Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2005., 00:28   #1
Constantine (2005)

Gledao sam trailer, mocan film, dobro i zlo opet

bas je nekako vrijeme za takve filmove, al dobro odradjene...


dal ste vi gledali i sta mislite? Sem sto je opet u Action and Adventure / Drama / Fantasy filmovima ovog tipa ( koji je btw radjen u fazonu matrixa ) opet Kaen Keanu Reeves glumi..



...i?


vishe ifnosa na : CONSTANTINE
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 10:28   #2
Kolko sam vidil iz trailera, vizualno mi malo previse vuce na Matrix. Sto ne bi bio takav bed da jos nemaju Keanu Reevesa u glavnoj ulozi.

Nisam siguran dal cu to ici gledat u kino jer se plasim da ce zasrat jos jedan (navodno) jako dobar strip Alan Moorea. LXg mi jer recimo bio okej ali puno vise holivudiziran u odnosu na strip. No, na DVD-u cu sigurno gledat.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 11:11   #3
ako ima veze s matrixom, ne hvala. zelim neki dobar film
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:12   #4
Quote:
glupinickname kaže:
Kolko sam vidil iz trailera, vizualno mi malo previse vuce na Matrix. Sto ne bi bio takav bed da jos nemaju Keanu Reevesa u glavnoj ulozi.

Nisam siguran dal cu to ici gledat u kino jer se plasim da ce zasrat jos jedan (navodno) jako dobar strip Alan Moorea. LXg mi jer recimo bio okej ali puno vise holivudiziran u odnosu na strip. No, na DVD-u cu sigurno gledat.

pa dobro jest znaru sto je to sve puno podsjeca na matrixa, al je dobra formula za navlacenje para, a i provjerena formula za dobar film.
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 15:27   #5
Pa ja sam na vise mjesta procitao da je film iznenadjujuce 'dobar', i svi su uglavnom to oznacili kao poslijedicu malih ocekivanja.
Nemam nista protiv da se i ja prijatno iznenadim.

Ja cu ici da gledam.

edit: eh da, niko nije spominjao neku slicnost sa matrixom...
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 19:08   #6
Quote:
valentina kaže:
ako ima veze s matrixom, ne hvala. zelim neki dobar film
ajde ajde i ti bi htjela jednom biti NEO! hrm hrm
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 19:09   #7
Quote:
Tyler kaže:
Pa ja sam na vise mjesta procitao da je film iznenadjujuce 'dobar'
pa neznam, ocjene na IMDB-u i nisu bash bajne! 4.9 od 10 kad sam zadnji put gledao!
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 20:22   #8
Quote:
Tyler kaže:
Pa ja sam na vise mjesta procitao da je film iznenadjujuce 'dobar', i svi su uglavnom to oznacili kao poslijedicu malih ocekivanja.
Nemam nista protiv da se i ja prijatno iznenadim.

Ja cu ici da gledam.

edit: eh da, niko nije spominjao neku slicnost sa matrixom...
mislio sam vishe na effekte, ni na sta drugo
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 20:22   #9
Quote:
C2V3N kaže:
pa neznam, ocjene na IMDB-u i nisu bash bajne! 4.9 od 10 kad sam zadnji put gledao!
Porasla mu ocjena na 6.5
Inače sumnjivi su mi svi ti filmovi u kojima glumi Reeves, rijetko kad taj čovjek ostvari dobru ulogu, u Matrixu je katastrofalan, dok mi je u Giftu bio odličan... vidjet čemo.
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 21:29   #10
heheh, zanimljivo meni je Reeves sasvim oke, jedan od simpaticnijih mainstream glumaca u Hollywoodu.
Ali sam rijetko koga sreo da dijeli moje misljenje. I u Matrixu mi je bio ok. Prvom dijelu, naravno. Raspad 2. i 3. dijela ni najmanje nije njegova krivica..
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 22:13   #11
Quote:
pepeljara kaže:
pa dobro jest znaru sto je to sve puno podsjeca na matrixa, al je dobra formula za navlacenje para, a i provjerena formula za dobar film.
Ja sam mislil da me podsjetio na Matrix cisto vizualno: sve nesto snimljeno kroz lagano zeleni filter a rulja je gulavnom obucena il u crno il u bijelo. A kaj se tice kvalitete, nemam blage kakva ce biti.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 22:31   #12
...ima i puno pseudoreligijske mambo-džambo spike, a redatelj je prethodno režirao spotove - i to od Britney Spears.

Dovoljna preporuka?
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 00:17   #13
bas sam ga ja pogledala prije 2tjedna.
film je ok a sad da je nesto posebno pa i nije bas
ocekivalas sam da ce bit puno bolji.
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 03:05   #14
mali spoiler... film je ustvari antipušačka kampanja
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 03:09   #15
Quote:
Tyler kaže:
heheh, zanimljivo meni je Reeves sasvim oke, jedan od simpaticnijih mainstream glumaca u Hollywoodu.
Ali sam rijetko koga sreo da dijeli moje misljenje. I u Matrixu mi je bio ok. Prvom dijelu, naravno. Raspad 2. i 3. dijela ni najmanje nije njegova krivica..
I ja mislim da je Keanu dobar glumac. Ima ono nesto.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 12:53   #16
Quote:
glupinickname kaže: Nisam siguran dal cu to ici gledat u kino jer se plasim da ce zasrat jos jedan (navodno) jako dobar strip Alan Moorea.
Pa tehnički to nije Mooreov strip. On je stvorio lik dok je pisao Čudovište iz Močvare, ali nikad nije pisao *baš* Helblazera u kojem je Constantine glavni lik.
Tak ak ti je žao Moorea to te ne bi trebalo spriječit u gledanju filma.

S druge strane Keanu u filmu umjesto da puši cigaretu zvače žvaku. <sigh>
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 16:34   #17
Talking

Pa odvikava se od pusenja.. jel reko covjek da film izmedju ostalog provodi i antipusacku kampanju
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 16:54   #18
"Lawrence, coming to the picture straight from the world of music videos, has—unlike the majority of his confreres—a sense of the story he’s attempting to tell and a good feel for the source materials. He shoots the film from a multitude of crazy angles, but generally manages to keep the plotline centered and right-side-up (that things become muddled in the third act is due more to the script than to his direction); and he succeeds in retaining the essence of the comic’s black humor, laying in a number of wonderful moments and set pieces. “God is a kid with an ant farm,” says Constantine, and then goes wafting off to claim his heavenly reward (a claim eventually thwarted) while giving Old Scratch the finger."
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 09:01   #19
Quote:
Tyler kaže:
Pa odvikava se od pusenja.. jel reko covjek da film izmedju ostalog provodi i antipusacku kampanju
garant marlboro nije htjeo da bude sponzor :P pa mu ovako vracaju...
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 15:48   #20
Quote:
Paranoid kaže:
Porasla mu ocjena na 6.5
Inače sumnjivi su mi svi ti filmovi u kojima glumi Reeves, rijetko kad taj čovjek ostvari dobru ulogu, u Matrixu je katastrofalan, dok mi je u Giftu bio odličan... vidjet čemo.
cudno, cini se da su fanovi uzeli stvar u svoje ruke i poceli spemat! Inace i u njemackoj je loshe primljen, jedino ga japanci vole! (a koji oni ne vole)

p.s. brijem da cu ga svejedno ic gledat u sinstar!
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.