Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2003., 12:41   #1
Cesare Paciotti

Jucer sam gledala jedne slatke natikace, ko za Betty Boop. Na snizenju su 1450 kn. Ali, cure, kak ta ciplela zgleda?
Ko da ce se u rukama raspasti. Kao da fali ona zavrsna obrada, da ce se odljepiti, da nije dobra. Svi spojevi sa rupama i prostorim da mozes nokat ugurat. Sva nekak isfucana. a po peti dzonu se vidi da nije nosena.
What's the catch????
Nikad je ne bi uzela.

A muske sa zlatnom kopcom Jezus!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 12:55   #2
Nemoj se ljutit, Bili, ali da to ipak otvoris na modi?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 15:34   #3
ja imam jedne njihove cipele, isto su na snizenju bile ali cijena i dalje , tad su izgledale solidno napravljene, nosim ih i dan danas , valjda svatko ima svojih losih dana pa sfusa par ili dva
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 15:36   #4
Quote:
Originally posted by Princeza
Nemoj se ljutit, Bili, ali da to ipak otvoris na modi?
Fakat, moze moderatorica prebaciti? Pls!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 14:50   #5
Cool Malo sam zbunjen...

... citajuci o ovim cipelicama po paprenim cijenama.
A zakaj si ne date napraviti cipele po mjeri kod domacih sustera ? Bolja kvaliteta, tocna mjera, razumna cijena. Ovih dana sam malo obilazio ducane i prakticno nema iole kvalitetnih muskih cipela ispod 100 eura. Usput iskreno mi idu na jetra oni kockasti modeli koji masovno prevladavaju na trzistu, a vecina modela mi je preuska.
Otisao sam kod lokalnog sustera i cipele po mjeri od teleceg boksa, podstava kozna, dzon koza + tanka guma, izbor izmedju bar 20 modela + pravo na vlastite zelje i zeljice kosta 500 kn. Za te nofce eventualno mogu kupiti nekakvo talijansko plasticno smece a ne cipele .
Znam da su zenske cipele malo skuplje, ali jos uvijek su povoljnije od talijanskog krsa koji se kod nas prodaje po ludim cijenama, a o kvaliteti nebi pricali.
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 17:31   #6
koji radi kvalitetne a moderne modele ?

Moja mama narucuje cipele po mjeri godinama ali to sto ona nosi je meni preklasicno a za sve modernije kazu nemaju kalupe, materijal
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 23:53   #7
Pa pretpostavljam da svi bolji susteri jako prate sto je IN a sto OUT. Ako ovaj moj lokalni na periferiji ima bar 10-15 modela uvijek za pokazati i ako je voljan napraviti bilo sto ako mu to mozes objasniti, nacrtati ili pokazati onda pretpostavljam da ovi po centru nisu nista gori. Jedino sto ovaj radi samo muske cipele.
A sto se tice kalupa volim da je kalup napravljen po mojoj seljackoj nozi a ne po nozi bog zna koga. Od materijala ionako ocekujem samo najbolji teleci boks i kozji sevro, a toga ima za kupiti svuda.
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2003., 00:45   #8
Juraj, mislim da u Zagrebu ima puno vise kvalitetnih sustera koji rade muske, nego zenske cipele. Na zalost. Osim toga, mislim da u muskoj modi i nema takvih odstupanja kao u zenskoj, tj. pretpostavljam da oni mogu napraviti puno vise modela od istog kalupa, s tim da mijenjaju detalje. Zenski susteri (i to oni po centru) su zaostali negdje u sedamdesetim-osamdesetim godinama i nikako da krenu dalje. Kad sam trazila cipele za vjencanje, pokusala sam i varijantu da mi se naprave po mjeri, no svi modeli koji su mi bili na raspolaganju bili su izmedju tuznog i smijesnog.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2003., 13:58   #9
Quote:
Juraj kaže:
Pa pretpostavljam da svi bolji susteri jako prate sto je IN a sto OUT. Ako ovaj moj lokalni na periferiji ima bar 10-15 modela uvijek za pokazati i ako je voljan napraviti bilo sto ako mu to mozes objasniti, nacrtati ili pokazati onda pretpostavljam da ovi po centru nisu nista gori. Jedino sto ovaj radi samo muske cipele.
A sto se tice kalupa volim da je kalup napravljen po mojoj seljackoj nozi a ne po nozi bog zna koga. Od materijala ionako ocekujem samo najbolji teleci boks i kozji sevro, a toga ima za kupiti svuda.
upravo sam ti to htjela napisati.

Ímaju bolju ponudu muskih cipela, ipak ces priznati da zenskih modela ima puno vise i da treba brdo kalupa sve nje replicirati.

Moja mama ide jednom poznatom azgrebackom sustaru kod kojeg je jos moja baka radila cipele, daleko od toga da nisu kvalitetne ali to je ono klasika, petica, ne previse u spic naprijed, njoj jako udobne jer isto ima malo sire stopalo

Evo da priznam, ja sam ovdje jednom narucila cipele po mjeri, savrsene su ali ako hocu pravog majstora onda to kosta papreno tako da sam ih si samo jednom priustila ( cijena cipela po mjeri u svim kvalitetnim salonima je ovdje oko 300 Eura jer oni rade kalup iskljucivo za narucioca ) tako je i meni moj sustar rekao sad imam svoj kalup i mozemo raditi sto mi srce zeli, cipele su bile moderne a udodne, mili Boze
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 00:43   #10
Velika je razlika ako kupuješ Paciottice u Zagrebu ili Milanu. Ili ne daj ti bože Rimu. O Parizu da ne govorim. I iznenadila bi se, cijene su tu negdje, ako ne i jeftinije. U Lijepu našu dolazi smeće koje nitko nigdje neće kupiti. To je javna tajna.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 02:21   #11
ima dovoljno kockastih glava koji ce za mafijaski obracun, kavu & reket dati i duplo vise za CHesare paCHoti. I jos ce im ostati za tvornicu i tozla po ruci, tozla po vratu..
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 15:24   #12
Kak već mjesec dana radim reda po stanu, našla ja katalog na kojem lijepo piše Cesare Paciotti. Jel se to računa

Istina, na njemu piše collezione autunno-inverno 1998/99 (kad sam još bila bogata ) al koga briga.
Dakle, ja posjedujem katalog, molićulijepo da to uđe u zapisnik
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 15:29   #13
Barem znas koje cipele ce doc u Zg za 2 godine
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2003., 02:12   #14
Kako to mozes reci za Cesare Paciotti cipele?????
 
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 09:31   #15
Quote:
LadyInRed kaže:
U Lijepu našu dolazi smeće koje nitko nigdje neće kupiti. To je javna tajna.
Valjda!
I u Guliveru sam vidjela dosta loseg meterijala.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 00:41   #16
Nije to samo s Paccioticama tako. Tako je s većinom garderobe, posebno firmirane. Također nabijaju nam cijene tu kao da je suho zlato. Moja prijateljica kupila u jednom talijanskom gradu Gucci sandalice ultima moda za 130 eura. u Zg bi ih platila bar 4 000 kuna, iliti 500-tinjak eura. Ma, nemam riječi.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 17:48   #17
Quote:
LadyInRed kaže:
Moja prijateljica kupila u jednom talijanskom gradu Gucci sandalice ultima moda za 130 eura. u Zg bi ih platila bar 4 000 kuna, iliti 500-tinjak eura. Ma, nemam riječi. [/B]
A jel sigurna da su original? Jer Gucci cipelice ne mozes naci za manje od 300 il 400 eura u to sam se uvjerila sama
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2003., 20:17   #18
Mozes ako je rasprodaja.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2003., 00:04   #19
Al pre jeftino je to za rasprodaju. Onda stvarno mora biti neka super turbo akcija od rasprodaje
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2003., 01:19   #20
Quote:
Billi kaže:
Valjda!
I u Guliveru sam vidjela dosta loseg meterijala.
Pa u Guliveru je sve staro ili precijenjeno. Prije 4 godine sam kupio bordo cipele-tenisice za 920 kn bio je 2-3 mj. Nakon ljeta te godine bile su na sniženju 460 kn. I onda su se prodale.
Ponovo su se pojavile u isto vrijeme slijedeće godine naravno po 920 kn. I onda ponovo istim redom, sniženje bla, bla, bla.

I dan danas nakon 4 godine možete kupiti te iste cipele, doduše nemaju više crvenih nego plavih. Šta mislite po kojoj cijeni?
__________________
Erotski roman: Zaključan u pivovari
Frtajler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.