Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2003., 21:18   #1
Underworld

Jesam li to samo ja ili se stvarno isplati ici pogledati ovaj film (naravno, zbog Kate Beckinsale )?

Trailers:
http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/underworld/

Movie site:
http://www.sonypictures.com/homevideo/underworld/
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 21:45   #2
Moze prvo doci u zagreb pa ti kazem jel valja...
pa kak ne bi valjao film u kojem je tema romeo i julija obradjena reko familija vukodlada i vampira, a svi imaju koznjake i kate je tu,,,i to ti je cist dosta da odes gledati.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 21:48   #3
Kate je zakon zato kaj se diplomirala rusku i francusku knjizevnost

Ja nju obozavam

A moja sestra jedva ceka film...a ima curica inace ok ukus
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 21:53   #4
Quote:
Grejp kaže:
Moze prvo doci u zagreb pa ti kazem jel valja...
pa kak ne bi valjao film u kojem je tema romeo i julija obradjena reko familija vukodlada i vampira, a svi imaju koznjake i kate je tu,,,i to ti je cist dosta da odes gledati.
jos i vise! kako ne bi bio kul film koji blatantly krade elemente role- playing igre Vampire:The Masquerade kompanije White wolf: igru u kojoj igraci preuzimaju uloge dekadentnih bogatih mocnih angst ridden vampira koji se bave intrigama i borbom sa vukoldacima u danasnjem svijetu koristeci sav arsenal modernog oruzja koji im je na raspolaganju... Naravno , sve se to radi u njastrozoj tajnosti tako da obicni smrtnici ne saznaju za njihovo postojanje.

Ne da cu gledati taj film, nego cu *gledati* *taj* *film*.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 21:59   #5
jel zna netko kad bi to moglo igrat tu? mozda kojim cudom oko 18.1?to mi je seki rockas,da joj kupim karte...
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 22:04   #6
Quote:
glupinickname kaže:
jos i vise! kako ne bi bio kul film koji blatantly krade elemente role- playing igre Vampire:The Masquerade kompanije White wolf: igru u kojoj igraci preuzimaju uloge dekadentnih bogatih mocnih angst ridden vampira koji se bave intrigama i borbom sa vukoldacima u danasnjem svijetu koristeci sav arsenal modernog oruzja koji im je na raspolaganju... Naravno , sve se to radi u njastrozoj tajnosti tako da obicni smrtnici ne saznaju za njihovo postojanje.

Ne da cu gledati taj film, nego cu *gledati* *taj* *film*.

Mozda imaju licencu ili sta vec.
Ja bi htio biti jedan od dekadentnih bogatih mocnih angst ridden vampira koji se bave intrigama i borbom sa vukoldacima u danasnjem svijetu koristeci sav arsenal modernog oruzja koji im je na raspolaganju...a ti ne?

i ja isto bum ga gledal. (nikako da se prislim govoriti kajkavski, a stvarno se trudim).
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 22:05   #7
Quote:
Little Earthquake kaže:
jel zna netko kad bi to moglo igrat tu? mozda kojim cudom oko 18.1?to mi je seki rockas,da joj kupim karte...

stvarno si dobra sestra sestri,.
cudos to you LE
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 22:10   #8
ma ja sam prema svima dobra

a na njoj sad prakticiram jedan psiholoski trik kako bih ju prisilila da se spremni za prijamni...al potrebno je mnogo zrtvovanja...

a i mala (ma dobro,imat ce 18 sad) je tak slatka, mama mi je dosapnula da mi je za bozic kupila narukvicu od gorskog kristala..a zisku, ona zivi od svog jadnog dzeparca..a ja zivim na american express kartici koju placa tata i jos postenoj kolicini vlastitih prihoda...moram joj se oduziti tak da ju mazim
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2003., 22:11   #9
Quote:
glupinickname kaže:
Naravno , sve se to radi u njastrozoj tajnosti tako da obicni smrtnici ne saznaju za njihovo postojanje.
Koja očita krađa Harrya Pottera.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2003., 00:04   #10
Quote:
Grejp kaže:
Mozda imaju licencu ili sta vec.
AH! Ne nemaju, that the whole point! A film je isti sve do samog filmskog plakata: Kate Beckinsdale u dugom crnom koznom kaputu stoji na vrhu nebodera u olujnoj noci punog mjeseca. Ak ste igrali komp. igricu "Vampire: the Masquerade Redemption" onda znate da se negdje na glavnom izborniku ili u uvodnoj animaciji pojavljuje tip u dugom crnom koznom kaputu koji u olujnoj noci stoji na neboderu na mjesecini.
WW ih je tuzio zbog toga - naravno, tjedan dana prije svjetske premijere filma. Iz cinjenice da film i dalje igra u kinima mozete zakljucit da od tuzbe nije bilo nista i da su se nagodili.
Quote:
Ja bi htio biti jedan od dekadentnih bogatih mocnih angst ridden vampira koji se bave intrigama i borbom sa vukoldacima u danasnjem svijetu koristeci sav arsenal modernog oruzja koji im je na raspolaganju...a ti ne?
Svakako! Takodjer bi htio biti i samuraj, i vampire slayer i fajtat se sa katanom ko Uma Thurman, i biti swashbuckler sa rapirom i plemic u dune-esque svemiru i svasta nesto. Zato sa frendovima igram Role - playing igre u kojima to mogu radit.

Postajem poput religijskih fanatika: di drugi porpagiraju vjeru, ja propagiram D&D. Svasta, la- la.
Quote:
i ja isto bum ga gledal. (nikako da se prislim govoriti kajkavski, a stvarno se trudim).
Yebi ga, il si iz Agrama, ili nisi iz Agrama.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2003., 17:06   #11
Re: Underworld

Quote:
Ant kaže:
Jesam li to samo ja ili se stvarno isplati ici pogledati ovaj film (naravno, zbog Kate Beckinsale )?
naravno DA DA!!!!!!!!!1 naravno samo radi nje!
__________________
Moeder! Wat wilt u? Ik kan nijet slapen! Waarom nijet? Ik heb mijn goofd gestototen.
-----------------------------------------
"E, moj prijatelju! Lako ti je brojat mrtve nakon bitke!!!" - Nimoy L.
MukiŠtaRadišTiUnutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 18:54   #12
plakati su po gradu. Wuhu!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 19:15   #13
Na radiju isto reklamiraju, mozda dodje u cinestar odma, otvara se u petak napokon.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 12:06   #14
Trailer za film je nevjerojatno dobar, a Kate Beckinsale će me doslovce natjerati da otrčim do kina.
HERE I COME BABY!
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 20:40   #15
Sad je bila reklama na Angelu.

"U najboljim kinima"

U Rijeci to valjda znači Fenice.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2003., 14:54   #16
Film gledala pred nekoliko mjeseci a veceras idem u Cinestar YAY!!!!

oni koji vole White Wolf i slicne vampyre rpg-e ce uzivati

radnja je cvrsca nego u Blade-ovima, film je zabavan, izgleda strasno cool (mislim, sve je u crno-plavim tonovima, puno koze i latexa ) fightovi su fora (time stop, again ) super likovi ...

ko oce shakespeara, neka zaobidje underworld
cvjetaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 11:20   #17
sinoc sam ga gledao...

ovak, kraj totalno upropasti film... nije mi jasno dali oni uzmu nekog posebno za kraj pa onda taj tip to uprska ili im ponestane maste pa naprave sranje...

prica kao takva je cool... nis posebno, film podsjeca na, nedostiznu, Vranu (po bojama, atmosferi...). sve skupa je dobro zapakirano, nazalost s pre malo glazbe u samom filmu (i to iritira), ali na srecu imaju jednu Kate Beckinsale koja izgleda fantasticno i stvarno kao da je stvorena za takve uloge

sve u svemu, preporucujem da ga pogledate kad bude na DVDu...
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 12:04   #18
Quote:
glupinickname kaže:

Postajem poput religijskih fanatika: di drugi porpagiraju vjeru, ja propagiram D&D. Svasta, la- la.
Bolji je Gurps
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 12:37   #19
Quote:
Musatom kaže:
Bolji je Gurps
Tam di sam ja igrao nije bio. Al dobro, nas GM je koristio nekakva custom made pravila koja su ucinila igru blago receno teskom.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 13:02   #20
Quote:
Musatom kaže:
Bolji je Gurps
MAJSTORE
(ispričavam se na offtopic-u)
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.