Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 17:25   #9361
ljudi ovo je vrh, sudac je doslovce svira sve šta je moga, toliko glupih faulova im je poklonio a mi u obrani igramo bez kontakta da nebi svira neku glupost, na kraju 0:2

Dante, Karijola, Erceg, Vlašić, Futać ...
obrana se branila bez da ih dodirne ...
ofsajd se namišta bar 3-4 metra ...

na kraju pravda, oskarovac od prečke vani

vjerovatno najlošiji dinamo ikad smo zaustavili u osvajanju naslova, kojeg se trude namistiti svi u HNS-u, jednostavno, dali smo im napokon plesku za sve šta rade, gušt je, nismo odavno sritni bili, momci i vodstvo, hvala :klap:
EbE is offline  
Old 22.04.2017., 17:26   #9362
stari lik je katastrofalan igrač. to je dno dna, reka bi čak da je tudor za nijansu bolji igrač

samo ono primanje vanjskon na rujevici i ovo danas kad je zvone uteka je za prvu županijsku.
Yurinov is offline  
Old 22.04.2017., 17:27   #9363
Quote:
Boka Juniors kaže: Pogledaj post
Osam i pol godina od zadnje pobjede, kao da je bilo u prošlom životu u pičku... savršen dan






Tko te ne zna skupo bi te platiJo

Pssssst
brban1950 is offline  
Old 22.04.2017., 17:27   #9364
Quote:
EbE kaže: Pogledaj post
ljudi ovo je vrh, sudac je doslovce svira sve šta je moga, toliko glupih faulova im je poklonio a mi u obrani igramo bez kontakta da nebi svira neku glupost, na kraju 0:2
al ono je sve, neki dinamovac, recimo ekstra panjina hodžić ima loptu oko njega 4 naša u 16 niko da ga dotakne, ćora isto, sudani, ono, šetanje, niko niti ne pomišlja na duel
Yurinov is offline  
Old 22.04.2017., 17:27   #9365
Najvise prozivani dvojac Stipica i Sarvas danas odlicni.Grk je odradia odlican posa na sredini ka i Jeff a tek kad je usa Kozulj vidilo se da nam fali vsznjak koji moze malo stati na loptu a ne panicno izbijati

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
pandorum999 is offline  
Old 22.04.2017., 17:30   #9366
Quote:
papundek1981 kaže: Pogledaj post
namjerno san izabra ovu konstrukciju

ma, amo bit realni i zanemarit guranje u repkicu i st aje lik retard sam po sebi . al on je za HNL odličan bek, zna kad se triba ubacit, kad gurnit balun. na svojoj poziciji u usporedbi s ovim gojacima i hodzicima je on maradona.
da parafraziran nasu "daj boze nam je stipica naveci problem" - dinamo bi se tuka nogon u guzicu da im je pivke najveci problem
Ma nije on retard sam po sebi, on je jedan jako dobar decko i privatno, ali igracki je nikakav. Jedino sto on uspije je nekakav centarsut nabaciti ali obicno to ne bude nista, pa jedan Gojak kojeg spominjes je recimo vrhunski asistirao protiv Hajduka u Splitu a i sad u Rijeci je asistirao Sudaniju, Pivke je ocajan jer njegova igra se odrazava i prema nazad ne samo prema naprijed, a toliko kikseva je imao da to vise ne mozes ni pobrojati. Da je pameti a hvala Bogu sto nije, Sosa bi im igrao u prvoj i njega bi se guralo a ne Pivketa, no dobro, hvala Bogu sto je tako
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Old 22.04.2017., 17:33   #9367
možda je stipici i onaj trener golmana pomoga, stvarno je dobar bija. jedna greška jedino ono u prazno kod kornera, ostalo odlično

zvone je dobar veznjak, može otić. triba nam takvih igrača, i krila nekakva samo da ide u prostor.

danas su ovi ostavljali toliko prostora da smo malo kvalitetniji rišili bi ih bili u prvom, futač samo dili, al nemamo tip igrača da može to ispratit

stoperi konačno dvojica skupa da nisu rupetine
Yurinov is offline  
Old 22.04.2017., 17:35   #9368
Quote:
EbE kaže: Pogledaj post
ljudi ovo je vrh, sudac je doslovce svira sve šta je moga, toliko glupih faulova im je poklonio a mi u obrani igramo bez kontakta da nebi svira neku glupost, na kraju 0:2
Baš se vidilo kako je sudac počea stiskat oko 50. minute.
Naši su bižali od Hodžića u šesnaestercu samo da se ne može bacit na pod. Plivarić se na kantunu šesnaesterca pri kraju prvog poluvrimena baci, odma sviran faul.
DelmatST is offline  
Old 22.04.2017., 17:38   #9369
Yurinov is offline  
Old 22.04.2017., 17:38   #9370
https://m.facebook.com/story.php?sto...56746181066941

Hajduk se osjeća respektirano
brban1950 is offline  
Old 22.04.2017., 17:40   #9371
http://prntscr.com/ezj5hv

poceli su trolat. da nisu brbana zaposlili da vodi fejzbuk?
papundek1981 is offline  
Old 22.04.2017., 17:47   #9372
ali fanscinira me kako smo napokon došli psihički spremni za sve njihove lopovluke i psine, kako je ekipa spremljena, svi dižu ruke, svi stoje dalje od igrača u 16 metara, niko se ne buni na glupe faulove, ništa, samo su ih skuvali u tu njihovu paštu, zamisli samo kako je teško to, koliko ih je trener i kako na sve to pripremio, kako su ih pročitali iz aviona, pa na kraju pobjedili, mrtvo ladno s osmjehom na licu, kako su im ga stavili elegantno
EbE is offline  
Old 22.04.2017., 17:47   #9373
Slaviti gol na jugu maksimira u 90-minuti....neprocjenjivo!!
Nema te jebačine koja more ovo zaminiti!
Valdano is offline  
Old 22.04.2017., 17:48   #9374
Pred-Euforija za lito.

:klap:
FanteDiBastoni is offline  
Old 22.04.2017., 17:54   #9375
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Ok sve ali ovo...
Preduhitrija si me... nevjerojatno... zavarija san kad san procita to... veliki forum strucnjak... valjda je procita jednom u novinama da je dobar...
beg is offline  
Old 22.04.2017., 17:55   #9376
ono kad nestanu trollovi poput klička i onog udovičića
ovi_jedan is offline  
Old 22.04.2017., 17:55   #9377
Quote:
EbE kaže: Pogledaj post
ali fanscinira me kako smo napokon došli psihički spremni za sve njihove lopovluke i psine, kako je ekipa spremljena, svi dižu ruke, svi stoje dalje od igrača u 16 metara, niko se ne buni na glupe faulove, ništa, samo su ih skuvali u tu njihovu paštu, zamisli samo kako je teško to, koliko ih je trener i kako na sve to pripremio, kako su ih pročitali iz aviona, pa na kraju pobjedili, mrtvo ladno s osmjehom na licu, kako su im ga stavili elegantno
čudo koliko god se to sad omalovažavalo očajni dinamo ovo ono

https://www.youtube.com/watch?v=Mp23...ature=youtu.be
Yurinov is offline  
Old 22.04.2017., 17:59   #9378
usput da spomenem kako je gušt bilo slušat kmečanje prasička

a srđan fabijanac o dominaciji dinama i "hrvatskom problemu" pirotehnici.
Smrade, crkni!
ovi_jedan is offline  
Old 22.04.2017., 17:59   #9379
Mogu rec da mi je stvarno drago za Stipicu... Momka se proziva pa proziva, a stvarno nema razloga... Nije ovo prva utakmica u kojoj je on dobar... Lik ne brani nista spektakularno, al obrani sve sta se od golmana i ocekuje... Tocno to nam i triba... Uz to je bar 3x bolji od Kalinica u igri nogom... Kad se samo sitin koliko bi puta Kale u aut izbija, muka mi dodje...
beg is offline  
Old 22.04.2017., 18:00   #9380
pa mi da smo danas imali umisto npr bašića i savasa dva momka koji mogu istrcat kontru stvorili bi jos par lipih sansi, ali necemo sad puno cjepidlacit iako ova momcad ne valja plus za borbenost i zelju, to je neki minimum

jeff i stipica igraci utakmice po meni

tocno vidis na ovoj utakmici zasto je rijeka prva, zato jer ima momke koji puno bolje trce, jace, vise šprinta, i dinamo ima masu kileša ka i mi, totalno demode

al gušt ih je dobit napokon, fala kurcu vise, to moramo sad pribacivat u normalni modus, pobjede i samo pobjede jer je to normalno i ispravno i mi to mozemo stalno

za hajduk je borba za prvo misto imperativ

para ima za dogodine i neka sloze ekipu za prvo misto

carstvo se urusava moramo se i mi ukljucit u diljenje kolaca
Magiko is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.