Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2003., 01:47   #1
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Zbunio si me svojom pojavom...svaka cast
Eto, dok nas neki topic ponovno ne motivira i ne spoji u nekoj plodnijoj raspravi, pogledaj film "September 11", ako ti se pruzi prilika. Vrlo zanimljiv kolaz (11 prica, 11 redatelja medju kojima i Ken Loach, Danis Tanovic...).malo off topic...sorry

IMDb
 
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 01:51   #2
Quote:
moebius kaže:
Eto, dok nas neki topic ponovno ne motivira i ne spoji u nekoj plodnijoj raspravi, pogledaj film "September 11", ako ti se pruzi prilika. Vrlo zanimljiv kolaz (11 prica, 11 redatelja medju kojima i Ken Loach, Danis Tanovic...).


Cuo za to...zvuci mi malo previse programatski, ali nema veze. Pogledat cu ako dodje do Hr. Nema veze, ovdje se ionako ne desava previse stvari...
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 02:00   #3
Moebius na tebe je red
Mislim da je i PBE gledala ovaj film...
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 03:01   #4
Gledao sam 11'09''01 na Toronto Film Festivalu prosle godine na samu godisnjicu uzasna dogadjaja.

Najvise me idejom dojmio uradak japanca Shohei Imamure o covjeku koji postaje zmija. Meksikanac Alejandro González Iñárritu slozio je jednostavno ali jako potresno djelo s miksem vizualno-zvuccnog shoka. Francus Claude Lelouch je napravio najkompleksniji kratki film izuzetno ekspresivno bez ijedne progovorene rijeci.

Youssef Chahine (Egipat) i Ken Loach (UK) odlucili su se za manje-vise propagandisticki pristup odradjujuci posao za trecu stranu (Lebanon i Chile respektivno). Ma koliko bili u pravu nedostaje suptilnosti i takta.

Ostali vise-manje...
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 04:12   #5
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Moebius na tebe je red
Mislim da je i PBE gledala ovaj film...
Gledala ja )) i meni je najbolji Imamurin film... joj sto volim te Japance )))
 
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 22:06   #6
Zanimljivo, Mira Nair je redateljica jednog od segmenta, ali nije propustila priliku prokomentirati ideju kao "francusko konceptualno sranje".
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.