Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2014., 22:37   #141
Na OYO fb str. postavili fotku tko su likovi....gdje im je Ricardo?

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...22587013_n.jpg

Meni nema kemije između glavnih glumaca...još ću početi da navijam za zločestog brata

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 09.07.2014. at 13:04. Reason: pripaziti na veličinu slika
lena.n is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.07.2014., 23:19   #142
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ma kako je Aurora skakutala po grožđu..Pokazivala je gaćice svima i drugi dan je zovu Svećenikova kurva.Pitam se zašto?
Jer nije kurva.
Jer nije glupa da "zivi po njihovim pravilima".
Jer nije licemjerna poput drugih, da po jednim pravilima "zivi", a po drugim zivi.
Jer ih se ne boji, pa se oni boje nje.

Kurva i vjestica, dvije omiljene rijeci za drugacije zene.
Ali, da je neka zena zbilja vjestica, da li bi ljudi rizikovali bradavicastu guzicu i bubuljicav nos govoreci joj to u lice?
A ako zele kurvu, zar ne bi izvadili novcanicu, kad vec zbilja vjeruju da se sevi za lovu?

Ja bih jos dopisala ispod tog grafita da sam na njenom mjestu - jer kurvanjski znam uvijek izabrati ono najbolje, a najbolje i zasluzujem.
Pa nek crknu od muke.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 23:47   #143
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Onda Aurora nije smjela zavrsiti u zatvor kad je bila maloljetna.Trebali su poslati u popravni dom ili tamo gdje takvi idu
Popravni dom je carcere minorile - zatvor za maloljetnike...tako da skraceno, zatvor, stoji.

Quote:
divna diva kaže: Pogledaj post
Za sada mi nije jasno kako se u tom malom mjestu skriva nacelnikova zena?Hebote pa nije u Njujorku nego u selu
Ni policija ni ,bolnica ne trazi bolesnu zenu?
Nacelnik je policija...oni traze sto on naredi. Nismo vidjeli ni gungulu oko one sestre sto ju je zveknula po glavi tako da je moguce da je sam nacelnik sve skupa zataskao, posebno ako se radilo o nekoj privatnoj ustanovi.
cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 00:05   #144
Le tre rose di Eva / Tuscan passion / Toscana - spoileri


„Nova TV“ od 07. 07. 2014. prikazuje veliki hit produkcijske kuće „R.T.I.“ S.p.a, u distribuciji „Endemola“ čija je prva epizoda emitirana 04. travnja 2012. na talijanskom kanalu „Canale 5“.

Le tre rose di Eva / Tuscan passion / Toscana

U Italiji su do sada su emitirane dvije sezone, prva 2012. godine u trajanju od 12 epizoda i druga 2013. godine u trajanju od 14 epizoda. Snimanje treće sezone je najavljeno za kolovoz/rujan 2014., a emitiranje (u Italiji) za siječanj 2015





Redatelji: Raffaele Mertes i Vincenzo Verdecchi
Autori: Michele Abatantuono, Gerardo Fontana, Paolo Girelli
Scenaristi: Michelem Abantantuono, Fabrizio Bettelli, Luca Biglione, Maria Carmela Cicinnati, Chiara Clini, Maura Nuccetelli, Maria Teresa Venditti
Fotografija: Mirko Fioravanti, Fabio delle Fratte
Casting: Marita D´Elia, Stefano Rabbolini
Kostimografija: Chiara Ferratini
Scenografija: Stefano Giambanco


Saga o trima obiteljima, isprepletenim ljubavima i tajnama:

U toskanskim vinogradima, vinogradarske i vinarske obitelji Aurore Taviani i Alessandra Monfortea godinama žive opterećene mržnjom i sukobima. Aurora je provela 8 godina u zatvoru osuđena za ubojstvo Alessandrovog oca. Konačno slobodna, te dokazavši svoju nevinost, Aurora započinje novi život s Alessandrom, a njihova ljubav je okrunjena malom Evom.
Njihov idiličan život ponovno je na kušnji kad se pojavljuje tajanstvena žena i duhovi prošlosti se ponovno javljaju. Ljubavi, tajne i zločini nastavljaju uznemiravati život u Villalbi, dok novo otkrivena istina ne promijeni zauvijek živote Aurore i njenih voljenih.


Obitelj Taviani:
Aurora Taviani: Anna Safroncik
Marzia Taviani: Karin Proia
Tessa Taviani: Giorgia Würth
Ottavia Taviani: Paola Pitagora
Eva Taviani: Barbara De Rossi

Obitelj Monforte:
Alessandro Monforte: Roberto Farnesi
Eduardo Monforte: Luca Capuano
Riccardo Monforte: Kaspar Capparoni
Elena Monforte: Licia Nunez
Matteo Monforte: Rocco Giusti
Livia Monforte: Fiorenza Marchegiani
Luca Monforte: Mario Lucarelli

Obitelj Camerana:
Ruggero Camerana: Luca Ward
Viola Camerana: Viktorija Larčenko

Obitelj Sommariva:
Cesare Sommariva: Stefano Abbati
Laura Patrizi Sommariva: Elisabetta Pellini


Nicola Corti: Edoardo Sylos Labini
Angela Corti: Sara D'Amario
Mons. Leonardo Krauss: Paolo Maria Scalondro
Antonio Mancini: Giulio Pampiglioni

I još mnogo likova, ali uvodni post ne bi bio dovoljan za ih sve nabrojati
Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 00:05   #145
slažem se za ono 'kurva'...nije kurva.i može uživati kolko hoće.a pop je fakat drag.normalan čovjek samo posvećen crkvi.napokon netko opušten i osjećajan ko ne sudi ljudima, nego im pomaže jer zna da je i sam čovjek.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 00:30   #146
Za sve ljubitelje spojlera , i one koji vole znati više, a na zamolbu moderatorice tema o novoj hit seriji Nove Tv.
Za sva ona pitanja za koja na glavnoj temi još nije vrijeme za odgovor, a nestrpljivost vam je vrlina i morate znati odmah .

Zato: Prego, a voi


Jedan muškarac, dvije žene, može li dobro završiti?




Negativac od formata, i to kakvog formata

Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 01:19   #147
evo link za one nestrpljive kao što sam ja, pa gledam sve unaprijed bez prijevoda
http://www.video.mediaset.it/video/l...a-puntata.html
__________________
Na kraju, nećemo pamtiti riječi naših neprijatelja nego šutnju naših prijatelja.
Sanja22121988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 02:06   #148
Hvala puno ivancice za otvaranje teme Nisam znala da je u pripremi i 3. sezona??
Bez ulazenja u pojedinosti, da li znas da li su 2. sezonu zavrsili na neki "zaokruzen" nacin bez nekog ogromnog cliffhangera?
Ovaj 4. Monforte (najmladji) brat.... sta je je po zanimanju pilot?
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 02:10   #149
Pozdrav uz i u ove sitne sate...
Pravo ljetno osvježenje u moru turskih serija i sapunica...baš sam tražila što gledati u ovim ljetnim danima...Baka me oduševila,bila je sjajna u Čaroliji...nadam se dobroj seriji
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 02:17   #150
Spoileri su strogo zabranjeni na ovom podforumu.

Za one nestrpljive postoji tema na neprikazanom: https://www.forum.hr/showthread.php?t=830480
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 07:03   #151
Witch, da, mateo (najmladji brat) je pilot. Ja gledala samo inserte narednih epizoda..pa ako kog zanima, mogu napisati sto sam vidjela.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 07:32   #152
Naravno da nas zanima....neće valjda Aurora biti s bratom koji ju je napao u vinariji...vidjeh neke slike i odmah sam se razočarala....u tim svim serijama sve mogu oprostiti ali to miješanje međusobnih seksualnih odnosa nikako....
__________________
Eysan:"Nisam sama!""Ovo je najsretniji dan mog života"
Suradnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 07:37   #153
Ja znan da će popa smaknit i odma mi se ne da gledat.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 08:56   #154
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
slažem se za ono 'kurva'...nije kurva.i može uživati kolko hoće.a pop je fakat drag.normalan čovjek samo posvećen crkvi.napokon netko opušten i osjećajan ko ne sudi ljudima, nego im pomaže jer zna da je i sam čovjek.

Jedini koji u njoj vidi ljudsko biće, a ona može biti sretna što ima podršku takvog gospodina u sredini gdje nju smatraju ubicom i kurvom.
Svaka čast Riccardu što ne podliježe zakonima primitivne sredine.
Dovodi i svoje zvanje i svoj moral u pitanje,a nije mu važno
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 09:58   #155
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Jer nije kurva.
Jer nije glupa da "zivi po njihovim pravilima".
Jer nije licemjerna poput drugih, da po jednim pravilima "zivi", a po drugim zivi.
Jer ih se ne boji, pa se oni boje nje.

Kurva i vjestica, dvije omiljene rijeci za drugacije zene.
Ali, da je neka zena zbilja vjestica, da li bi ljudi rizikovali bradavicastu guzicu i bubuljicav nos govoreci joj to u lice?
A ako zele kurvu, zar ne bi izvadili novcanicu, kad vec zbilja vjeruju da se sevi za lovu?

Ja bih jos dopisala ispod tog grafita da sam na njenom mjestu - jer kurvanjski znam uvijek izabrati ono najbolje, a najbolje i zasluzujem.
Pa nek crknu od muke.
Ti si moj post preozbiljno shvatila...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 10:08   #156
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Hvala puno ivancice za otvaranje teme Nisam znala da je u pripremi i 3. sezona??
Bez ulazenja u pojedinosti, da li znas da li su 2. sezonu zavrsili na neki "zaokruzen" nacin bez nekog ogromnog cliffhangera?
Ovaj 4. Monforte (najmladji) brat.... sta je je po zanimanju pilot?
Serija je imala izniman uspjeh odmah na početku emitiranja, tako da već tada druga sezona nije bila upitna, a na kraju prve se znalo da će se snimati i treća. Termin prikazivanja je bio srijedom, (djelomično) u istom terminu kad i utakmice Champions League, a to je zahtjevna konkurencija za održavanje gledanosti i to su vrhunski odradili.

U drugoj sezoni se saznaju velike tajne iz prošlosti, otkrivaju pravi roditelji nekih od likova i pravi nasljednici imanja, ali na kraju su njih dvoje opet "blizu, a daleko".
To je cliffhanger, a sad, dovoljno velik za iščekivanje treće sezone

Matteo Monforte je pilot koji dolazi iz Afganistana opterećen velikom tajnom, naravno (nije moglo drugačije), a posljedice će osjećati svi. Još jedan od zapleta iz prve sezone.

Quote:
Suradnica kaže: Pogledaj post
Naravno da nas zanima....neće valjda Aurora biti s bratom koji ju je napao u vinariji...vidjeh neke slike i odmah sam se razočarala....u tim svim serijama sve mogu oprostiti ali to miješanje međusobnih seksualnih odnosa nikako....
Bit će zajedno, to se događa u drugoj originalnoj sezoni. Ali toliko toga će se dogoditi u međuvremenu da je teško odmah na početku suditi o tome, barem meni

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja znan da će popa smaknit i odma mi se ne da gledat.
Meni se, barem u prvoj sezoni, sviđaju ti neočekivani obrati, sve do kraja.
Ivančica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 10:27   #157
Quote:
Ivančica5 kaže: Pogledaj post
Bit će zajedno, to se događa u drugoj originalnoj sezoni. Ali toliko toga će se dogoditi u međuvremenu da je teško odmah na početku suditi o tome, barem meni
Prica izmedju njih dvoje pocinje vec sad, u 1. sezoni /ne sjecam se tocno da li je 4. ili 5. ep./... kada se Alessandro nakon sto je bio s njom, ozeni.
Edoardo je bio jedini koji je povjerovao u njenu nevinost i koji joj je bio podrska na svim poljima.
Ja sam, kao i puno zenske celjadi jedno vrijeme cak i navijala za Edoarda. Alessandro me stvarno znao iznervirat sa svojom pretjeranom odgovornoscu i slaganjem prioriteta gdje je uvijek ona bila ta koja bi na kraju ispusila.
cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 11:05   #158
Mene zanima, ako neko zna, da li ce ovaj bivsi dragi, koji joj je okrenuo ledja odmah na prvom kamenu na koji su se spotakli, koji je zagorcavao zivot njenoj porodici dok je ona 8 godina nevina robijala, koji sad koristi sve smicalice da joj zagorca zivot i otjera je iz sela, koji je veselo sevio njenu najbolju priju, koji sipa otrov kad god je sretne...elem, da li ce on uopste "okajati" svoje grijehe, da li ce on njoj i kako pokazati da vise nije tinejdzerski inatljivi osvetoljubivi kreten, vec da je musko na koje se ona moze osloniti, koje ce joj vjerovati i kad sve govori protiv nje, koje ce biti uz nju i iskreno je voljeti?
Ili mu je ona prosto oprostila jer on je tako lijepi i slatki i njena prva ljubav?
Kako je to cakano.

Mislim, posto se moja zelja o zblizavanju sa popom nece ostvariti, te je izvjesno da je opet spajaju s njim, zanima me ima li u tome neke logike. Ili mu je tek tako poletjela u zagrljaj, pa kad neko iz selca opet nekog rokne i baci noz pred nju, opet cemo Jovo nanovo gledati isti cirkus, nepovjerenje, odricanje, odbacivanje...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 11:13   #159
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ti si moj post preozbiljno shvatila...


Shvatila sam ja (a i vide se valjajuci od smijeha smajliji ), samo sam iskoristila tvoj post da napisem sta ja mislim o tom njihovom bacanju kamenja na nju.

Jer vidi joj crvenokose seke, uskace u auto i u krevet s kim stigne, pa ona nije kurva ni za koga (bar za sada).
Ona neka udata se trpa sa onim bracikom sto bi malo silovao.
Ko zna sta ce jos isplivati na vidjelo kad se tajne pocnu otkrivati, ali cini se da tu hebe ko koga stigne.
A samo Aurora kurva i to svecenikova.

Aurora, koja je vjerovatno bila samo i iskljucivo sa tim sizi bracom (Alesandro, kako li se zove...jer poceli su kad je ona bila djevojcica, kako vidimo iz sjecanja), koja je tek dosla iz zenskog zatvora u kojem je bila 8 godina i hoda sa svecenikom okolo, koji zivi u celibatu (bas izgledna partija za seks ), ni manje, ni vise nego kurva.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 11:28   #160
da li je netko skužio čime se bavi crvenokosa seka Tessa?
mora da ima neki dobar biznis s obzirom na lokaciju u Rimu gdje živi
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.