Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2003., 23:19   #1
Koji je ovo film...

Iz isječka ne mogu ništa zaključiti, uglavnom taj isječak se zove crossroads guitar duel, a pojavljuje se gitarist Seve Vai u nekom natjecanju. Uglavnom mislim da se radi o nekom filmu o jazz svirki, pa bi molio dal netko zna kak se taj film zove.
__________________
Of all the things i've lost,
I miss my mind the most
Madeline is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2003., 23:23   #2
Ovaj, khm...film se zove Crossroads

mislim da je prilično star.
gea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 13:49   #3
Young bluesguitar player "Karate Kid" Ralf Macchio u gitarskom dvoboju rasturi Steve Vai-ja....bua-ha-ha-haaaa!
Totalno realno i uvjerljivo!
I još na kraju Vai, razljućen, baci svoju gitaru....
(Bijedna eksploatacija slave "Karate Kid"-a...)
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 17:52   #4
Re: Koji je ovo film...

Quote:
Madeline kaže:
a pojavljuje se gitarist Seve Vai u nekom natjecanju
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 19:30   #5
Re: Koji je ovo film...

Quote:
Madeline kaže:
... a pojavljuje se gitarist Seve Vai u dal netko zna kak se taj ...
Tiskarska greška, sorry about that.
__________________
Of all the things i've lost,
I miss my mind the most
Madeline is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2003., 21:18   #6
Da, da , film je Crossroads. Režirao ga je , ako se ne varam Walter Hill , negdje sredinom osamdesetih. I nije mi se baš nešto dopao....
__________________
Ni špijuni nisu što su nekad bili. Ranije - čim ga vidiš , znaš tko je. Danas - čim ga vidiš ,ne znaš tko je.
fritz von achtung is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2003., 18:40   #7
Hvala svima na pomoći

__________________
Of all the things i've lost,
I miss my mind the most
Madeline is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2003., 08:54   #8
Muzika je odlicna.
 
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 22:25   #9
Istina... Glazba je ! Obožavam Ry Coodera!
Nabavila sam CD... al na njemu nema gore spomenutog duela gitarama.... Reko mi prodavač da Stevica Vei nije dao dozvolu za objavljivanje iste Šteta... jer stvar odlično zvuči!
__________________
back to the Forum
MaSanYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 20:14   #10
film se zone Crossroads, glumi Steve Vai na kraju filma, a jednu od glavnih uloga ima onaj mali iz karate kida!! Film je snimljen 1986 a režirao ga je Walter Hill
 
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 23:19   #11
pjesma koju na kraju sviraju ti se zove eugene's trick bag
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 23:25   #12
Prvo, muzika je super. Drugo, film nije uopce los. Da nisu isli na karate kid furku, bio bi bolji. Joe Seneca je odglumio kak spada, a on je centar filma, ne ralph macchio. Film je iz 80tih, pa se mora oprostit to karate kid sranje. Ak se mene pita, isplati ga se gledati.

Ima jos par pjesama koje nisu na soundtracku, a na soundtracku ima stvari koje nisu u filmu (elektricni crossroads je na albumu ali ne u filmu, a akusticni je na filmu ali ne u soundtracku, pa onda izvedba vigelante mana, inace je stvar sa albuma into purple valley, ali u filmu je elektricna izvedba).

Soundtrack: obavezno nabaviti
film: ima super scena, ima glupih scena, sve u svemu, sasvim gledljivo, prica je dobra, Joe Seneca je super, fotografija je dobra, isplati se uzet film iz videoteke
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 23:42   #13
Meni je najbolja ona scena kad se Britany Spears skine u cipkasti donji ves.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 13:37   #14
Quote:
glupinickname kaže:
Meni je najbolja ona scena kad se Britany Spears skine u cipkasti donji ves.


Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 15:39   #15
Quote:
Paranoid kaže:


malo ste zabrijali na krivi filmić
ne govorimo o njemu ...vi Britney trubaduri!!!
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 15:41   #16
Quote:
Madeline kaže:
Iz isječka ne mogu ništa zaključiti, uglavnom taj isječak se zove crossroads guitar duel, a pojavljuje se gitarist Seve Vai u nekom natjecanju. Uglavnom mislim da se radi o nekom filmu o jazz svirki, pa bi molio dal netko zna kak se taj film zove.

radi se u BLUES rocku ne jazzu....
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 11:44   #17
Film sasvim OK, a duel je... ono... ja bih diskvalificirao Karate Kida kad promjeni stil.
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 12:01   #18
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Prvo, muzika je super. Drugo, film nije uopce los. Da nisu isli na karate kid furku, bio bi bolji. Joe Seneca je odglumio kak spada, a on je centar filma, ne ralph macchio. Film je iz 80tih, pa se mora oprostit to karate kid sranje. Ak se mene pita, isplati ga se gledati.

Ima jos par pjesama koje nisu na soundtracku, a na soundtracku ima stvari koje nisu u filmu (elektricni crossroads je na albumu ali ne u filmu, a akusticni je na filmu ali ne u soundtracku, pa onda izvedba vigelante mana, inace je stvar sa albuma into purple valley, ali u filmu je elektricna izvedba).

Soundtrack: obavezno nabaviti
film: ima super scena, ima glupih scena, sve u svemu, sasvim gledljivo, prica je dobra, Joe Seneca je super, fotografija je dobra, isplati se uzet film iz videoteke
Potpisujem!!!

Taj film sam gledao ko klinac i to je bio jedan od presudnih filmova za mene jer sam se primio sviranja gitare!!!
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 12:08   #19
dobar film, definitivno.

a i mene zajebalo kad je prije nekog vremena pisalo u programu da ce biti "crossroad" i ja se razveselio, kad ono britni kopljar!!!

__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 16:41   #20
Quote:
Headbanger kaže:
Potpisujem!!!

Taj film sam gledao ko klinac i to je bio jedan od presudnih filmova za mene jer sam se primio sviranja gitare!!!
He-he, uzmi si slide, instaliraj ap guitar tuner, tunaj na open D, i pocni picit:
http://www.slidingzone.de/SLIDINGZONE/cooder.html
Za samu stvar crossroads, trazi verziju od Robert Johnsona, u filmu se svira original verzija.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.