je bogato omega-3 masnim kiselinama. Ovde treba biti obazriv kod kupovine lanenog ulja. Lako je kvarljivo i stoga ga treba skladistiti u frizideru, sto znaci da ako ga u prodavnici nadjete na polici, treba dobro razmisliti. Umjesto ulja, moze se koristiti i laneno sjeme (ali onda se koristi 3x veca kolicina od lanenog ulja). Samelje se u obicnom aparatu za mljevenje kafe, s tim sto ga posle mljevenja treba odmah jesti.

* Petrolej (vjerovali ili ne) - za zadnjih mjesec dana sam cula za nekoliko ljudi iz mog okruzenja koji su ga trosili - ljekarka koju sam vec pomenula, jedna zena iz maminog sela, brat od nase kucne prijateljice kojem su u maju prosle godine prognozirali 20 dana zivota (i dan danas je ziv), muz od knjigovodje iz susjedne organizacije (od kojeg sam dobila flasicu preciscenog petroleja). Ne znam kako petrolej djeluje na tumore, ali neko rece da "pucaju krvni sudovi tumora" (mozda od temepreture koja se razvije u organizmu?!?) Cak se i u Brojsovoj knjizi na jednom mjestu kaze da ukoliko tumor ne nestane posle posta, da se uzima po kafena kasicica petroleja. Ovdje je vazno precistiti petrolej. Nas narod to kaze "kroz 9 gaza", a brat nase prijateljice ga procijedi kroz krisku hljeba.

* Klistiranje kafom (ciscenje debelog crijeva)kao prateci tretman detoksifikacije organizma - skoro svi ljekari koji koriste netradicionalne metode lijecenja ga stavljaju "pod obavezno". Cak sam to pronasla i u brosuri o Todoxin-u 2 Dr Todora Jovanovica (sprema se od odvarka zrna neprzene kafe, soka od cvekle i limuna).

* "hydrazine" sulfat, al' o tome tek treba da procitam malo vise.

* Vitamini, minerali - pod obavezno.

* U knjizi poznate austrijske travarke Marije Treben sam pronasla sledece za pluca: piti caj od hajducke trave, caj od rastavica i zvakati korijen od idjirota. Za bubrege preporucuje mjesavinu caja od sumske zlatnice, ivanjskog cvijeca, bijele i zute mrtve koprive + sjedece kupke i parne obloge od rastavica. Pokusajte pronaci njeu knjigu "Zdravlje iz Bozje apoteke". Ako ne uspijete, javite mi pa cu vam poslati tacne omjere.

* Essiac caj (mjesavina 4 ljekovite biljke iz Kanade) - i o njemu se pise puno. cini se da je mnogima pomogao. ako nista drugo, ono bar u poboljsanju kvaliteta zivota. Ja sam ga nabavila iz Kanade. Vjerovatno se moze kupiti i negdje u Evropi.

* Zeleni Caj

* Muckanje nerafinisanog, hladno cijedjenog suncokretovog ulja - ovo sam cula od dvoje ljudi - 1 dnevno (ujutro? nisam sigurna) muckati u ustima 10-15 min kasiku ulja i ispljunuti. NE SMIJE SE PROGUTATI!!!

* Bijeli luk

* Puno vode, ali NEHLORISANE (znaci, ni slucajno sa cesme)

* Sto vise svjezeg voca i povrca, zitarica

* Izbjegavati bijeli secer i bijelo brasno, rafinisana ulja, konzervirane namirnice, sve u cemu ima aditiva,...

* Taheebo caj, koji se moze nabaviti kod nas.

* Cesto se pominje i NONI sok, ali nisam citala previse o tome. Moze se nabaviti u Beogradu.

Ovo je samo djelic onoga sto sam saznala. Toliko toga je u Bozjoj basti, ali mi nemamo previse vremena za pretrage. Svaki minut nam je dragocjen. Ali, ako se sjetim jos neceg, javicu.

I jos, sa alternativnom medicinim treba biti pazljiv - da se ne preopterete jetra i bubrezi.

Da, jos samo jedna jako VAZNA napomena. Nemam nikakvog strucnog znanja niti iskustva, i ne mogu reci kako sve ovo djeluje, eventualne nus-pojave, i sl. Sve sto "znam", saznala sam u zadnjih mjesec dana.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:51   #16
Samantha
Prêt-à-Porter prostitute

ovo muckanje ulja u ustima(spominje se u tekstu) je isprobano,nije pomoglo,pacijent umro...al nije ni bio dovoljno uporan

ulje poslije pljuvanja bude kao kiselina,jako,smrdljivo i bijelo kao mljieko.

jos sam cula od frendice koja se bavi izucavanjem urino terapije,da se postizu neki rezultati ispijanjem svog urina...imas dosta o tome na netu.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:55   #17
Samantha
Prêt-à-Porter prostitute

citala sam o nekim Varumin kristalima...ovo je isto s nekok foruma,davno skinuto...
-------------------
ne znam odakle ste ali u Beogradu i Makedoniji se mogu nabaviti "VARUMIN" kristali, ne znam da li ste culi za njih, moja mama ih koristi od kad je dobila dijagnozu i na prethodnoj kontroli uz hemoterapiju dali su lepe rezultate, tumor se sa 5cm smanjio na 2.5 uskoro idemo opet na kontrolu ali po opipu mislim da se nije vise smanjio.
Otac od mog druga koji ima karcinom pluca koji je konstatovan pre 3.5 godine i dan danas je ziv ali ne znamo da li se skroz tumor povukao jer neide na kontrole kaze :"Sta cu ja tamo kad ja po njima nisam ziv vec 3 godine" Mogu vam dati kontakt ukoliko ste zainteresovani, mada ne mogu da garantujem da pomaze bez zvanicne medicine, napominjem da je moja mama primala i hemoterapiju u tom perijodu a kristale koristi jos uvek.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 16:48   #18
Zmaj
od brda odvaljen

Zmaj Avatar

Registracija: Jun 2003.
Jozo javi se meni na pm. Imam jedan recept.
Old 04.01.2005., 19:21   #19
Jeremijajooj
Registrirani korisnik

Jeremijajooj Avatar

Poznam covjeka koji je pobijedio rak u trbusnoj supljini,mislim na crijevima,ali nisam siguran.
Osim sto je operiran,primjenjivao je 40-to dnevnu dijetu,zapravo gladovanje.Smio je uzimati samo malo neke juhe.Padao je u komu,halucinirao,to je vrlo tesko bilo izdrzati.
Na zalost,nije mi dostupan,pa ti ne mogu prenijeti vise nikakva iskustva,ili recepte.
Jeremijajooj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 10:35   #20
zakov
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2004.
Hrabar pokušaj !
Sad ću zaželiti sreću i zdravlje (makar i zalječenje )svima koji boluju i onima koji ih okružuju.
Neznam koliko ću moći pomoći jer sva moja saznanja su od prepričavanja poznanika tako da ništa nisam uspio provjeriti a htio sam .
Navodno Brojsova terapija izgladnjavanja ima rezultata (slučajno za razgovora jedna gospođa mi pokaže zanimanje za tu metodu i onda mi na moje zaprepaščenje izjavi kako se i njezina mati spasila upravo gladovanjem "danas "je umrla od starosti mislim da je bio u pitanju rak želudca i debelog crijeva na moju da ima logike da gladovanjem to riješi jer je u pitanju probava moja mi sugovornica na to da je i njen kolega s posla tako izliječio tumor na mozgu )i konstatacija ima tu nešto .
Ima samo jedan problem ta gospođa živi i radi u CH i ništa od navedenog nisam uspio provjeriti mada joj ja vjerujem,kaže da tamo (u CH) sve više oboljelih ide na to izgladnjivanje ,mada mi se ćini da i kod nas postoje "ljudi"koji tu metodu provode (Zagreb,Crikvenica )ali početi s tako nećim moraš biti strašno jak psihički mislim a da mora biti pod nadzorom to obavezno.
E po meni ipak je najbitnija rana dijagnoza i uznapredovali stadij danas i ova oficijelna medicina onda daje rezultate ,e sad da ne nabrajam bitana je i vrsta karcinoma i način širenja .
Malo sam se raspisao i odužio ali o ovome bi mogli satima , nažalost puno metoda i preparata koji zasigurno pomažu nisu u oficijelnoj medicini jer ona priznaje statistiku a ljudi su zasebne jedinke tako da nešto šta je pomoglo nekomu možda drugom neće ali sigurno treba provati i prirodne preparate kombinirajući s ovime šta medicina pokušaje ali paziti da se te metode međusobno ne poništavaju .Za psihičko zdravlje (a to je vrlo vrlo bitno )povežite oboljele s izliječenima to daje dosta dobar stimulativni učinak(svim drugima je to ili posao ili žele ozdravljenje bliskih osoba)Žene su tu u prednosti i imaju udrugu...
Negdje pročitah (sumorno ali istinito)-kada bi više ljudi imalo koristi od izliječenja nego od bolesti vrlo brzo bi se našla metoda za izliječenje .....farmaceutska industrija ,bolnice ,travari,biljne apoteke ......bez uvrede
Još samo moje iskustvo s Tahebom koji mi je pomogao (ili bar ja vjerujem u to,šta opet nije loše)ali zasigurno oboljeli neće ići alternativnim putem nego se očajnički hvata medicine ja bih samo preporučio da se osvrne oko sebe i da odmah naprečac ne donosi odluku kako će se lijećiti puno bi se dalo napraviti kombinirajući.
Sretno!
zakov is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja