Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 10:53   #141
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Vidjeti cemo i tko ce donjeti veci prinos, DGB ili BTC. Bude li to DGB hoces li i na Bitcoin temi svima reci 'jesam vam rekao' kao sto se nadas uciniti ovdje?

Ne kuzim sta forsiras neki deseti coin na temi o Rippleu, umjesto da otvoris zasebnu temu za taj coin, ili pises o njemu na Altovima.

Btw. kupiti cu DGB, pa ti zahvalim ako se pokaze kao dobar ubod.
Nastojim vam pomoći da budete što realniji oko targeta. Nebulozna očkivanja nikad nikome nisu pomogla.

Takvu grešku sam ja napravio kad nisam prodao sav STRAT kad je došao na 300-400.000 satoshija. Eno ga sad na 95.000. Jest da sam odlično zaradio, ali valjda ti je jasno o čemu govorim.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:55   #142
Quote:
whiteDuck kaže: Pogledaj post
Decentraliziraniji...
ma da...18 puta kvalitetniji community...previse je ovo piskaranja i grcenja da uvjere ljude da xrp token ima bilo kakve veze sa tehnologijom koji nude bankama...ali tko voli nek izvoli...

Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
To su računi burzi
logika...ali znamo vec da je ponekad nedostaje kad se razmislja iskljucivo djepom
testing is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:15   #143
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post

Zato i kažem puno bolja vam je varijanta kupovina DGBa na 4 centa. To može x10 ko ništa.......XRP ne može.
Mozda je XRP relativno skup, ali po ovoj logici onda ne treba kupovati ni BTC, ETH...itd. Tesko da ce u ovoj godini BTC na 100000$, odnosno ETH na 10000$.
Dejansss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:03   #144
Quote:
Dejansss kaže: Pogledaj post
Mozda je XRP relativno skup, ali po ovoj logici onda ne treba kupovati ni BTC, ETH...itd. Tesko da ce u ovoj godini BTC na 100000$, odnosno ETH na 10000$.
Pa jel ti možda vidiš da ja sad kupujem BTC, ETH ili XRP???

Bog zna kad će iz minusa svi oni koji su kupovali ta tri coina na ATH.
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:15   #145
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Pa jel ti možda vidiš da ja sad kupujem BTC, ETH ili XRP???

Bog zna kad će iz minusa svi oni koji su kupovali ta tri coina na ATH.
U pravu si, nisam tako razmisljao...
Dejansss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 13:54   #146
https://www.rt.com/business/418736-r...-bitcoin-zero/

kreten...
testing is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:11   #147
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
"In time most digital currencies will be worthless, according to the head of the centralized cryptocurrency ripple, Brad Garlinghouse."

teško da se ripple može uopće nazvat kriptovalutom, ali super da su napisali da je centračiziran.

lik je lijepo pljunio sam sebi u usta. ripple definitivno ima šanse završit na nuli
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:13   #148
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
"In time most digital currencies will be worthless, according to the head of the centralized cryptocurrency ripple, Brad Garlinghouse."

teško da se ripple može uopće nazvat kriptovalutom, ali super da su napisali da je centračiziran.

lik je lijepo pljunio sam sebi u usta. ripple definitivno ima šanse završit na nuli
al njega je bas briga, svoje je prodao, ima jos u escrowu da mu dolazi...dosao je na listu najbogatijih...moze sad pricat sto god hoce.
testing is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:05   #149
http://bitcoinist.com/ripple-signs-m...-central-bank/

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:49   #150
Bravo!!!
RippleManijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:59   #151
Sa fb grupe "Kripto investiranje", jasno i glasno:

1. Ripple je jedina deklarirana CENTRALIZIRANA kriptovaluta koju u opticaj pusta centralna "banka" i nitko drugi. Znaci ljudi (citaj: banke) koji stoje iza Ripple-a ga bez problema mogu jos stancati i pustati u opticaj. To sta je trenutno "zakljucano" je po mojoj skromnoj procjeni samo mazanje ociju naivnom narodu jer znamo svi sto su banke i tko stoji iza njih. Kriptovalute odnosno bitcoin nastale su upravo zato da mozete do novca bez *ebenih banaka!

2. Cijena je nerealna jer je u opticaju 39 milijardi coina. Sami izracunajte hoce li kad se pusti 100 milijardi biti ista cijena, logicno je da ce biti manja. Ovo je samo napumpano od strane *ebenih banaka koje BRUTALNO i MASNO zaradjuju i svoju zaradu prelijevaju u druge mainstream kriptovalute kako bi drzale sto vise postotka i tako manipulirale cijenom i trzistem!

3. Mnogi pisu kao pare su pare pa ulaze u ripple, zarade x2, x3 ili x5 nebitno ALI vi ne razumijete jednu *ebenu stvar.
Kad vi ulazite u neku kriptovalutu to znaci da je podrzavate i to znaci da spadate u njen community odnosno Consensus. Znaci ovako ako vi udjete, slazete se da on dodje 3$ i udju jos Marko, Ivan, Pero i jos 50 drugih kojima ste to prenjeli community raste!!!!

Zar vi zelite da ripple zajednica raste? Stvarno? Zelite da crypto ode pod banke i da imamo centralizirani bankarski sustav? Da li ste svjesni da ih tom "brzom zaradom u pumpi" samo gurate naprijed?

Ja zelim da krepa, zelim da crkne ta nakaradna tvorevina koju su banke proizvele. Moze skocit na 100$ ne slazem se i necu sigurno podrzavati neku valutu koja sve druge vodi u propast. I to vam je ziva istina. Ima 50 drugih decentraliziranig valuta sta skacu x3, x5 pa i vise sa 10 puta boljom tehnologijom i iza kojih banke ne stoje. Pamet u glavu i 2 put razmislite u sta ulazete jer zazivi li taj ripple ode sve sta se gradilo godinama u 3 lepe...
TheBigLebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:11   #152
Pa nece valjda jedan kriplić sve unistiti???!!!

Umri kriplić!!!



Pravo sam ljut sada na kriplića!

RippleManijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:03   #153
Moj frend nevoli kompijutore al je cuo za bitkoin

Za kripple niktko nije cuo tko nije u ovom

To znaci da je bitcoin bolji od ripple
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:30   #154
Ripple Looks Unstoppable – Both xCurrent and xRapid Lures Financial Sector

https://cryptocurrencynews.com/rippl...urrent-xrapid/
Crypto pocetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:38   #155
Pre jaki su mi ovi padobranci. Kao neke papige ponavljaju jedno te isto🤣

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:40   #156
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Pre jaki su mi ovi padobranci. Kao neke papige ponavljaju jedno te isto🤣

Sent from my MI 6 using Tapatalk
mislis ko ovaj ripple shill sa jednim te istim tekstom vec 2 tjedna

nesto slabo ripple prati btc i ltc, ccc

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:47   #157
Quote:
Crypto pocetnik kaže: Pogledaj post
Ripple Looks Unstoppable – Both xCurrent and xRapid Lures Financial Sector

https://cryptocurrencynews.com/rippl...urrent-xrapid/
Eto, bankarsko smeće, sad je valjda svima jasno
TheBigLebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:51   #158
Za Ripple će bit prekasno onog dana kad ne bude više ovih FUD-era. Kad jebeno svi hejteri počinju kupovat Ripple, to je znak da treba počet prodavat.
Do onda, braćo moja, uživajte u ovom slalomu prema vrhu
whiteDuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:52   #159
Quote:
TheBigLebowski kaže: Pogledaj post
Eto, bankarsko smeće, sad je valjda svima jasno
Je svima je jasno

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:57   #160
Quote:
whiteDuck kaže: Pogledaj post
Za Ripple će bit prekasno onog dana kad ne bude više ovih FUD-era. Kad jebeno svi hejteri počinju kupovat Ripple, to je znak da treba počet prodavat.
Do onda, braćo moja, uživajte u ovom slalomu prema vrhu
xrp i eth najsporiji u slalomu...nece izborit ni drugu voznju...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.