Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2004., 22:36   #1
Streets of fire

Subota navečer, motam se okolo s nekim ljudima, pri rastanku saznam da idu u kino Zagreb na "projekciju iznenađenja", točno u ponoć. Sretnem nekog drugog, spomenem to, padne odluka da probamo uletit - i upali.

U predvorju laseri, unutra određen broj mladih ljudi. Ispada da je neki tip za rođendan zakupio kino. Počinje film:

"Streets of fire"

Od istog tipa kao i "Warriors". Ali, ovo je više kao Rocky Horror Picture Show. Svako malo neka pjesma. Nešto kao strip-mjuzikl.

"Kajeovo?" pitam frendicu
"Pa to smo svi gledali prije dvajst godina."

Ja nisam. A film? Ono što nije naivno je jebeno. Sad tražim soundtrack.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 00:35   #2
Imam ja!!!

Prejeben film za gledat umoran i polupijan... malo je glupa radnja ali nemože se poreći da je film legendaran a soundtrack još legendarniji...

Ajde javi se da nešto dogovorimo
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 19:32   #3
Film nije naročito inteligentan (nisam ni ja), ali ga je teško ne voljeti (e, tu već uočavam razliku...) Pogotovo kad upadaju u klub gdje sviraju Blastersi!
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 12:36   #4
Quote:
dmj kaže:
Film nije naročito inteligentan (nisam ni ja), ali ga je teško ne voljeti (e, tu već uočavam razliku...) Pogotovo kad upadaju u klub gdje sviraju Blastersi!
No place for me to go
No place for dyin' slow
So I kill my tiiiime in the blue shadows

Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2004., 23:59   #5
Taman ponovo pogledala nakon 20 godina...

Film je simpatican, ali kad se realno pogleda - zaista nista posebno i nemam pojma zasto sam ga svojedobno gledala u kinu bar 5 puta.

Isto ne znam zasto sam sve ove godine mislila da je "Holding Out For A Hero" od Bonnie Tyler iz tog filma...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2004., 00:04   #6
Quote:
Gospon Pes kaže:
Taman ponovo pogledala nakon 20 godina...

Film je simpatican, ali kad se realno pogleda - zaista nista posebno i nemam pojma zasto sam ga svojedobno gledala u kinu bar 5 puta.

Isto ne znam zasto sam sve ove godine mislila da je "Holding Out For A Hero" od Bonnie Tyler iz tog filma...
Možda zato kaj je i na soundtrack-u ta pjesma???
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2004., 00:29   #7
Stvarno? Sad mi je jos manje jasno jer nemam soundtrack i nisam ga nikad imala, a uvijek sam tu pjesmu s tim filmom povezivala...
Bi moglo biti da je zapravo i u filmu, ali su ga za DVD negdje srezali?
Jer neko vrijeme sam mislila i da Diane Lane to pjeva (nisam citala odjavnu spicu u kinu ), tek kasnije sam saznala da je Bonnie...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2004., 06:00   #8
Quote:
VTi underhood kaže:
Možda zato kaj je i na soundtrack-u ta pjesma???
NIJE. Stvar se zove "Nowhere fast". Nije cak ni previse slicna B.T. Btw, njena je pjesma bila spica za onu neku seriju...neka vlasnica modne agencije koja spijunira il' tako nesto.
Streets of fire... 20 godina ljubavi... Michael Pare... Imam DVD pa ga gledam pocesto...
Zainteresirani mozda soundtrack mogu naci u Dancing Bearu (ili kako se vec zove ducan u Radicevoj). Prije 4-5 godina su ga imali (ja saznala nakon sto sam ga kupila u Italiji).

Quote:
Subota navečer, motam se okolo s nekim ljudima, pri rastanku saznam da idu u kino Zagreb na "projekciju iznenađenja", točno u ponoć.
Sta bih ja dala da ga opet mogu vidjeti u kinu...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 14:03   #9
Quote:
kem kaže:
NIJE. Stvar se zove "Nowhere fast". Nije cak ni previse slicna B.T. Btw, njena je pjesma bila spica za onu neku seriju...neka vlasnica modne agencije koja spijunira il' tako nesto.
Streets of fire... 20 godina ljubavi... Michael Pare... Imam DVD pa ga gledam pocesto...
Zainteresirani mozda soundtrack mogu naci u Dancing Bearu (ili kako se vec zove ducan u Radicevoj). Prije 4-5 godina su ga imali (ja saznala nakon sto sam ga kupila u Italiji).



Sta bih ja dala da ga opet mogu vidjeti u kinu...
Joj daj molim te, ne pričaj o stvarima o kojima ne znaš... soundtrack imam doma i Bonnie Tyler sa Holding out for the hero je 11 pjesma... dolazi kao bonus track...

A nowhere fast nije niti približno slična toj pjesmi i pjeva ju Fire Inc. tj band složen samo za potrebe snimanja filma...
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 14:05   #10
A serija u kojoj je ta pjesma bila "theme" se zove NA TAJNOM ZADATKU...
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2004., 14:13   #11
BTW evo ti track listing CD-a koji sam naručio iz CDNow-a

1. Nowhere fast - Fire Inc.
2. Sorcerer - Marylin Martin
3. Deeper and deeper - The Fixx
4. Countdown to love - Greg Phillinganes
5. One bad stud - The blasters
6. Tonight is what it means to be young - Fire Inc.
7. Never be you - Maria McKee
8. I can dream about you - Dan Hartman
9. Hold that snake - Ry Cooder
10. Blue shadows - The blasters
11. Holding out for a hero - Bonnie Tyler
12. Loving you is a dirty job but somebody's gotta to do it - Bonnie Tyler
13. Rock and roll dreams come through - Jim Steinman
14. Objects in the rear view mirror may appear closer than they are - Meatloaf
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 21:08   #12
Ja SLUSALA film jucer

"Sorcerer" je pjesma koja me se najvise dojmila.
I pizdim zato jer pjesma iz filma (gitara, pjevacica Laura ili Holly, nebitno) drugacija od one na soundtracku (klavir, pjevacica Marilyn Martin, vuce malo na country).
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 22:33   #13
Film me se uopšte nije dojmio.Cijelo vrijeme sam imala utisak da je Hill želio napraviti muzičku verziju "Warriorsa".Ni muzika me nije previše oduševila,mada sam fan 80-ih.Jedino upečatljivo u cijeloj priči bila je Diane Lane.
Ocjena:-3
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 23:15   #14
ne kužiš ti to... šteta, stvarno si obećavala.
__________________
...
dim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 12:02   #15
predobra glazbena pozadina,ali osim toga i dosta dobrog kraja(pogotovo one završne borbe)film ne nudi previše. Warriorsi su mi bili bolji u svakom slučaju
__________________
We made a promise, we swore we'd always remember,
no retreat - NO SURRENDER!!!
-bonjovi4ever- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 12:14   #16
Taj sam film pogledala i previše puta u doba kad sam odrastala, tako da sam sad shvatila da su me uvijek privlačili misteriozni čudaci tipa Tom Cody, ne volim ženice kao Ellen, a sama se i dandanas ponašam kao McCoy

Djeco, pazite šta obožavate u pubertetu
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 00:37   #17
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Ja SLUSALA film jucer

"Sorcerer" je pjesma koja me se najvise dojmila.
I pizdim zato jer pjesma iz filma (gitara, pjevacica Laura ili Holly, nebitno) drugacija od one na soundtracku (klavir, pjevacica Marilyn Martin, vuce malo na country).
uh koji je ovo skok iz 2004. u 2008.

ja ga se sjetio jucer i danas ga skinuo s neta(film)

film je rnr bajka kak i pise na pocetku tak da nemojte srat kak je film glup i slicno... bajka kuzite ne?

uh mislim da sam ga bar 4-5x gledal u kinu ko klinac
Or7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 00:58   #18
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Taj sam film pogledala i previše puta u doba kad sam odrastala, tako da sam sad shvatila da su me uvijek privlačili misteriozni čudaci tipa Tom Cody, ne volim ženice kao Ellen, a sama se i dandanas ponašam kao McCoy

Djeco, pazite šta obožavate u pubertetu

i dan danas cekas svog princa na bijelom konju ha?
Or7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.