Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 20:11   #8461
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Predsjednica: U Hrvatskoj je izvanredno stanje

http://hr.n1info.com/a260050/Vijesti...no-stanje.html
-----
KGK ne prestaje širiti pesimizam.
Buzin dao zeleno, izabrao kandidata za izbore,,

Most isto tako ima kandidata,

sta ceka Sdp, Picula, Mrsic, mangup sa Trnja Zoran,

a tek domoljubi imaju lepezu, Todoric nezavisni, Hasanbegovic antifasista. Mutavi Karamarko kec iz rukava, Kitarovic Buzinov pick....

trader7 is offline  
Old 10.11.2017., 21:23   #8462
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
***Jedino mi nije jasno kako to da vam jos nije sijevnulo izmedju usiju da sve sto je Crni zapoceo se i ostvarilo; sredio stranku, HDZ-ova kandidatkinja KGK pobjedila na izborima za predsjednika drzave, kokosari porazeni na sve i jednim izborima, i jos sad medjusobno samaranje u kokosinjcu kojem se kraja ne vidi.
****
a što točno od svega toga imaju Hrvati i Hrvatska?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 10.11.2017., 21:54   #8463
Ko sto sam i pretpostavio -proracun je bio okidac.
Proracun uopce ne tretira problem demografije na pravi nacin a to je problem svih problema. S ovim proracunom je izgubljena jos jedna godina i jos par desetaka tisuca mladih iseljeno.
S ovakvim trendom sutra nema tko raditi rađati i uplacivati u proracun a bez toga nema gospodarskog napretka - tek zivotarenje do konacne propasti.

Bravo Presjednica, to je odlucno i drzavnicki .
hr1u00 is offline  
Old 10.11.2017., 22:04   #8464
Gospodarski napredak ne ovisi o uplatama u proracun,kakve su to gluposti?

Gospodarski napredak ovisi o jednostavnosti poslovanja,od zakona,birokracije,sigurnosti ulaganja,benficija za ulagace...pa do pravilne selekcije kadra,a ne da nam tehnicke fakultete upisuju stotine,a ekonomiju i pravu na tisuce...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 10.11.2017., 22:12   #8465
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Ko sto sam i pretpostavio -proracun je bio okidac.
Proracun uopce ne tretira problem demografije na pravi nacin a to je problem svih problema. S ovim proracunom je izgubljena jos jedna godina i jos par desetaka tisuca mladih iseljeno.
S ovakvim trendom sutra nema tko raditi rađati i uplacivati u proracun a bez toga nema gospodarskog napretka - tek zivotarenje do konacne propasti.

Bravo Presjednica, to je odlucno i drzavnicki .
KGK ne preostaje ništa drugo nego ostatak mandata koristiti na kritiziranju Vlade, jer ona neće biti kandidat HDZ-a.

HDZ-ovci će okrenuti leđa svojoj kraljici kao što su okrenuli leđa Karamarku, Sanaderu, Kosorki.

Proračun nju ne brine. Ona se boji da zajedno sa Plenkovićem ne potone.
DJTcro is offline  
Old 10.11.2017., 22:24   #8466
kako su ove riječi primili hdz trollovi sa večernjeg lista?
milko84 is offline  
Old 10.11.2017., 22:53   #8467
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
a što točno od svega toga imaju Hrvati i Hrvatska?
Nemam pojma, upisao sam u google plavobilii, kolinda i davao dijelove random njegovih postova od pitaj Boga kada, a s tim sam pokazao da tko kod stoji iza tog nadimka ima napisanu neku skriptu iz koje kopira slučajnim odabirom.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 11.11.2017., 00:08   #8468
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post

O tome, sto sad predsjednica trazi da se cijela afera oko Gazde to kraja iskopa i ispita, to je samo voda na mlin ovoj vladi da polomi hrpu rogova i zapocne ostro s reformama. Ajde pogodi tko ce tu obrat bostan?
građani RH
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 11.11.2017., 00:08   #8469
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Ko sto sam i pretpostavio -proracun je bio okidac.
Proracun uopce ne tretira problem demografije na pravi nacin a to je problem svih problema. S ovim proracunom je izgubljena jos jedna godina i jos par desetaka tisuca mladih iseljeno.
S ovakvim trendom sutra nema tko raditi rađati i uplacivati u proracun a bez toga nema gospodarskog napretka - tek zivotarenje do konacne propasti.

Bravo Presjednica, to je odlucno i drzavnicki .
Je. Kod Putina je skužila da će ruske šape odnijeti INU i pola Agrokora,a ostatak usa-lešinari. Želi biti prva koja diže paniku da bi poslije mogla reči "jesam govorila..."

A za proračun je u pravu. Treba uskratit sredstva parazitima i lopinama i usmjerit u zapošljavanje. Kako će mladi Slavonac raditi u štali i u polju dok mu se ispred krčme i klade smiju paraziti s novim bemburama povlašteno kupljenim poticajima koje im je smuljao ćaća ? Radije iseljavaju tamo gdje nema takvih i rad je cijenjen ma kako skroman bio.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 11.11.2017., 02:45   #8470
Ovo je čisto skupljanje bodova za predizbornu kampanju, doduše malo rano je počela. Apsolutno prozirno svima, osim najvećim glupanima.
-Nabat- is offline  
Old 11.11.2017., 03:17   #8471
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
kako su ove riječi primili hdz trollovi sa večernjeg lista?
Sirom otvorenih svih tjelesnih otvora. Jucer je cak bilo malo i sunca, sta je bio ekstra dobitak.
ruka-slave is online now  
Old 11.11.2017., 03:19   #8472
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Je. Kod Putina je skužila da će ruske šape odnijeti INU i pola Agrokora,a ostatak usa-lešinari. Želi biti prva koja diže paniku da bi poslije mogla reči "jesam govorila..."

A za proračun je u pravu. Treba uskratit sredstva parazitima i lopinama i usmjerit u zapošljavanje. Kako će mladi Slavonac raditi u štali i u polju dok mu se ispred krčme i klade smiju paraziti s novim bemburama povlašteno kupljenim poticajima koje im je smuljao ćaća ? Radije iseljavaju tamo gdje nema takvih i rad je cijenjen ma kako skroman bio.
Nisu to paraziti u bemburama nego hrvatska buducnost.
ruka-slave is online now  
Old 11.11.2017., 03:39   #8473
Da se predsjednica zbilja brine za nas onda bi ukinula tu funkciju i tak ustedila hrpu love u proracunu.

Problem je kaj ona misli da je neki faktor i da se bez nje nemoze i radje bi maknula premijera a to se pak Plenkiju nedopada i tu krece lom...
Boli njih briga za RH glavno da se moc osjeti i lova sprema...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Old 11.11.2017., 06:15   #8474
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Tip je hvalio Kososricu i sanadera,da bi im drugog dana oktenuo leđa i postao najveci pljuvac...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Isto će napraviti i ovaj puta, samo dok mu iz središnjice Zločinačke dođu nove upute...
Smotani2 is offline  
Old 11.11.2017., 10:26   #8475
Zena ima vise informacija od nas i zna da je sve doslo do tocke pucanja. Ne zna sto uciniti i sad se pere svake odgovornosti i optuzuje Vladu.
Sigurno panicno zove poznanike vani i trazi neki poslic za sebe i muza.
Ponasa se identicno Plenkovicu koji je popljuvao hrvatski Sabor i sabornike da su dno dna. Kako takvi genijalci mogu nesto raditi kad su oko njih takvi primitivci - dno dna?
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 11.11.2017., 10:33   #8476
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Je. Kod Putina je skužila da će ruske šape odnijeti INU i pola Agrokora,a ostatak usa-lešinari. Želi biti prva koja diže paniku da bi poslije mogla reči "jesam govorila..."

A za proračun je u pravu. Treba uskratit sredstva parazitima i lopinama i usmjerit u zapošljavanje. Kako će mladi Slavonac raditi u štali i u polju dok mu se ispred krčme i klade smiju paraziti s novim bemburama povlašteno kupljenim poticajima koje im je smuljao ćaća ? Radije iseljavaju tamo gdje nema takvih i rad je cijenjen ma kako skroman bio.
Jedva smo se riješili vlastitih oligarha sad kad je Todorić na koljenima, a ona nam na njegovo mjesto uvozi Sečina i drugove

HDZ je otac i majka crony-kapitalizma u nas, oni bez toga jednostavno - ne mogu.
rustaveli is offline  
Old 11.11.2017., 10:48   #8477
Koliko je ona na vlasti a koliko hdz i novi Plenković..a nema rezultata.

Desni populizam (bavljenje prošlosti i navodnim kripto komunjarama boljševicima, gremilinima i sl. prikazama jugonostalgije, nevjernicima i ateistima itd. itd.) sigurno nemože pomoći gospodarstvu i demografiji i već onime što ona ukazuje kao probleme. (dakle i sama je doprinjela toj politici a sad kao ukazuje da nacija slabi, iseljava se, prostori se prazne a ljudski resursi prelaze pod druge nacije i ostat će tamo i njima koristiti a ne nama itd.)
Fantasist is offline  
Old 11.11.2017., 10:56   #8478
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
ma je li?
jamnica 92.
zvijezda 93.
konzum 94.
ledo 94.
belje 2005.
pik vrbovec 2005.
tisak 2007.
vupik 2010.
Milo, ti ocito nisi skuzio o cemu sam govorio kad sam rekao "trecejanuarskim" izborima. Bili su 3. sijecnja 2000 https://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvats...ni_izbori_2000 .

Koliko vrijede Jamnica, Zvijezda, Konzum i Ledo? Milijardu eura, dvije milijarde? A sad usporedi ono sto je Gazda jamio 2000-te i poslije, plus silne milijarde eura (ne kuna) sto ih je nagrabio od banaka.
Plavobili is offline  
Old 11.11.2017., 11:10   #8479
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Nemam pojma, upisao sam u google plavobilii, kolinda i davao dijelove random njegovih postova od pitaj Boga kada, a s tim sam pokazao da tko kod stoji iza tog nadimka ima napisanu neku skriptu iz koje kopira slučajnim odabirom.
Koja cast sto me ti i slicni googlate, pa mi kopiras i nanovo stavljas ono sto sam skoro i zaboravio da sam napisao. Samo nastavi, imas moj o-kej .

A sto se tice "skripti iz kojih kopiram", naravno da "skripte" postoje, Izvucem samo ono cime nas drugovi "usrecise" sve ove godine; od instaliranja kleptomana pa do 4 godine "najbolje vlade u novijoj hrvatskoj povijesti" i predsjednika, profesora na pravnom fakultetu, koji za samo par sati potpisuje Lex Perkovic, otvoreno krseci sporazume s EU.
Plavobili is offline  
Old 11.11.2017., 11:12   #8480
Zabavno je bilo ovih dana u Saboru kao u "gay" baru u Rijadu, Saudijska Arabija.
Doajen hrvatskog gospodarstva i HDZ-ov mecena, te danasnji bjegunac, pod stegom je londonske policije.
Predsjednica drzave delfijski, a i znanstveno, analizira negativne posljedice za Hrvatsku ukoliko bi ostala bez Hrvata. Ali nema to bitnijeg znacaja za nas nacionalni opstanak, nas narod voli migracije, i krajnje je vrijeme da se nova domaja nadje, kao i novi Muhlo i Kosijenac.
celsus is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.