Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2003., 01:52   #1
Terminator 3 ->02.07.2003.

I za manje od pola godine će nam stići još jedan Švarcenegerov film
Moram priznat da jedva čekam

Njegovi filmovi su mi super

Je l' se i vi radujete jednako ko i ja?
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 10:43   #2
She'll be back.
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 12:07   #3
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 12:19   #4
nakon odgledana trailera te superbowl reklame... mogu mirne duše reći da se sprema nešto jadno. mislim, ako za jedan akcijski spektakl oni ne mogu naći impresivnih kadrova da ih naguraju u reklame, onda je film prilično sigurno u qrcu.
arie ipak ima 54 godine... i vec na traileru se to VIDI, kako li ce tek u filmu?? da ne pricamo o zeni terminatorici koja je nekako blah... ni sim ni tam, u biti zgleda k'o bilo koje lice s naslovnice zenksih casopisa. eh da, obucena je u crveno, usko, kozno odijelo...pa si vi mislite.
u ovome trenutku se jedino mozete nadati da ce film biti bolji od npr batmana i robina...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 12:22   #5
Quote:
floyd kaže:
She'll be back.
__________________
BEZ PANIKE !!!
tile is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 12:30   #6
Re: Terminator 3 ->02.07.2003.

Quote:
C'Tebo kaže:
Njegovi filmovi su mi super
I meni, dok ne pokusa izgovoriti nesto vise od prosto slozene recenice ("I'll bi bak")...
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 16:23   #7
Re: Re: Terminator 3 ->02.07.2003.

Quote:
Mikilegendocare kaže:
I meni, dok ne pokusa izgovoriti nesto vise od prosto slozene recenice ("I'll bi bak")...

ma meni je najjace bilo kad pocinje trailer, a arnie dodje i onim svojim kamenim licem kaze "John Connor? It is time."

Jedva cekam.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 17:37   #8
Jedva čekam.
Vidla sam trailer i film mi se čini ok.
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 19:01   #9
Quote:
el Duderino kaže:
nakon odgledana trailera te superbowl reklame... mogu mirne duše reći da se sprema nešto jadno. mislim, ako za jedan akcijski spektakl oni ne mogu naći impresivnih kadrova da ih naguraju u reklame, onda je film prilično sigurno u qrcu.
arie ipak ima 54 godine... i vec na traileru se to VIDI, kako li ce tek u filmu?? da ne pricamo o zeni terminatorici koja je nekako blah... ni sim ni tam, u biti zgleda k'o bilo koje lice s naslovnice zenksih casopisa. eh da, obucena je u crveno, usko, kozno odijelo...pa si vi mislite.
u ovome trenutku se jedino mozete nadati da ce film biti bolji od npr batmana i robina...
Ne znam, ja vidio trailer i bio mi super

Kao što već rekoše: "John Connor, it is time" i "She'll be back"

Jednostavno neponovljivo

Ovakvi filmovi bude moju dječačku razuzdanost
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 19:04   #10
Terminator mi je jedan od najboljih SF filmova svih vremena. II. je sasvim solidno djelo, vjerujem i nadam se da će i III .slijediti svijteli primjer svojih prethodnika.
A volim filmove sa Arnijem-barem neke. Conan mi je totalni mrak. Ulazi u moj top 5. filomova.

A tek mjuza-u oba filma je jebeni zakon. Pogotovo u Conanu.
Ako imate prilike obavezno si to poslušajte. Top 5. soundtracka svih vremena.
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 19:21   #11
e da, conanova mjuza... rox

a novi conan... fan sam prvog djela, ali stvarno ne bi htio da im padne na pamet snimati Conan the King... Arnie je ipak prestar za to. Zamjena ne dolazi u obzir, fkors.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 19:23   #12
E muzika u konanu rula

Basil Poledouris je zaaaaaakon

A i u terminatorima je zaaakon (jedino ne znam ko tamo radi mjuzu )
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 20:47   #13
Joooj, najrade ne bi gledao ali bas me zanima! Jedva cekam
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 23:30   #14
super to mu je najbolja uloga
- gorostasnog robota ili primitivnog barbara nitko nebi odglumio bolje od njega uz bilo kakav talenat/čovjeku je to u krvi
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 01:10   #15
i mene zanima kakav bu film..ali iz trailera se nis nemoze zakljucit...ali jedinica i dvojka su mi super....
Morski vražičko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 01:23   #16
Meni je (zacudo) dvcojka bolja od jedinice al se bojim da buju treci dio zjebali. Jos ak bu cjeli u buducnosti, ubicuse

Al bolje to neg alien 517. Nisam ni prvi dio alijena ni jednom (od 20ak puta) zdrzo vise od pola
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 14:31   #17
nadam se da bu film ok...

no, arni mi je drazi kao konan
story is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 15:24   #18
Mislim da je to Arnieva životna uloga. Nitko to ne bi mogao odglumiti bolje od njega, a vjerojatno ni mi ne bi željeli nikog drugog vidjeti u toj ulozi. Treći dio je morao doći.
Meni je bolji drugi dio, iako za nijansu... zapravo je bolji prvi, ali... ma nemam pojma više... kad god koji gledam kažem da je taj bolji.
Drugi je spektakularniji... iskreno se nadam da je treći dio bar blizu starim dijelovima, iako bez Camerona... hm...

Meni se ne sviđa što je neprijateljski terminator u ženskom liku...
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 13:15   #19
Zakon,
I hardly wait.

Terminator dvojaka mi je bio dugo vremena najbolji film koji sam gledao.
__________________
Kako oblikovati potpis
Edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 15:28   #20
Ako smijem primjetiti iz gornjih postova, recimo, samo recimo, da je T3 zadnji shit svejedno će imati brojnu publiku. Slična atmosfera vladala je prije novih Ratova zvijezda. Ja sigurno neću biti prvi koji će jurišati u kino. Odgledajte vi, pa pričajte.

Razlozi moje skepse leže u činjenici da je Terminator 2 snimljen pred 12 godina (1991.) i da je Schwarzenegger rođen 1947, tj. da sad ima 56 godina i ko zna koliko operacija srca, te da je T2 radio ipak jedan James Cameron, dok je Jonathan Mostow, redatelj T3, dosad napravio tek sasvim prosječan U-571. I koji ste to dobar Schwarzeneggerov film vidjeli lately. I koji treći nastavak je ikad bio dobar (osim Povratka Jedija). Sve mi se čini da je to take the money and run.
Dante is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.