Pogledaj jedan post
Old 23.03.2016., 06:40   #1
Strah me da ću umrijeti, a da se nikad nisam poljubio s curom

Za mjesec dana mi je 20 rođendan i kao šta naslov kaže nikad se nisam poljubio razlog tome je što sam jako ružan i sramežljiv moji problemi su počeli u 3.razredu oš kad sam promijenio školu i nažalost ti problemi mi utječu na 99 posto stvari u životu i oni se ni ni najmanje popravi ni do dan danas ali da prijeđem na stvar nikad u životu nisam ni prišao nekoj curi mislim da prije imao hrabrosti napraviti samoubojstvo nego to kad sam prije par godina kad sam razmišljao o ovome nije mi to baš previše smetalo ali ove zadnje dvije godine otkad sam postao punoljetan jako sam tužan zbog toga kad god se sjetim toga nemogu to satima izbit iz glave i padam u depresiju i ako se to još dugo vremena nastavi mislim da to neču moć podnijet jer mi već sad to lagano na psihu udara budući da sve više razmišljam o tome i stvarno bi volio imati sex više od ičega osobno mislim da više volio imat curu na jedan dan nego da dobijem na lotu i sad me zanimaju iskustva nekoga ko je bio u otprilike sličnoj situaciji i da je riješio ovakav problem znači taj sami početak ne ovo poslje kad je već imao iskutsva i molim one koji su zgodni i ovakve stvari im idu od ruke da ovo ne komentiraju jer mi to neče ništa pomoć i molim bez savjeta o prostitutkama jer to ne dolazi u obzir nakon toga bi se osječo još 100 puta gore oprostite što je post malo dugačak opisao sam najbolje što sam mogao mislim da je sve jasno
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom