Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2005., 19:28   #1
Zašto muslimani ne unište RS

Evo svjedoci smo muslimanskog kurčenja kako će oni pomesti sve iz BiH. Da će RS cijela na traktorima za dva dana preći Drinu. Stalno spominju neko nestajanje RS. Kao RS nestaje svakim danom. Svak normalan zna da je to glupost al eto oni vide nešto što niko osim njih ne vidi. No dobro nastranu to...nego ako je sve tako kako oni kažu...da međunarodna zajednica ne voli RS, da svi u svijetu preziru tu genocidnu tvorevinu...zašto jednostavno ne krenu i ne urade sve to za par dana umjesto da čekaju godinama da nestane RS. A neće im valjda ni međ. zajednica stvarati problema jer i oni kao ne podnose RS. Sve je na njihovoj strani..i međ. zajednica, i želja i motivacija, i veći su junaci i imaju sad oružja i žele se osvetit...svi detalji se posložili..


mislim šta se čeka...
Inkvizitor is offline  
Old 25.05.2005., 19:33   #2
Ma daj Inkvi, pa svi ovi heroji sto bi isli do Drine zive po Cikagu i Stokholmu

Muslimani u BiH znaju da Srbi u svakoj stali imaju arsenal naoruzanja, ukopane minobacace i ostala oruzja i orudja.
Crni Bombarder is offline  
Old 25.05.2005., 19:48   #3
Quote:
Crni Bombarder kaže:
Ma daj Inkvi, pa svi ovi heroji sto bi isli do Drine zive po Cikagu i Stokholmu

Muslimani u BiH znaju da Srbi u svakoj stali imaju arsenal naoruzanja, ukopane minobacace i ostala oruzja i orudja.

i plus uvijek 50 000 dobrovoljaca iz Srbije.

Mislim dobro za Hrvate i Hrvatsku...istina je da iz Hrvatske niko ne bi prstom mrdnuo kad bi krenuli hipotetski na zap. hercegovinu i na hrvatske enklave u Bosni.

Al Srbija je druga priča. Srbija ne bi stala po strani. Ako i ne bi službena Srbija reagirala a bi...uvijek ćeš u Srbiji nać 50 000 dobrovoljaca za rat u Bosni.


Znaju oni to al ne znam šta se onda kurče u prazno.
Inkvizitor is offline  
Old 25.05.2005., 19:59   #4
Quote:
Crni Bombarder kaže:
Ma daj Inkvi, pa svi ovi heroji sto bi isli do Drine zive po Cikagu i Stokholmu

Muslimani u BiH znaju da Srbi u svakoj stali imaju arsenal naoruzanja, ukopane minobacace i ostala oruzja i orudja.


Imamo i mi.

Al' nemoj nikom reci, tajna je.

Inace, ogranicena je korisnost tog stala-arsenala.
__________________
أني لو موين إوريت
banirani bebac is offline  
Old 25.05.2005., 20:04   #5
Kako je jedan kolega sa jednog drugog foruma rekao sve su to neki cyber talibani, ali u stvarnosti nebi oni ni mrava zgazili.
Mislim da u ovom trenutku muslimanima u BiH nebi nikako odgovarao neki novi rat ili sukob koji je tome slican.
Licno mislim da je bilo dosta rata na ovim podrucjima i da nikome ne ide u korist da se krene u novi rat, jer bez obzira na djelimicne pobjede u ratu su svi na neki nacin gubitnici.
dado_ is offline  
Old 25.05.2005., 20:13   #6
Quote:
banirani bebac kaže:
Imamo i mi.

Al' nemoj nikom reci, tajna je.

Inace, ogranicena je korisnost tog stala-arsenala.
Eh sad, pa cime su se neki dijelovi Bosne obranili nego tim oruzjem ogranicene korisnosti

Inkvi, ja mislim da bi doslo i vise od 50.000 dobrovoljaca iz Srbije. Istina je da nema vise Slobodana, cetnistvo je u Srbiji jace nego ikada, oni su nabrijani do daske. Ionako vole da ratuju
Crni Bombarder is offline  
Old 25.05.2005., 20:19   #7
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
i plus uvijek 50 000 dobrovoljaca iz Srbije.

Mislim dobro za Hrvate i Hrvatsku...istina je da iz Hrvatske niko ne bi prstom mrdnuo kad bi krenuli hipotetski na zap. hercegovinu i na hrvatske enklave u Bosni.

Al Srbija je druga priča. Srbija ne bi stala po strani. Ako i ne bi službena Srbija reagirala a bi...uvijek ćeš u Srbiji nać 50 000 dobrovoljaca za rat u Bosni.


Znaju oni to al ne znam šta se onda kurče u prazno.
Ej stvarno,
Citavo vrijeme rata smo bili razocarani jer Srbija nije brinula za Srbe u Bosni kao Hrvatska za Hrvate. Uveli su nam sankcije, ne samo na papiru. Posmatraci iz EU su otvarali sve torbe na autobusima, ne daj Boze nesto ozbiljnije za prenijeti preko granice. Vojnih postrojbi ja nisam vidio osim policije koja je dosla u grad kad je lokalna policija otisla na front. Iako mislim da sada niste u boljoj poziciji. Ne brinu ni jedni ni drugi za nas, jedino sto mi imamo nekakvu zastitu proisteklu iz dejtonskog ugovora. Ali tokom rata, stvarno smo zeljeli da su uz nas koliko su uz Hrvate bili Hrvati iz Hrvatske. O Milosevicu nemam nista bolje misljenje nego o aliji.
balkanac is offline  
Old 25.05.2005., 20:24   #8
Quote:
Crni Bombarder kaže:
Eh sad, pa cime su se neki dijelovi Bosne obranili nego tim oruzjem ogranicene korisnosti

Inkvi, ja mislim da bi doslo i vise od 50.000 dobrovoljaca iz Srbije. Istina je da nema vise Slobodana, cetnistvo je u Srbiji jace nego ikada, oni su nabrijani do daske. Ionako vole da ratuju

Kljucna rijec - odbranili.

Kad govorimo o ofanzivnim akcijama, tu treba nesto vise od kalasa i minobacaca.

Trebalo bi 5 godina samo da se ABiH dovede u situaciju da moze razmisljati o bilo kakvim ofanzivnim akcijama.
__________________
أني لو موين إوريت
banirani bebac is offline  
Old 25.05.2005., 20:27   #9
Kao sto bebac rece linija bi bila poprilicno duga, linija razgranicenja izmedgu RS i fbih je negdje oko oko 1100 km.
dado_ is offline  
Old 25.05.2005., 20:31   #10
A evo pogledajte i ove "borce " u Svedskoj, imali su malo "zesci" forum na stranic www.bosnjacki-front.com (to je bio do daske nacionalisticki forum gdje su vrijedjali Srbe i Hrvate), pa su morali da ga ugase, a evo i razlog :
...""Forum ne radi jer nema ko da ga moderira.Moderatori,ukljucujuci i vlasnike su sklonjeni na sigurno od strane svedske policije,jer im se ozbiljno prijetilo.Zive na tajnim adresama a sugerirano im je da jedno vrijeme ugase forum ako vec nece da ugase citavu stranicu dok chetnici i ostali sovinisti ne smire strasti ..."
dado_ is offline  
Old 25.05.2005., 20:45   #11
Muslimani rasprodaju svoju imovinu u RS, i onda se sele u Sarajevo, Stolac, Bugojno, Travnik...i na tim prostorima se grupisu.
Nekad su u Foci imali 18 odbornika, a sad imaju 3 Znaci, sve ih je manje
Zlocininad is offline  
Old 25.05.2005., 20:47   #12
Re: Zašto muslimani ne unište RS

Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Evo svjedoci smo muslimanskog kurčenja kako će oni pomesti sve iz BiH. Da će RS cijela na traktorima za dva dana preći Drinu. Stalno spominju neko nestajanje RS. Kao RS nestaje svakim danom. Svak normalan zna da je to glupost al eto oni vide nešto što niko osim njih ne vidi. No dobro nastranu to...nego ako je sve tako kako oni kažu...da međunarodna zajednica ne voli RS, da svi u svijetu preziru tu genocidnu tvorevinu...zašto jednostavno ne krenu i ne urade sve to za par dana umjesto da čekaju godinama da nestane RS. A neće im valjda ni međ. zajednica stvarati problema jer i oni kao ne podnose RS. Sve je na njihovoj strani..i međ. zajednica, i želja i motivacija, i veći su junaci i imaju sad oružja i žele se osvetit...svi detalji se posložili..


mislim šta se čeka...
Genijalno. Ti stvarno želiš taj rat.

Povampirili ste se prebrzo. Tek ste izgubili kompletan rat za Jugu i sad bi opet ratovali. Stupidno.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 25.05.2005., 20:52   #13
Re: Re: Zašto muslimani ne unište RS

Quote:
toorkish kaže:
Genijalno. Ti stvarno želiš taj rat.

Povampirili ste se prebrzo. Tek ste izgubili kompletan rat za Jugu i sad bi opet ratovali. Stupidno.
Eh inkvi.. izgubiste vi taj rat za Jugu, a?... )))))

... Svasta... Ako neko na ovom forumu nije za yu, nije inkvi2002 ))
Ovo je za quote...
balkanac is offline  
Old 25.05.2005., 21:08   #14
Re: Re: Re: Zašto muslimani ne unište RS

Quote:
balkanac kaže:
Eh inkvi.. izgubiste vi taj rat za Jugu, a?... )))))

... Svasta... Ako neko na ovom forumu nije za yu, nije inkvi2002 ))
Ovo je za quote...
Zar nije Inkvi srbin? Ako nije, soz, mea culpa. Samo mi se sere više od četničkih proseravanja. Prvo Ravna Gora i onda vidim onu tribinu o Srebrenici u Bg.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 25.05.2005., 21:23   #15
Re: Re: Re: Re: Zašto muslimani ne unište RS

Quote:
toorkish kaže:
Zar nije Inkvi srbin? Ako nije, soz, mea culpa. Samo mi se sere više od četničkih proseravanja. Prvo Ravna Gora i onda vidim onu tribinu o Srebrenici u Bg.
haha ti si sve pobrkao sa ovim brzim uletom. cede su ovi iznad ,ovaj iznad tebe, a inkvi je iz hrvatske isto neki napaljeni
fransiskol is offline  
Old 25.05.2005., 21:39   #16
Quote:
Crni Bombarder kaže:
Ma daj Inkvi, pa svi ovi heroji sto bi isli do Drine zive po Cikagu i Stokholmu

Muslimani u BiH znaju da Srbi u svakoj stali imaju arsenal naoruzanja, ukopane minobacace i ostala oruzja i orudja.
Eh i ti kad se provalis, moze ti biti da se cijelu godinu vise ne javljas.

Ovaj topik je glup o tzv. ´rs ´.
Bosnjak is offline  
Old 25.05.2005., 21:49   #17
Quote:
balkanac kaže:
Ej stvarno,
Citavo vrijeme rata smo bili razocarani jer Srbija nije brinula za Srbe u Bosni kao Hrvatska za Hrvate. Uveli su nam sankcije, ne samo na papiru. Posmatraci iz EU su otvarali sve torbe na autobusima, ne daj Boze nesto ozbiljnije za prenijeti preko granice. Vojnih postrojbi ja nisam vidio osim policije koja je dosla u grad kad je lokalna policija otisla na front. Iako mislim da sada niste u boljoj poziciji. Ne brinu ni jedni ni drugi za nas, jedino sto mi imamo nekakvu zastitu proisteklu iz dejtonskog ugovora. Ali tokom rata, stvarno smo zeljeli da su uz nas koliko su uz Hrvate bili Hrvati iz Hrvatske. O Milosevicu nemam nista bolje misljenje nego o aliji.

čuj balkanac nemoj me zajebavat. Kad kažeš da Srbija nije brinula za Srbe u Bosni onda imam osjećaj da me zajebaješ. Prvo...ostavili su vam svo oružje što su izveli iz Slovenije i Hrvatske...i još su pridodali šta je trebalo. Slali su vam cijele korpuse na početku rata..Užički je vazda bio dežurni..u početku kad se rješavao rat sve su vam dali...poslije s onim silnim naoružanjem trebali ste samo čuvati zauzeto..a to nije bio neki problem s obzirom da Armija BIH nije imala s čime napadati. Dobijali ste toliko dobrovoljaca iz Srbije za razliku od nas koji smo mogli samo o tome sanjati..mislim mi Hrvati iz BIH nešto slično od RH. A to što vam je Milošević zaista na kraju rata zatvorio pipu to je bilo nebitno. Imali ste toliko kredita da ste mogli nešto i potrošit. Vi ste htjeli puno više nego je bilo realno a on je imao sankcije za vratom pa nije imao izbora. Ali velim...jebeš to... imali ste 70% Bosne pa ste mogli nešto i zijanit. Rat u Bosni se rješavao 92-ge. A tada vam je Srbija i Milošević dala sve. Ono poslije je bilo samo pogađanje 10% gore-dole.



A šta su Hrvati u BIH dobili od Tuđmana i Hrvatske. Maltene ništa osim praznih riječi. Koliko je Hrvata iz RH ratovalo u BIH. Moš ih na prste pobrojiti. Zar ti misliš da bi mi onako popušili da smo imali pomoć od RH o kojoj se laže. Jednom je došlo nešto vojnika iz RH i po hrvatskim gradovima se digla kuka i motika...šta oni rade u BIH. I povuklo ih u roku hitno. Jebeš riječi...od riječi se ne živi niti ratuje. A mi smo od Tuđmana dobili samo verbalnu potporu a vi od Srbije vojnike i oružje. Tuđman je pričao a Milošević je radio. Rezultat se zna. Kako danas RH boli krasni za Hrvate u BIH tako ih je bolilo ni onda. Samo se nešto pričalo a niko nije prismrdio Bosni.


zato drugi put malo realnosti ti ne bi škodilo.
Inkvizitor is offline  
Old 25.05.2005., 21:57   #18
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
A šta su Hrvati u BIH dobili od Tuđmana i Hrvatske. Maltene ništa osim praznih riječi. Koliko je Hrvata iz RH ratovalo u BIH. Moš ih na prste pobrojiti. Zar ti misliš da bi mi onako popušili da smo imali pomoć od RH o kojoj se laže. Jednom je došlo nešto vojnika iz RH i po hrvatskim gradovima se digla kuka i motika...šta oni rade u BIH. I povuklo ih u roku hitno. Jebeš riječi...od riječi se ne živi niti ratuje. A mi smo od Tuđmana dobili samo verbalnu potporu a vi od Srbije vojnike i oružje. Tuđman je pričao a Milošević je radio. Rezultat se zna. Kako danas RH boli krasni za Hrvate u BIH tako ih je bolilo ni onda. Samo se nešto pričalo a niko nije prismrdio Bosni.


zato drugi put malo realnosti ti ne bi škodilo.
Ma daj Inkvi, pa nije li nam donje mahalo alias bosnjacki beg dokazao da su cijeli Mostar muslimani mogli lako zauzeti da nije dosla cetvrta gardijska iz Splita i da su i njih hrabri muslimanski vojnici tukli kako su htjeli

Eno ga sad tamo na temi o Stocu opet iste dokaze iznosi
Crni Bombarder is offline  
Old 25.05.2005., 22:01   #19
Quote:
Crni Bombarder kaže:
Ma daj Inkvi, pa nije li nam donje mahalo alias bosnjacki beg dokazao da su cijeli Mostar muslimani mogli lako zauzeti da nije dosla cetvrta gardijska iz Splita i da su i njih hrabri muslimanski vojnici tukli kako su htjeli

Eno ga sad tamo na temi o Stocu opet iste dokaze iznosi


ma vidio sam budalu...nek se veseli. kaže Hrvati popušili u Malovanu 94-te masu vojnika..a nikome nokat nije spao s prsta.


Budala na kvadrat.
Inkvizitor is offline  
Old 25.05.2005., 22:02   #20
Quote:
Crni Bombarder kaže:
Ma daj Inkvi, pa nije li nam donje mahalo alias bosnjacki beg dokazao da su cijeli Mostar muslimani mogli lako zauzeti da nije dosla cetvrta gardijska iz Splita i da su i njih hrabri muslimanski vojnici tukli kako su htjeli

Eno ga sad tamo na temi o Stocu opet iste dokaze iznosi
Jedan mali info za vas:

Bosnjacki Beg mozda stvarno jest Donja Mahala, ali cim je BosnjackiBeg zbanan, pojavio se BosnIacki Beg...

I iz pouzdanih izvora sam saznao da je BosnIacki Beg...

Nas vrli i dragi Brankec.

__________________
Jalnuški Diletant kaže:
I ne samo to, nego one koji doista lobiraju za Hrvatsku, a to je hrvatsko iseljeništvo, srpsko -jugoslavenski lobi U HRVATSKOJ proglašava ustaškom emigracijom, što ova naša "građanska opcija" pije.

Tako smo došli u situaciju da nam polupismeni Mujo iz Doboja bude uzor mladima kakva treba biti HRVATSKA građansko-urbano-napredno-liberalna inteligencija i da nam kroji poželjne stavove.
Jason Giambi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.