Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Pogledaj rezultate ankete: Šta je u sadašnje doba bolje biti muško ili je bolje biti žensko ?
Društveno je bolje biti muško 4 44.44%
Društveno je bolje biti žensko 6 66.67%
Biološki je bolje biti muško 4 44.44%
Biološki je bolje biti žensko 4 44.44%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 9. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2021., 08:40   #1
Šta je bolje biti muško ili žensko ?

Dakle već više od 20 godina ženske po svuda masovno eksponiraju svoj spol , dok muški masovno po svuda skrivaju svoj spol

Da li to znači da se medicina razvila više za uterus i ovarie nego za arterije testisa , pa da se zbog toga ženske smatraju po svom spolu vrjednije od muških i se tako masovno ženske razgoličaju dok se muški masovno skrivaju ? Čak i na plažama su masovno muški u širokim hlačicama dok su istovremeno ženske na plažama u gačama Je li ta pretjerana razlika spolne emancipacije samo jednog spola stvorila biološke reakcije porasta bolesti i drugih katastrofa ?

Da li se muški stvarno srame svog spola pa ga zbog toga skrivaju ili im je to društveno nametnuto ?

Dali biološka reakcija bude i dalje stvarala pandemije sve dok i muški ne dobiju jednaka prava spolne emancipacije koju ženske imaju u večini zemalja ?

Je li tu situaciju mogu ljudi popraviti ili bude došlo do biološke reakcije univerzuma ( što se čini da je več počelo ) ?

Koko prognozirate globalnou situaciju s pandemijom več početakom 2022. godine je li virus bude mutirao ?

Pitanja zbog koji sam otvorio tu temu

Zanimame kao alternativni astrolog kako se razvija globalna situacija i kakva je budučnost ljudskog roda

Dakle paralelno s time globalna kriza se povečavala , te kulminirala prije dvije godine s pandemijama .

U anketi stavljam da možete izabrati više opcija pošto postoje i društveni utjecaji i biološki utjecaji koji se astrološki povezani pošto ozbiljna astrologija smatra da su mikro i makro kozmos povezani
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2021., 12:09   #2
Žene su privilegirane u svemu, društveno i biološki.
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2021., 21:24   #3
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Žene su privilegirane u svemu, društveno i biološki.

Kao alternativni astrolog normalno da želim da prevlada kolektivna inteligencija i da se zaobiđu eventualne katastrofe , ali brine me globalne napetosti koje se povečavaju nezadovoljstvom mase ljudi , a ja sam kao astrolog nemočan jer je moje mišljenje bezvrijedno pošto se astrologija smatra pseudoznanosti
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2021., 22:51   #4
Ak bu sranja napravili bumo velike pračke od tajica i piči po gamadi
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2021., 15:25   #5
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Ak bu sranja napravili bumo velike pračke od tajica i piči po gamadi
Mišliš da bi mogle biti revolucije ? Ne znam , ali kritična masa je prisutna .

Baš sam promatrao ljude u gradu i primjerio sam da je puno samouvjerenih ženskih slično kako su bile 2019. g. u to godišnje doba priije pojave pandemije , što bi takva kolektivna ženska samouvjerenost ( bar tu gdje sam promatrao ) moglo značiti da su masovno uvjerene da je povijest stala . a astološki to znači da se povečava šansa mutacije virusa , međutim svakako da se astrologija smatra pseudoznanosti ,
ali i neovisno o astrologiji ima članaka https://hr.n1info.com/svijet/imunolo...nu-na-cjepivo/ ipak aspekat koji može mutirati virus je več u prvom mjesecu 2022. g. , ali evo ipak se više ne skrivaju vijesti o situaciji muških link https://hr.n1info.com/vijesti/muskar...m-obrazovanju/ možda zbog čega su koliko ženskih tako samouvjerene , dakle teđško je dati prognozu , ali jasni je da napetosti i kritična masa raste
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2021., 15:31   #6
Koja kritična masa?
__________________
Doći ću ti u snovima...
Kvins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2021., 18:09   #7
Quote:
Kvins kaže: Pogledaj post
Koja kritična masa?
Crackpota.
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2021., 18:54   #8
Quote:
Kvins kaže: Pogledaj post
Koja kritična masa?
slušaj vijesti ..
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2021., 18:57   #9
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Crackpota.
Aj Garojko napiši neku tvoju znanstvenu globalnu prognozu da vidimo koliko posto se bude realizirala

Je si li glasao ?
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.