Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2022., 10:36   #21
Uff, mislim da je Lukši sinoć krenula suza na oko kad je Dinamo prošao (i još onako).

"20ak milijuna eura su ovim dobili, a da nas bar malo pos***em srića i dobijemo bar 3 milijuna..."

Evo mog razmišljanja kako ćemo vrlo jednostavno proći:

Danas iznajmimo Čačića na 3 sata od 21 do 24, stavimo ga da vodi utakmicu, i biće svejedno kojih 11 će izvesti na teren. Falit će sa svim izmjenama, Villareal će nam pogodit 10 stativa i falit 2 penala, a mi ćemo proći dalje


E da, stvarno nam je grupa kad smo izvukli Vitoriju bila jaka, Young Boys i Anderlecht igraju međusobno za ulazak u KL
kratkius is offline  
Old 25.08.2022., 10:38   #22
Quote:
kratkius kaže: Pogledaj post

E da, stvarno nam je grupa kad smo izvukli Vitoriju bila jaka, Young Boys i Anderlecht igraju međusobno za ulazak u KL
Realno i YB i Anderlecht bi bili tesko prolazni (35-65?), ali ne i gotovo nemoguce prolazni ko Vilarreal (5-95%)...
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 25.08.2022., 10:53   #23
Teško će biti, ako se izvuče remi, i to je pohvala.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 25.08.2022., 11:17   #24
Hajduk ima šanse za prolazak. To govori i činjenica da, ako maknemo imena klubova, jako puno slučajeva je bilo da klub na čiju je pobjedu 1,6 koef izgubi u hendikepu..

Ne treba se prepasti i baš svi moraju poginut danas.
leemoona?DA! is offline  
Old 25.08.2022., 11:19   #25
Takvih mutavih parova ima da nije ni smiješno,a Hajduk izvuče baš uvjerljivo najjačeg sudionika kvalifikacija.Baš šteta,al treba u glavu pa kaj bude.Ionako svi očekuju poraz pa vas boli jaje
Indigo83 is offline  
Old 25.08.2022., 11:23   #26
Kako kažu floskulari : "Treba poginuti na terenu pa što bude". Eto, samo hrabro i bez straha (i bez previše grešaka )
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is offline  
Old 25.08.2022., 12:27   #27
Quote:
Aubrigo kaže: Pogledaj post
Realno i YB i Anderlecht bi bili tesko prolazni (35-65?), ali ne i gotovo nemoguce prolazni ko Vilarreal (5-95%)...
s Anderelchtom i YB bi opet došao na isto, na ispadanje, samo šta bi ima iluziju prolaska. ovako je ta iluzija u startu stavljena sastrane i imaš ružnu realnost.
Aciha is offline  
Old 25.08.2022., 12:41   #28
Quote:
Aciha kaže: Pogledaj post
s Anderelchtom i YB bi opet došao na isto, na ispadanje, samo šta bi ima iluziju prolaska. ovako je ta iluzija u startu stavljena sastrane i imaš ružnu realnost.
Ne mora znaciti, mogu zamisliti Anderlecht 1-2 vani i 3-1 doma na Poljudu, Vilarreal trostruko teze i da je bilo 3-4 tamo (ona Melnjakova glava, odnosno korner, vidio sam je u golu)
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 25.08.2022., 12:42   #29
Svi znaju da ce bit skoro pa nemoguce proci ove vanzemaljce.
Ljudi su u mjesec dana dobili po redu: PSV Eindhovena - Dortmunda - Inter Milana - Atletico Madrida (zadnja tri u hendikepu i to na gostovanju xD)

Sretno Hajduce, samo hrabro i samo jako, nema veze kakav rezultat bude veceras, ostavite srce na terenu!!!
Rosecross is offline  
Old 25.08.2022., 12:44   #30
Nisu vanzemaljci, ali su u jako dobroj formi, zabit će sigurno i da ih Hajduk dobije 2 ili 3 razlike to bi baš se trebalo puno toga poklopiti. Šteta je što za tu C ligu igraju protiv realno najjače ekipe u ždrijebu koja je do prije koji mjesec igrala polufinale LP i skoro prošla.
Grupa Queen is offline  
Old 25.08.2022., 12:53   #31
Ovaj i ovakav Villareal bi bio jedan od najužih kandidata za osvajanje ovogodišnje LP...
__________________
https://postimg.cc/8jns4zgn
STruka iSTok is offline  
Old 25.08.2022., 12:53   #32
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Nisu vanzemaljci, ali su u jako dobroj formi, zabit će sigurno i da ih Hajduk dobije 2 ili 3 razlike to bi baš se trebalo puno toga poklopiti. Šteta je što za tu C ligu igraju protiv realno najjače ekipe u ždrijebu koja je do prije koji mjesec igrala polufinale LP i skoro prošla.
Realno, Vilarreal je apsolutni favorit za osvajanje KL-a, tu su od jacih jos Slavia Prag, West Ham, Nica, Fiorentina, Köln po onome kaj sam videl... Pobijediti Vilarreal danas bi bilo ko osvojiti KL unapred
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 25.08.2022., 12:58   #33
Meni je najvise zao da Hajduk nije izvukao bilo kog drugog u 4. pretkolu od onih u bubnju. Sa drugim ekipama bi donekle mogli vidjeti realnu snagu Hajduka u europskim okvirima.

Ovo danas se normalno moze proc ako se poklopi sunce sa marsom. Dogadjale su se takve stvari. Ali neovisno o rezultatu, sve i da Hajduk prodje s 3:0 poslije produzetaka, to opet ne bi bio realan odnos snaga. Mada, tad bi doduse stvarno bilo interesantno vidjeti Hajduk u skupinama KL gdje bas nijedan protivnik nije neprelazan i nepobjediv, osobito jer bi i oni najjaci na papiru igrali sa B sastavom.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 25.08.2022., 12:59   #34
Quote:
STruka iSTok kaže: Pogledaj post
Ovaj i ovakav Villareal bi bio jedan od najužih kandidata za osvajanje ovogodišnje LP...
Dobri su, ali nema potrebe za pretjerivanjem
Axl rose is offline  
Old 25.08.2022., 13:00   #35
Quote:
Aubrigo kaže: Pogledaj post
Realno, Vilarreal je apsolutni favorit za osvajanje KL-a, tu su od jacih jos Slavia Prag, West Ham, Nica, Fiorentina, Köln po onome kaj sam videl... Pobijediti Vilarreal danas bi bilo ko osvojiti KL unapred
To sto je Slavia Prag medju favoritima, a pred ispadanjem su, dovoljno govori.

Villarreal je bas daleko najjaci. Vjerojatno ce odraditi cijelu KL sa onih 9 igraca iz drugog sastava kao sa Hajdukom i svejedno se prosetati do finala.

West Ham ocekujem da ce ispasti jako rano. Fiorentina takodjer.
Jedino Koln bi ovo mogao jako ozbiljno shvatiti.

Uglavnom steta. Kad udjes u skupinu, prakticki si nadomak ozbiljnog rezultata i cak dosta solidne love. Cak i kad odigras bezveze kao Partizan prosle godine.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 25.08.2022., 13:01   #36
Možebitno izbacivanje ovakvog Villareala za mene bi bilo jedno od najvećih iznenađenja u povijesti eurokupova...jesu manji i lošiji izbacivali veće i bolje klubove,ali nikad ovako jakog koji je em u jebačkoj formi em koji ima za cilj osvojit ovu KL...zato ja jednostavno, realno gledajuć, nemam ni 0,0001 posto nade da tu mi možemo išta napravit....a ako se, to čudo daj Bože dogodi, to ću prepisat intervencijom onostranog
__________________
https://postimg.cc/8jns4zgn
STruka iSTok is offline  
Old 25.08.2022., 13:04   #37
Quote:
STruka iSTok kaže: Pogledaj post
Ovaj i ovakav Villareal bi bio jedan od najužih kandidata za osvajanje ovogodišnje LP...
Moguće, ali bi za to morao žrtvovati domaću ligu i opet se upada u spiralu

To je razlika između Madrida i Villareala, gdje jedni za domaću ligu imaju puno veće resurse, mrežu dugova i usluga, te po potrebi poštenije suđenje

Oni ne mogu imati takav kontinuitet i s vremena na vrijeme može ih se uhvatiti u nekoj pukotini i izbaciti

Iako u ovom trenutku i okolnostima ne izgleda da je to ta pukotina

Ali za nas bi takav prolaz bio monumentalan i treba pokušavati do zadnje sekunde dok postoje izgledi
nautautor is offline  
Old 25.08.2022., 13:08   #38
Quote:
Aubrigo kaže: Pogledaj post
Realno, Vilarreal je apsolutni favorit za osvajanje KL-a, tu su od jacih jos Slavia Prag, West Ham, Nica, Fiorentina, Köln po onome kaj sam videl... Pobijediti Vilarreal danas bi bilo ko osvojiti KL unapred
ako se ne varan slavia, nica i koln moraju danas lovit minuse u porazima iz prvih utakmica.

reko bih kako od ovih favorita najozbiljnije ovo natjecanje svaca villareal. i njihov trener.
vlaški is offline  
Old 25.08.2022., 13:08   #39
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
To sto je Slavia Prag medju favoritima, a pred ispadanjem su, dovoljno govori.

Villarreal je bas daleko najjaci. Vjerojatno ce odraditi cijelu KL sa onih 9 igraca iz drugog sastava kao sa Hajdukom i svejedno se prosetati do finala.

West Ham ocekujem da ce ispasti jako rano. Fiorentina takodjer.
Jedino Koln bi ovo mogao jako ozbiljno shvatiti.

Uglavnom steta. Kad udjes u skupinu, prakticki si nadomak ozbiljnog rezultata i cak dosta solidne love. Cak i kad odigras bezveze kao Partizan prosle godine.
Vis, ja gledam totalno opozitno, ne bih se cudio da se Köln posklizne na Madjarima danas, a Slaviju vidim ne samo unutra (makar su izgubili doma), vec i jako visoko.
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Old 25.08.2022., 13:13   #40
Quote:
STruka iSTok kaže: Pogledaj post
Možebitno izbacivanje ovakvog Villareala za mene bi bilo jedno od najvećih iznenađenja u povijesti eurokupova...jesu manji i lošiji izbacivali veće i bolje klubove,ali nikad ovako jakog koji je em u jebačkoj formi em koji ima za cilj osvojit ovu KL...zato ja jednostavno, realno gledajuć, nemam ni 0,0001 posto nade da tu mi možemo išta napravit....a ako se, to čudo daj Bože dogodi, to ću prepisat intervencijom onostranog
Ne bi bilo tako zvučno da bi se progašavalo jednim od najvećih čuda u povijesti eurokupova, ali ako gledamo samo naše klubove onda svakako jedan od najvećih pothvata. U rangu Dinama i Tottenhama, čak je i prednost favorita bila ista.
Grupa Queen is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.