Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 14:12   #1
Pas u krevetu

da li vaš pas spava s vama u krevetu?
što mislite o tome i kakve su reakcije okoline na to?
samo_lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 14:34   #2
pa, moj spava.
prvo smo ga htjeli naučiti na svoj krevetić, al jednostavno voli bit uz nekoga
meni to nista ne smeta
saberlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 14:37   #3
ovisi o njezinom raspoloženju... ali većinom spava samnom u krevetu... a tu i tamo kad joj je prevruće, preseli se na svoj krevet. a što se tiče okoline, ne obaziri sr.. ako tebi ne smeta da pas spava s tobom, dobro.. ali ako tebi smeta, onda je to druga priča...
vrag mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 14:47   #4
Većinom su reakcije "fuuuuj". A ja više ne mogu bez njega spavati, mora bit pokraj mene .
Samo čekam da poraste pa da mi zauzme cijeli krevet (doberman).
Al tada će van...
Michaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 14:47   #5
Kad hoće spava. Sad je kod mame pa spava s njom u krevetu. Kad smo svi tu seli malo kod jednog malo kod drugog. Baš me briga što okolina misli o tome, ne spava u njihovom krevetu nego u mome.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 14:49   #6
A uostalom, živina je češće čišća nego sami ljudi...
Michaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:33   #7
Quote:
samo_lolita kaže: Pogledaj post
da li vaš pas spava s vama u krevetu?
mali da, velika se katkad naguzi, vikendom dođu oboje ujutro pa svi 4 prospavamo onih par najslađih jutarnjih sati. Posle još skuhamo kaficu, uvali nam se i mala nećakinja... uživamo


Quote:
samo_lolita kaže: Pogledaj post
što mislite o tome i kakve su reakcije okoline na to?
fućka mi se.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:33   #8
u pravu ste, moj krevet, moj pas... i meni je to nešto prekrasno kad se na kraju dana uvalimo u krevet ko kraljevi i uživamo...

ja mojima ne smijem ni spomenuti da je pas kod mene u krevetu jer bi fraze dobili...
i tako ja tvrdim i nakon 4 godine da pas spava u krevetiću svom "gdje mu je i mjesto"...
samo_lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:42   #9
Ne volim da mi pas spava u krevetu
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:45   #10
nemam psa ali macke obadvije spavaju samnom u krevetu. a da imam psa 100% bi spavao samnom.
sivi_machor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:49   #11
Mislim da nikog ne bi trebalo biti briga za reakcije okoline što se toga tiće. Tvoj pas, tvoj krevet, tvoja briga.

Moji psi nisu nikad spavali samnom u krevetu. Svi tri su ovčarske pasmine, veliki su, čupavi, ljeti im otpada velika količina dlake i meni to jednastavno nema smisla. Osim toga nama se u krevet nagura dijete pa smo i ovak ko sardine pa kud bi još i pas.
Ja volim da mi je krevet baš ono skroz čist, bez dlaka. Na ostalim površinama toleriram dlake.
Moji psi su po noći vani.
Jelena-82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:09   #12
Quote:
Jelena-82 kaže: Pogledaj post
Ja volim da mi je krevet baš ono skroz čist, bez dlaka. Na ostalim površinama toleriram dlake.
Tako i ja. A ja perem i ruke od psa prije nego što idem u krevet
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:23   #13
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Tako i ja. A ja perem i ruke od psa prije nego što idem u krevet
potpisujem i tebe i jelenu, jednostavno mi pas nije dovoljno čist, ma koliko drugi tvrdili da je, svoga psa ponajprije ne tuširam svaki dan- osim šapa, a on većinu dana provodi vani, tak da mi imamo svoj krevet, a on svoj
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 17:07   #14
iako obozavam svog peseka, no on spava u svom kreveticu, jer kako god tko tvrdio pas i covjek u istom krevetu jednostavno nije higijenski, i nije zdravo...
iako mi svi obozavamo svoje peseke treba ipak imati neku granicu!
to je moje misljenje kao medicinara i ljubitelja peseka
issa23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:33   #15
ja potpisujem issa23, moj pas spava u svom krevetu, ja u svom
Niti mi ikkad ide na krevet, a niti ja u njezin
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:45   #16
Sjećam se da sam davno negdje pročitala da se psu ne smije dozvoliti da ide na krevet jer to loše utječe na vlasnikov autoritet. Navodno to pas tumači kao ranopravnost sa vlasnikom, u nekim slučajevima čak i kao nadmoč. U tom slučaju pas ne priznaje autoritet vlasnika, odbija poslušnost, a može se dogoditi i da se na vlasnika postavlja pa čak i da postane agresivan! Po toj teoriji jedna takva sitnica može biti početak borbe za moć! A svi znamo koliko opasno to može biti! Što mislite, koliko istine ima u tome?
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:06   #17
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Sjećam se da sam davno negdje pročitala da se psu ne smije dozvoliti da ide na krevet jer to loše utječe na vlasnikov autoritet. Navodno to pas tumači kao ranopravnost sa vlasnikom, u nekim slučajevima čak i kao nadmoč. U tom slučaju pas ne priznaje autoritet vlasnika, odbija poslušnost, a može se dogoditi i da se na vlasnika postavlja pa čak i da postane agresivan! Po toj teoriji jedna takva sitnica može biti početak borbe za moć! A svi znamo koliko opasno to može biti! Što mislite, koliko istine ima u tome?
Ja mislim da to nema veze. No, ja inače nemam problema s autoritetom, niti se time opterećujem. Ja gledam psa razmazit pa da ne bude agresivan, umjesto da se trudim biti mu autoritet da ne bi bio agresivan.
Ne morate mi ni reći da je to totalno krivo jer sam to pročitala milijun puta, ali kod mojih zasada pali.
Ja ne znam biti autoritet
Jelena-82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:09   #18
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Sjećam se da sam davno negdje pročitala da se psu ne smije dozvoliti da ide na krevet jer to loše utječe na vlasnikov autoritet. Navodno to pas tumači kao ranopravnost sa vlasnikom, u nekim slučajevima čak i kao nadmoč. U tom slučaju pas ne priznaje autoritet vlasnika, odbija poslušnost, a može se dogoditi i da se na vlasnika postavlja pa čak i da postane agresivan! Po toj teoriji jedna takva sitnica može biti početak borbe za moć! A svi znamo koliko opasno to može biti! Što mislite, koliko istine ima u tome?
Jako jako puno!

Inače, moji ne smiju u krevet, ali ih uhvatim posvuda čim me nema malo duže ili kad spavamo, čak se prikrpe na krevet pa legnu na noge, skužimo ih i otjeramo i opet pokušavaju.Očito imam malo dominantnije i finije guzice, ali mislim da je najbitnije da mi njima ne damo jel
white alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:18   #19
moj se voli prebaciti šapama preko taburea, sjedili mi na njemu ili ne, to mu dozvolimo, kutna garnitura je zabranjena za njega (samo se jednom popeo i bilo je oštro "dole"), a isto i krevet nije njegova zona, inače on je sad 6mj pa mislim da su to sad igrice pokušaja dominacije
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:19   #20
Moj spava kad želi, u zadnje vrijeme često, ali ode dolje kod nogu na moj akapatojo (šlafrok).

uostalom, mali je, ne linja se, ne smrdi, obavezno mu perem s vodom šape i trbuh s vodom prije, i tako. Kad mu dosadi ode u svoju jazbinu, pa se vrati pred jutro i tako.

A što drugi misle? O tome ne razmišljam jer to drugima ne govorim obzirom da pretpostavljam kakve bi rekacije bile.

Kao što ni ne očekujem da me shvate zašto držim psa u kući. Uoće ne ulazim u takve rasprave.

Moj krevet-moj pas. Naravno, higijena mora postojat!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.