Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2005., 12:58   #1
Scary Movie 4


sad vidio na netu da dolazi u 2006
jel to istina ? ? ? ? ?
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 14:02   #2
Re: Scary Movie 4

Quote:
Mini Me kaže:

sad vidio na netu da dolazi u 2006
jel to istina ? ? ? ? ?
Istina...

Kod nas je, za sada, planiran negdje sredinom travnja sljedeće godine...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 00:11   #3
mora biti hrpa sprdnji na rat svjetova, jedva cekam...
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 09:56   #4
SunBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 10:41   #5
Quote:
SunBlade kaže:
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:08   #6
Uvijek kada su filmovi kao Scary movie u pitanju zapitam se ja : Pa tko zapravo gleda to smeće? I uvijek se nekako nadam da je to vrlo, vrlo mali broj ljudi, nekako vjerujući da većina ipak ima zdrav razum i gade im se takva filmska nedjela.
Ali u biti znam da to nije istina i da živim u izopačenom svijetu u kojemu puno ljudi voli gledati filmove kao Scary Movie.
I to me uvijek rastuži.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 19:36   #7
Pa da.Vrag sere na hrpu.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 19:52   #8
Quote:
Ed Wood kaže:
Uvijek kada su filmovi kao Scary movie u pitanju zapitam se ja : Pa tko zapravo gleda to smeće? I uvijek se nekako nadam da je to vrlo, vrlo mali broj ljudi, nekako vjerujući da većina ipak ima zdrav razum i gade im se takva filmska nedjela.
Ali u biti znam da to nije istina i da živim u izopačenom svijetu u kojemu puno ljudi voli gledati filmove kao Scary Movie.
I to me uvijek rastuži.
Evo male poduke iz logičkog zaključivanja:

Tvrdnja 1: Scary Movie filmovi su popularni i jako puno zarađuju na Box officeu.
Tvrdnja 2: Da bi SM filmovi bili popularni i svaki put jako puno zarađivali mora ih iznova gledati i voljeti jako veliki broj ljudi.
Tvrdnja 3: Ljudi koji vole gledati SM filmove su moroni.
------------------------------------------------------------
Zaključak: Jako veliki broj ljudi su moroni.

Argument je valjan ako i samo ako nije moguće da su sve tvrdnje istinite, a zaključak neistinit. Drugim riječima, ako su tvrdnje 1-3 istinite, i zaključak je automatski istinit.

Ljubitelji filma će možda pokušati osporiti istinitost zaključka 3, ali oni ne shvaćaju da su moroni pa ne treba sumnjati u istinitost tog zaključka.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 22:14   #9
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Evo male poduke iz logičkog zaključivanja:

Tvrdnja 1: Scary Movie filmovi su popularni i jako puno zarađuju na Box officeu.
Tvrdnja 2: Da bi SM filmovi bili popularni i svaki put jako puno zarađivali mora ih iznova gledati i voljeti jako veliki broj ljudi.
Tvrdnja 3: Ljudi koji vole gledati SM filmove su moroni.
------------------------------------------------------------
Zaključak: Jako veliki broj ljudi su moroni.

Argument je valjan ako i samo ako nije moguće da su sve tvrdnje istinite, a zaključak neistinit. Drugim riječima, ako su tvrdnje 1-3 istinite, i zaključak je automatski istinit.

Ljubitelji filma će možda pokušati osporiti istinitost zaključka 3, ali oni ne shvaćaju da su moroni pa ne treba sumnjati u istinitost tog zaključka.
izgubio sam se negdje kod pocetka posta
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2005., 00:03   #10
Eh, ta logika...
A možda bi još logičnije bilo da velik broj ljudi gleda Scary Movie filmove jer su to jednostavno zabavne, za pustit mozak na pašu, komedije, gdje se tu i tamo možeš i nasmijat (barem ja). Ne kužim zašto su vam Scary Movies baš toliko odbojni, al ajd...
Quote:
52X32X52: mora biti hrpa sprdnji na rat svjetova, jedva cekam...
Evo jedna scena iz trećeg dijela (ovako nekako, ako se dobro sjećam): Vanzemaljci napadaju, i tak," tuku" se s glavnim junacima, na scenu stupa neki debeli crnac (jedan od glavnih likova) i udara aliena lopatom nakon čega ovom otpadne glava. Na to će crnac: "To, otkrio sam im slabu točku, bez glava su nemoćni!"
Eto koliko su dobri Scary Movies kad su već unaprijed isprdali Rat svjetova. The best is yet to come...
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 12:40   #11
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Evo male poduke iz logičkog zaključivanja:

Tvrdnja 1: Scary Movie filmovi su popularni i jako puno zarađuju na Box officeu.
Tvrdnja 2: Da bi SM filmovi bili popularni i svaki put jako puno zarađivali mora ih iznova gledati i voljeti jako veliki broj ljudi.
Tvrdnja 3: Ljudi koji vole gledati SM filmove su moroni.
------------------------------------------------------------
Zaključak: Jako veliki broj ljudi su moroni.

Argument je valjan ako i samo ako nije moguće da su sve tvrdnje istinite, a zaključak neistinit. Drugim riječima, ako su tvrdnje 1-3 istinite, i zaključak je automatski istinit.

Ljubitelji filma će možda pokušati osporiti istinitost zaključka 3, ali oni ne shvaćaju da su moroni pa ne treba sumnjati u istinitost tog zaključka.
Logika je bespriprijekoran, no svejedno moram priznat da sam gledao prvi i drugi dio samo jednom.
pokušao sam drugi dio gledat dvaput, no fore su postale jednostavno - moronske (što su bile i prvi put no mozak mi je na paši kad gledam takve filmove)
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 13:05   #12
Ove nastavke što su Wayansi radili su bili ok, a ovo sa Leslie Nielsenom se nisam ni potrudio gledati. Nadam se, makar sumnjam, da će četvorka se vratiti starijem tipu humora.
__________________
horror.blog.hr - Recenzija horrora - dobrih, loših, i najčešće, ultra loših :)
horror.blog.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 22:54   #13
kako sam ja načuo još davnih dana, prije nekih godinu dana - 4. dio će se vrtit oko ismijavanja superjunaka i ith fora... zvuči jadno, al možda bude nekih dobrih fora! možda i ubace neku parodiju na noviji film!
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2005., 19:24   #14
Moram priznati da sam se dobro nasmijao uz dva nastavka Mrak filma. Ali isto i tako tvrdim da ima hrpa nepotrebnih glupih scena od ismijavanja retardiranog lika do onog transvetita kojemu visi jajce (jednostavno neugodno za gledati). A drugi dio je bio dosadan, skoro isti kao i prvi nastavak. Treći dio neću niti gledati nakon trailera: možda je smiješno kada budala prvi puta udari u lampu na krevetu, ali više puta?
Ali odlična je bila ona scena kada mladić izvan auta u glavu zabije pčelinju košnicu, a nogama gazi po djevojci koja puši vozaču. Urnebes...
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 17:19   #15
Scary Movie 4 - Zemlja pod invazijom divovskih I Poda

Ma Scary Movie filmovi su urnebes SM 2 je loš, ima mnogo nepotrebnih likova oko kojih nema nikakve parodije, već mnogo vrijeđanja, i zapravo bezveze troše vrijeme filma, al takva su braća Wayens, kadkad pretjeruju, ali su i kadkad TURBO URNEBESNI ja ih volim Treći dio Mrak Filma je zato super, i svima preporučujem da ga posudite!!!!

Obožavam Cindy Campbell i njezine grozničave poglede

Iako su najavljivali kako će se 4. dio pozabaviti filmovima o superjunacima, čini se da će se Scary Movie 4 ipak držati provjerene formule, pa će tako uključivati jedan razvikani blockbuster, razvikani horror-triler i film M. Nighta Shyamalana, točnije War Of The Worlds, Saw i The Village

Iako se materijal čini praznjikav, nadam se da će sve ispast ok...

Film će se u američkim kinima početi prikazivati od 14.04.2006.

Svakako posjetite i službeni site: http://www.scarymovie.com/

i... pogledajte trailer

SM 4 će se također pozabaviti i pokojim showbiz "ispadima", poput gostovanja Toma Crusiea kod Oprah, a jednu ulogu u filmu ( onu pri ismijavnju filma Saw ) preuzet će i Dr. Phill :O







I died...
ASd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 17:30   #16
Dr. Phill
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 17:52   #17
prvi i treći su ok i može se nasmijati...
od 4 dijela očekujem.....................khm......ne očekujem zapravo ništa...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 18:23   #18
prva dva super treći tako od 4 ne očekujen nešto al ću gledat. Kome se ne sviđa nemora
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 19:34   #19
Quote:
ASd kaže:
Ma Scary Movie filmovi su urnebes SM 2 je loš, ima mnogo nepotrebnih likova oko kojih nema nikakve parodije, već mnogo vrijeđanja, i zapravo bezveze troše vrijeme filma, al takva su braća Wayens, kadkad pretjeruju, ali su i kadkad TURBO URNEBESNI ja ih volim Treći dio Mrak Filma je zato super, i svima preporučujem da ga posudite!!!!
Treći dio je najbolji upravo zato kaj ga nisu režirali braća Wayans.
__________________
Nothing lasts forever, not even sex with me.
- Alan B'stard
Alan B'stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 19:45   #20
Quote:
ASd kaže:
...
je, u pravu si! bas slatko sto uvijek ima ljudi koji prave filmove da razvesele retardiranu djecu
SickFuck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.