Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2006., 14:28   #1
Question Gdje/kako naći dečka/curu?

Moja prijateljica i ja baš jučer pričamo gdje naći dečka??? Gdje se danas skrivaju slatki, simpatični i dobri dečki??
Mislim da nema baš previše budućnosti nakon onog kad zabriješ s nekim vani?!!?
Gdje ste vi upoznali svoje srodne duše??
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...

Zadnje uređivanje dainty : 09.12.2010. at 21:34. Reason: maknut bold
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:30   #2
Quote:
blink_blink kaže:
Moja prijateljica i ja baš jučer pričamo gdje naći dečka??? Gdje se danas skrivaju slatki, simpatični i dobri dečki??
Mislim da nema baš previše budućnosti nakon onog kad zabriješ s nekim vani?!!?
Gdje ste vi upoznali svoje srodne duše??
a www.iskrica.com ?
probaj....
__________________

Walking in the street, Breath the only friend
Strangers pass me by, I'm moving, moving with the wind...
MisterNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:31   #3
naći je lako, al' kako ga osvojiti
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:36   #4
Quote:
blink_blink kaže:
Moja prijateljica i ja baš jučer pričamo gdje naći dečka??? Gdje se danas skrivaju slatki, simpatični i dobri dečki??
Mislim da nema baš previše budućnosti nakon onog kad zabriješ s nekim vani?!!?
Gdje ste vi upoznali svoje srodne duše??




kao prvo,spusti nos i daj priliku nekome koji ti pride pa makar s nekim blesavim al pristojnim upadom!upoznaj tipa pa ces onda otkriti jel simpatican i dobar.naprosto obozavam ledene kraljice koje samim pogledom odbijaju decke a onda se cude gdje su svi dobri decki nestali!dobrota i simpaticnost nikome ne pisu na celu vec trebas dati priliku nekome i upoznati ga.naravno,upoznat ces i puno budala al neces upoznati samo budale.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:36   #5
iskrica-kaj ja znam???
nisam ja baš sigurna u to. mislim, ne bi se nikad nasla tak na sljepo s nekim...
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:38   #6
Fakat ne znam u cem je problem s nas dve. OK zgledamo, idemo na fax, nismo glupe...mislim, nebi sad htjela da ispada da se tu hvalim al fakat više ne znnam u cem je kvaka...
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:50   #7
Quote:
MisterNo kaže:
a www.iskrica.com ?
probaj....
Ma uzas! Ta brija preko neta, ak zivis u nekom vecem gradu, je lagani fuj-bljak. Iskrica treba ostat kao zadnji vlak. Nema te kemije koja bi me privukla nekoj ocajnici sa iskrice. To cu probat mozda jedino ako cu biti solo sa svojih 40 godina okruzen sa svim ozenjenim frendovima i nece mi biti bitno dal ima dijete iz pretproslog braka ili ne.. a mozda ni tad..

Quote:
blink_blink kaže:
Moja prijateljica i ja baš jučer pričamo gdje naći dečka??? Gdje se danas skrivaju slatki, simpatični i dobri dečki??
Mislim da nema baš previše budućnosti nakon onog kad zabriješ s nekim vani?!!?
Gdje ste vi upoznali svoje srodne duše??
izlazi van, koncerti, partiji, festivali... i zene se mogu isto tako upucavati, nije u tome nista lose, naprotiv, ne samo cekat ko ** da im se neko smiluje. Izbjegavaj Movie Pub jer to je leglo udavaca, a normalnog tipa tamo ne bus upoznala .. u stvari ovisi sta trazis
electrobeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:50   #8
Pa vjerojatno zato što dobri dečki više vole dobre kopije nego loše orginale...
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:52   #9
a trazim, sta ja znam, najnormalnijeg decka, da ne slusa narodnjake, da ima cca 20-23.g....šta ja znam, možda zapravo ni ne želuim dečka kad malo bolje razmislim...
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:53   #10
ja sam skontao jednu metodu al ti je neću reći



probaj s neobaveznim upoznavanjem

recimo primjer veze koja završava brakom uskoro...

ona je kupila perece i krenula ka izlazu... a on je stajao u redu u pekari i kukao kako je gladan...

znaš ostatak priče

Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:55   #11
Quote:
electrobeam kaže:
Izbjegavaj Movie Pub jer to je leglo udavaca, a normalnog tipa tamo ne bus upoznala ..
To je okupljalište paničara i paničarki
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:55   #12
jel znas ti opce sta zelis? ja mislim da danas nebi trebao biti problem sa zensku, da si nade decka........boze.....
miki blueeye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:56   #13
Quote:
Zeljkoo kaže:
ja sam skontao jednu metodu al ti je neću reći



probaj s neobaveznim upoznavanjem

recimo primjer veze koja završava brakom uskoro...

ona je kupila perece i krenula ka izlazu... a on je stajao u redu u pekari i kukao kako je gladan...

znaš ostatak priče

E pa i ja bi da dok idem do kioska u trenirci i gornjem djelu pidame s masnom kosom i kapom da mi uleti sladak dečko.....
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:59   #14
Quote:
blink_blink kaže:
E pa i ja bi da dok idem do kioska u trenirci i gornjem djelu pidame s masnom kosom i kapom da mi uleti sladak dečko.....
Gdje kupujes novine?
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:00   #15
Quote:
blink_blink kaže:
E pa i ja bi da dok idem do kioska u trenirci i gornjem djelu pidame s masnom kosom i kapom da mi uleti sladak dečko.....
E sada imaš scenarij a kaj si danas napravila da se taj scenarij i ostvari?
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:01   #16
Quote:
blink_blink kaže:
E pa i ja bi da dok idem do kioska u trenirci i gornjem djelu pidame s masnom kosom i kapom da mi uleti sladak dečko.....
i ja bi... mislim - slatka djevojka.. al to bus se nacekala onda pa makar isla u ducan prvo po pecivo pa onda jogurt pa salamu pa sir pa..... svako jutro
electrobeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:01   #17
naći ćeš ga kad ne budeš tražila. Tako je bilo samnom. Tražila sam dečka, a tada-samo pustinja. Onda sam se fino otkačila , izlazila,pila i kad mi se počelo sviđati takvo stanje bez dečka onda sam se zaljubila i tad je sve krenulo. Samo mi se bilo užasnio teško rastat od takvog života (samačkog). Kad se dobro zabavljaš tada tako i zračiš i možeš imat koga hoćeš !!!!
ime hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:02   #18
Quote:
ime hana kaže:
naći ćeš ga kad ne budeš tražila. Tako je bilo samnom. Tražila sam dečka, a tada-samo pustinja. Onda sam se fino otkačila , izlazila,pila i kad mi se počelo sviđati takvo stanje bez dečka onda sam se zaljubila i tad je sve krenulo. Samo mi se bilo užasnio teško rastat od takvog života (samačkog). Kad se dobro zabavljaš tada tako i zračiš i možeš imat koga hoćeš !!!!
electrobeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:04   #19
Quote:
demosten kaže:
E sada imaš scenarij a kaj si danas napravila da se taj scenarij i ostvari?

Oprala sam kosu i sve je propalo
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:04   #20
Quote:
ime hana kaže:
naći ćeš ga kad ne budeš tražila. Tako je bilo samnom. Tražila sam dečka, a tada-samo pustinja. Onda sam se fino otkačila , izlazila,pila i kad mi se počelo sviđati takvo stanje bez dečka onda sam se zaljubila i tad je sve krenulo. Samo mi se bilo užasnio teško rastat od takvog života (samačkog). Kad se dobro zabavljaš tada tako i zračiš i možeš imat koga hoćeš !!!!

ISTINA..................
miki blueeye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.