Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2007., 21:37   #1
Pan papirna industrija - Pan trgovina - Savacel tvornica celuloze

Da li tko zna šta o njima ?
Danas su me nazvali za razgovor za posao u laboratoriju (napokon moja struka ) ali ne mogu naći ništa o njima , plaćama , kako je raditi , kakvi su ugovori o radu i tako ...
Pa bih molila ako netko nešto zna da mi napiše , hvala unaprijed !!
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 10:26   #2
pan je trenutno u stecaju barem koliko ja znam,place su min.sto se tice proizvodnje i neredovite
MARTY99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 15:56   #3
Marty a od kud ti te informacije , jel to provjereno ili si samo čuo
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 19:13   #4
radim u Austriji ali sam iz branše

uglavom - na lošem su glasu,
... mizerna kvaliteta proizvoda, jefitni, siluju mušterje na trampu za njihovu drugu robu
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 19:17   #5
Quote:
DrSigmundFreud kaže: Pogledaj post
radim u Austriji ali sam iz branše

uglavom - na lošem su glasu,
... mizerna kvaliteta proizvoda, jefitni, siluju mušterje na trampu za njihovu drugu robu

tewa?
MARTY99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 19:27   #6
ne ... nisam kod šjore Biliani, iako je dobro znam
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 19:32   #7
onda imamo zajednicku poznanicu!
MARTY99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 19:56   #8
Ima li TEWA još koji pogon u HR?
mislim da su bili negdje istočno od ZG
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 20:38   #9
u ivanic gradu od 2001-2003,povukli se kada su shvatili kakva smo drzava
MARTY99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 22:46   #10
Ma znam da rede za trampu jer radim u firmi s kojom oni rade i sve ide preko kompenzacije a na tome momentalno radim , a tako sam se poveselila poslu u struci a ono šipak , ovdje mi je plaća redovita imam ugovor za stalno pa mi se ne riskira ako je takva situacija tamo
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 02:14   #11
PAN je pusiona,govorim iz iskustva i takodjer sam radio u labosu.placa minimum za moje znanje,a plus toga kasni cca2mj i na kraju dobijes neke bonove koje moras potrosit u gazdinom ducanu u vrijednosti 500kn
FKIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 14:30   #12
Zovu me na razgovor za jedan administrativni posao pa me zanima da li se u firmi nešto promijenilo?


rusofilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 16:40   #13
Quote:
rusofilka kaže: Pogledaj post
Zovu me na razgovor za jedan administrativni posao pa me zanima da li se u firmi nešto promijenilo?


kratko i jasno,NE
FKIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 17:10   #14
Quote:
FKIT kaže: Pogledaj post
kratko i jasno,NE


rusofilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 19:26   #15
Quote:
MARTY99 kaže: Pogledaj post
pan je trenutno u stecaju barem koliko ja znam,place su min.sto se tice proizvodnje i neredovite
pa ako su plaće neredovite što onda ti ljudi il možda bolje reć budale još uvijek rade u toj jebenoj firmi. Pa da mi ne isplati plaću do 30-og u mjesecu (dobivam je 15-og) nema šanse da bi jedan jedini jebeni dan ostao na poslu više
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 08:36   #16
Pan papirna industrija - Pan trgovina

netko je dolje pisao i pitao za PAN papirnu industriju.doduše nisu me zvali za to radno mjesto nego za jedno drugo,ali mi je žena rekla da prvi mjesec nema plaće preko papira nego na ruke i da mi na plaći daju 500 bon koji moram potrošiti u njihovoj trgovini prehrambenoj.
ma daj molim te
očajna sam,treba mi posao,ali nisam rob hebem mu sve
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 23:46   #17
Da li netko zna ili je radio za trgovinu Pan, imaju tvornicu papira, frendica mi je bila na razgovoru za posao pa ju zanimaju uvjeti, plaća.....
hana232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2011., 12:38   #18
Pan tvornica papira i Trgovina

Quote:
hana232 kaže: Pogledaj post
Da li itko zna za Pan, tvornica papira???
AKo ti je bitno da ti ide radni staž i da nisi doma nezaposlena i gubiš samopouzdanje onda se javi jer su ljudi tu OK, ako ti treba lova onda zaboravi jer plaću ćeš čekati i čekati i bit će manja nego ti obećaju na intervjuu, dio ćeš dobiti tako da trošiš na njihovu karticu u njihovoj samoposluzi....Ali nije loše dok tražiš posao jer je lakše dobiti posao kad već negdje radiš nego kad nigdje ne radiš.
fairywich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 10:09   #19
Pan tvornica papira i Pan Trgovina

Vidim da je tema sa starim postovima na naslov Pana zatvorena pa bi upozorila sve potencijalne posloprimce da su informacije s postova iz 2007 nažalost još uvijek aktualne. Ljudi budite oprezni, jer će vam nažalost ekipa sa zavoda za zapošljavanje još i preporučiti Pan iako je njihova dužnost provjeriti poslodavce, ali lijena bagra na državnim jaslama neće raditi svoj posao.
Radi se o tome da će vas u Panu uredno prijaviti i da imate velike šanse za stalni radni odnos ALI plaće će vam kasniti i po četiri mjeseca, dakle prva četiri mjeseca primate obračune plaće ali nema isplate, nakon mjesec dana dobivate pravo trošenja u njihovim trgovinama tako da barem niste gladni, ali nemate za prijevoz ni za stanarinu, režije tj,. nema priliva novca na vaš tekući račun. Dobivate određene iznose odobrenja za potrošnju u tim trgovinama, a kad primite obračun plaće dio vam je već odbijen, nakon što konačno prođe 4 mjeseca i plaća za mjesec u kojem ste počeli raditi je na redu za isplatu može se desiti da je baš taj mjesec (sad je to svaki drugi mjesec) određeno da cijela ide na odobrenje za potrošnju u trgovini, dakle taj mjesec radili ste samo za špeceraj, znači jedna plaća je dijelom u novcu a dijelom u robi, druga potpuno u robi i tako redom... na plaću koju vam kažu prilikom primanja na posao i potpisivanja ugovora NE RAČUNAJTE. Uglavnom spadate u kategoriju zaposlenih, a u banci su vam ukinuli dozvoljeni minus jer nema priliva, na karticu kupujete namirnice u njihovim dućanima, nemate za benzin, stanarinu ni sve ostalo čemu novac služi, ako ste prije toga na burzi još primali i neku naknadu jer ste friško nezaposlen, ostali ste bez te naknade a na na ovom poslu novac nećete vidjeti barem četiri mjeseca (zasad, možda bude još i gore)... prema tome ne nasjedajte na fore sigurnog radnog mjesta i ugovora o radu, isplativije je honorarčiti bez radnog staža za sigurnu lovu a gospodi u Zavodu za zapošljavanje recite da se izvole primiti posla za koji su plaćeni i ne prihvaćaju Panovu potražnju za radnicima i tako uvaljuju nezaposlene ljude bez novca u još veću bijedu, fluktuacija radne snage je tamo nevjerojatna, kad u ovoj krizi i najvišoj nezaposlenosti do sada svaki mjesec najmanje deset i više radnika samo daje otkaze onda vam je jasno da tu nešto nije u redu...
fairywich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 15:42   #20
Ne nasjedajte ni na Pan Trgovinu

Već smo pisali o nevoljama koje vas čekaju u Panu, pa pročitajte na 294. stranici ove teme pod naslovom Pan tvornica papira i Pan trgovina.
Sad su dali oglas na HZZ (opet!) za prodavačicu http://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx
PRODAVAČ/ICA-TRGOVINA MJEŠOVITOM ROBOM
Mjesto rada: ZAGREB
Traženo radnika: 3
Poslodavac: PAN TRGOVINA d.o.o.
Rok za prijavu: 8.11.2011.
Ljudi tamo rade i subotom i nedjeljom u dućanu u smjenama, a prvu plaću čekaju tri i pol mjeseca! Većina ih ni ne dočeka prvu plaću nego odu kad im nakon mjesec i pol na silu uguraju trgovačku karticu te trgovine i onda mogu potrošiti 500 kuna umjesto plaće i još otići u kredit do 2.500 kn, što većina učini i ode dalje jer plaću neće vidjeti mjesecima poslije. Pa sad izračunajte da li se isplati iz nezaposlenog preći u kategoriju zaposlenog koji mjesecima ne prima plaću, a za svaki dan doći na i otići sa posla nešto se troši, a plaće nema...I ako vas kojim slučajem sa zavoda budu tjerali tamo lijepo im recite da ćete vi njih na zavodu prijaviti jer ne rade svoj posao i guraju ljude u firme gdje im plaću ne isplaćuju više od tri mjeseca i dijelom u robi što je protuzakonito.
fairywich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.