Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2012., 13:28   #1
Lyoness cashback

Znate li što o ovom? Neki dan mi je jedan prijatelj došao s tom idejom, da se uključimo u to. Nemam baš previše informacija, pa se nadam da netko od vas možda zna.
dado#7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 13:26   #2
nema odgovora, pa ja napisati,jer sad kad sam se učlanija imam dosta informacija, tako da ako nekog zanima mogu objasniti. dakle, ja sam odlučija pokušati to raditi, i za sada je ok. tek sam počea, tako da je to kao i svaki sličan takav posa,nisam već bogat. jedino što znam je to da nije prevara pošto sam proba ići u dućan s tom karticom. pa ako nekog zanima, mogu pojasniti, jer se da zaraditi na ovome, ili za džeparac ili dosta više, ovisi o radu
dado#7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 15:59   #3
To je jedna prokleta piramida i ne znam kak se ljudi u 21. stoljeću još daju nagovoriti na nešto takvo. Od mog brata frend je popušio 15.000 kn na tome. Trebalo bi takve sheme zakonom zabraniti.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 16:06   #4
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
To je jedna prokleta piramida i ne znam kak se ljudi u 21. stoljeću još daju nagovoriti na nešto takvo. Od mog brata frend je popušio 15.000 kn na tome. Trebalo bi takve sheme zakonom zabraniti.

Mozes li name molim te pojasnit kako je upsio popusit 15.000 Kuna na Lyonessu? Kupovao pozicije a nije nista radio?
FileExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 13:31   #5
neću nikog braniti, samo mislim da nije prevara pošto sam kupova s tom karticom i uredno mi obračunaju svaku kupnju. nemam što izgubiti jer nisam da 15000, zapravo nisam ništa da jer sam se učlanija preko vaučera jer sam mora kupiti novi laptop, njima sam da 2200 za vaučer, a u elipsa je laptop bija 4100, tako da sam uzea taj vaučer i nadoplatija 1900. tako da... a vjerojatno je tija postati business partner odma i mislija da ne triba ništa raditi. a nije baš tako... da nisam mora kupiti laptop, vjerojatno ni ja nebi posta član, ali sad mi je drago da jesam
dado#7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 23:43   #6
Ne znam nista o tome, znam neke ljude koji rade za njih ali nemam informacije.

Cinjenica je da je 90% ovakvih stvari muljaza i savjetujem veliki oprez.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 14:15   #7
slažem se,a možda i više od 90%. al ovo mi ne izgleda tako, jer sam puno provjerava, uredno su registrirani tu kod nas kao podružnica, Lyoness d.o.o
a imaju i iso 9001:2008 i iq net certifikat, i neki još njemački. ipak se to ne daje svakome. bilo bi dobro ako bi moga saznati nešto više od tih ljudi pa podijeliti s nama
dado#7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 12:48   #8
Meni je Lyoness dosta dobar. Svaki dan imaju sve više trgovina koje prihvačaju njihovu karticu. Princip je kao i svaka druga kartica trgovačlog lanca. Kad kupim stvari u trgovini partneru provučem karticu i dobijem popust. Kad se na na Lyoness računu skupi dovoljno love prebacim to na tekući i eto. Ista stvar i sa onom konzumovom karticom, na kraju mjeseca se dobe bonovi a ovdje možeš zaraditi gotovinu. Član sam 4 godine, a ako koga zanima neka se javi na PM. Hvala
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 03:07   #9
LYONESS Cashback

Meni LYONESS super stvar.
Imam i sve kartice trgovačkih lanaca pa nakupim gomilu bodova i zvjezdica kad ono kaže isteklo vam, skupljajte ponovo...

LYONESS daje stvarnu gotovinu i dobit ne zastarjeva.

Istina nismo još kao Slovenci na full besplatno odma, nego smo na besplatno s vaučerima za potrošit, pa svejedno dođe na isto.

KOGA ZANIMA NEK SE JAVI U PM (objasnim mu i biznis varijantu za raditi i zaraditi, ali i običnu potrošačku)
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 20:17   #10
Nikako da se uspijem registrirati, tj, nema uopće opcije za registraciju, samo za prijavu već postojećih članova?
__________________
Ne cini drugom sto ne zelis da drugi cini tebi!
AuroraXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 03:30   #11
Quote:
AuroraXXX kaže: Pogledaj post
Nikako da se uspijem registrirati, tj, nema uopće opcije za registraciju, samo za prijavu već postojećih članova?
Da, znam, ne smijem dalje ovdje pisat jer će me opet banirat iako nisam pisao s namjerom reklame već upute ljudima (potrošačima) o pogodnostima...

Zato sve u PM.
SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 00:55   #12
Quote:
SORTER kaže: Pogledaj post
Da, znam, ne smijem dalje ovdje pisat jer će me opet banirat iako nisam pisao s namjerom reklame već upute ljudima (potrošačima) o pogodnostima...

Zato sve u PM.

Sorter je u pravu...ovo nije nikakva piramida. I ja sam u tome i super je!!
Također se mozete i meni javiti na PM da vam objasnim iz okolice Vž-a sam pa se možemo i naći. Uz to lyoness zabranjuje bilo kakvo reklamiranje!! Vidjet cete koliko ce trgovina biti do kraja godine.... a onih 15000kn koje je tvoj frend "popusio" je zato sto nije svatio sto je lyoness!!!
arhiloh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 02:07   #13
Lijep pozdrav svima.
U nedostatku posla na nagovor prijatelja počeo sam se bavit jednim poslićem u koji ne treba ulagati a možete stvarno zaraditi ako se trudite i marljivo radite. Uglavnom radi se o jednoj cashback kartici koju mogu svima napravit i njima dobivaju određeni popust u određenim trgovinama,restoranima, pumpama trg centrima itd.. Inače sam uvijek bio skeptičan prema takvim stvarima i frend me stvarno pošteno nagovarao i sada sam mu toliko zahvalan da neznam kako da mu zahvalim. Tražim ambiciozne i ozbiljne osobe koje bi ušle u moj tim i kojima bi pokazao sve temeljito o čemu se radi.. Kontaktirajte me u pp ako vas zanima.. LP društvo
Mandarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 21:31   #14
ja sam clan u trogiru, i jako ide, samo problem je sta su trgovine u splitu ali ako ima netko pitanja nek se javi na pp
vionko100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 23:34   #15
klasična ponzijeva piramida

Ne znam samo kako ljudi još uvijek puše takve stvari.

A to da ISO certifikat ne može dobiti svatko je malo ipak prenaivno. Prvo treba znati što je ISO certifikat i što predstvlja. Također, svaka firma koja plati će ga i dobiti.


Kad vam netko obećaje povrat od 90% moraš se zapitati, tko je ovdje glup?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 15:23   #16
kakav povrat od 90 %, ako mislis nesto kritizirati, prvo se raspitaj......

povrat novca je od oko 2 % a ostalih 4-8 % ide na virtualni racun, to ti je isto kao i sto ti nude konzum i svi ostali svoje kartice sta vise skupis vise imas bonusa, bodova i to pretvataju u popuste ili materijale, a ovdje postotak pretvaras u kune, a dio ide za pozicije na koje mozes vezati clanove i to je to, nema ulaganja tko zna koliko tisuca kuna nego samo radis svoju redovnu kupnju i to je to, steta sta trenutno nema dosta ducana, ali pogledaj naprimjer u zadar, ima skoro sve trgovine u tome, a ionako moras obavljati kupnju, pa sta ima veze ako je obavis u tgovinama di je lyoness clanica, provuces karticu i određeni popust dobiješ, ne razumin u cemu je problem, svaki dan ako pijes kavu, otidjes u kafić, popijes kavu i provuces karucu, svaki dan 8 kn vrati ti oko 6% pa sad ti racunaj, a imas naprimjer KIKU, BAUMAX, ELIPSO, MULLER, TINTILINIC, mesnice RAVLIC, u SPRTINA clanice, i nemozes reci da neznam nikad ne ides tamo kupiti? i u cemu je problem?



Ako nekog zanima za detaljnije nek se javi.......


Hvala
vionko100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:18   #17
Quote:
vionko100 kaže: Pogledaj post
kakav povrat od 90 %, ako mislis nesto kritizirati, prvo se raspitaj......

povrat novca je od oko 2 % a ostalih 4-8 % ide na virtualni racun, to ti je isto kao i sto ti nude konzum i svi ostali svoje kartice sta vise skupis vise imas bonusa, bodova i to pretvataju u popuste ili materijale, a ovdje postotak pretvaras u kune, a dio ide za pozicije na koje mozes vezati clanove i to je to, nema ulaganja tko zna koliko tisuca kuna nego samo radis svoju redovnu kupnju i to je to, steta sta trenutno nema dosta ducana, ali pogledaj naprimjer u zadar, ima skoro sve trgovine u tome, a ionako moras obavljati kupnju, pa sta ima veze ako je obavis u tgovinama di je lyoness clanica, provuces karticu i određeni popust dobiješ, ne razumin u cemu je problem, svaki dan ako pijes kavu, otidjes u kafić, popijes kavu i provuces karucu, svaki dan 8 kn vrati ti oko 6% pa sad ti racunaj, a imas naprimjer KIKU, BAUMAX, ELIPSO, MULLER, TINTILINIC, mesnice RAVLIC, u SPRTINA clanice, i nemozes reci da neznam nikad ne ides tamo kupiti? i u cemu je problem?



Ako nekog zanima za detaljnije nek se javi.......


Hvala

8 kn kava, pa ti se 6% vrati. kak se ono veli get a job
acer80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 17:06   #18
posao imam ovo je hobi....
vionko100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 18:04   #19
bio sam na "vrbovanju" pa mi je tako rečeno. I objašnjavano kako se dođe do tih 90% u roku 2 godine! Kad sam rekao da je to nemoguće i da je to prevara, prvo su me pokušali uvjeriti da ja to ne razumijem.

A ulaganja itekako ima.
Spika je ovako išla: "Dobro je i bez da kupuješ "kućice", ali ipak lova je ako uložiš. Najviše dobivaš ako uzmeš za 15 000 kuna. To ti je najisplativije"

"kućica" označava neku poziciju kroz koju idu tvoje kupovine, i kupovine tvojih vrbovanih ljudi. Kad se napuni s određenim iznosom, ti dobiješ novac.


Kad smo bili na "sastanku" žena i muškarac koji su mi to htjeli uvaljati su se hvalili kako svi dućani u West Gateu primaju Lyonless.
Na kraju se uspostavilo da niti jedan ne prima, nego ti kupuješ od West Gatea poklon bonove i onda dobiješ 2% popusta na njega.

Uostalom, tko ne vjeruje da je to prevara neka upiše u Google - Lyonless fraud./scam/prevara. Također, pročitati što je to Ponzijeva piramida -- od riječi do riječi opisuje istu situaciju:

http://www.svijet-dionica.net/rjecni...ijeva-piramida

ili wikipedija:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ponzi_scheme
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:41   #20
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
bio sam na "vrbovanju" pa mi je tako rečeno. I objašnjavano kako se dođe do tih 90% u roku 2 godine! Kad sam rekao da je to nemoguće i da je to prevara, prvo su me pokušali uvjeriti da ja to ne razumijem.

A ulaganja itekako ima.
Spika je ovako išla: "Dobro je i bez da kupuješ "kućice", ali ipak lova je ako uložiš. Najviše dobivaš ako uzmeš za 15 000 kuna. To ti je najisplativije"

"kućica" označava neku poziciju kroz koju idu tvoje kupovine, i kupovine tvojih vrbovanih ljudi. Kad se napuni s određenim iznosom, ti dobiješ novac.


Kad smo bili na "sastanku" žena i muškarac koji su mi to htjeli uvaljati su se hvalili kako svi dućani u West Gateu primaju Lyonless.
Na kraju se uspostavilo da niti jedan ne prima, nego ti kupuješ od West Gatea poklon bonove i onda dobiješ 2% popusta na njega.

Uostalom, tko ne vjeruje da je to prevara neka upiše u Google - Lyonless fraud./scam/prevara. Također, pročitati što je to Ponzijeva piramida -- od riječi do riječi opisuje istu situaciju:

http://www.svijet-dionica.net/rjecni...ijeva-piramida

ili wikipedija:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ponzi_scheme
ja završio na jednom takvom pilanju mozga u režiji amwaya
i spika išla ako ostvarim promet 600 000 kn u mjesec dana doživotno dobivam mjesečno 1000 eura , i prenosi se na nasljednike

ja reko eto super, nabavit ću, ukrast ću, stan ću prodati bilo što samo dajte papir da to potpišemo i ja vam donesem 600000 kn
odma su počele priče a paaaaa... nije to baš tako... bla bla...
belosvetski jebivjetri
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.