Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2005., 19:16   #1
Čopor

Znate, onaj film o krvoločnim psima lutalicama. Nezaboravna mi je ona scena na početku kada psi provale u kuću i pojedu starčevo lice. Ali to je bilo davno, za vrijeme Jugoslavije, kada je bilo najviše horor filmova. No, danas nigdje nisam čuo da su spomenuli taj film, bar kao primjer ili kao dobar horor. A kamoli ga dali na televiziji u posljednje vrijeme. U čemu je stvar? Je li film loš ili vrlo star poput Evil dead? Samo ga se ja sjećam u pozitivnom svijetlu? Valjda ima netko tko je gledao taj film?
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2005., 23:12   #2
ne mogu vjerovat,bas sam se sjetio tog filma prije par dana...volio bih ga opet pogledati. cisto da vidim kako je snimljen. sjecam se scene gdje cijeli copor skace na neki auto i pocnu trgati zubima (mislim da je krov bio platneni)...
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 00:04   #3
yep... gledo... davno... sjećam se da je ugođaj bio nekako televizijski... i dešavalo se na nekom otoku... i bilo je pasa... i bio je neki smeđi pas... yep... to je sve čega se sjećam
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 00:42   #4
nikad čuo
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 00:50   #5


sjećam se imena, sjećam se da me bilo strah već i od imena, i nisam ga smjela gledati kako ne bih ružno sanjala ekmezasta:

ne znam kako se zvao, al gledala bih ga onak odmah!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 18:36   #6
Quote:
Zeljkoo kaže:
nikad čuo
You're getting soft, dood
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2005., 18:39   #7
Quote:
kokakoka kaže:
ne znam kako se zvao, al gledala bih ga onak odmah!
The Pack


Constantine, hvala na podsjetniku, krasna upomena iz djetinjstva
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2005., 10:25   #8
Re: Čopor

Quote:
Constantine kaže:
Znate, onaj film o krvoločnim psima lutalicama. Nezaboravna mi je ona scena na početku kada psi provale u kuću i pojedu starčevo lice. Ali to je bilo davno, za vrijeme Jugoslavije, kada je bilo najviše horor filmova. No, danas nigdje nisam čuo da su spomenuli taj film, bar kao primjer ili kao dobar horor. A kamoli ga dali na televiziji u posljednje vrijeme. U čemu je stvar? Je li film loš ili vrlo star poput Evil dead? Samo ga se ja sjećam u pozitivnom svijetlu? Valjda ima netko tko je gledao taj film?
Klasik ali ga se ne sjećam najbolje, davno je to bilo...
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.