Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2004., 01:05   #1
Vrijeme Je Stalo u 5 i 18

bio sam klinac i isao u osnovnu školu kad sam gledao ovaj ,meni tada super film u kinu,
dakle negdje 1980-1984...nesjećam se točno ali tada je igrao u zg kinima....jel se sjeća neko toga ili zna gdje na netu ima bilo šta o tome filmu....
neka postrojba američke vojske se probudi u jutro u japanu .svima su satovi na 5 i 18 i stoje, i neki samuraji ih napadnu...prošli su kroz neku rupu u vremenu i otišli u prošlost....je znam da zvuči ko najgori treš ali mene baš zanima da dođem nekako do toga
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 12:01   #2
Re: Vrijeme Je Stalo u 5 i 18

Quote:
Kejos kaže:
bio sam klinac i isao u osnovnu školu kad sam gledao ovaj ,meni tada super film u kinu,
dakle negdje 1980-1984...nesjećam se točno ali tada je igrao u zg kinima....jel se sjeća neko toga ili zna gdje na netu ima bilo šta o tome filmu....
neka postrojba američke vojske se probudi u jutro u japanu .svima su satovi na 5 i 18 i stoje, i neki samuraji ih napadnu...prošli su kroz neku rupu u vremenu i otišli u prošlost....je znam da zvuči ko najgori treš ali mene baš zanima da dođem nekako do toga
Joj!
Podsjeti me na taj film! Gledao sam ga i ja tada nekad. Ne sjećam se kak se zove, al znam da me, ko klinca, oduševio.
Ako me tad oduševio, znači da jest treš.
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 17:48   #3
Mene taj film podseca na pantomime u to doba na primorju... nikad niko da pogodi o kom filmu je rec...
barnikls is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 19:42   #4
da mi je samo saznati kako se zove u originalu...time stopped at 5,18 ili nekak...na guglu nisam mogao naći ništa
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2004., 23:47   #5
SENGOKU JIETAI

nemogu vjerovati da je neki llik na news grupama našao ovaj film...na osnovu čega neznam:::::?????
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.