Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2012., 11:12   #1
Sta je ispravnije ovdje?(preko vikenda nedostupan)

Pisala sam vec o ovom momku,uglavnom poslije svega on se meni ponovo prvi javio i cujemo se svaki dan(preko maila jer ne zivimo blizu),ali je nesto jako cudno.On se uvijek pred vikend pozdravi i onda se ne javlja do ponedjeljka :-) "provedi se i budi pametna ,lijep vikend ti zelim"...i ja njemu odgovorim na to i namjerno dodam pitanje ,ali on jos nije odgovorio(a u ponedjeljak ce odgovoriti 99%).Prvi put se susrecem s ovim,i ni on nije bio takav uvijek...dakle sta ja da radim? znam da ovo ne trebam tolerisat,moje pitanje je vise...koja reakcija je najbolja? da ga otvoreno pitam,da ja njemu sljedeci put kazem "pazi se i zelim ti super sedmicu"(kao sto je jedna prijateljica predlozila ) ili da kroz salu pitam za to nebi li saznala o cemu se radi? znam i to da je za kompjuterom preko vikenda,vidjam ga online,tako da otpada mogucnost da je jednostavno prezauzet
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 11:31   #2
Ok ne dopisuje se s tobom preko vikenda. Šta ti misliš da on okolo šara prek vikenda? Pa ne bi to napiso, to je pre očito, znao bi da ćeš to zaključiti. On shvaća da ti shvaćaš da se on ne javlja prek vikenda i zato da ne bude sumnjim javio bi se prek vikenda, ali to ne čini, znači da ne šara okolo.
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 11:40   #3
Znam ja sve to ali meni je cudno i pomalo uvrijedilvo to,kao eto vikend je slobodan sam cao mala ..zasto mi se onda uopste javlja ikako? zato je moje pitanje,sta ja treba da uradim ovdje? kako da mu kazem,sta da mu kazem?
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 11:49   #4
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
..zasto mi se onda uopste javlja ikako?
Dobro pušiš.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 11:50   #5
Mislim, da sigurno ima jos koju curu ili simpatiju, pa je radi toga nedostupan preko vikenda. Jer vikende posvečuje onda toj drugoj osobi,a tebe mota samo preko tjedna.
Hefes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 11:52   #6
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
zato je moje pitanje,sta ja treba da uradim ovdje?
saznaj od njega zašto se ne javlja vikendom
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 11:58   #7
Quote:
Hefes kaže: Pogledaj post
Mislim, da sigurno ima jos koju curu ili simpatiju, pa je radi toga nedostupan preko vikenda. Jer vikende posvečuje onda toj drugoj osobi,a tebe mota samo preko tjedna.
I ja mislim to,mi nismo u vezi jos uvijek,,samo se cujemo,pa nemam pravo ni zaliti se na to.

Ali imam pravo zaliti se na to ignorisanje vikendom,,dajte prijedlog sta da mu kazem a da ne zvuci ocajno,uvrijedjeno itd
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:04   #8
Quote:
Hefes kaže: Pogledaj post
Mislim, da sigurno ima jos koju curu ili simpatiju, pa je radi toga nedostupan preko vikenda. Jer vikende posvečuje onda toj drugoj osobi,a tebe mota samo preko tjedna.
kaj s tom osobom se viđa samo prek vikenda? Možda se s njom viđa i prek radnih dana, a tad se javlja... Rekla je da je online vikendom, može se javiti tad njoj, to ne oduzima puno vremena.
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:06   #9
Quote:
Crveni kaže: Pogledaj post
kaj s tom osobom se viđa samo prek vikenda? Možda se s njom viđa i prek radnih dana, a tad se javlja... Rekla je da je online vikendom, može se javiti tad njoj, to ne oduzima puno vremena.
Bas tako,eto jutros je bio online..vidim komentirao neciju sliku.A meni nije htio odgovoriti..to ce uciniti u ponedjeljak


Mozda nekome zvuci glupo ali mene ovo skroz zbuni,sta on hoce,kakvu igru igra?
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:12   #10
radni tjedan = komp na poslu
vikend = komp doma
zaključak: doma mu netko puše za vratom Žena? Djeca?
U vezi niste... dakle - "sportski" se druži s posla i glanca si ego... a vikendom - ima OBAVEZE koje bi mu vjerojatno oči iskopale..
Meni to - tako zvuči. Pogotovo ako se tog pravila drži ČVRSTO i baš NIKAD ne mrdne ni malim prstom da odgovori na nešto vikendom... "opasnost" je iza leđa...
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:14   #11
Kakav kralj
Pa valjda mu nisi po rasporedu.
Čekaj svoj red.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:19   #12
Quote:
daru kaže: Pogledaj post
radni tjedan = komp na poslu
vikend = komp doma
zaključak: doma mu netko puše za vratom Žena? Djeca?
U vezi niste... dakle - "sportski" se druži s posla i glanca si ego... a vikendom - ima OBAVEZE koje bi mu vjerojatno oči iskopale..
Meni to - tako zvuči. Pogotovo ako se tog pravila drži ČVRSTO i baš NIKAD ne mrdne ni malim prstom da odgovori na nešto vikendom... "opasnost" je iza leđa...
I ok,sta ja njemu da kazem sad..to me najvise zanima
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:21   #13
možeš ga otepst (što bi trebala) ili ga možeš natrag zavlačit, milo za drago

zašto si uopće s njim (ne on s tobom - tvoji razlozi), ako smijem pitati?

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:23   #14
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
I ja mislim to,mi nismo u vezi jos uvijek,,samo se cujemo,pa nemam pravo ni zaliti se na to.

Ali imam pravo zaliti se na to ignorisanje vikendom,,dajte prijedlog sta da mu kazem a da ne zvuci ocajno,uvrijedjeno itd


S obzirom na boldano, čak bih rekla da to žaljenje i nema nekog smisla. Ukoliko niste definirali što želite i u kakvom odnosu želite biti, njegovo ponašanje mogu shvatiti. S druge strane, ako "idete polako" pa ćete vidjeti putem šta i kako a cjelokupna situacija se kreće u smjeru veze, razgovarajte. To ste već davno trebali učiniti da bi svaka strana znala što očekivati od one druge. Izostanak komunikacije u pravilu rezultira nesporazumima. Ako se pak ni oni ne rješavaju, problem postaje sve veći a sve je startalo sa nečim banalnijim.
__________________
"You may delay, but time will not."
Cadence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:25   #15
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
I ok,sta ja njemu da kazem sad..to me najvise zanima
a čuj... sve ovisi - šta HOĆEŠ od njega sad?
"hej stari, oš se ženit za mene?" pa ako odgovori - DA, znači da sam totalno u krivu
Iz ovog vidim - da se vi ČUJETE. Redovito. A šta drugo vidim? Da li se čujete "eh lijep dan danas" pa mu je ugodno pročavrljat s tobom... da li se čujete "što imaš obučeno na sebi?" pa ... khm... da li se čujete - "kako si ti divna i krasna ja bi se ženio sutra za tebe, ali - čujemo se u ponedjeljak, subotom ne mogu" ... da li ... da li...da li... postoji 500 vrsta odnosa - i shodno tome - toliko REAKCIJA ... Ako s njegove strane nema "pustih obećanja", nego ugodno čavrljanje - onda - nema se zašto ni opravdavati što "nestane vikendom".
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:31   #16
Quote:
Crveni kaže: Pogledaj post
kaj s tom osobom se viđa samo prek vikenda? Možda se s njom viđa i prek radnih dana, a tad se javlja... Rekla je da je online vikendom, može se javiti tad njoj, to ne oduzima puno vremena.
Ne oduzima mu puno vremena. Ali sigurno ima gust raspored
Mi mozemo samo probati pogoditi, zašto se dečko javlja samo preko tjedna.
Mozda ima još koju vezu na daljinu,pa mu oduzima vremena. Mozda se logira na fb preko mobitela, pa radi toga pokaže da je online.
Lik je muljator ima listu i razrađenu taktiku koju sigurno koristi kod svih žena.
Najbolje da ga direktno pitaš ili što prije zaboraviš, te nadješ muškarca koji ne mulja. Što je možda danas mission impossible.
Hefes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:32   #17
Quote:
daru kaže: Pogledaj post
a čuj... sve ovisi - šta HOĆEŠ od njega sad?
"hej stari, oš se ženit za mene?" pa ako odgovori - DA, znači da sam totalno u krivu
Iz ovog vidim - da se vi ČUJETE. Redovito. A šta drugo vidim? Da li se čujete "eh lijep dan danas" pa mu je ugodno pročavrljat s tobom... da li se čujete "što imaš obučeno na sebi?" pa ... khm... da li se čujete - "kako si ti divna i krasna ja bi se ženio sutra za tebe, ali - čujemo se u ponedjeljak, subotom ne mogu" ... da li ... da li...da li... postoji 500 vrsta odnosa - i shodno tome - toliko REAKCIJA ... Ako s njegove strane nema "pustih obećanja", nego ugodno čavrljanje - onda - nema se zašto ni opravdavati što "nestane vikendom".


Uhh ovo me bas pogadja da bas tako,samo obicno,sto bi rekli,cavrlanje,nista bitno uopste ne pricamo.I ja sam par puta nestajala,prestala mu se javljati..ali on se svaki put ponovo javi,,sto je cudno za jedan obicni nebitni "chat" koji iz dana u dan isto tece.Uglavnom,sad bi najvise voljela da znam zasto je takav

S jedne strane djeluje nezainteresovan,javlja se eto zbog dosade,a s druge strane zainteresovan jer i kad mu prestanem odgovarati on se javi,,,potrudi se da sazna kad mi je rodjendan da bi mi cestitao itd..sve to mene zbuni,ne znam na cemu sam s njim
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:38   #18
Quote:
daru kaže: Pogledaj post
radni tjedan = komp na poslu
vikend = komp doma
zaključak: doma mu netko puše za vratom Žena? Djeca?
U vezi niste... dakle - "sportski" se druži s posla i glanca si ego... a vikendom - ima OBAVEZE koje bi mu vjerojatno oči iskopale..
Meni to - tako zvuči. Pogotovo ako se tog pravila drži ČVRSTO i baš NIKAD ne mrdne ni malim prstom da odgovori na nešto vikendom... "opasnost" je iza leđa...
uvijek ga pogodiš
plavusica99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:41   #19
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Uhh ovo me bas pogadja da bas tako,samo obicno,sto bi rekli,cavrlanje,nista bitno uopste ne pricamo.I ja sam par puta nestajala,prestala mu se javljati..ali on se svaki put ponovo javi,,sto je cudno za jedan obicni nebitni "chat" koji iz dana u dan isto tece.Uglavnom,sad bi najvise voljela da znam zasto je takav

S jedne strane djeluje nezainteresovan,javlja se eto zbog dosade,a s druge strane zainteresovan jer i kad mu prestanem odgovarati on se javi,,,potrudi se da sazna kad mi je rodjendan da bi mi cestitao itd..sve to mene zbuni,ne znam na cemu sam s njim
Postoje ljudi koji jednostavno ne gledaju "priliku" u svakom čavrljanju... i oni koji - da . U koju grupu on spada - teško je reć. Ali.. postoji mogućnost iz ovog što pišeš - da si mu draga kao osoba, ugodno mu je popričati...blablabla... ali baš i NE MISLI dalje od toga. Imam ja 100 frendova muških s kojima mi je lijepo čavrljati, čestitat im rođendan, cerit se... ali - jednostavno to je TO.
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 12:53   #20
Evo ovo sam sastavila,kako djeluje, sta da dodam,ili oduzmem:


Pomalo mi cudno pa moram pitati,jel ti imas neki princip koji slijedis po kojem se ne javljas preko vikenda? uci na fb vidjeti poruku i ignorisati je zato sto je vikend je bas cudno,sta je u pitanju? ne kazem da mi smeta imas pravo da radis kako hoces,ustvari da se ti samo ne javljas preko vikenda bilo bi ok ,ali ti se cak pozdravljas i ako udjes na fb opet neces da odgovoris-zato sto je vikend lol.Zasto?
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger