Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2005., 14:12   #1
Božji oklop

jel netko gledao ovaj film. meni je bio odlican, pogotovo one scene jurnjave po zagrebu, gazenje standova na dolcu...
vec dugo nisam gledao ovaj film, zaboravih koliko je zabavan
nego koja je ono cesta u zagrebu koju su preskakali na kraju potjere?
kvark01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 14:34   #2
Pa iskreno i nije nesto, ima previse "komedije" i premalo akcije za Jackie Chan film. Nastavak - Operation Condor - je mnogo bolji po meni.

Jackie je inace zamalo poginuo snimaju Armor of Gods. Ona scena kad skace sa one zidine na drvo, ljosnuo je sa jedno deset-petnajs metara. To se moze i videti na odjavnoj spici.
Mairosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 20:24   #3
Klinci su mi bili oduševljeni.
Znam samo da su one prve scene u filmu, sa crncima, snimane na starom gradu u Samoboru, još kad sam ja bil dečec
fishenwalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 10:16   #4
najjaca scena u filmu je kada... trce po motovunu po onom malom trgu i odjednom produ kroz vrata i nađu se na gornjem gradu u Zagrebu... hehe zakon

inace film je zakon..


fajt sa hranom i onim crnim trebama je vodeci fajt u njegovim filmovima!
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 13:25   #5
Re: jackie chan:bozji oklop

Quote:
kvark01 kaže:
nego koja je ono cesta u zagrebu koju su preskakali na kraju potjere?
To su preskakali zagrebački most slobode, sa savskog nasipa, preko mosta na drugu stranu.

Inače jedna scena je snimana u mojoj ulici, još se sjećam makar sam tada imao možda 5 godina.... a ta scena se u filmu vidi možda 2 sekunde, čak ni toliko.

Gledao sam taj film davno, nažalost nisam ga sad mogao vidjeti cijelog (vidio sam samo od djela kada s tuče sa onim ženama i skače na balon).
Quote:
Mairosu kaže:
Jackie je inace zamalo poginuo snimaju Armor of Gods. Ona scena kad skace sa one zidine na drvo, ljosnuo je sa jedno deset-petnajs metara. To se moze i videti na odjavnoj spici.
Da.... ima još uvijek rupu u glavi od toga. Inače, scena je snimana dva puta. Prvi put je uspjelo, ali su iz nekog razloga išli ponavljati, i u tom drugom pokušaju je nastradao.
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2005., 15:46   #6
Pa, ako vam se Armour of Gods toliko svideo, probajte nesto drugo od Chana. Evo mog licnog top 10 :

1. Police Story
2. Project A
3. Operation Condor (Armour of God II)
4. Police Story III : Supercop
5. Drunken Master II (Legend of Drunken Master)
6. Dragons Forever
7. Twin Dragons
8. Winners and Sinners (ne toliko Jackie koliko "all-star" HK film)
9. Drunken Master
10. Snake in Eagle's Shadow

Honourable mentions : Dragon Lord, Young Master, Thunderbolt, Wheels on Meals, Police Story II : Kowloon's Eye, Rumble in the Bronx

U svakom slucaju, valja izbeci sve filmove pre Drunken Mastera, jer su tada producenti bili u fazonu "Jackie Chan je novi Bruce Lee", pa su ga terali da snima svakojake jeftine kung fu filmove. Takodje, njegovi Hollywood filmovi su svi redom bljuvotina po meni.
Mairosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 22:01   #7
Quote:
Mairosu kaže:
Pa, ako vam se Armour of Gods toliko svideo, probajte nesto drugo od Chana. Evo mog licnog top 10 :

1. Police Story
2. Project A
3. Operation Condor (Armour of God II)
4. Police Story III : Supercop
5. Drunken Master II (Legend of Drunken Master)
6. Dragons Forever
7. Twin Dragons
8. Winners and Sinners (ne toliko Jackie koliko "all-star" HK film)
9. Drunken Master
10. Snake in Eagle's Shadow

Honourable mentions : Dragon Lord, Young Master, Thunderbolt, Wheels on Meals, Police Story II : Kowloon's Eye, Rumble in the Bronx

U svakom slucaju, valja izbeci sve filmove pre Drunken Mastera, jer su tada producenti bili u fazonu "Jackie Chan je novi Bruce Lee", pa su ga terali da snima svakojake jeftine kung fu filmove. Takodje, njegovi Hollywood filmovi su svi redom bljuvotina po meni.
ma ima i tu dobrih... od sedam hollywoodskih filmova 4 su bili hitovi: rush hour 1 i 2, shanghai noon i shanghai knights(ovog nisam gledao).
snimit ce se i rush hour 3... ali i meni su bolji HK filmovi, iako sam sa ovog tvog popisa vidio samo dva filma
kvark01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 22:11   #8
preporučio bih vam nova policajska priča..opraštam mu sve ono filmove što je snimao izvan azije zbog njega..možda njegov čak najbolji.nema više one zezancije i mlačenja s ribama i sl..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 19:18   #9
heheh Policijska priča i Operation Condor su zakon!
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 15:57   #10
evo danas je bozji oklop 2 na rtl-u.
kvark01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:36   #11
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
To su preskakali zagrebački most slobode, sa savskog nasipa, preko mosta na drugu stranu.

Inače jedna scena je snimana u mojoj ulici, još se sjećam makar sam tada imao možda 5 godina.... a ta scena se u filmu vidi možda 2 sekunde, čak ni toliko.
http://vinovo.magnify.net/video/Bozj...e-Chan-jurnjav
Scene iz filma sa ZG ulica, mozda je tu tih 2 sek
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.