Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2024., 21:06   #3981
Pozdrav. Kojeg kirurga preporučujete za operaciju hemeroida? Radi se o stupnju 3. i 4. tako da se jedino može napraviti ekscizijska hemeroidiplastika
Marija1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2024., 22:22   #3982
Quote:
Marija1986 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Kojeg kirurga preporučujete za operaciju hemeroida? Radi se o stupnju 3. i 4. tako da se jedino može napraviti ekscizijska hemeroidiplastika
Ja sam u istoj situaciji kao i Vi i razmisljam o operaciji na Merkuru kod dr Kostopeča ili Ivanovića.
Na konzultaciji s dr Kostopečom mi je predložena hemeroidoplastika koju sam htjeka izbjeći. Nazalost za Hal-RAR nisam kandidat.
justme30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2024., 19:08   #3983
Quote:
justme30 kaže: Pogledaj post
Ja sam u istoj situaciji kao i Vi i razmisljam o operaciji na Merkuru kod dr Kostopeča ili Ivanovića.
Na konzultaciji s dr Kostopečom mi je predložena hemeroidoplastika koju sam htjeka izbjeći. Nazalost za Hal-RAR nisam kandidat.
Da. Svjesna sam teškog postoperativnog oporavka pa bih i ja to htjela izbjeći. Strah me potencijalnih komplikacija. Čak i nemam trenutačno neke neizdržive simptome, ali tome više nema neke pomoći i može samo na gore. Ja razmišljam o dr. Ana Dimova.
Marija1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2024., 22:47   #3984
Quote:
Marija1986 kaže: Pogledaj post
Da. Svjesna sam teškog postoperativnog oporavka pa bih i ja to htjela izbjeći. Strah me potencijalnih komplikacija. Čak i nemam trenutačno neke neizdržive simptome, ali tome više nema neke pomoći i može samo na gore. Ja razmišljam o dr. Ana Dimova.
Ona radi u Sv.Katarini ili jos negdje? Nazalost, trenutno nemam financija za privatne poliklinike a simptomi, bolovi, krvarenja..postaju neizdrživi.
Vec sam pala i u depresivne epizode zbog cijele situacije.
justme30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2024., 00:02   #3985
Quote:
Marija1986 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Kojeg kirurga preporučujete za operaciju hemeroida? Radi se o stupnju 3. i 4. tako da se jedino može napraviti ekscizijska hemeroidiplastika
Dr Romić na KBC Zagreb. Isto 3 i 4 stupanj. Spasio se, najzad živim normalno. Bojao se post-operativnih bolova, ali bili su minimalni.
kaić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2024., 11:38   #3986
Pozdrav,
ako nije pitanje za ovo mjesto molim da premjestite.
Unatrag 5 godina imala sam jake hemoroide i nakon njih je ostalo na vanjskom dijelu kao kožni nabor. Izbočine.
Ne bole, ne krvare. Samo mi smetaju. Što preporučujete kako bi to uklonila?
Malo glupo pitanje, ali zanima me da li bi sa sprejom za bradavice, krio terapija, mogla to ukloniti? Da bas ne idem doktoru.
Hvala.
Cherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2024., 16:42   #3987
Quote:
kaić kaže: Pogledaj post
Dr Romić na KBC Zagreb. Isto 3 i 4 stupanj. Spasio se, najzad živim normalno. Bojao se post-operativnih bolova, ali bili su minimalni.
Hvala. Da, i mene je strah postoperativnih bolova.
Marija1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2024., 16:46   #3988
Quote:
Cherry kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
ako nije pitanje za ovo mjesto molim da premjestite.
Unatrag 5 godina imala sam jake hemoroide i nakon njih je ostalo na vanjskom dijelu kao kožni nabor. Izbočine.
Ne bole, ne krvare. Samo mi smetaju. Što preporučujete kako bi to uklonila?
Malo glupo pitanje, ali zanima me da li bi sa sprejom za bradavice, krio terapija, mogla to ukloniti? Da bas ne idem doktoru.
Hvala.
I ja imam vanjske kožne nabore i koliko sam shvatila čim se radi o vanjskim kožnim naborima to je uznapredovala hemeoridalna bolesti i više nema neke pomoći osim klasične operacije odnosno ekcizijske hemeroidoplastike. Niti meni ne krvare. Tek mi povremeno smetaju
Marija1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2024., 22:14   #3989
Thumbs up Svrab guzice

Evo da nekom pomognem!!.. ja sam naso svoj problem.. Znači ako imate problem sa guzicom prvo se za pitajte jeste li se ikad češkali ili stipali po guzici ili koristili jako toilet papir.. Jer postoje žilice na cmaru i ako ih oštetitie guzica će vam se počet borat.. Stoga nakon posjete droktora ovdje u Italiji kremu CELAVIS plus i obavezno tablete DAFLON 500MG!! __da smiri upalu tog tkiva dole. .Moze se sig. Nac i kod nas u HR samo pod drugim nazivom ili ovim.. Pomoglo i radi.. Nije uvjek Hemeroidi kako neki pričaju..
Zibent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2024., 22:55   #3990
Dobio sam vanjske hemeroide na desnoj strani izgleda od bicikla jer na tu stranu sam se naslanjao dok tjeram...
Dobio sam kremu i mazao sam hemeroidi ali je krvav hemeroid... Može li se hemeroidi izliječiti ili to ostaje zauvijek kad se jednom pojavi?
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 14:29   #3991
masiranje Sfinktera

Bok društvo, molim pomoć, jel tko ćuo i probao izliječiti Analnu fisuru sa masiranjem sfinktera. Ako netko zna nešto o tome puno bi mi pomoglo.
Znaći zanima me jel tko to radio,kako se to radi i da li je pomoglo.
Zlaya26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.