Pogledaj jedan post
Old 22.11.2017., 13:42   #6284
Draga Alfabeto vidim neku ispriku u imboksu. Draga to se tako ne radi ako vec nekog javno napadneš onda se javno ispricas (vidim da jesi, ali sigurno je nesto opširno u imboksu). Mozda zelis da to bude privatno ali nema tog privatno kad je bilo javno. Osim ako ne želiš da to vide tvoje frendice.

Vec si mi se jednom ili dva puta ispricala za neki ''sneč'' u imboks kad smo imali aferu sa x maturanticama. Sto samo govori da pazis kako gradis svoju #reputaciju.




Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ahahahahaha, nije paleta nego dva bronzera i highlighter, lp!
Gori u svakom slucaju, imate ukusa i volite skupocu.



Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Opusti se. Ovo je forum.
Ne može da se opusti kad je dokazala da je previše labilna. Ja bih na njenom mjesto trazio ban od tjedan dva da se popravim. Mislim da joj treba malo offline moda na forumu.



Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
Na kraju zaista ispada da su fanice Lady Reductive najlabilnije i najproblematičnije. Mislio sam da neke forumašice to govore iz zajedljivosti, kivnosti ali za sada samo je jedna fanica (od poprilično velikog broja) normalna i draga. Shizzolina joj je ime. Gretchen ima svoje probleme, Softa se bavila prostitucijom, za Male se sve zna, a o ostalim fanicama i njihovim eskapadama svakog dana svjedočimo
Objasnio!

U naše vrijeme je postojao fejk meltdown, ovo danas nažalost sve pravi i to curke doslovno odlepe.




Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Sad se šališ jel tako
Što je prekrinđ zapravo mislim da i ne



Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Isuse kako mi se neda ici na poso tako lijep dan najradje bi hodala po gradu po ducanima negdje sjela u kafanu ma jooj sto cuda...a ja moram trunut na poslu
Uzmi bolovanje



Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Ja gotov sa poslom oko 10.. idem sad malo prileć dok me ne zovu za ručak
Šef naš

KillsXO is offline