Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2017., 10:46   #201
da, jasno... znači, ajmo reći 1000 kn pa gore je nešto na što treba računati.
i onda još proslava za obitelj... ono, roćkas je stavka u obiteljskom proračunu.
srpanj - godišnji.
rujan - registracija auta.
listopad - roćkas.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:48   #202
meni ipak jeftinije nego doma raditi, kad se sve zbroji i oduzme
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:56   #203
Ajd bacite pogled na temu proslave rođendana
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 11:46   #204
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
meni ipak jeftinije nego doma raditi, kad se sve zbroji i oduzme
i meni, apsolutno.
s tim da je meni od bilo kakve svote najbitnije da ne moram u nevelik stan natrpati 20-tak klinaca koji trce, zuje, urlaju, razbacuju igracke, skacu, plesu, pjevaju, drobe grickalice po podu, prolijevaju sokove, kelje tortu posvuda, kakaju, piske, povracaju, svadjaju se, placu; po potrebi trpiti u stanu i njihove starce, manevrirati s mladjom da im ne smeta previse, peci tortu, raditi zalogajcice, ukrasavati stan po zeljama................
.........i onda kad svi odu cijeli kaos lijepo pospremiti


rockas u igraonici... neprocjenjivo
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 17:38   #205
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
btw, netko je rekoa da treba pitati da li smije mladji brat ili sestra. ne, ne treba pitati, pa nece vam ljudi reci ne moze tj mali broj ljudi ce to reci, reci ce vam moze i pizditi u sebi
da ih je slavljenik htio, slavljenik bi ih pozvao.
ne kuzim.
zakaj ljudi ne bi rekli da ne moze

pa neke igraonice nisu za djecu ispod 5, neke su ogranicene brojem djece, koji je tu problem reci da ne moze?

kak se uopce desi da netko pristane da mladje dijete udje u igraonicu na slavljenikov rodjendan, a nije pozvan?
mislim, jasno mi je kada roditelj dovodi pozvano dijete na rodjendan, da je u pratnji mladje i mogu zamisliti da se roditelja pozove na kavu (s drugim roditeljima), pa onda ovaj kaze, "a joooooj, ja bi, al nemam kuda s mladjim", pa slavljenikov roditelj ponudi da taj mladji ode u igraonu a roditelj na kavu, al koje su druge situacije?
(i naravno, ovdje se isto moze reci, pa nek i taj mladji bude s nama, ili aha, zao mi je)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 20:04   #206
Kao sto rekoh ne pozivamo roditelje na kavu ali ako netko dovede dijete na rodjendan u pratnji npr mladjeg brata onda ponekad pozovemo i to dijete, ak nista drugo da mladji ima vise drustva za sebe. Bas je zadnji put tata doveo kci na rockas starije a mladji brt onako malo tuzno gledao u igraonicu, pa smo (jedva jer je tati bilo neugodno) dogovorili da i mladji ostane. Meni je totalno nebitno je li netko neplanirani, ionako nisu dosli svi pozvani..
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 08:13   #207
Jučer smo bili na rođendanu u igraonici. Ne znam kako to objasniti, ali ... meni to nije rođendan.
Pozvana je cijela vrtićka grupa + prijatelji i rodbina, bilo preko 20 djece. Kada puste muziku, to toliko trešti da djeca ulete u neku vrstu histerije i vrište još jače. Igre su bile lovice ili izvadi loptice iz bazena dok te animator ne vidi (on kao spava unutra), jer kad on krene nadrapat ćete. Kad ih je on na kraju krenuo loviti, ovi su uz takvo vrištanje bježali, padali jedan preko drugog, izgazili se, jedan stariji dečkić je vikao - striček, ali ovo je ipak prestrašno...
Slavljenik (4 god) je izgledao sasvim ozbiljno, niti se nešto posebno veselio, niti je izgledao kao da poznaje tu svu tu djecu.
Gdje su nestali rođendani kad pozoveš svoje drage prijatelje i s njima slaviš? Zašto se od svega mora raditi svadba?
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 11:05   #208
zato što su rođendani u igraonicama lakši za roditelje.
meni se nameće taj zaključak.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 16:06   #209
Quote:
TIT kaže: Pogledaj post
Jučer smo bili na rođendanu u igraonici. Ne znam kako to objasniti, ali ... meni to nije rođendan.
Pozvana je cijela vrtićka grupa + prijatelji i rodbina, bilo preko 20 djece. Kada puste muziku, to toliko trešti da djeca ulete u neku vrstu histerije i vrište još jače. Igre su bile lovice ili izvadi loptice iz bazena dok te animator ne vidi (on kao spava unutra), jer kad on krene nadrapat ćete. Kad ih je on na kraju krenuo loviti, ovi su uz takvo vrištanje bježali, padali jedan preko drugog, izgazili se, jedan stariji dečkić je vikao - striček, ali ovo je ipak prestrašno...
Slavljenik (4 god) je izgledao sasvim ozbiljno, niti se nešto posebno veselio, niti je izgledao kao da poznaje tu svu tu djecu.
Gdje su nestali rođendani kad pozoveš svoje drage prijatelje i s njima slaviš? Zašto se od svega mora raditi svadba?
vec smo ustanovili a se proslave razlikuju od igraonice do igraonice.
moj ako nije bio u jedno 20-30 igraonica, onda nije bio u nijednoj: ama bas nigdje nije trestala muzika, galama je jedino uvijek u mcdonaldsu - tamo je i njemu i meni najgluplje mjesto za slaviti rodjendan, ali ajde...

Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
zato što su rođendani u igraonicama lakši za roditelje.
meni se nameće taj zaključak.
pa naravno da je lakse, boze moj, zar je to neki grijeh i problem?
ali uvijek biras i igraonicu i paket pa dogovoris i broj djece i sve sto hoces, a sto neces.moj je 4 rodjendana slavio u 4 razlicite igraonice, nemam bas nikakvih prituzbi ni na jednu. nije bilo deracine, kaosa, galame, mikrofona, prva dva puta ni body paintinga (iako je bio ukljucen u cijenu), zato jer on izricito nije htio "da mu saraju po prijateljima"

mislim, shvacam da nekome to nije izbor, ali cemu snebivanje?
slavite po stanovima, vrtovima, jarunima, bundekima, tko vam brani...?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 16:13   #210
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
obavezno javi kak je prošlo.
evo, javljam.

nisam nas najavila, samo smo dosli.
kad smo stigli (par minuta prije pocetka rodjendana) roditelja slavljenice vise nije bilo
kad sam dosla po njega i on i sva ostala djeca su se stigla i obuci i obuti, ja sam jos popricala s dvije mame i tek kad smo svi vec bili ispred igraonice, stigli su doticni roditelji.
pozdravili ovlas u prolazu dvoje-troje roditelja i otisli unutra po slavljenicu i njezinu sestru.
dakle, ona vrsta "jebe mi se poprilicno za sve".
svaki daljni komentar je suvisan, kristalno je jasno zasto se takvi ne odazivaju na tudje rodjendane kad i do vlastitog drze kao do lanjskog snijega.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 16:50   #211
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
vec smo ustanovili a se proslave razlikuju od igraonice do igraonice.
moj ako nije bio u jedno 20-30 igraonica, onda nije bio u nijednoj: ama bas nigdje nije trestala muzika, galama je jedino uvijek u mcdonaldsu - tamo je i njemu i meni najgluplje mjesto za slaviti rodjendan, ali ajde...

......
mislim, shvacam da nekome to nije izbor, ali cemu snebivanje?
slavite po stanovima, vrtovima, jarunima, bundekima, tko vam brani...?
Ma naravno, svakome prema želji.

U ovoj igraonici su animatori zbilja bili animatori i trčkarali oko djece. Ali sve uz dernjavu.

Bila sam jednom u igraonici u Masarykovoj, pored slastičarne Zagreb. E to je zbilja bilo grozno - igra je bila "ugasi svjetlo, otfrlji gangram do kraja, upali svjetlo i baci bombone na pod da ih djeca love"
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:01   #212
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mislim, shvacam da nekome to nije izbor, ali cemu snebivanje?
slavite po stanovima, vrtovima, jarunima, bundekima, tko vam brani...?
ne snebivam se. izražavam svoje mišljenje. ne mislimo isto pa što?
nećeš ni ti zbog toga promijeniti način slavlja roćkasa svoje djece niti ću ja.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 18:19   #213
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
ne snebivam se. izražavam svoje mišljenje. ne mislimo isto pa što?
nećeš ni ti zbog toga promijeniti način slavlja roćkasa svoje djece niti ću ja.
naravno.
ali stekla sam dojam da pljucas po igraonicama (i navodnim roditeljskim nadmetanjima u placanju istih ) na temelju posjeta jednom rodjendanu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:54   #214
svasta, dijete ti je jos malo, cekaj da dodje do 5 g neces ju moci izvuci iz igraonica
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 15:00   #215
Haha moja mala je ove godine zakljucila da ne zeli slaviti rodjendan u igraonici jer je to bezveze i dosadno. Falaisusu. Pametnije dijete od svih roditelja skupa.

Ustedili 2000kn. Mi hepi

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 15:55   #216
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Haha moja mala je ove godine zakljucila da ne zeli slaviti rodjendan u igraonici jer je to bezveze i dosadno. Falaisusu. Pametnije dijete od svih roditelja skupa.

Ustedili 2000kn. Mi hepi
a gdje zeli slaviti? doma?

sretno!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 17:47   #217
Zeli doma, 5 djece max al ni to mi se ne da. Ok djeca ali roditelji kud cu s njima?

Opcija je i kino za max 5 al to joj nije tako napeto...


Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 17:58   #218
zato i kazem: gud lak.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 18:44   #219
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
naravno.
ali stekla sam dojam da pljucas po igraonicama (i navodnim roditeljskim nadmetanjima u placanju istih ) na temelju posjeta jednom rodjendanu.
dobro. stekla si dojam. oće to.

Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
svasta, dijete ti je jos malo, cekaj da dodje do 5 g neces ju moci izvuci iz igraonica
ma ona voli već sad. meni je skoro roćkas pa me pita hoćemo li ići u igraonicu.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 18:54   #220
je, oce to na temelju ovakvih upisa:
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
zato što mi se čini da je i to postalo natjecanje. koja igraonica, koji paket, koliko uzvanika...
istina, nitko me ne tjera, dijete će odlučiti. mi smo dosad bili samo jednom pozvani - situacija je bila da se zvala cijela grupa. mala je malena, nema još 2,5 pa je rano za to. bilo. sad već priča koga će zvati u "svoju" igraonicu.
da bih to igraoničenje izbjegla, bih. da ću moći, neću. jbg.
tesko da me dojam vara.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.