Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2011., 03:33   #1
Ljubav i kazna / Ask ve Ceza

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4606408_n.jpg

Serija ima ukupno 62 epizode u trajanju od 75-80 min, a predstavlja jedinstvenu ljubavnu priču u kojoj se tradicionalne vrijednosti suprotstavljaju modernom svijetu.
Početak priče dešava se između Istanbula, Bodruma i Vana. Jasemin koja radi u reklamnoj agenciji zatiče svog zaručnika,Mehmeta u krevetu sa bliskom prijateljicom sedmicu dana prije vjenčanja. Zaručnik krivi upravo nju, smatra da je ona dovela do toga jer je odabrala da neće s njim spavati prije no se vjenčaju.. Jasemin ostaje šokirana optužbama i ljuta jer je zaručnik znao za njene razloge.
Naime, to je obećala svome ocu kojemu je jedna kći preminula tokom abortusa. Potresena ovom prevarom, odlazi u Bodrum i odlučuje imati seks za jednu noć sa prvim muškarcem kojeg zatekne u lokalnom baru. Ubrzo se pokaje zbog svog postupka i odlazi od Savaša, stranca iz bara, bez riječi, ostavivši ga sa milion pitanja.

No, Jasemin je stekla pogrešnu predodžbu o njemu. Ona misli da je Savas šanker, ali je on, zapravo, sin jedne od najbogatijih porodica u Vanu i živi u Italiji. U Tursku je došao u posjet zbog vjenčanja svog brata sa Čiček, a to bi vjenčanje stavilo tačku na veliko neprijateljstvo između dvije obitelji. Nakon vjenčanja, Savašev otac i njegov brat pogibaju u saobraćajnoj nesreći i Savaš je prinuđen porodični posao kojeg se klonio zbog toga što je sumnjao da ima veze sa kriminalom. Štaviše, on mora oženiti svoju snahu zbog poštivanja običaja bez obzira na to što se protivi tome. Ali Savaš nikako iz glave ne može izbaciti djevojku koju je upoznao u baru, a kojoj ne zna ni ime.

U glavnim ulogama: Nurgul Yesilcay, Murat Yildirim, Tomris Incer, Gorce Yanardag, Feride Cetin, Cenk Ertan...
Režija: Kudret Sabanci
Scenarij: Yildiz Tunc, Mehmet Bilal Dede, Murat Lutfu, Ethem Yekta
Originalna muzika: Kirac


PROMO #1
http://novatv.hr/multimedia/ljubav-i-kazna.html

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 08.08.2011. at 12:27.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 05:22   #2
Bit ćemo aktivne ucesnice!!!
Sve moje drage vještice sa teme AvC neka se uključe ! S.N.O.B svaka čast
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 07:01   #3
Zasto ste otvorile sad temu kad je serija zavrsena? Osim toga ova tema vec postoji u dijelu neprikazano
Sandrica888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 12:00   #4
Quote:
Sandrica888 kaže: Pogledaj post
Zasto ste otvorile sad temu kad je serija zavrsena? Osim toga ova tema vec postoji u dijelu neprikazano
Jer kreće na Novoj TV?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 13:38   #5
Quote:
Sandrica888 kaže: Pogledaj post
Zasto ste otvorile sad temu kad je serija zavrsena? Osim toga ova tema vec postoji u dijelu neprikazano
Serija jeste emitovana u BiH i završena je, ali uskoro starta u HR na Novoj i konačno može dobiti temu na ovom pf
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 15:06   #6
ooooo kada kreće na novoj???ovo sto posto gledam ako ću bit u mogućnosti..odlična serija..gledala sam malo na ftv-u i oduševila me..
menekše is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 15:33   #7
Quote:
menekše kaže: Pogledaj post
ooooo kada kreće na novoj???ovo sto posto gledam ako ću bit u mogućnosti..odlična serija..gledala sam malo na ftv-u i oduševila me..
Ne zna se još tačno,ali vjerojatno za 2-3 tjedna
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 15:37   #8
trailer na eng
http://www.youtube.com/watch?v=iJvujxrtx-w
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 20:27   #9
Quote:
menekše kaže: Pogledaj post
ooooo kada kreće na novoj???ovo sto posto gledam ako ću bit u mogućnosti..odlična serija..gledala sam malo na ftv-u i oduševila me..
vjerojatno nakon serije "Bijeg"
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 23:24   #10
Trailer djeluje zanimljivo, bit će dobro ovo pogledati.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 00:49   #11
Bilo je za očekivati da će kupiti Ask ve ceza. Zanimljiv promo.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 01:30   #12
Super je serija, zanimljiva priča, sukob tradicionalnog i modernog uklopljeno u predivnu ljubavnu storiju.
Pored plejade odličnih glumaca svakako treba izdvojiti maestralnu Tomris Incer nama poznatu iz 1001 noći gdje je igrala Nadidu, koja će ovdje da zablista u glumačkom smislu....

Seriju vrijedi pogledati.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 08:14   #13
Kako ne mozemo nesto posebno komentirati do pocetka same serije, (jesam je gledala vec dva puta, ali veliki ekran je ipak veliki ekran) evo malo kolaza da se pripremi teren..

Btw, ovaj engleski trailer je neusporedivo bolji od onog Nove tv, njihov kao da je montirao neki amater..

Savas i Yasemin








Cicek, Savas, Sahnur



Cicek, Savas, Yasemin




Zadnje uređivanje Isolta : 08.08.2011. at 08:26.
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 03:12   #15
Promo #1
http://www.youtube.com/watch?v=u35kQ...&feature=feedu
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 03:14   #16
sviđa mi se promo
a jos mi se vise sviđa Demir
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 13:00   #17
Serija je supe i ne super već odlična ....
Ja sam oduševljena sa pričom i likovima u seriji a poseban naglasak dajem glumcima... Pohvale svim akterima u seriji... Nećete se pokazati vjerujte nama koji smo seriju pratili na FTV na Atv i na netu gledalala sam ju 3x i optću na Novoj...istim zarom kao da tek sad počiman gledati ...
Obožavam likove Savaš -Yasemin i Šahnur.....
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 14:21   #18
Super da počinje na novoj serija ja sam je nedavno gledala zaista je odlična s odličnim glumcima i radnjom vrijedi je pogledati
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 15:53   #19
Vidim spojleruse su vec zauzele startnu poziciju za ponovno gledanje. Zavidim malo onim koje ce prvi put gledati seriju, i naravno kojima ce se svidjeti kao i meni. Ja sam je gledala 2 X bez prevoda i s prevodom i neke scene vise puta i planiram opet.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 19:43   #20
Najtraženiji i najpopularniji glumac Turske, zvijezda serije ‘Asi’, Murat Yildrim predstavlja jednu od produkcijski najraskošnijih serija današnjice – ‘Ljubav i kazna’, uskoro na Novoj TV!



http://mojatv.wordpress.com/
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.